x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er armbanden verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Ferrino armband

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in armband categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Ferrino Riem Security Unisex Bruin 121 Cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/138051467.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140575538.jpg
      Ferrino Ferrino Riem Security Unisex Bruin 121 Cm Riem Security Unisex Bruin 121 Cm Riem Security Unisex Bruin 121 Cm Ferrino Security riem Deze riem heeft een verstelbare klemsluiting voor een comfortabele pasvorm. De riem heeft aan de binnenkant een rits waar je al jouw kleine waardevolle spullen in kunt stoppen. Denk hierbij aan brief- en muntgeld en losse sleutels. Ideaal voor op vakantie of een dagje weg. Specificaties: Kleur: bruin Geslacht: unisex Materiaal: polyester Materiaal gesp: kunststof Afmetingen: 121 x 3 cm (L x B) (1)
      Ferrino Riem Security Unisex Bruin 121 Cm
      • 08014044919701
      1
      most_sold
      23.50 EUR
    • Ferrino Riem Security Unisex Rood 121 Cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/138050975.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140584733.jpg
      Ferrino Ferrino Riem Security Unisex Rood 121 Cm Riem Security Unisex Rood 121 Cm Riem Security Unisex Rood 121 Cm Ferrino Security riem Deze riem heeft een verstelbare klemsluiting voor een comfortabele pasvorm. Specificaties: Kleur: rood, zwart Geslacht: unisex Materiaal: polyester Materiaal gesp: kunststof Afmetingen: 121 x 3 cm (L x B) (1)
      Ferrino Riem Security Unisex Rood 121 Cm
      • 08014044919688
      1
      23.50 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Gouden Armbanden DEFAULT
        • goud
      • Zilveren Armbanden DEFAULT
        • zilver
      • Buddha to buddha DEFAULT
        • buddha_to_buddha
      • Swarovski DEFAULT
        • swarovski
      • Karma DEFAULT
        • karma
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Buddha to Buddha (buddha_to_buddha)
      • Swarovski (swarovski)
      • zinzi (zinzi)
      • Fossil (fossil)
      • Diesel (diesel)
      • Diemer Gold (diemer_gold)
      • About You (about_you)
      • Adriana (adriana)
      • Alpenflüstern (alpenflu_stern)
      • Anna + Nina (anna_nina)
      • Bandhu (bandhu)
      • Bekend van TV (bekend_van_tv)
      • Blond ACCESSORIES (blond_accessories)
      • Blush (blush)
      • Boccia (boccia)
      • Breil (breil)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Christian (christian)
      • Classic (classic)
      • Classics&More (classics_more)
      • CO88 Collection (co88_collection)
      • Collezione alessandro (collezione_alessandro)
      • ComeGetFashion (comegetfashion)
      • Daniel Wellington (daniel_wellington)
      • Diamonfire (diamonfire)
      • Diemer Perle (diemer_perle)
      • Dreamcatcher (dreamcatcher)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Elegance (elegance)
      • Elli (elli)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Engelsrufer (engelsrufer)
      • Esprit (esprit)
      • Fashion (fashion)
      • Ferrino (ferrino)
      • Firetti (firetti)
      • Frank 1967 (frank_1967)
      • Glow (glow)
      • Grazielli (grazielli)
      • GUESS (guess)
      • Haemmer Germany (haemmer_germany)
      • Heart to Get (heart_to_get)
      • HEINE (heine)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Ixxxi (ixxxi)
      • J. Jayz (j_jayz)
      • JOOP! (joop_)
      • Juwelo (juwelo)
      • Kaliber (kaliber)
      • Karma (karma)
      • Kerbholz (kerbholz)
      • Key Moments (key_moments)
      • Klingel (klingel)
      • LASCANA (lascana)
      • Leonardo (leonardo)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Lilly (lilly)
      • Lotus style (lotus_style)
      • Lusana (lusana)
      • Mi Moneda (mi_moneda)
      • Mi Zalini (mi_zalini)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • My Jewellery (my_jewellery)
      • New Bling (new_bling)
      • Orelia (orelia)
      • Pandora (pandora)
      • Parfois (parfois)
      • Paul Hewitt (paul_hewitt)
      • PD Paola (pd_paola)
      • Pig & Hen (pig_hen)
      • Pilgrim (pilgrim)
      • Qudo (qudo)
      • Rebel and Rose (rebel_and_rose)
      • Rebel & Rose (rebel_rose)
      • Replay (replay)
      • Royal - Ego (royal_ego)
      • Ruben Robijn (ruben_robijn)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • S.oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Selected Jewels (selected_jewels)
      • Sem Lewis (sem_lewis)
      • Silk (silk)
      • Silk Jewellery (silk_jewellery)
      • Skagen (skagen)
      • SO COSI (so_cosi)
      • Sweet Deluxe (sweet_deluxe)
      • Tamaris (tamaris)
      • TFT (tft)
      • The fashion jewelry collection (the_fashion_jewelry_collection)
      • The Jewelry Collection (the_jewelry_collection)
      • The Jewelry Collection For Men (the_jewelry_collection_for_men)
      • The Kids Jewelry Collection (the_kids_jewelry_collection)
      • Thomas Sabo (thomas_sabo)
      • Ti sento (ti_sento)
      • Tom Hope (tom_hope)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Toni Gard (toni_gard)
      • Trendjuwelier huiscollectie (trendjuwelier_huiscollectie)
      • Trollbeads (trollbeads)
      • Umbra (umbra)
      • Xenox (xenox)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
      • ZilGold (zilgold)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €35 (budget)
      • €35 - €70 (low)
      • €70 - €150 (medium)
      • €150 - €250 (high)
      • > €250 (highest)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Kinderen (kinderen)
      • Unisex (unisex)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
      • Goud (goud)
      • Zilver (zilver)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zwart (zwart)
    • Type Armband (type_armband):
      • Bangle (bangle)
      • Bedelarmband (bedelarmband)
      • Kralenarmband (kralenarmband)
      • Parelarmband (parelarmband)
      • Plaatarmband (plaatarmband)
      • Schakelarmband (schakelarmband)
      • Tennisarmband (tennisarmband)
      • Wikkelarmband (wikkelarmband)
    • Materiaal (materiaal):
      • Goud (goud)
      • Zilver (zilver)
      • Leer (leer)
      • Titatnium (titanium)
      • Steen (steen)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Agaat (agaat)
      • Alloy (alloy)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • Katoen (katoen)
      • Koper (koper)
      • kristal (kristal)
      • Kunststof (kunststof)
      • Marmer (marmer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rubber (rubber)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Zink (zink)
      • Zirkonia (zirkonia)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl