x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er armbanden verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    zinzi armband

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in armband categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Zinzi Schakelarmband van zilver met rodium coating
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149364337.jpg
      Zinzi Zinzi Schakelarmband van zilver met rodium coating Schakelarmband van zilver met rodium coating Schakelarmband van zilver met rodium coating ZINZI zilveren fantasie armband met een strakke zilveren schakel van 5,5mm. De armband is vervaardigd van eerste gehalte zilver (925) en voorzien van een extra rodiumlaag voor een langdurige glans. (2)
      Zinzi Schakelarmband van zilver met rodium coating
      • 08718968089204
      1
      79.96 EUR
    • Zinzi Armband van zilver met zirkonia
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149703966.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145588468.jpg
      Zinzi Zinzi Armband van zilver met zirkonia Armband van zilver met zirkonia Armband van zilver met zirkonia ZINZI zilveren fijne jasseron armband met verschillende ronde vormen, bezet met witte zirkonias.De lengte van de armband is te variëren van 17 tot 19,5cm. Met herkenbaar ZINZI hartje bij de sluiting. Vervaardigd van eerste gehalte zilver (925) en met extra rodiumlaag voor een langdurige glans. (1)
      Zinzi Armband van zilver met zirkonia
      • 08718968145979
      1
      47.96 EUR
    • Zinzi Bangle van zilver met zirkonia
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149704299.jpg
      Zinzi Zinzi Bangle van zilver met zirkonia Bangle van zilver met zirkonia Bangle van zilver met zirkonia ZINZI zilveren bangle met druppelvormig motief. De druppelvorm in het midden van de ring is vol bezet met witte zirkonia's. De armband is 8mm breed en heeft een exclusieve scharniersluiting. De armband is vervaardigd van eerste gehalte zilver (925) en voorzien van een extra rodiumlaag voor een langdurige glans. (1)
      Zinzi Bangle van zilver met zirkonia
      • 08718968130739
      1
      159.96 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Refurbished IMPORTANT
        • true
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Gouden Armbanden DEFAULT
        • goud
      • Zilveren Armbanden DEFAULT
        • zilver
      • Buddha to buddha DEFAULT
        • buddha_to_buddha
      • Swarovski DEFAULT
        • swarovski
      • GUESS DEFAULT
        • guess
      • Karma DEFAULT
        • karma
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Buddha to Buddha (buddha_to_buddha)
      • Swarovski (swarovski)
      • zinzi (zinzi)
      • Fossil (fossil)
      • Diesel (diesel)
      • About You (about_you)
      • Adriana (adriana)
      • Alpenflüstern (alpenflu_stern)
      • Anna + Nina (anna_nina)
      • ANNI LU (anni_lu)
      • Arion Jewelry (arion_jewelry)
      • Armani Exchange Connected (armani_exchange_connected)
      • Bandhu (bandhu)
      • Bekend van TV (bekend_van_tv)
      • Blush (blush)
      • Boccia (boccia)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Casa Jewelry (casa_jewelry)
      • Collezione alessandro (collezione_alessandro)
      • Daniel Wellington (daniel_wellington)
      • De Melo (de_melo)
      • Diamond Point (diamond_point)
      • Diamore (diamore)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Elli (elli)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • ESCADA (escada)
      • Esprit (esprit)
      • Estella Bartlett (estella_bartlett)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Firetti (firetti)
      • Frank (frank)
      • Gemini (gemini)
      • GHZ (ghz)
      • Golden style (golden_style)
      • GUESS (guess)
      • Haemmer Germany (haemmer_germany)
      • Heart to Get (heart_to_get)
      • HEINE (heine)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • ID Fine (id_fine)
      • Isabel Marant Étoile (isabel_marant_e_toile)
      • J. Jayz (j_jayz)
      • JOOP! (joop_)
      • Jumbo (jumbo)
      • Juwelo (juwelo)
      • Karma (karma)
      • Kerbholz (kerbholz)
      • Klingel (klingel)
      • LASCANA (lascana)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Leonardo (leonardo)
      • Leslii (leslii)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • LILY AND ROSE (lily_and_rose)
      • Lizas (lizas)
      • LOTT. gioielli (lott_gioielli)
      • Lotus style (lotus_style)
      • Mango (mango)
      • Maximex (maximex)
      • Miansai (miansai)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • My Jewellery (my_jewellery)
      • Nenalina (nenalina)
      • Orelia (orelia)
      • P D PAOLA (p_d_paola)
      • Paco Home (paco_home)
      • Parfois (parfois)
      • Paul Hewitt (paul_hewitt)
      • PAULO FANELLO (paulo_fanello)
      • PD Paola (pd_paola)
      • Pernille Corydon (pernille_corydon)
      • Pig & Hen (pig_hen)
      • Pilgrim (pilgrim)
      • Profuomo (profuomo)
      • Qudo (qudo)
      • Rosefield (rosefield)
      • Royal - Ego (royal_ego)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Seven-24 (seven_24)
      • Skagen (skagen)
      • SO COSI (so_cosi)
      • Sweet Deluxe (sweet_deluxe)
      • Tamaris (tamaris)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The Jewelry Collection (the_jewelry_collection)
      • Ti sento (ti_sento)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Toni Gard (toni_gard)
      • Tov essentials (tov_essentials)
      • WENZ (wenz)
      • Xenox (xenox)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
      • Zippo (zippo)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €35 (budget)
      • €35 - €70 (low)
      • €70 - €150 (medium)
      • €150 - €250 (high)
      • > €250 (highest)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Kinderen (kinderen)
      • Unisex (unisex)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
      • Goud (goud)
      • Zilver (zilver)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Wit (wit)
      • Zwart (zwart)
    • Type Armband (type_armband):
      • Bangle (bangle)
      • Bedelarmband (bedelarmband)
      • Kralenarmband (kralenarmband)
      • Plaatarmband (plaatarmband)
      • Schakelarmband (schakelarmband)
      • Wikkelarmband (wikkelarmband)
    • Materiaal (materiaal):
      • Goud (goud)
      • Zilver (zilver)
      • Leer (leer)
      • Titatnium (titanium)
      • Steen (steen)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Beton (beton)
      • Glas (glas)
      • Katoen (katoen)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Parel (parel)
      • Polyester (polyester)
      • Rood goud (rood_goud)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Zink (zink)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Refurbished (refurbished):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl