x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er armbanden verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    About You armband

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in armband categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 15
    • About You Armband 'Vivian'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141992706.jpg
      About You About You Armband 'Vivian' Armband 'Vivian' Armband 'Vivian' Materiaal: Overige materialen; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Oppervlak: Zonder oppervlakteveredeling (1)
      About You Armband 'Vivian'
      • 04062305978732
      • AYO1868001000001
      1
      most_sold
      14.90 EUR
    • About You Armband 'Nora'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/127969501.jpg
      About You About You Armband 'Nora' Armband 'Nora' Armband 'Nora' Materiaal: Overige materialen; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Oppervlak: Zonder oppervlakteveredeling (1)
      About You Armband 'Nora'
      • 04061413356708
      • AYO0924001000001
      1
      17.90 EUR
    • About You Náramek 'Levinia'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143344418.jpg
      About You About You Náramek 'Levinia' Náramek 'Levinia' Náramek 'Levinia' Materiaal: Overige materialen; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Oppervlak: Zonder oppervlakteveredeling (1)
      About You Náramek 'Levinia'
      • 04062305978978
      • AYO1885001000001
      1
      10.90 EUR
    • About You Armband 'Lenja'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143344460.jpg
      About You About You Armband 'Lenja' Armband 'Lenja' Armband 'Lenja' Materiaal: Overige materialen; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Oppervlak: Zonder oppervlakteveredeling (1)
      About You Armband 'Lenja'
      • 04062305978985
      • AYO1886001000001
      1
      12.90 EUR
    • About You Armband 'Seraphina'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/122303965.jpg
      About You About You Armband 'Seraphina' Armband 'Seraphina' Armband 'Seraphina' Materiaal: Overige materialen; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Oppervlak: Zonder oppervlakteveredeling (1)
      About You Armband 'Seraphina'
      • 04061413659076
      • AYO1266002000001
      1
      15.90 EUR
    • About You Armband 'Yaren'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/142249330.jpg
      About You About You Armband 'Yaren' Armband 'Yaren' Armband 'Yaren' Materiaal: Overige materialen; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Oppervlak: Zonder oppervlakteveredeling (1)
      About You Armband 'Yaren'
      • 04062305978749
      • AYO1869001000001
      1
      12.90 EUR
    • About You Armband 'Ceylin'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/122304378.jpg
      About You About You Armband 'Ceylin' Armband 'Ceylin' Armband 'Ceylin' Materiaal: Overige materialen; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Oppervlak: Zonder oppervlakteveredeling (1)
      About You Armband 'Ceylin'
      • 04061413659113
      • AYO1270001000001
      1
      deal
      14.90 EUR
    • About You Armband 'Eda'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/126491109.jpg
      About You About You Armband 'Eda' Armband 'Eda' Armband 'Eda' Materiaal: Overige materialen; Kleuren per verpakking: Meerdere kleuren per verpakking; Oppervlak: Zonder oppervlakteveredeling (1)
      About You Armband 'Eda'
      • 04061413356777
      • AYO0875001000001
      1
      12.90 EUR
    • About You Armband 'Judith'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/126491128.jpg
      About You About You Armband 'Judith' Armband 'Judith' Armband 'Judith' Materiaal: Overige materialen; Kleuren per verpakking: Meerdere kleuren per verpakking; Oppervlak: Zonder oppervlakteveredeling (1)
      About You Armband 'Judith'
      • 04061413356920
      • AYO0896001000001
      1
      deal
      11.90 EUR
    • About You Armband 'LISANNA'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/108700960.jpg
      About You About You Armband 'LISANNA' Armband 'LISANNA' Armband 'LISANNA' Materiaal: Overige materialen; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Oppervlak: Zonder oppervlakteveredeling (1)
      About You Armband 'LISANNA'
      • 04061413045299
      • AYO0524002000001
      1
      deal
      9.90 EUR
    • About You Armband 'Leonie'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143344332.jpg
      About You About You Armband 'Leonie' Armband 'Leonie' Armband 'Leonie' Materiaal: Overige materialen; Kleuren per verpakking: Meerdere kleuren per verpakking; Oppervlak: Zonder oppervlakteveredeling (1)
      About You Armband 'Leonie'
      • 04062305978992
      • AYO1887001000001
      1
      12.90 EUR
    • About You Náramek 'Nika'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144245525.jpg
      About You About You Náramek 'Nika' Náramek 'Nika' Náramek 'Nika' Materiaal: Overige materialen; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Oppervlak: Zonder oppervlakteveredeling (1)
      About You Náramek 'Nika'
      • 04062305978725
      • AYO1867001000001
      1
      10.90 EUR
    • About You Náramek 'Leticia'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143344278.jpg
      About You About You Náramek 'Leticia' Náramek 'Leticia' Náramek 'Leticia' Materiaal: Overige materialen; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Oppervlak: Zonder oppervlakteveredeling (1)
      About You Náramek 'Leticia'
      • 04062305978954
      • AYO1883001000001
      1
      15.90 EUR
    • About You Armband 'Seraphina'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/120078586.jpg
      About You About You Armband 'Seraphina' Armband 'Seraphina' Armband 'Seraphina' Materiaal: Overige materialen; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Oppervlak: Zonder oppervlakteveredeling (1)
      About You Armband 'Seraphina'
      • 04061413659069
      • AYO1266001000001
      1
      deal
      9.90 EUR
    • About You Armband 'Laura'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143344363.jpg
      About You About You Armband 'Laura' Armband 'Laura' Armband 'Laura' Materiaal: Overige materialen; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Oppervlak: Zonder oppervlakteveredeling (1)
      About You Armband 'Laura'
      • 04062305978961
      • AYO1884001000001
      1
      12.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Gouden Armbanden DEFAULT
        • goud
      • Zilveren Armbanden DEFAULT
        • zilver
      • Buddha to buddha DEFAULT
        • buddha_to_buddha
      • Swarovski DEFAULT
        • swarovski
      • Karma DEFAULT
        • karma
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Buddha to Buddha (buddha_to_buddha)
      • Swarovski (swarovski)
      • zinzi (zinzi)
      • Fossil (fossil)
      • Diesel (diesel)
      • Diemer Gold (diemer_gold)
      • About You (about_you)
      • Adriana (adriana)
      • Alpenflüstern (alpenflu_stern)
      • Anna + Nina (anna_nina)
      • Bandhu (bandhu)
      • Bekend van TV (bekend_van_tv)
      • Blond ACCESSORIES (blond_accessories)
      • Blush (blush)
      • Boccia (boccia)
      • Breil (breil)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Christian (christian)
      • Classic (classic)
      • Classics&More (classics_more)
      • CO88 Collection (co88_collection)
      • Collezione alessandro (collezione_alessandro)
      • ComeGetFashion (comegetfashion)
      • Daniel Wellington (daniel_wellington)
      • Diamonfire (diamonfire)
      • Diemer Perle (diemer_perle)
      • Dreamcatcher (dreamcatcher)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Elegance (elegance)
      • Elli (elli)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Engelsrufer (engelsrufer)
      • Esprit (esprit)
      • Fashion (fashion)
      • Ferrino (ferrino)
      • Firetti (firetti)
      • Frank 1967 (frank_1967)
      • Glow (glow)
      • Grazielli (grazielli)
      • GUESS (guess)
      • Haemmer Germany (haemmer_germany)
      • Heart to Get (heart_to_get)
      • HEINE (heine)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Ixxxi (ixxxi)
      • J. Jayz (j_jayz)
      • JOOP! (joop_)
      • Juwelo (juwelo)
      • Kaliber (kaliber)
      • Karma (karma)
      • Kerbholz (kerbholz)
      • Key Moments (key_moments)
      • Klingel (klingel)
      • LASCANA (lascana)
      • Leonardo (leonardo)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Lilly (lilly)
      • Lotus style (lotus_style)
      • Lusana (lusana)
      • Mi Moneda (mi_moneda)
      • Mi Zalini (mi_zalini)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • My Jewellery (my_jewellery)
      • New Bling (new_bling)
      • Orelia (orelia)
      • Pandora (pandora)
      • Parfois (parfois)
      • Paul Hewitt (paul_hewitt)
      • PD Paola (pd_paola)
      • Pig & Hen (pig_hen)
      • Pilgrim (pilgrim)
      • Qudo (qudo)
      • Rebel and Rose (rebel_and_rose)
      • Rebel & Rose (rebel_rose)
      • Replay (replay)
      • Royal - Ego (royal_ego)
      • Ruben Robijn (ruben_robijn)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • S.oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Selected Jewels (selected_jewels)
      • Sem Lewis (sem_lewis)
      • Silk (silk)
      • Silk Jewellery (silk_jewellery)
      • Skagen (skagen)
      • SO COSI (so_cosi)
      • Sweet Deluxe (sweet_deluxe)
      • Tamaris (tamaris)
      • TFT (tft)
      • The fashion jewelry collection (the_fashion_jewelry_collection)
      • The Jewelry Collection (the_jewelry_collection)
      • The Jewelry Collection For Men (the_jewelry_collection_for_men)
      • The Kids Jewelry Collection (the_kids_jewelry_collection)
      • Thomas Sabo (thomas_sabo)
      • Ti sento (ti_sento)
      • Tom Hope (tom_hope)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Toni Gard (toni_gard)
      • Trendjuwelier huiscollectie (trendjuwelier_huiscollectie)
      • Trollbeads (trollbeads)
      • Umbra (umbra)
      • Xenox (xenox)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
      • ZilGold (zilgold)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €35 (budget)
      • €35 - €70 (low)
      • €70 - €150 (medium)
      • €150 - €250 (high)
      • > €250 (highest)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Kinderen (kinderen)
      • Unisex (unisex)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
      • Goud (goud)
      • Zilver (zilver)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zwart (zwart)
    • Type Armband (type_armband):
      • Bangle (bangle)
      • Bedelarmband (bedelarmband)
      • Kralenarmband (kralenarmband)
      • Parelarmband (parelarmband)
      • Plaatarmband (plaatarmband)
      • Schakelarmband (schakelarmband)
      • Tennisarmband (tennisarmband)
      • Wikkelarmband (wikkelarmband)
    • Materiaal (materiaal):
      • Goud (goud)
      • Zilver (zilver)
      • Leer (leer)
      • Titatnium (titanium)
      • Steen (steen)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Agaat (agaat)
      • Alloy (alloy)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • Katoen (katoen)
      • Koper (koper)
      • kristal (kristal)
      • Kunststof (kunststof)
      • Marmer (marmer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rubber (rubber)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Zink (zink)
      • Zirkonia (zirkonia)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl