x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er vitaminen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Vitalize vitamine

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in vitamine categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • Vitalize Vitamine B12 Energie Forte Smelttabletten 100st
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141646710.jpg
      Vitalize Vitalize Vitamine B12 Energie Forte Smelttabletten 100st Vitamine B12 Energie Forte Smelttabletten 100st Vitamine B12 Energie Forte Smelttabletten 100st Vitalize Vitamine B12 Energie Forte met actieve, direct voor het lichaam beschikbare vormen van vitamine B11 en B12. Vitalize Vitamine B12 Energie Forte bestaat uit methylcobalamine, adenosylcobacamine en 5-MTHF Quatrefolic, de bioactieve vorm van vitamine B12 en B11 (foliumzuur). Een bioactieve vorm hoeft door het lichaam niet te worden omgezet en daarmee dus de best opneembare vorm van vitamine B12 die direct werkzaam is in het lichaam. Vitalize Vitamine B12 Energie Forte kan worden gebruik... (1)
      Vitalize Vitamine B12 Energie Forte Smelttabletten 100st
      • 08717344372831
      3
      21.95 EUR
    • Vitalize Vitamine E Complex Capsules 60CP
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140938779.jpg
      Vitalize Vitalize Vitamine E Complex Capsules 60CP Vitamine E Complex Capsules 60CP Vitamine E Complex Capsules 60CP Natuurlijke vitamine E Draagt bij tot de bescherming van cellen tegen oxidatieve schade Voor het behoud van gezonde cellen en weefsels Bevat gemengde tocoferolen (1)
      Vitalize Vitamine E Complex Capsules 60CP
      • 08717344372848
      3
      14.95 EUR
    • Vitalize Vitamine K2 Capsules 60st
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140938153.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147741003.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/64533524.jpg
      Vitalize Vitalize Vitamine K2 Capsules 60st Vitamine K2 Capsules 60st Vitamine K2 Capsules 60st Voor het behoud van sterke botten en Speelt een rol bij de botaanmaak Bevat MK-7 (menaquinone), een biologisch actieve vorm van vitamine K2 Per capsule 90 mcg Vitamine K2 Draagt bij aan een goed verloop van de bloedstolling (1)
      Vitalize Vitamine K2 Capsules 60st
      • 08717344372053
      3
      14.95 EUR
    • Vitalize Cholesterol Evenwicht + Q10 Capsules
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140941384.jpg
      Vitalize Vitalize Cholesterol Evenwicht + Q10 Capsules Cholesterol Evenwicht + Q10 Capsules Cholesterol Evenwicht + Q10 Capsules Voor een normaal cholesterolgehalte Co-enzym Q10 Ubiquinol in de actieve vorm Rode Gist Rijst + Q10 Vrij van Citrinine (1)
      Vitalize Cholesterol Evenwicht + Q10 Capsules
      • 08717344373074
      2
      32.95 EUR
    • Vitalize Vitamine D Basis 25µg 365 capsules
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/89041283.jpg
      Vitalize Vitalize Vitamine D Basis 25µg 365 capsules Vitamine D Basis 25µg 365 capsules Vitamine D Basis 25µg 365 capsules 1 capsule per dag en bevat 1000 IE / 25 µg-mcg Vitamine D3 Ondersteunt het immuunsysteem Voor het behoud van sterke botten en tanden Is goed voor de werking van spieren (1)
      Vitalize Vitamine D Basis 25µg 365 capsules
      • 08717344371414
      2
      24.95 EUR
    • Vitalize Vitamine D Capsules 120st
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147741047.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/111439250.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/125507312.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/191181403.jpg
      Vitalize Vitalize Vitamine D Capsules 120st Vitamine D Capsules 120st Vitamine D Capsules 120st Vitalize Vitamine D Capsules is een supplement en bevat bio-actieve cholecalciferol (D3), de belangrijkste en best opneembare vorm van vitamine D. Vitamine D helpt bij de opname van calcium uit voeding zodat het door het lichaam kan worden opgenomen en draagt dus bij aan het behoud van sterke botten en tanden. Zonlicht en goede voeding zijn belangrijk om genoeg vitamine D binnen te krijgen, maar toch kan het zijn dat je extra vitamine D nodig hebt. Mensen die extra vitamine D moeten gebruiken... (1)
      Vitalize Vitamine D Capsules 120st
      • 08717344371094
      1
      15.90 EUR
    • Vitalize Vitamine D Forte 75mcg Capsules 120st
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140935673.jpg
      Vitalize Vitalize Vitamine D Forte 75mcg Capsules 120st Vitamine D Forte 75mcg Capsules 120st Vitamine D Forte 75mcg Capsules 120st Vitalize Vitamine D Forte 75mcg Capsules is een hooggedoseerd vitamine D supplement, speciaal geformuleerd voor senioren en volwassenen die een behoefte hebben aan aanvulling op hun vitamine D inname. Voordelen van vitamine D3- verhoogt de opname van calcium in de botten;- voor het behoud van sterke botten en tanden;- is goed voor de werking van de spieren;- heeft een gunstige invloed op het celdelingsproces;- ondersteunt het immuunsysteem.DoseringEenmaal daags1 capsule bij de maaltijd met wa... (1)
      Vitalize Vitamine D Forte 75mcg Capsules 120st
      • 08717344372060
      1
      21.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Volwassenen DEFAULT
        • unisex
      • Vitamine D3 DEFAULT
        • vitamine_d3
      • Solgar DEFAULT
        • solgar
      • Davitamon DEFAULT
        • davitamon
      • Now DEFAULT
        • now
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Solgar (solgar)
      • Davitamon (davitamon)
      • Now (now)
      • VITAL (vital)
      • Vitals (vitals)
      • A.Vogel (a_vogel)
      • Alfytal (alfytal)
      • ALIVE (alive)
      • Allerlei (allerlei)
      • Amanprana (amanprana)
      • Amiset (amiset)
      • Aov (aov)
      • Aprolis (aprolis)
      • Arkopharma (arkopharma)
      • Array (array)
      • Artelle (artelle)
      • Athrine (athrine)
      • B Nagel (b_nagel)
      • Balance pharma (balance_pharma)
      • Balm Balm (balm_balm)
      • Barinutrics (barinutrics)
      • Be-Life (be_life)
      • Best Body Nutrition (best_body_nutrition)
      • Best Choice (best_choice)
      • Better You (better_you)
      • Bio-Kult (bio_kult)
      • Bio-Life (bio_life)
      • Biostime (biostime)
      • BiotechUSA (biotechusa)
      • Biotics (biotics)
      • Biover (biover)
      • Biovitaal (biovitaal)
      • Bloem (bloem)
      • Body & Fit (body_fit)
      • Body Supplies (body_supplies)
      • BOMEDYS (bomedys)
      • Bonusan (bonusan)
      • Braincaps (braincaps)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Cardiovascular Research (cardiovascular_research)
      • Care for women (care_for_women)
      • Caron (caron)
      • Cellcare (cellcare)
      • Chloé (chloe_)
      • Clark (clark)
      • Cruydhof (cruydhof)
      • Crystal (crystal)
      • CureSupport (curesupport)
      • Cwt Vitamins (cwt_vitamins)
      • Dagravit (dagravit)
      • Depyrrol (depyrrol)
      • Dnh (dnh)
      • Doctors Best (doctors_best)
      • Elvitaal (elvitaal)
      • Energetica Natura (energetica_natura)
      • Epigenar (epigenar)
      • Equilibra (equilibra)
      • Essential (essential)
      • Essential organ (essential_organ)
      • Essential organics (essential_organics)
      • Fagron (fagron)
      • Fitshape (fitshape)
      • Fittergy (fittergy)
      • Fytostar (fytostar)
      • Garden of life (garden_of_life)
      • Golden naturals (golden_naturals)
      • Gucci (gucci)
      • Haya labs (haya_labs)
      • Health (health)
      • Hme (hme)
      • Holisan (holisan)
      • Hubner (hubner)
      • Issey Miyake (issey_miyake)
      • IxX Pharma (ixx_pharma)
      • Jacob Hooy (jacob_hooy)
      • Jarrow Formulas (jarrow_formulas)
      • Kal (kal)
      • Kenzo (kenzo)
      • Klaus (klaus)
      • Lamberts (lamberts)
      • Lancôme (lanco_me)
      • Laveen (laveen)
      • Livinggreens (livinggreens)
      • Livon (livon)
      • Lucovitaal (lucovitaal)
      • Mannavital (mannavital)
      • Marma (marma)
      • Martera (martera)
      • Mattisson (mattisson)
      • Mattisson healthstyle (mattisson_healthstyle)
      • Metagenics (metagenics)
      • Michel merlet (michel_merlet)
      • Minami (minami)
      • Minami nutrition (minami_nutrition)
      • Mollers (mollers)
      • Natrol (natrol)
      • Natural Energy (natural_energy)
      • Natures Answer (natures_answer)
      • Natures Plus (natures_plus)
      • Natuurapotheek (natuurapotheek)
      • New care (new_care)
      • Nhp (nhp)
      • Nova vitae (nova_vitae)
      • Now Foods (now_foods)
      • Nutalis (nutalis)
      • Nutramedix (nutramedix)
      • Nutramin (nutramin)
      • Nutriphyt (nutriphyt)
      • Nutrisan (nutrisan)
      • Nutrivian (nutrivian)
      • Nutura (nutura)
      • Old Spice (old_spice)
      • Olimp (olimp)
      • Organic India (organic_india)
      • Orthica (orthica)
      • Ortholon (ortholon)
      • Orthonat (orthonat)
      • Orthonutrients (orthonutrients)
      • Orthovitaal (orthovitaal)
      • Ortis (ortis)
      • Pharma Nord (pharma_nord)
      • Pharmachemie (pharmachemie)
      • Physalis (physalis)
      • PHYTAL-CREA (phytal_crea)
      • Pigge (pigge)
      • Pileje (pileje)
      • Plantina (plantina)
      • Police (police)
      • Prada (prada)
      • Proviform (proviform)
      • Puhdas+ (puhdas_)
      • Purasana (purasana)
      • Puritan's Pride (puritan_s_pride)
      • Qwin (qwin)
      • Royal green (royal_green)
      • Salus (salus)
      • Sanitas (sanitas)
      • Sanopharm (sanopharm)
      • Sleepace (sleepace)
      • Snp (snp)
      • Solaray (solaray)
      • Soria natural (soria_natural)
      • Springfield (springfield)
      • Star Wars (star_wars)
      • Supra (supra)
      • Swanson Health (swanson_health)
      • Swisse (swisse)
      • Synofit (synofit)
      • Terranova (terranova)
      • Testa (testa)
      • Teva (teva)
      • Trenker (trenker)
      • Universal Nutrition (universal_nutrition)
      • Vascusan (vascusan)
      • Vedax (vedax)
      • Venamed (venamed)
      • Viridian (viridian)
      • Virtuoos (virtuoos)
      • Vitacura (vitacura)
      • Vitafarma (vitafarma)
      • Vitakruid (vitakruid)
      • Vital cell life (vital_cell_life)
      • Vitalize (vitalize)
      • Vitaminstore (vitaminstore)
      • Vitaswitch Eood (vitaswitch_eood)
      • VITIV (vitiv)
      • Vitortho (vitortho)
      • Vyotech (vyotech)
      • WHC (whc)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €9 (budget)
      • €9 - €13 (low)
      • €13 - €16 (medium)
      • > €16 (high)
    • Type vitamine (type_vitamine):
      • Vitamin E (vitamin_e)
      • Vitamin K (vitamin_k)
      • Vitamin K2 (vitamin_k2)
      • Vitamine A (vitamine_a)
      • Vitamine B (vitamine_b)
      • Vitamine B12 (vitamine_b12)
      • Vitamine C (vitamine_c)
      • Vitamine D (vitamine_d)
      • Vitamine D10 (vitamine_d10)
      • Vitamine D3 (vitamine_d3)
    • Substantie (substantie):
      • Capsule (capsule)
      • Druppels (druppels)
      • Gummies (gummies)
      • Kauwtablet (kauwtablet)
      • Olie (olie)
      • Softgel (softgel)
      • Tablet (tablet)
      • Vloeibaar (vloeibaar)
    • Aantal stuks (aantal_stuks):
      • < 54 Stuks (aantal_stuks_1)
      • 54 Stuks - 60 Stuks (aantal_stuks_2)
      • 60 Stuks - 100 Stuks (aantal_stuks_3)
      • ≥ 100 Stuks (aantal_stuks_4)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Volwassenen (unisex)
      • Kinderen (kinderen)
      • Baby (baby)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl