x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er armbanden verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    J. Jayz armband

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in armband categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 24
    • J. Jayz Armband
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/119101206.jpg
      J. Jayz J. Jayz Armband Armband Armband J.Jayz leren armband (3)
      J. Jayz Armband
      • 04053692135945
      1
      18.56 EUR
    • J. Jayz Armband
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106040631.jpg
      J. Jayz J. Jayz Armband Armband Armband In wikkel-look. Met glanzende details. Karabijnsluiting met verlengingskettinkje. (1)
      J. Jayz Armband
      • 04039787007304
      1
      27.94 EUR
    • J. Jayz Armband
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106517710.jpg
      J. Jayz J. Jayz Armband Armband Armband J.Jayz leren armband (1)
      J. Jayz Armband
      • 04040223005167
      1
      18.94 EUR
    • J. Jayz Armband
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/110857186.jpg
      J. Jayz J. Jayz Armband Armband Armband J.Jayz wikkelarmband (1)
      J. Jayz Armband
      • 04260442315131
      1
      28.94 EUR
    • J. Jayz Armband
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/122214118.jpg
      J. Jayz J. Jayz Armband Armband Armband J.Jayz leren armband (1)
      J. Jayz Armband
      • 04053692135969
      1
      18.94 EUR
    • J. Jayz Armband
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/119200779.jpg
      J. Jayz J. Jayz Armband Armband Armband J.Jayz wikkelarmband (1)
      J. Jayz Armband
      • 04260442317661
      1
      25.94 EUR
    • J. Jayz Armband
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/119199808.jpg
      J. Jayz J. Jayz Armband Armband Armband J.Jayz armband (1)
      J. Jayz Armband
      • 04040223011830
      1
      18.94 EUR
    • J. Jayz Armband
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/121132516.jpg
      J. Jayz J. Jayz Armband Armband Armband J.Jayz wikkelarmband (1)
      J. Jayz Armband
      • 04260442317722
      1
      25.94 EUR
    • J. Jayz Armband
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/105924444.jpg
      J. Jayz J. Jayz Armband Armband Armband Meerrijig. Gegarneerd met glittersteentjes. (1)
      J. Jayz Armband
      • 04260442312390
      1
      23.94 EUR
    • J. Jayz Armband
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/119100834.jpg
      J. Jayz J. Jayz Armband Armband Armband J.Jayz armband (1)
      J. Jayz Armband
      • 04260442317876
      1
      28.94 EUR
    • J. Jayz Armband
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/105998973.jpg
      J. Jayz J. Jayz Armband Armband Armband J.Jayz leren armband (1)
      J. Jayz Armband
      • 04040223004894
      1
      18.94 EUR
    • J. Jayz Armband
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106040726.jpg
      J. Jayz J. Jayz Armband Armband Armband J. Jayz wikkelarmband (1)
      J. Jayz Armband
      • 04260442313878
      1
      23.94 EUR
    • J. Jayz Armband
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106679258.jpg
      J. Jayz J. Jayz Armband Armband Armband Hartvormige hanger. Gedeeltelijk beleg van glinstersteentjes. In lengte verstelbaar. Met karabijnsluiting. Glanzend materiaal. * Bijzondere kenmerken: met harten (1)
      J. Jayz Armband
      • 04260442314455
      1
      23.44 EUR
    • J. Jayz Armband
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/105827185.jpg
      J. Jayz J. Jayz Armband Armband Armband In vlecht-look. Licht glanzend. Zonder sluiting. * Producttype: klemarmband (1)
      J. Jayz Armband
      • 04050276282729
      1
      19.94 EUR
    • J. Jayz Armband
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/105812280.jpg
      J. Jayz J. Jayz Armband Armband Armband In wikkel-look. Met glanzende details. Karabijnsluiting met verlengingskettinkje. (1)
      J. Jayz Armband
      • 04039787006192
      1
      27.34 EUR
    • J. Jayz Armband
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/105824088.jpg
      J. Jayz J. Jayz Armband Armband Armband J. Jayz armband (1)
      J. Jayz Armband
      • 04039787007373
      1
      27.34 EUR
    • J. Jayz Armband
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/119199854.jpg
      J. Jayz J. Jayz Armband Armband Armband J.Jayz wikkelarmband (1)
      J. Jayz Armband
      • 04260442318408
      1
      25.94 EUR
    • J. Jayz Armband
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/109999263.jpg
      J. Jayz J. Jayz Armband Armband Armband J.Jayz leren armband (1)
      J. Jayz Armband
      • 04040223005792
      1
      18.94 EUR
    • J. Jayz Armband '139-380'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/130387293.jpg
      J. Jayz J. Jayz Armband '139-380' Armband '139-380' Armband '139-380' J.Jayz klemarmband »139-380« (1)
      J. Jayz Armband '139-380'
      • 04260602550174
      1
      28.94 EUR
    • J. Jayz Armband
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/119100729.jpg
      J. Jayz J. Jayz Armband Armband Armband J.Jayz leren armband (1)
      J. Jayz Armband
      • 04040223013100
      1
      18.94 EUR
    • J. Jayz Armband
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106040978.jpg
      J. Jayz J. Jayz Armband Armband Armband J JAYZ Armspangen Set »schlicht und stilvoll« (Set, 3 tlg.) (1)
      J. Jayz Armband
      • 04039787008011
      1
      38.94 EUR
    • J. Jayz Armband
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128630311.jpg
      J. Jayz J. Jayz Armband Armband Armband J.Jayz wikkelarmband (1)
      J. Jayz Armband
      • 04260442318392
      1
      25.39 EUR
    • J. Jayz Armband '139-809'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/131720422.jpg
      J. Jayz J. Jayz Armband '139-809' Armband '139-809' Armband '139-809' J.Jayz armband set »139-809« (set, 4-delig) (1)
      J. Jayz Armband '139-809'
      • 04260602550099
      1
      21.94 EUR
    • J. Jayz Armband
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/113819688.jpg
      J. Jayz J. Jayz Armband Armband Armband J. Jayz armband (1)
      J. Jayz Armband
      • 04039787007366
      1
      27.94 EUR
    2
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Buddha to buddha DEFAULT
        • buddha_to_buddha
      • Swarovski DEFAULT
        • swarovski
      • Pandora DEFAULT
        • pandora
      • GUESS DEFAULT
        • guess
      • Karma DEFAULT
        • karma
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Buddha to Buddha (buddha_to_buddha)
      • Swarovski (swarovski)
      • zinzi (zinzi)
      • Fossil (fossil)
      • Diesel (diesel)
      • A beautiful story (a_beautiful_story)
      • Adriana (adriana)
      • Albanu (albanu)
      • Alpenflüstern (alpenflu_stern)
      • Amber Sceats (amber_sceats)
      • Ania Haie (ania_haie)
      • Anna + Nina (anna_nina)
      • ANNI LU (anni_lu)
      • Arion Jewelry (arion_jewelry)
      • Armani Exchange Connected (armani_exchange_connected)
      • Atelier Bouman (atelier_bouman)
      • Bandhu (bandhu)
      • Bekend van TV (bekend_van_tv)
      • Blush (blush)
      • Bouman Goud Collectie (bouman_goud_collectie)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Casa Jewelry (casa_jewelry)
      • Charm It (charm_it)
      • Cluse (cluse)
      • Collezione alessandro (collezione_alessandro)
      • Diamond Point (diamond_point)
      • Diamore (diamore)
      • Douebelli (douebelli)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Elli (elli)
      • Emporio armani (emporio_armani)
      • Engelsrufer (engelsrufer)
      • Esprit (esprit)
      • Fashionology (fashionology)
      • Ferrino (ferrino)
      • Firetti (firetti)
      • Fope Gioielli (fope_gioielli)
      • Gemini (gemini)
      • Golden style (golden_style)
      • Gucci (gucci)
      • GUESS (guess)
      • Haemmer Germany (haemmer_germany)
      • Heart to Get (heart_to_get)
      • HEINE (heine)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • ID Fine (id_fine)
      • Isabel Marant Étoile (isabel_marant_e_toile)
      • J. Jayz (j_jayz)
      • JOOP! (joop_)
      • Jumbo (jumbo)
      • Karma (karma)
      • Klingel (klingel)
      • LASCANA (lascana)
      • Leonardo (leonardo)
      • Leslii (leslii)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • LILY AND ROSE (lily_and_rose)
      • LOTT. gioielli (lott_gioielli)
      • Lotus (lotus)
      • Lotus style (lotus_style)
      • Mango (mango)
      • Miansai (miansai)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Miss Spring (miss_spring)
      • Moments (moments)
      • Monzario Argento (monzario_argento)
      • My Jewellery (my_jewellery)
      • Nenalina (nenalina)
      • New Bling (new_bling)
      • Orelia (orelia)
      • Orotech Firenze (orotech_firenze)
      • P D PAOLA (p_d_paola)
      • Paco Home (paco_home)
      • Pandora (pandora)
      • Parfois (parfois)
      • Paul Hewitt (paul_hewitt)
      • PAULO FANELLO (paulo_fanello)
      • Pernille Corydon (pernille_corydon)
      • Pesavento (pesavento)
      • Pig & Hen (pig_hen)
      • Pilgrim (pilgrim)
      • Police (police)
      • Profuomo (profuomo)
      • Qudo (qudo)
      • Rebel and Rose (rebel_and_rose)
      • Rebel & Rose (rebel_rose)
      • Rosefield (rosefield)
      • Royal - Ego (royal_ego)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • S.oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Sacha (sacha)
      • Seven-24 (seven_24)
      • SilverFope (silverfope)
      • Skagen (skagen)
      • Sweet Deluxe (sweet_deluxe)
      • Tamaris (tamaris)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Thomas Sabo (thomas_sabo)
      • Ti sento (ti_sento)
      • Tirisi Jewelry (tirisi_jewelry)
      • Tirisi Moda (tirisi_moda)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Toni Gard (toni_gard)
      • Trollbeads (trollbeads)
      • Umbra (umbra)
      • Valentino (valentino)
      • Valero Pearls (valero_pearls)
      • WENZ (wenz)
      • Xenox (xenox)
      • Yaya (yaya)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
      • Zippo (zippo)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €35 (budget)
      • €35 - €70 (low)
      • €70 - €150 (medium)
      • €150 - €250 (high)
      • > €250 (highest)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Kinderen (kinderen)
      • Unisex (unisex)
    • Kleur (kleur):
      • Goud (goud)
      • Zilver (zilver)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zwart (zwart)
    • Type Armband (type_armband):
      • Bangle (bangle)
      • Bedelarmband (bedelarmband)
      • Klemarmband (klemarmband)
      • Kralenarmband (kralenarmband)
      • Parelarmband (parelarmband)
      • Schakelarmband (schakelarmband)
      • Wikkelarmband (wikkelarmband)
    • Zilvergehalte (zilvergehalte):
      • Geen zilver (geen_zilver)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl