x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er armbanden verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Anna + Nina armband

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in armband categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Anna + Nina Drop bangle van zilver
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145962877.jpg
      Anna + Nina Anna + Nina Drop bangle van zilver Drop bangle van zilver Drop bangle van zilver Twee volmaakte druppels die eeuwig zijn, doen ons dromen over een heelal dat nooit eindig is. Deze 'Drop Cuff' is mooi in haar eenvoud en een klassieker die elke outfit, van zonsopgang tot zonsondergang, zal doen stralen. (1)
      Anna + Nina Drop bangle van zilver
      • 08719916005376
      1
      44.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Gouden Armbanden DEFAULT
        • goud
      • Zilveren Armbanden DEFAULT
        • zilver
      • Buddha to buddha DEFAULT
        • buddha_to_buddha
      • Swarovski DEFAULT
        • swarovski
      • Pandora DEFAULT
        • pandora
      • GUESS DEFAULT
        • guess
      • Michael Kors DEFAULT
        • michael_kors
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Buddha to Buddha (buddha_to_buddha)
      • Swarovski (swarovski)
      • zinzi (zinzi)
      • Fossil (fossil)
      • Diesel (diesel)
      • About You (about_you)
      • Adriana (adriana)
      • Alpenflüstern (alpenflu_stern)
      • Anna + Nina (anna_nina)
      • ANNI LU (anni_lu)
      • Arion Jewelry (arion_jewelry)
      • Armani Exchange Connected (armani_exchange_connected)
      • Bekend van TV (bekend_van_tv)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Casa Jewelry (casa_jewelry)
      • Collezione alessandro (collezione_alessandro)
      • De Melo (de_melo)
      • Diamond Point (diamond_point)
      • Diamore (diamore)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Elli (elli)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Fashionology (fashionology)
      • Firetti (firetti)
      • Gemini (gemini)
      • GHZ (ghz)
      • Golden style (golden_style)
      • GUESS (guess)
      • Haemmer Germany (haemmer_germany)
      • Heart to Get (heart_to_get)
      • HEINE (heine)
      • ID Fine (id_fine)
      • Isabel Marant Étoile (isabel_marant_e_toile)
      • J. Jayz (j_jayz)
      • JOOP! (joop_)
      • Jumbo (jumbo)
      • Juwelo (juwelo)
      • Kerbholz (kerbholz)
      • Klingel (klingel)
      • LASCANA (lascana)
      • Leonardo (leonardo)
      • Leslii (leslii)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • LILY AND ROSE (lily_and_rose)
      • LOTT. gioielli (lott_gioielli)
      • Lotus style (lotus_style)
      • Mango (mango)
      • Maximex (maximex)
      • Miansai (miansai)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Nenalina (nenalina)
      • Orelia (orelia)
      • Paco Home (paco_home)
      • Pandora (pandora)
      • Paul Hewitt (paul_hewitt)
      • PAULO FANELLO (paulo_fanello)
      • Pernille Corydon (pernille_corydon)
      • Pig & Hen (pig_hen)
      • Pilgrim (pilgrim)
      • Profuomo (profuomo)
      • Qudo (qudo)
      • Rosefield (rosefield)
      • Royal - Ego (royal_ego)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Seven-24 (seven_24)
      • Skagen (skagen)
      • SO COSI (so_cosi)
      • Stine Goya (stine_goya)
      • Sweet Deluxe (sweet_deluxe)
      • Tamaris (tamaris)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Thomas Sabo (thomas_sabo)
      • Ti sento (ti_sento)
      • Toni Gard (toni_gard)
      • Trollbeads (trollbeads)
      • Valero Pearls (valero_pearls)
      • WENZ (wenz)
      • Xenox (xenox)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
      • Zippo (zippo)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €35 (budget)
      • €35 - €70 (low)
      • €70 - €150 (medium)
      • €150 - €250 (high)
      • > €250 (highest)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Kinderen (kinderen)
      • Unisex (unisex)
    • Kleur (kleur):
      • Goud (goud)
      • Zilver (zilver)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Wit (wit)
      • Zwart (zwart)
    • Type Armband (type_armband):
      • Bangle (bangle)
      • Bedelarmband (bedelarmband)
      • Schakelarmband (schakelarmband)
      • Wikkelarmband (wikkelarmband)
    • Materiaal (materiaal):
      • Goud (goud)
      • Zilver (zilver)
      • Leer (leer)
      • Steen (steen)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Glas (glas)
      • Koper (koper)
      • kristal (kristal)
      • Kunststof (kunststof)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Polyester (polyester)
      • Rood goud (rood_goud)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Zink (zink)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl