x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er wijnen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Tesoruccio wijn

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in wijn categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Tesoruccio Primitivo 0.75L
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144296020.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/173577425.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/176756256.jpg
      Tesoruccio Tesoruccio Primitivo 0.75L Primitivo 0.75L Primitivo 0.75L Deze rode wijn is gemaakt van de Primitivo druif, en komt uit de buurt van Taranto, in het uiterste Zuid-Oosten van Puglia (de hak van Italië). Primitivo zorgt voor een kruidige rode wijn. Naast de kruidige specerijen zoals vanille, heeft deze wijn een fruitig karakter van kersen en pruimen. Primitivo is het nobele druivenras van deze regio en wordt door vele wijnboeren als een schat gekoesterd, vanwaar de naam Tesoruccio wat letterlijk schat betekent. De 'winemakers' zijn voor deze serie wij... (6)
      Tesoruccio Primitivo 0.75L
      • 08713745561461
      1
      10.45 EUR
    • Tesoruccio Pinot Grigio 0.75L
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143043450.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156393289.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156060385.jpg
      Tesoruccio Tesoruccio Pinot Grigio 0.75L Pinot Grigio 0.75L Pinot Grigio 0.75L Pinot Grigio is een druivensoort die we steeds vaker tegen komen, het bekendst is Pinot Grigio uit het Noorden van Italië. Deze Pinot Grigio komt uit Sicilië, in Zuid-Italië. Voor Marco Flacco, ooit Young Winemaker of the Year, de uitdaging om er in dit gebied toch een heerlijke wijn van te maken, en dat is hem bijzonder goed gelukt. Deze Pinot Grigio is fruitig, met smaken van peer, perzik en minerale tonen. In het aroma licht kruidige geuren zoals vanille. De 'winemakers' zijn voor deze ser... (2)
      Tesoruccio Pinot Grigio 0.75L
      • 08718161074168
      1
      10.45 EUR
    • Tesoruccio Montepulciano D'Abruzzo 0.75L
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144294582.jpg
      Tesoruccio Tesoruccio Montepulciano D'Abruzzo 0.75L Montepulciano D'Abruzzo 0.75L Montepulciano D'Abruzzo 0.75L De Tesoruccio Montepulciano d'Abruzzo is een robijnrode wijn met de smaak van rood fruit, zoals bessen, kersen en vijg. Deze wijn gemaakt van 100% Montepulciano-druiven is afkomstig uit de heuvels rond het stadje Ortona, aan de Adriatische kust, net ten zuiden van Pescara. Abruzzo is een gebied in het hart van Italië dat in het westen begrenst wordt door de Apennijnen en in het oosten door de Adriatische kust. De 'winemakers' zijn voor deze serie wijnen op zoek gegaan naar de beste kwaliteit ... (2)
      Tesoruccio Montepulciano D'Abruzzo 0.75L
      • 08717763308602
      1
      10.45 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Rode wijn DEFAULT
        • rode_wijn
      • Chardonnay DEFAULT
        • chardonnay
      • Sauvignon Blanc DEFAULT
        • sauvignon_blanc
      • Neleman DEFAULT
        • neleman
      • HEMA DEFAULT
        • hema
      • Chianti DEFAULT
        • chianti
    • Merk (brand):
      • Neleman (neleman)
      • HEMA (hema)
      • Chianti (chianti)
      • Bellingham (bellingham)
      • Montes (montes)
      • Angelo Rocca & Figli (angelo_rocca_figli)
      • Barros (barros)
      • Biscardo Vini (biscardo_vini)
      • Black Stallion Esate Winery (black_stallion_esate_winery)
      • Bodega Catena Zapata (bodega_catena_zapata)
      • Bodegas Callia (bodegas_callia)
      • Bodegas Principe de Viana (bodegas_principe_de_viana)
      • Bodegas Ramon Bilbao (bodegas_ramon_bilbao)
      • Bodegas Salentein (bodegas_salentein)
      • Borges (borges)
      • Brana Vieja (brana_vieja)
      • Brique d'Or (brique_d_or)
      • Cantina Terre del Barolo (cantina_terre_del_barolo)
      • Carmen (carmen)
      • Casa de la Ermita (casa_de_la_ermita)
      • Casa Santos Lima (casa_santos_lima)
      • Casa Silva (casa_silva)
      • Cave de Lugny (cave_de_lugny)
      • Cazes (cazes)
      • Champagne Ayala (champagne_ayala)
      • Champagne Bollinger (champagne_bollinger)
      • Chemin des Lions (chemin_des_lions)
      • Churchills Port (churchills_port)
      • Château Belgrave (cha_teau_belgrave)
      • Château Peyrelongue (cha_teau_peyrelongue)
      • Château Roubine (cha_teau_roubine)
      • Château Thivin (cha_teau_thivin)
      • Cielo (cielo)
      • Clos Amador (clos_amador)
      • Copa sabia (copa_sabia)
      • Corteviola (corteviola)
      • Coté Soleil (cote_soleil)
      • Dalrymple (dalrymple)
      • De Stefani (de_stefani)
      • De Toren (de_toren)
      • Delicato Family Vineyard Wines (delicato_family_vineyard_wines)
      • Domaine Cazes (domaine_cazes)
      • Domaine Chanson (domaine_chanson)
      • Domaine du Tariquet (domaine_du_tariquet)
      • Domaine Gayda (domaine_gayda)
      • Domaine Muré (domaine_mure_)
      • Domaine Piron (domaine_piron)
      • Domäne wachau (doma_ne_wachau)
      • Dos Camelidos (dos_camelidos)
      • Dow's Port (dow_s_port)
      • Dreambird (dreambird)
      • ESK Valley Estate (esk_valley_estate)
      • Familie Hugel (familie_hugel)
      • Farina (farina)
      • Farnese Vini (farnese_vini)
      • Femar (femar)
      • Femar Vini - Epicuro (femar_vini_epicuro)
      • Ferreira Port (ferreira_port)
      • Feuerheerd's Anchor Port (feuerheerd_s_anchor_port)
      • Fonseca Guimaraens (fonseca_guimaraens)
      • Francis Ford Coppola Winery (francis_ford_coppola_winery)
      • Fratelli Guiliari (fratelli_guiliari)
      • Félix Solís (fe_lix_soli_s)
      • G7 (g7)
      • Gallo Fine Wines Selection (gallo_fine_wines_selection)
      • Gnarly Head (gnarly_head)
      • Graham's Port (graham_s_port)
      • Hornhead (hornhead)
      • Jansz Tasmania (jansz_tasmania)
      • Jaume Serra (jaume_serra)
      • Jean-Max Roger (jean_max_roger)
      • JeanJean (jeanjean)
      • Kaiken (kaiken)
      • Kendall Jackson (kendall_jackson)
      • Kopke (kopke)
      • L'Abeille & La Fleur (l_abeille_la_fleur)
      • L'Avenir (l_avenir)
      • La Crema winery (la_crema_winery)
      • La Pélissière (la_pe_lissie_re)
      • Langlois-Chateau (langlois_chateau)
      • Laurent Miquel (laurent_miquel)
      • Le Bonheur (le_bonheur)
      • Le Nez (le_nez)
      • Le petit chat (le_petit_chat)
      • Louis Roederer (louis_roederer)
      • Manoir Grignon (manoir_grignon)
      • Marchesi di Barolo (marchesi_di_barolo)
      • Markus Molitor (markus_molitor)
      • Marques de Caceres (marques_de_caceres)
      • Masca del Tacco (masca_del_tacco)
      • Nautilus Estate (nautilus_estate)
      • Noémie Vernaux (noe_mie_vernaux)
      • Ogier (ogier)
      • Oxford Landing Estates (oxford_landing_estates)
      • Paul Giraud (paul_giraud)
      • Plage du Sud (plage_du_sud)
      • Poggio Le Volpi (poggio_le_volpi)
      • Pol Roger (pol_roger)
      • Prats & Symington (prats_symington)
      • Pyros (pyros)
      • Quinta de Noval (quinta_de_noval)
      • Quinta do Portal (quinta_do_portal)
      • Quinta do Vesuvio (quinta_do_vesuvio)
      • Rive Della Chiesa (rive_della_chiesa)
      • Roberto Sarotto (roberto_sarotto)
      • Royal Tokaji (royal_tokaji)
      • Schloss Wachenheim (schloss_wachenheim)
      • Schmitt Söhne (schmitt_so_hne)
      • Smith Woodhouse (smith_woodhouse)
      • Taylor's (taylor_s)
      • Tenuta di Arceno (tenuta_di_arceno)
      • Terra d'Alter (terra_d_alter)
      • Tesoruccio (tesoruccio)
      • The boho life (the_boho_life)
      • Twin Islands Wine (twin_islands_wine)
      • Umbrele (umbrele)
      • Valdespino (valdespino)
      • Vignobles Dourthe (vignobles_dourthe)
      • Villa Conchi (villa_conchi)
      • Villa Degli Olmi (villa_degli_olmi)
      • Vin de France (vin_de_france)
      • Vin Pays d'Oc (vin_pays_d_oc)
      • Vinival (vinival)
      • Vintae (vintae)
      • Viña Errázuriz (vin_a_erra_zuriz)
      • Viña mas (vin_a_mas)
      • Voché (voche_)
      • Weingut Bernhard OTT (weingut_bernhard_ott)
      • Weingut Ellermann-Spiegel (weingut_ellermann_spiegel)
      • Weingut Karl Steininger (weingut_karl_steininger)
      • Wente Vineyards (wente_vineyards)
      • Wijnvoordeel (wijnvoordeel)
      • Wine of Chili (wine_of_chili)
      • Yalumba (yalumba)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
      • Zenato (zenato)
    • Wat is je budget? (price):
      • < € 15 (budget)
      • € 15 - € 20 (price_2)
      • € 20 - € 35 (price_3)
      • ≥ € 35 (price_4)
    • Wijnsoort (drank_types):
      • Witte wijn (witte_wijn)
      • Rode wijn (rode_wijn)
      • Rosé (rose_)
      • Mousserende wijn (mousserende_wijn)
      • Port (port)
      • Champagne (champagne)
      • Vegan wijn (vegan_wijn)
      • Sherry (sherry)
      • Cava (cava)
    • Land (wijn_land):
      • Amerika (amerika)
      • Argentinië (argentinie_)
      • Austalië (austalie_)
      • Chili (chili)
      • Duitsland (duitsland)
      • Frankrijk (frankrijk)
      • Hongarije (hongarije)
      • Italië (italie_)
      • Nieuw-Zeeland (nieuw_zeeland)
      • Oostenrijk (oostenrijk)
      • Portugal (portugal)
      • Roemenië (roemenie_)
      • Slovenië (slovenie_)
      • Spanje (spanje)
      • Verenigde Staten (verenigde_staten)
      • Zuid-Afrika (zuid_afrika)
    • Druivenras (druivenras):
      • Albarino (albarino)
      • Alicante Bouschet (alicante_bouschet)
      • Arneis (arneis)
      • Barbera (barbera)
      • Bonarda (bonarda)
      • Cabernet Franc (cabernet_franc)
      • Cabernet Sauvignon (cabernet_sauvignon)
      • Canaiolo (canaiolo)
      • Carignan (carignan)
      • Chardonnay (chardonnay)
      • Chenin Blanc (chenin_blanc)
      • Cinsault (cinsault)
      • Codega (codega)
      • Corvina (corvina)
      • Corvina Veronese (corvina_veronese)
      • Fiano (fiano)
      • Gamay (gamay)
      • Garganega (garganega)
      • Garnacha (garnacha)
      • Glera (glera)
      • Graciano (graciano)
      • Grauburgunder (grauburgunder)
      • Grenache (grenache)
      • Hárslevelu (ha_rslevelu)
      • Macabeo (macabeo)
      • Malbec (malbec)
      • Malvasia Fina (malvasia_fina)
      • Mazuelo (mazuelo)
      • Melon de Bourgogne (melon_de_bourgogne)
      • Merlot (merlot)
      • Molinara (molinara)
      • Monastrell (monastrell)
      • Montepulciano (montepulciano)
      • Moscatel Galego (moscatel_galego)
      • Mourvèdre (mourve_dre)
      • Muscat (muscat)
      • Nebbiolo (nebbiolo)
      • Negroamaro (negroamaro)
      • Parellada (parellada)
      • Pedro Ximenez (pedro_ximenez)
      • Petit Verdot (petit_verdot)
      • Picpoul de Pinet (picpoul_de_pinet)
      • Pinot Blanc (pinot_blanc)
      • Pinot Grigio (pinot_grigio)
      • Pinot Meunier (pinot_meunier)
      • Pinot Noir (pinot_noir)
      • Pinotage (pinotage)
      • Primitivo (primitivo)
      • Prosecco (prosecco)
      • Rabigato (rabigato)
      • Riesling (riesling)
      • Rondinella (rondinella)
      • Sangiovese (sangiovese)
      • Sauvignon Blanc (sauvignon_blanc)
      • Shiraz (shiraz)
      • Sousão (sousa_o)
      • Susumaniello (susumaniello)
      • Syrah (syrah)
      • Tempranillo (tempranillo)
      • Tibouren (tibouren)
      • Tinta amarela (tinta_amarela)
      • Tinta Barroca (tinta_barroca)
      • Tinta Cão (tinta_ca_o)
      • Tinta Francisca (tinta_francisca)
      • Tinta Roriz (tinta_roriz)
      • Tinto Cao (tinto_cao)
      • Touriga Franca (touriga_franca)
      • Touriga Nacional (touriga_nacional)
      • Trebbiano di Lugana (trebbiano_di_lugana)
      • Vinha Velha (vinha_velha)
      • Viognier (viognier)
      • Weissburgunder (weissburgunder)
      • Xarel-Lo (xarel_lo)
      • Zinfandel (zinfandel)
    • Regio (wijn_regio):
      • Abruzzen (abruzzen)
      • Abruzzo (abruzzo)
      • Aconcagua Costa (aconcagua_costa)
      • Aconcagua Valley (aconcagua_valley)
      • Alentejo (alentejo)
      • Alsace (alsace)
      • Barossa Valley (barossa_valley)
      • Beaujolais (beaujolais)
      • Bordeaux (bordeaux)
      • Bourgogne (bourgogne)
      • Cahors (cahors)
      • Calatayud (calatayud)
      • Californië (californie_)
      • Cariñena (carin_ena)
      • Casablanca Valley (casablanca_valley)
      • Catalunya (catalunya)
      • Central Valley (central_valley)
      • Chablis (chablis)
      • Champagne (champagne)
      • Châteauneuf-du-Pape (cha_teauneuf_du_pape)
      • Coastal Region (coastal_region)
      • Colchagua Valley (colchagua_valley)
      • Curicó Valley (curico_valley)
      • Côtes de Gascogne (co_tes_de_gascogne)
      • Douro (douro)
      • Elzas (elzas)
      • Friuli-Venezia Giulia (friuli_venezia_giulia)
      • Hawkes Bay (hawkes_bay)
      • Jerez (jerez)
      • Jumilla (jumilla)
      • La Mancha (la_mancha)
      • Languedoc (languedoc)
      • Lazio (lazio)
      • Loire (loire)
      • Loncomilla Valley DO (loncomilla_valley_do)
      • Maipo Valley (maipo_valley)
      • Margaux (margaux)
      • Marlborough (marlborough)
      • Mendoza Valley (mendoza_valley)
      • Moezel (moezel)
      • Médoc (me_doc)
      • Navarra (navarra)
      • Niederösterreich (niedero_sterreich)
      • Paarl (paarl)
      • Pays d'Oc (pays_d_oc)
      • Penedès (penede_s)
      • Piemonte (piemonte)
      • Pomerol (pomerol)
      • Provence (provence)
      • Puglia (puglia)
      • Rapel Valley (rapel_valley)
      • Rheinhessen (rheinhessen)
      • Rhône (rho_ne)
      • Ribera del Duero (ribera_del_duero)
      • Rioja (rioja)
      • Rueda (rueda)
      • Salento (salento)
      • Sicilië (sicilie_)
      • Stajerska (stajerska)
      • Stellenbosch (stellenbosch)
      • Sud-Ouest (sud_ouest)
      • Terra Alta (terra_alta)
      • Tierra de Castilla (tierra_de_castilla)
      • Toscana (toscana)
      • Toscane (toscane)
      • Umbria (umbria)
      • Valdepeñas (valdepen_as)
      • Valencia (valencia)
      • Veneto (veneto)
      • Wachau (wachau)
      • Weskaap (weskaap)
      • Western Cape (western_cape)
    • Smaakprofiel (smaakprofiel):
      • Aards (aards)
      • Aromatisch (aromatisch)
      • Bloemig (bloemig)
      • Complex (complex)
      • Complex & fruitig (complex_fruitig)
      • Crispy (crispy)
      • Delicaat (delicaat)
      • Elegant (elegant)
      • Exotisch (exotisch)
      • Expressief (expressief)
      • Fris (fris)
      • Fruitig (fruitig)
      • Gebalanceerd (gebalanceerd)
      • Geconcentreerd (geconcentreerd)
      • Hout gelagerd (hout_gelagerd)
      • Intens (intens)
      • Krachtig (krachtig)
      • Krachtig & robuust (krachtig_robuust)
      • Kruidig (kruidig)
      • Licht (licht)
      • Mineraal (mineraal)
      • Rijk (rijk)
      • Rijp (rijp)
      • Romig (romig)
      • Rond (rond)
      • Sappig (sappig)
      • Soepel (soepel)
      • Soepel & fruitig (soepel_fruitig)
      • Stevig (stevig)
      • Subtiel (subtiel)
      • Subtiel & elegant (subtiel_elegant)
      • Tropisch (tropisch)
      • Verfijnd (verfijnd)
      • Vol (vol)
      • Zacht (zacht)
      • Zoet (zoet)
      • Zuiver (zuiver)
    • Serveer tip (serveer_tip):
      • Aperitief (aperitief)
      • Asperges (asperges)
      • Aziatisch (aziatisch)
      • Borrel (borrel)
      • Charcuterie (charcuterie)
      • Couscous (couscous)
      • Dessert (dessert)
      • Fruit (fruit)
      • Gevogelte (gevogelte)
      • Groenten (groenten)
      • Indiaas (indiaas)
      • Italiaans (italiaans)
      • Kaas (kaas)
      • Lunch (lunch)
      • Risotto (risotto)
      • Salades (salades)
      • Spaans (spaans)
      • Stoofgerechten (stoofgerechten)
      • Vegetarisch (vegetarisch)
      • Vis (vis)
      • Vlees (vlees)
    • Alcoholvrij (alcohol_vrij):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Inhoud (inhoud_ml):
      • 750 ml (inhoud_ml_750.0)
      • 1500 ml (inhoud_ml_1500.0)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • partner@vergelijk.nl