x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er armbanden verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Ti sento armband

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in armband categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 21
    • Ti sento Bangle verguld 2913ZY
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145964228.jpg
      Ti sento Ti sento Bangle verguld 2913ZY Bangle verguld 2913ZY Bangle verguld 2913ZY De TI SENTO - Milano Armband 2913ZY is gemaakt van Zilver. Alle TI SENTO - Milano producten worden geleverd in een luxe geschenkverpakking. (5)
      Ti sento Bangle verguld 2913ZY
      • 08717828207611
      2
      good_buy
      204.30 EUR
    • Ti sento Armbanden 925 Sterling Zilveren Armband 2903 Goudkleurig
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157796464.jpg
      Ti sento Ti sento Armbanden 925 Sterling Zilveren Armband 2903 Goudkleurig Armbanden 925 Sterling Zilveren Armband 2903 Goudkleurig Armbanden 925 Sterling Zilveren Armband 2903 Goudkleurig Ga trendy de deur uit met deze unieke armband van TI SENTO. De armband is gemaakt van hoogwaardig zilver en heeft een goud vergulde laag. De armband heeft de vorm van een slang die zich elegant om je pols heen wikkelt. Door het veiligheidsslot blijft de armband goed dicht zitten. Een prachtig exemplaar van TI SENTO Milano. (2)
      Ti sento Armbanden 925 Sterling Zilveren Armband 2903 Goudkleurig
      • 08717828207499
      3
      262.15 EUR
    • Ti sento Armbanden 925 Sterling Zilveren Armband 2842 Zilverkleurig
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157796611.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/98760564.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/96470947.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145961625.jpg
      Ti sento Ti sento Armbanden 925 Sterling Zilveren Armband 2842 Zilverkleurig Armbanden 925 Sterling Zilveren Armband 2842 Zilverkleurig Armbanden 925 Sterling Zilveren Armband 2842 Zilverkleurig Fabrikant: Ti Sento (2)
      Ti sento Armbanden 925 Sterling Zilveren Armband 2842 Zilverkleurig
      • 08717828163856
      3
      141.00 EUR
    • Ti sento Armband
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145962349.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150026190.jpg
      Ti sento Ti sento Armband Armband Armband Maak je look compleet met deze mooie armband van TI SENTO Milano. De armband is gemaakt van zilver en is afgewerkt met allerlei gekleurde kraaltjes. De kleur geeft dit armbandje een speelse look. Door het veiligheidsslot blijft het armbandje goed zitten. Een mooie armband van TI SENTO Milano. (3)
      Ti sento Armband
      • 08717828214275
      2
      58.00 EUR
    • Ti sento Armbanden 925 Sterling Zilveren Armband 2908 Blauw
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149977510.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151478570.jpg
      Ti sento Ti sento Armbanden 925 Sterling Zilveren Armband 2908 Blauw Armbanden 925 Sterling Zilveren Armband 2908 Blauw Armbanden 925 Sterling Zilveren Armband 2908 Blauw Maak je look compleet met deze mooie armband van TI SENTO Milano. De armband is gemaakt van zilver en is afgewerkt met allerlei gekleurde kraaltjes. De kleur geeft dit armbandje een speelse look. Door het veiligheidsslot blijft het armbandje goed zitten. Een mooie armband van TI SENTO Milano. (2)
      Ti sento Armbanden 925 Sterling Zilveren Armband 2908 Blauw
      • 08717828207529
      2
      53.00 EUR
    • Ti sento Armband
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145958144.jpg
      Ti sento Ti sento Armband Armband Armband Fabrikant: Ti Sento (2)
      Ti sento Armband
      • 08717828207505
      2
      149.00 EUR
    • Ti sento Armband Verguld
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/105309560.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148723742.jpg
      Ti sento Ti sento Armband Verguld Armband Verguld Armband Verguld TI SENTO - Milano Armband 2889SR (1)
      Ti sento Armband Verguld
      • 08717828188620
      3
      165.42 EUR
    • Ti sento Armbanden 925 Sterling Zilveren Armband 2865 Zilverkleurig
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/105733525.jpg
      Ti sento Ti sento Armbanden 925 Sterling Zilveren Armband 2865 Zilverkleurig Armbanden 925 Sterling Zilveren Armband 2865 Zilverkleurig Armbanden 925 Sterling Zilveren Armband 2865 Zilverkleurig Ti Sento is een trendy sieradenmerk Elegante en vrouwelijke stijlen, volgens Mix & Match concept Dit sterling zilveren sieraad is vervaardigd volgens de hoogste kwaliteitsnormen voor sieraden. Italiaans geïnspireerde ontwerpen, volgens wereldwijde modetrends Het product wordt geleverd in een mooie doos (1)
      Ti sento Armbanden 925 Sterling Zilveren Armband 2865 Zilverkleurig
      • 08717828177525
      2
      89.00 EUR
    • Ti sento Armband Verguld LNA
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153824267.jpg
      Ti sento Ti sento Armband Verguld LNA Armband Verguld LNA Armband Verguld LNA TI SENTO - Milano armband 2930MW (1)
      Ti sento Armband Verguld LNA
      • 08717828220962
      2
      116.00 EUR
    • Ti sento Armband LNA
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153824206.jpg
      Ti sento Ti sento Armband LNA Armband LNA Armband LNA Fabrikant: Ti Sento (1)
      Ti sento Armband LNA
      • 08717828220832
      2
      115.00 EUR
    • Ti sento Bangle van zilver 2815SB
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/94151095.jpg
      Ti sento Ti sento Bangle van zilver 2815SB Bangle van zilver 2815SB Bangle van zilver 2815SB Bangle van zilver 2815SB (1)
      Ti sento Bangle van zilver 2815SB
      • 08717828146095
      2
      206.10 EUR
    • Ti sento Armband
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/100444089.jpg
      Ti sento Ti sento Armband Armband Armband Ti Sento Armband (1)
      Ti sento Armband
      • 08717828188613
      2
      169.00 EUR
    • Ti sento Armband 2930TQ
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157796839.jpg
      Ti sento Ti sento Armband 2930TQ Armband 2930TQ Armband 2930TQ Ti Sento Armband 2930TQ (1)
      Ti sento Armband 2930TQ
      • 08717828220979
      2
      107.10 EUR
    • Ti sento Armbanden 925 Sterling Zilveren Armband 2790 Zilverkleurig
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158627782.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156511795.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/125922462.jpg
      Ti sento Ti sento Armbanden 925 Sterling Zilveren Armband 2790 Zilverkleurig Armbanden 925 Sterling Zilveren Armband 2790 Zilverkleurig Armbanden 925 Sterling Zilveren Armband 2790 Zilverkleurig TI SENTO - Milano armband 2790SR (1)
      Ti sento Armbanden 925 Sterling Zilveren Armband 2790 Zilverkleurig
      • 08717828109519
      2
      85.00 EUR
    • Ti sento Armbanden 925 Sterling Zilveren Armband 2912 Zilverkleurig
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145956499.jpg
      Ti sento Ti sento Armbanden 925 Sterling Zilveren Armband 2912 Zilverkleurig Armbanden 925 Sterling Zilveren Armband 2912 Zilverkleurig Armbanden 925 Sterling Zilveren Armband 2912 Zilverkleurig Ga de deur uit met deze prachtige armband van TI SENTO om je pols. De armband is gemaakt van zilver en is afgewerkt met een prachtige edelsteen. De armband heeft een stijlvolle en elegante uitstraling. Het bandje is verstelbaar. Een prachtig accessoire van TI SENTO Milano! (1)
      Ti sento Armbanden 925 Sterling Zilveren Armband 2912 Zilverkleurig
      • 08717828207581
      2
      80.10 EUR
    • Ti sento Armband
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145958758.jpg
      Ti sento Ti sento Armband Armband Armband Fabrikant: Ti Sento (1)
      Ti sento Armband
      • 08717828187692
      2
      83.00 EUR
    • Ti sento Armband
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157797219.jpg
      Ti sento Ti sento Armband Armband Armband Ti Sento Armband (1)
      Ti sento Armband
      • 08717828204818
      1
      349.00 EUR
    • Ti sento Armbanden 925 Sterling Zilveren Armband 2880 Zilverkleurig
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145959101.jpg
      Ti sento Ti sento Armbanden 925 Sterling Zilveren Armband 2880 Zilverkleurig Armbanden 925 Sterling Zilveren Armband 2880 Zilverkleurig Armbanden 925 Sterling Zilveren Armband 2880 Zilverkleurig Style je look met deze luxe armband van TI SENTO Milano. De armband sluit middels een handig kliksysteem en valt daardoor niet af. De armband is voorzien van donkerblauwe stenen in Lapis stijl. Een prachtige armband van TI SENTO Milano! (1)
      Ti sento Armbanden 925 Sterling Zilveren Armband 2880 Zilverkleurig
      • 08717828207307
      1
      199.00 EUR
    • Ti sento Armband Verguld LNA
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153824233.jpg
      Ti sento Ti sento Armband Verguld LNA Armband Verguld LNA Armband Verguld LNA Versier je pols met deze prachtige armband van TI SENTO Milano. De armband is gemaakt van premium 925 sterling zilver en is afgewerkt met mooie edelstenen. De armband is in lengte verstelbaar. Een mooie toevoeging aan je sieradencollectie! (1)
      Ti sento Armband Verguld LNA
      • 08717828220955
      1
      115.00 EUR
    • Ti sento Armband van zilver met zirkonia 2790ZI
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155252778.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158603135.jpg
      Ti sento Ti sento Armband van zilver met zirkonia 2790ZI Armband van zilver met zirkonia 2790ZI Armband van zilver met zirkonia 2790ZI Armband van zilver met zirkonia 2790ZI (1)
      Ti sento Armband van zilver met zirkonia 2790ZI
      • 08717828109533
      1
      89.00 EUR
    • Ti sento Armbanden 925 Sterling Zilveren Armband 2885 Zilverkleurig
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158632348.jpg
      Ti sento Ti sento Armbanden 925 Sterling Zilveren Armband 2885 Zilverkleurig Armbanden 925 Sterling Zilveren Armband 2885 Zilverkleurig Armbanden 925 Sterling Zilveren Armband 2885 Zilverkleurig Maak je look compleet met deze elegante armband van TI SENTO Milano. De armband is gemaakt van het puurste 925 sterling zilver en is afgewerkt met een hartvormige bedel. Deze is prachtig versierd met Zirkonia kristallen. De armband is te verstellen naar jouw gewenste maat. Over de armband zit een rhodium laag waardoor de armband prachtig glimt en niet snel beschadigd. Een mooie aanwinst voor jouw pols! (1)
      Ti sento Armbanden 925 Sterling Zilveren Armband 2885 Zilverkleurig
      • 08717828187852
      1
      91.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Buddha to buddha DEFAULT
        • buddha_to_buddha
      • Swarovski DEFAULT
        • swarovski
      • Pandora DEFAULT
        • pandora
      • GUESS DEFAULT
        • guess
      • Karma DEFAULT
        • karma
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Buddha to Buddha (buddha_to_buddha)
      • Swarovski (swarovski)
      • zinzi (zinzi)
      • Fossil (fossil)
      • Diesel (diesel)
      • A beautiful story (a_beautiful_story)
      • Adriana (adriana)
      • Albanu (albanu)
      • Alpenflüstern (alpenflu_stern)
      • Amber Sceats (amber_sceats)
      • Ania Haie (ania_haie)
      • Anna + Nina (anna_nina)
      • ANNI LU (anni_lu)
      • Arion Jewelry (arion_jewelry)
      • Armani Exchange Connected (armani_exchange_connected)
      • Atelier Bouman (atelier_bouman)
      • Bandhu (bandhu)
      • Bekend van TV (bekend_van_tv)
      • Blush (blush)
      • Bouman Goud Collectie (bouman_goud_collectie)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Casa Jewelry (casa_jewelry)
      • Charm It (charm_it)
      • Cluse (cluse)
      • Collezione alessandro (collezione_alessandro)
      • Diamond Point (diamond_point)
      • Diamore (diamore)
      • Douebelli (douebelli)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Elli (elli)
      • Emporio armani (emporio_armani)
      • Engelsrufer (engelsrufer)
      • Esprit (esprit)
      • Fashionology (fashionology)
      • Ferrino (ferrino)
      • Firetti (firetti)
      • Fope Gioielli (fope_gioielli)
      • Gemini (gemini)
      • Golden style (golden_style)
      • Gucci (gucci)
      • GUESS (guess)
      • Haemmer Germany (haemmer_germany)
      • Heart to Get (heart_to_get)
      • HEINE (heine)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • ID Fine (id_fine)
      • Isabel Marant Étoile (isabel_marant_e_toile)
      • J. Jayz (j_jayz)
      • JOOP! (joop_)
      • Jumbo (jumbo)
      • Karma (karma)
      • Klingel (klingel)
      • LASCANA (lascana)
      • Leonardo (leonardo)
      • Leslii (leslii)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • LILY AND ROSE (lily_and_rose)
      • LOTT. gioielli (lott_gioielli)
      • Lotus (lotus)
      • Lotus style (lotus_style)
      • Mango (mango)
      • Miansai (miansai)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Miss Spring (miss_spring)
      • Moments (moments)
      • Monzario Argento (monzario_argento)
      • My Jewellery (my_jewellery)
      • Nenalina (nenalina)
      • New Bling (new_bling)
      • Orelia (orelia)
      • Orotech Firenze (orotech_firenze)
      • P D PAOLA (p_d_paola)
      • Paco Home (paco_home)
      • Pandora (pandora)
      • Parfois (parfois)
      • Paul Hewitt (paul_hewitt)
      • PAULO FANELLO (paulo_fanello)
      • Pernille Corydon (pernille_corydon)
      • Pesavento (pesavento)
      • Pig & Hen (pig_hen)
      • Pilgrim (pilgrim)
      • Police (police)
      • Profuomo (profuomo)
      • Qudo (qudo)
      • Rebel and Rose (rebel_and_rose)
      • Rebel & Rose (rebel_rose)
      • Rosefield (rosefield)
      • Royal - Ego (royal_ego)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • S.oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Sacha (sacha)
      • Seven-24 (seven_24)
      • SilverFope (silverfope)
      • Skagen (skagen)
      • Sweet Deluxe (sweet_deluxe)
      • Tamaris (tamaris)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Thomas Sabo (thomas_sabo)
      • Ti sento (ti_sento)
      • Tirisi Jewelry (tirisi_jewelry)
      • Tirisi Moda (tirisi_moda)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Toni Gard (toni_gard)
      • Trollbeads (trollbeads)
      • Umbra (umbra)
      • Valentino (valentino)
      • Valero Pearls (valero_pearls)
      • WENZ (wenz)
      • Xenox (xenox)
      • Yaya (yaya)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
      • Zippo (zippo)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €35 (budget)
      • €35 - €70 (low)
      • €70 - €150 (medium)
      • €150 - €250 (high)
      • > €250 (highest)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Kinderen (kinderen)
      • Unisex (unisex)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zwart (zwart)
    • Type Armband (type_armband):
      • Bangle (bangle)
      • Bedelarmband (bedelarmband)
      • Klemarmband (klemarmband)
      • Kralenarmband (kralenarmband)
      • Parelarmband (parelarmband)
      • Schakelarmband (schakelarmband)
      • Wikkelarmband (wikkelarmband)
    • Zilvergehalte (zilvergehalte):
      • Geen zilver (geen_zilver)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl