x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er armbanden verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    About You armband

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in armband categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 13
    • About You Armband 'Sonja'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148532797.jpg
      About You About You Armband 'Sonja' Armband 'Sonja' Armband 'Sonja' Materiaal: Roestvrijstaal; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Oppervlak: Zonder oppervlakteveredeling (1)
      About You Armband 'Sonja'
      • 04063571362409
      • AYO2648002000001
      1
      22.90 EUR
    • About You Armband 'Leticia'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143344278.jpg
      About You About You Armband 'Leticia' Armband 'Leticia' Armband 'Leticia' Materiaal: Overige materialen; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Oppervlak: Zonder oppervlakteveredeling (1)
      About You Armband 'Leticia'
      • 04062305978954
      • AYO1883001000001
      1
      deal
      11.90 EUR
    • About You Armband 'Sonja'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148177065.jpg
      About You About You Armband 'Sonja' Armband 'Sonja' Armband 'Sonja' Materiaal: Roestvrijstaal; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Oppervlak: Zonder oppervlakteveredeling (1)
      About You Armband 'Sonja'
      • 04063571362393
      • AYO2648001000001
      1
      22.90 EUR
    • About You Armband 'Vivian'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141992706.jpg
      About You About You Armband 'Vivian' Armband 'Vivian' Armband 'Vivian' Materiaal: Overige materialen; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Oppervlak: Zonder oppervlakteveredeling (1)
      About You Armband 'Vivian'
      • 04062305978732
      • AYO1868001000001
      1
      14.90 EUR
    • About You Armband 'Leonie'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143344332.jpg
      About You About You Armband 'Leonie' Armband 'Leonie' Armband 'Leonie' Materiaal: Overige materialen; Kleuren per verpakking: Meerdere kleuren per verpakking; Oppervlak: Zonder oppervlakteveredeling (1)
      About You Armband 'Leonie'
      • 04062305978992
      • AYO1887001000001
      1
      deal
      9.90 EUR
    • About You Armband 'Eda'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/126491109.jpg
      About You About You Armband 'Eda' Armband 'Eda' Armband 'Eda' Materiaal: Overige materialen; Kleuren per verpakking: Meerdere kleuren per verpakking; Oppervlak: Zonder oppervlakteveredeling (1)
      About You Armband 'Eda'
      • 04061413356777
      • AYO0875001000001
      1
      12.90 EUR
    • About You Armband 'Levinia'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143344418.jpg
      About You About You Armband 'Levinia' Armband 'Levinia' Armband 'Levinia' Materiaal: Overige materialen; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Oppervlak: Zonder oppervlakteveredeling (1)
      About You Armband 'Levinia'
      • 04062305978978
      • AYO1885001000001
      1
      10.90 EUR
    • About You Armband 'Vivian'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147587799.jpg
      About You About You Armband 'Vivian' Armband 'Vivian' Armband 'Vivian' Materiaal: Overige materialen; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Oppervlak: Zonder oppervlakteveredeling (1)
      About You Armband 'Vivian'
      • 04063571421335
      • AYO1868002000001
      1
      14.90 EUR
    • About You Armband 'Melis'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147540371.jpg
      About You About You Armband 'Melis' Armband 'Melis' Armband 'Melis' Materiaal: Overige materialen; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Oppervlak: Zonder oppervlakteveredeling (1)
      About You Armband 'Melis'
      • 04063571421403
      • AYO2694002000001
      1
      15.90 EUR
    • About You Armband 'Melis'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147540390.jpg
      About You About You Armband 'Melis' Armband 'Melis' Armband 'Melis' Materiaal: Overige materialen; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Oppervlak: Zonder oppervlakteveredeling (1)
      About You Armband 'Melis'
      • 04063571421397
      • AYO2694001000001
      1
      15.90 EUR
    • About You Armband 'Lenja'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143344460.jpg
      About You About You Armband 'Lenja' Armband 'Lenja' Armband 'Lenja' Materiaal: Overige materialen; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Oppervlak: Zonder oppervlakteveredeling (1)
      About You Armband 'Lenja'
      • 04062305978985
      • AYO1886001000001
      1
      12.90 EUR
    • About You Armband 'Laura'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143344363.jpg
      About You About You Armband 'Laura' Armband 'Laura' Armband 'Laura' Materiaal: Overige materialen; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Oppervlak: Zonder oppervlakteveredeling (1)
      About You Armband 'Laura'
      • 04062305978961
      • AYO1884001000001
      1
      deal
      9.90 EUR
    • About You Armband 'Nika'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144245525.jpg
      About You About You Armband 'Nika' Armband 'Nika' Armband 'Nika' Materiaal: Overige materialen; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Oppervlak: Zonder oppervlakteveredeling (1)
      About You Armband 'Nika'
      • 04062305978725
      • AYO1867001000001
      1
      10.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Buddha to buddha DEFAULT
        • buddha_to_buddha
      • Swarovski DEFAULT
        • swarovski
      • Karma DEFAULT
        • karma
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Buddha to Buddha (buddha_to_buddha)
      • Swarovski (swarovski)
      • zinzi (zinzi)
      • Fossil (fossil)
      • Diesel (diesel)
      • Diemer Gold (diemer_gold)
      • About You (about_you)
      • Adriana (adriana)
      • Alpenflüstern (alpenflu_stern)
      • Ania Haie (ania_haie)
      • Anna + Nina (anna_nina)
      • ANNI LU (anni_lu)
      • Arion Jewelry (arion_jewelry)
      • Bandhu (bandhu)
      • Bekend van TV (bekend_van_tv)
      • Best Basics (best_basics)
      • Blond ACCESSORIES (blond_accessories)
      • Blush (blush)
      • Boccia (boccia)
      • Breil (breil)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Casa Jewelry (casa_jewelry)
      • Classic (classic)
      • Classics&More (classics_more)
      • CO88 Collection (co88_collection)
      • Collezione alessandro (collezione_alessandro)
      • ComeGetFashion (comegetfashion)
      • Daniel Wellington (daniel_wellington)
      • Diamond Point (diamond_point)
      • Diamonfire (diamonfire)
      • Diamore (diamore)
      • Dreamcatcher (dreamcatcher)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Elegance (elegance)
      • Elli (elli)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Engelsrufer (engelsrufer)
      • Esprit (esprit)
      • Estella Bartlett (estella_bartlett)
      • Fashion (fashion)
      • Fashionology (fashionology)
      • Firetti (firetti)
      • Frank 1967 (frank_1967)
      • GHZ (ghz)
      • Glow (glow)
      • Gold Collection (gold_collection)
      • Grazielli (grazielli)
      • GUESS (guess)
      • Haemmer Germany (haemmer_germany)
      • Heart to Get (heart_to_get)
      • HEINE (heine)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • ID Fine (id_fine)
      • Isabel Marant Étoile (isabel_marant_e_toile)
      • Ixxxi (ixxxi)
      • J. Jayz (j_jayz)
      • JOOP! (joop_)
      • Jumbo (jumbo)
      • Juwelo (juwelo)
      • Kaliber (kaliber)
      • Karma (karma)
      • Kerbholz (kerbholz)
      • Key Moments (key_moments)
      • Klingel (klingel)
      • LASCANA (lascana)
      • Leonardo (leonardo)
      • Leslii (leslii)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Lilly (lilly)
      • LILY AND ROSE (lily_and_rose)
      • Lizas (lizas)
      • LOTT. gioielli (lott_gioielli)
      • Lotus style (lotus_style)
      • Lusana (lusana)
      • Maximex (maximex)
      • Mi Moneda (mi_moneda)
      • Mi Zalini (mi_zalini)
      • Miansai (miansai)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • My Jewellery (my_jewellery)
      • Nenalina (nenalina)
      • New Bling (new_bling)
      • Orelia (orelia)
      • P D PAOLA (p_d_paola)
      • Pandora (pandora)
      • Parfois (parfois)
      • Parte di Me (parte_di_me)
      • Paul Hewitt (paul_hewitt)
      • PAULO FANELLO (paulo_fanello)
      • PD Paola (pd_paola)
      • Pernille Corydon (pernille_corydon)
      • Pieces (pieces)
      • Pig & Hen (pig_hen)
      • Pilgrim (pilgrim)
      • Profuomo (profuomo)
      • Qudo (qudo)
      • Ravensburger (ravensburger)
      • Rebel and Rose (rebel_and_rose)
      • Rebel & Rose (rebel_rose)
      • Rosefield (rosefield)
      • Royal - Ego (royal_ego)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • S.oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Selected Jewels (selected_jewels)
      • Sem Lewis (sem_lewis)
      • Seven-24 (seven_24)
      • Silk (silk)
      • Silk Jewellery (silk_jewellery)
      • Skagen (skagen)
      • SO COSI (so_cosi)
      • Spin Master (spin_master)
      • Tamaris (tamaris)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • TFT (tft)
      • The fashion jewelry collection (the_fashion_jewelry_collection)
      • The Jewelry Collection (the_jewelry_collection)
      • The Jewelry Collection For Men (the_jewelry_collection_for_men)
      • The Kids Jewelry Collection (the_kids_jewelry_collection)
      • The Paul Collection (the_paul_collection)
      • Thomas Sabo (thomas_sabo)
      • Ti sento (ti_sento)
      • Tom Hope (tom_hope)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tomylo (tomylo)
      • Toni Gard (toni_gard)
      • Trendjuwelier huiscollectie (trendjuwelier_huiscollectie)
      • Trollbeads (trollbeads)
      • Umbra (umbra)
      • Xenox (xenox)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
      • ZilGold (zilgold)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €35 (budget)
      • €35 - €70 (low)
      • €70 - €150 (medium)
      • €150 - €250 (high)
      • > €250 (highest)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Kinderen (kinderen)
      • Unisex (unisex)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
      • Goud (goud)
      • Zilver (zilver)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zwart (zwart)
    • Type Armband (type_armband):
      • Bangle (bangle)
      • Bedelarmband (bedelarmband)
      • Kralenarmband (kralenarmband)
      • Parelarmband (parelarmband)
      • Plaatarmband (plaatarmband)
      • Schakelarmband (schakelarmband)
      • Tennisarmband (tennisarmband)
      • Wikkelarmband (wikkelarmband)
    • Zilvergehalte (zilvergehalte):
      • 925 zilver (925_zilver)
      • Geen zilver (geen_zilver)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl