x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er armbanden verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Ixxxi armband

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in armband categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 9
    • Ixxxi B0033099001 Armband Arrow Chain goudkleurig 17-20 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145481620.jpg
      Ixxxi Ixxxi B0033099001 Armband Arrow Chain goudkleurig 17-20 cm B0033099001 Armband Arrow Chain goudkleurig 17-20 cm B0033099001 Armband Arrow Chain goudkleurig 17-20 cm IXXXI B0033099001 Armband Arrow Chain goudkleurig 17-20 cm.Trendy armband uit de IXXXI collectie. De armband heeft een lengte van 17-20 cm. Het sluit door een stevige karabijnsluiting. IXXXI Jewelry is een trendy sieradenmerk met een collectie sieraden vervaardigd uit staal en kleurrijke stenen. Er is een ruime keuze in armbanden en enkelbanden die matchen bij jouw outfit of gelegenheid. (1)
      Ixxxi B0033099001 Armband Arrow Chain goudkleurig 17-20 cm
      • 08719794019465
      2
      27.95 EUR
    • Ixxxi B0032999002 Armband Dazzling Circles rosekleurig 17-20 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145211702.jpg
      Ixxxi Ixxxi B0032999002 Armband Dazzling Circles rosekleurig 17-20 cm B0032999002 Armband Dazzling Circles rosekleurig 17-20 cm B0032999002 Armband Dazzling Circles rosekleurig 17-20 cm IXXXI B0032999002 Armband Dazzling Circles rosekleurig 17-20 cm.Trendy armband uit de IXXXI collectie. De armband heeft een lengte van 17-20 cm. Het sluit door een stevige karabijnsluiting. IXXXI Jewelry is een trendy sieradenmerk met een collectie sieraden vervaardigd uit staal en kleurrijke stenen. Er is een ruime keuze in armbanden en enkelbanden die matchen bij jouw outfit of gelegenheid. (1)
      Ixxxi B0032999002 Armband Dazzling Circles rosekleurig 17-20 cm
      • 08719794019410
      2
      27.95 EUR
    • Ixxxi B0033099003 Armband Arrow Chain zilverkleurig 17-20 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145211696.jpg
      Ixxxi Ixxxi B0033099003 Armband Arrow Chain zilverkleurig 17-20 cm B0033099003 Armband Arrow Chain zilverkleurig 17-20 cm B0033099003 Armband Arrow Chain zilverkleurig 17-20 cm IXXXI B0033099003 Armband Arrow Chain zilverkleurig 17-20 cm.Trendy armband uit de IXXXI collectie. De armband heeft een lengte van 17-20 cm. Het sluit door een stevige karabijnsluiting. IXXXI Jewelry is een trendy sieradenmerk met een collectie sieraden vervaardigd uit staal en kleurrijke stenen. Er is een ruime keuze in armbanden en enkelbanden die matchen bij jouw outfit of gelegenheid. (1)
      Ixxxi B0033099003 Armband Arrow Chain zilverkleurig 17-20 cm
      • 08719794019489
      2
      24.95 EUR
    • Ixxxi Armband Chain Ball Star goudkleurig 17-20 cm B0021699005
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/123654932.jpg
      Ixxxi Ixxxi Armband Chain Ball Star goudkleurig 17-20 cm B0021699005 Armband Chain Ball Star goudkleurig 17-20 cm B0021699005 Armband Chain Ball Star goudkleurig 17-20 cm B0021699005 (1)
      Ixxxi Armband Chain Ball Star goudkleurig 17-20 cm B0021699005
      • 08719794000425
      1
      deal
      27.96 EUR
    • Ixxxi B0024599001 Armband Vienna staal goudkleurig 17-19 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/132119375.jpg
      Ixxxi Ixxxi B0024599001 Armband Vienna staal goudkleurig 17-19 cm B0024599001 Armband Vienna staal goudkleurig 17-19 cm B0024599001 Armband Vienna staal goudkleurig 17-19 cm (1)
      Ixxxi B0024599001 Armband Vienna staal goudkleurig 17-19 cm
      • 08719323550957
      1
      deal
      32.21 EUR
    • Ixxxi B0024999001 Armband Ankara staal goudkleurig 17-20 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/132119439.jpg
      Ixxxi Ixxxi B0024999001 Armband Ankara staal goudkleurig 17-20 cm B0024999001 Armband Ankara staal goudkleurig 17-20 cm B0024999001 Armband Ankara staal goudkleurig 17-20 cm (1)
      Ixxxi B0024999001 Armband Ankara staal goudkleurig 17-20 cm
      • 08719323551350
      1
      deal
      32.21 EUR
    • Ixxxi B0023199001 Armband Snake Knot goudkleurig 17-20 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/142098610.jpg
      Ixxxi Ixxxi B0023199001 Armband Snake Knot goudkleurig 17-20 cm B0023199001 Armband Snake Knot goudkleurig 17-20 cm B0023199001 Armband Snake Knot goudkleurig 17-20 cm (1)
      Ixxxi B0023199001 Armband Snake Knot goudkleurig 17-20 cm
      • 08719794009022
      1
      27.45 EUR
    • Ixxxi B0025099005 Armband Lisbon staal zwart 19-21 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/132182974.jpg
      Ixxxi Ixxxi B0025099005 Armband Lisbon staal zwart 19-21 cm B0025099005 Armband Lisbon staal zwart 19-21 cm B0025099005 Armband Lisbon staal zwart 19-21 cm (1)
      Ixxxi B0025099005 Armband Lisbon staal zwart 19-21 cm
      1
      deal
      32.21 EUR
    • Ixxxi B0024499001 Armband Moscow staal goudkleurig 19-21 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/132182972.jpg
      Ixxxi Ixxxi B0024499001 Armband Moscow staal goudkleurig 19-21 cm B0024499001 Armband Moscow staal goudkleurig 19-21 cm B0024499001 Armband Moscow staal goudkleurig 19-21 cm (1)
      Ixxxi B0024499001 Armband Moscow staal goudkleurig 19-21 cm
      1
      deal
      32.21 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Gouden Armbanden DEFAULT
        • goud
      • Zilveren Armbanden DEFAULT
        • zilver
      • Buddha to buddha DEFAULT
        • buddha_to_buddha
      • Swarovski DEFAULT
        • swarovski
      • Karma DEFAULT
        • karma
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Buddha to Buddha (buddha_to_buddha)
      • Swarovski (swarovski)
      • zinzi (zinzi)
      • Fossil (fossil)
      • Diesel (diesel)
      • Diemer Gold (diemer_gold)
      • About You (about_you)
      • Adriana (adriana)
      • Alpenflüstern (alpenflu_stern)
      • Anna + Nina (anna_nina)
      • Bandhu (bandhu)
      • Bekend van TV (bekend_van_tv)
      • Blond ACCESSORIES (blond_accessories)
      • Blush (blush)
      • Boccia (boccia)
      • Breil (breil)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Christian (christian)
      • Classic (classic)
      • Classics&More (classics_more)
      • CO88 Collection (co88_collection)
      • Collezione alessandro (collezione_alessandro)
      • ComeGetFashion (comegetfashion)
      • Daniel Wellington (daniel_wellington)
      • Diamonfire (diamonfire)
      • Diemer Perle (diemer_perle)
      • Dreamcatcher (dreamcatcher)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Elegance (elegance)
      • Elli (elli)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Engelsrufer (engelsrufer)
      • Esprit (esprit)
      • Fashion (fashion)
      • Ferrino (ferrino)
      • Firetti (firetti)
      • Frank 1967 (frank_1967)
      • Glow (glow)
      • Grazielli (grazielli)
      • GUESS (guess)
      • Haemmer Germany (haemmer_germany)
      • Heart to Get (heart_to_get)
      • HEINE (heine)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Ixxxi (ixxxi)
      • J. Jayz (j_jayz)
      • JOOP! (joop_)
      • Juwelo (juwelo)
      • Kaliber (kaliber)
      • Karma (karma)
      • Kerbholz (kerbholz)
      • Key Moments (key_moments)
      • Klingel (klingel)
      • LASCANA (lascana)
      • Leonardo (leonardo)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Lilly (lilly)
      • Lotus style (lotus_style)
      • Lusana (lusana)
      • Mi Moneda (mi_moneda)
      • Mi Zalini (mi_zalini)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • My Jewellery (my_jewellery)
      • New Bling (new_bling)
      • Orelia (orelia)
      • Pandora (pandora)
      • Parfois (parfois)
      • Paul Hewitt (paul_hewitt)
      • PD Paola (pd_paola)
      • Pig & Hen (pig_hen)
      • Pilgrim (pilgrim)
      • Qudo (qudo)
      • Rebel and Rose (rebel_and_rose)
      • Rebel & Rose (rebel_rose)
      • Replay (replay)
      • Royal - Ego (royal_ego)
      • Ruben Robijn (ruben_robijn)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • S.oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Selected Jewels (selected_jewels)
      • Sem Lewis (sem_lewis)
      • Silk (silk)
      • Silk Jewellery (silk_jewellery)
      • Skagen (skagen)
      • SO COSI (so_cosi)
      • Sweet Deluxe (sweet_deluxe)
      • Tamaris (tamaris)
      • TFT (tft)
      • The fashion jewelry collection (the_fashion_jewelry_collection)
      • The Jewelry Collection (the_jewelry_collection)
      • The Jewelry Collection For Men (the_jewelry_collection_for_men)
      • The Kids Jewelry Collection (the_kids_jewelry_collection)
      • Thomas Sabo (thomas_sabo)
      • Ti sento (ti_sento)
      • Tom Hope (tom_hope)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Toni Gard (toni_gard)
      • Trendjuwelier huiscollectie (trendjuwelier_huiscollectie)
      • Trollbeads (trollbeads)
      • Umbra (umbra)
      • Xenox (xenox)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
      • ZilGold (zilgold)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €35 (budget)
      • €35 - €70 (low)
      • €70 - €150 (medium)
      • €150 - €250 (high)
      • > €250 (highest)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Kinderen (kinderen)
      • Unisex (unisex)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
      • Goud (goud)
      • Zilver (zilver)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zwart (zwart)
    • Type Armband (type_armband):
      • Bangle (bangle)
      • Bedelarmband (bedelarmband)
      • Kralenarmband (kralenarmband)
      • Parelarmband (parelarmband)
      • Plaatarmband (plaatarmband)
      • Schakelarmband (schakelarmband)
      • Tennisarmband (tennisarmband)
      • Wikkelarmband (wikkelarmband)
    • Materiaal (materiaal):
      • Goud (goud)
      • Zilver (zilver)
      • Leer (leer)
      • Titatnium (titanium)
      • Steen (steen)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Agaat (agaat)
      • Alloy (alloy)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • Katoen (katoen)
      • Koper (koper)
      • kristal (kristal)
      • Kunststof (kunststof)
      • Marmer (marmer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rubber (rubber)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Zink (zink)
      • Zirkonia (zirkonia)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl