x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er armbanden verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Zink armband

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in armband categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Buddha to buddha - KETUT DOUBLE STONE BRACELET ONYX
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/139537738.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/117783506.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/98295807.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/132429355.jpg
      Buddha to buddha Buddha to buddha - KETUT DOUBLE STONE BRACELET ONYX - KETUT DOUBLE STONE BRACELET ONYX - KETUT DOUBLE STONE BRACELET ONYX Buddha To Buddha armband Ketut Doulble stone Onyx zilver. Het artikel is uitgevoerd in de kleur 'zilverkleurig'. Het product is gemaakt van zilver. Probeer jouw Buddha To Buddha armband Ketut Doulble stone Onyx zilver rustig thuis uit. Niet goed? Gratis retour. Achteraf betalen mogelijk! (1)
      Buddha to buddha - KETUT DOUBLE STONE BRACELET ONYX
      • 08718997034800
      • 08718997034787
      • 08718997034770
      2
      449.00 EUR
    • EDITED The Label Armband 'Momona'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135305915.jpg
      EDITED The Label EDITED The Label Armband 'Momona' Armband 'Momona' Armband 'Momona' Materiaal: Overige materialen; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Oppervlak: Zonder oppervlakteveredeling (1)
      EDITED The Label Armband 'Momona'
      • 04062305808947
      • EDT1976001000001
      1
      deal
      13.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Gouden Armbanden DEFAULT
        • goud
      • Zilveren Armbanden DEFAULT
        • zilver
      • Buddha to buddha DEFAULT
        • buddha_to_buddha
      • Swarovski DEFAULT
        • swarovski
      • Karma DEFAULT
        • karma
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Buddha to Buddha (buddha_to_buddha)
      • Swarovski (swarovski)
      • zinzi (zinzi)
      • Fossil (fossil)
      • Diesel (diesel)
      • Diemer Gold (diemer_gold)
      • About You (about_you)
      • Adriana (adriana)
      • Alpenflüstern (alpenflu_stern)
      • Anna + Nina (anna_nina)
      • Bandhu (bandhu)
      • Bekend van TV (bekend_van_tv)
      • Blond ACCESSORIES (blond_accessories)
      • Blush (blush)
      • Boccia (boccia)
      • Breil (breil)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Christian (christian)
      • Classic (classic)
      • Classics&More (classics_more)
      • CO88 Collection (co88_collection)
      • Collezione alessandro (collezione_alessandro)
      • ComeGetFashion (comegetfashion)
      • Daniel Wellington (daniel_wellington)
      • Diamonfire (diamonfire)
      • Diemer Perle (diemer_perle)
      • Dreamcatcher (dreamcatcher)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Elegance (elegance)
      • Elli (elli)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Engelsrufer (engelsrufer)
      • Esprit (esprit)
      • Fashion (fashion)
      • Ferrino (ferrino)
      • Firetti (firetti)
      • Frank 1967 (frank_1967)
      • Glow (glow)
      • Grazielli (grazielli)
      • GUESS (guess)
      • Haemmer Germany (haemmer_germany)
      • Heart to Get (heart_to_get)
      • HEINE (heine)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Ixxxi (ixxxi)
      • J. Jayz (j_jayz)
      • JOOP! (joop_)
      • Juwelo (juwelo)
      • Kaliber (kaliber)
      • Karma (karma)
      • Kerbholz (kerbholz)
      • Key Moments (key_moments)
      • Klingel (klingel)
      • LASCANA (lascana)
      • Leonardo (leonardo)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Lilly (lilly)
      • Lotus style (lotus_style)
      • Lusana (lusana)
      • Mi Moneda (mi_moneda)
      • Mi Zalini (mi_zalini)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • My Jewellery (my_jewellery)
      • New Bling (new_bling)
      • Orelia (orelia)
      • Pandora (pandora)
      • Parfois (parfois)
      • Paul Hewitt (paul_hewitt)
      • PD Paola (pd_paola)
      • Pig & Hen (pig_hen)
      • Pilgrim (pilgrim)
      • Qudo (qudo)
      • Rebel and Rose (rebel_and_rose)
      • Rebel & Rose (rebel_rose)
      • Replay (replay)
      • Royal - Ego (royal_ego)
      • Ruben Robijn (ruben_robijn)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • S.oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Selected Jewels (selected_jewels)
      • Sem Lewis (sem_lewis)
      • Silk (silk)
      • Silk Jewellery (silk_jewellery)
      • Skagen (skagen)
      • SO COSI (so_cosi)
      • Sweet Deluxe (sweet_deluxe)
      • Tamaris (tamaris)
      • TFT (tft)
      • The fashion jewelry collection (the_fashion_jewelry_collection)
      • The Jewelry Collection (the_jewelry_collection)
      • The Jewelry Collection For Men (the_jewelry_collection_for_men)
      • The Kids Jewelry Collection (the_kids_jewelry_collection)
      • Thomas Sabo (thomas_sabo)
      • Ti sento (ti_sento)
      • Tom Hope (tom_hope)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Toni Gard (toni_gard)
      • Trendjuwelier huiscollectie (trendjuwelier_huiscollectie)
      • Trollbeads (trollbeads)
      • Umbra (umbra)
      • Xenox (xenox)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
      • ZilGold (zilgold)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €35 (budget)
      • €35 - €70 (low)
      • €70 - €150 (medium)
      • €150 - €250 (high)
      • > €250 (highest)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Kinderen (kinderen)
      • Unisex (unisex)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
      • Goud (goud)
      • Zilver (zilver)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zwart (zwart)
    • Type Armband (type_armband):
      • Bangle (bangle)
      • Bedelarmband (bedelarmband)
      • Kralenarmband (kralenarmband)
      • Parelarmband (parelarmband)
      • Plaatarmband (plaatarmband)
      • Schakelarmband (schakelarmband)
      • Tennisarmband (tennisarmband)
      • Wikkelarmband (wikkelarmband)
    • Materiaal (materiaal):
      • Goud (goud)
      • Zilver (zilver)
      • Leer (leer)
      • Titatnium (titanium)
      • Steen (steen)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Agaat (agaat)
      • Alloy (alloy)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • Katoen (katoen)
      • Koper (koper)
      • kristal (kristal)
      • Kunststof (kunststof)
      • Marmer (marmer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rubber (rubber)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Zink (zink)
      • Zirkonia (zirkonia)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl