x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er vitaminen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Chloé vitamine

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in vitamine categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Chloé By Chloe Giftset 180 ml
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/68758706.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/205851038.jpg
      Chloé Chloé By Chloe Giftset 180 ml By Chloe Giftset 180 ml By Chloe Giftset 180 ml Chloe By Chloe Giftset 180 ml (1)
      Chloé By Chloe Giftset 180 ml
      • 03614222345534
      1
      84.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Volwassenen DEFAULT
        • unisex
      • Vitamine D3 DEFAULT
        • vitamine_d3
      • Solgar DEFAULT
        • solgar
      • Davitamon DEFAULT
        • davitamon
      • Now DEFAULT
        • now
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Solgar (solgar)
      • Davitamon (davitamon)
      • Now (now)
      • VITAL (vital)
      • Vitals (vitals)
      • A.Vogel (a_vogel)
      • Alfytal (alfytal)
      • ALIVE (alive)
      • Allerlei (allerlei)
      • Amanprana (amanprana)
      • Amiset (amiset)
      • Amouage (amouage)
      • Aov (aov)
      • Aprolis (aprolis)
      • Arkocaps (arkocaps)
      • Arkopharma (arkopharma)
      • Array (array)
      • Artelle (artelle)
      • Athrine (athrine)
      • B Nagel (b_nagel)
      • Balance pharma (balance_pharma)
      • Balm Balm (balm_balm)
      • Barinutrics (barinutrics)
      • Be-Life (be_life)
      • Best Body Nutrition (best_body_nutrition)
      • Best Choice (best_choice)
      • Bio-Kult (bio_kult)
      • Bional (bional)
      • Biostime (biostime)
      • BiotechUSA (biotechusa)
      • Biotics (biotics)
      • Biover (biover)
      • Biovitaal (biovitaal)
      • Bloem (bloem)
      • Body & Fit (body_fit)
      • Body Supplies (body_supplies)
      • Bonusan (bonusan)
      • Braincaps (braincaps)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Cardiovascular Research (cardiovascular_research)
      • Care for women (care_for_women)
      • Caron (caron)
      • Cellcare (cellcare)
      • Chloé (chloe_)
      • Clark (clark)
      • Cruydhof (cruydhof)
      • Crystal (crystal)
      • CureSupport (curesupport)
      • Cwt Vitamins (cwt_vitamins)
      • Dagravit (dagravit)
      • Depyrrol (depyrrol)
      • Desigual (desigual)
      • Dnh Research (dnh_research)
      • Doctors Best (doctors_best)
      • Elvitaal (elvitaal)
      • Energetica Natura (energetica_natura)
      • Epigenar (epigenar)
      • Equilibra (equilibra)
      • Essential organics (essential_organics)
      • Fagron (fagron)
      • Fitshape (fitshape)
      • Fittergy (fittergy)
      • Fytostar (fytostar)
      • Garden of life (garden_of_life)
      • Golden naturals (golden_naturals)
      • Haya labs (haya_labs)
      • Health (health)
      • Herborist (herborist)
      • Hme (hme)
      • Holisan (holisan)
      • Hubner (hubner)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Irwin naturals (irwin_naturals)
      • Issey Miyake (issey_miyake)
      • IxX Pharma (ixx_pharma)
      • Jacob Hooy (jacob_hooy)
      • Jarrow Formulas (jarrow_formulas)
      • Kal (kal)
      • Kenzo (kenzo)
      • Klaus (klaus)
      • Lamberts (lamberts)
      • Lancôme (lanco_me)
      • Laveen (laveen)
      • Livinggreens (livinggreens)
      • Livon (livon)
      • Lucovitaal (lucovitaal)
      • Magnesion (magnesion)
      • Mannavital (mannavital)
      • Marma (marma)
      • Mattisson (mattisson)
      • Mattisson healthstyle (mattisson_healthstyle)
      • Metagenics (metagenics)
      • Michel merlet (michel_merlet)
      • Minami (minami)
      • Mollers (mollers)
      • Natrol (natrol)
      • Natura (natura)
      • Natural Energy (natural_energy)
      • Natures Answer (natures_answer)
      • Natures Plus (natures_plus)
      • Natuurapotheek (natuurapotheek)
      • New care (new_care)
      • Nhp (nhp)
      • Nova vitae (nova_vitae)
      • Now Foods (now_foods)
      • Nutalis (nutalis)
      • Nutramedix (nutramedix)
      • Nutramin (nutramin)
      • Nutriphyt (nutriphyt)
      • Nutrisan (nutrisan)
      • Nutrivian (nutrivian)
      • Nutura (nutura)
      • Old Spice (old_spice)
      • Olimp (olimp)
      • Optimax (optimax)
      • Organic India (organic_india)
      • Orthica (orthica)
      • Ortholon (ortholon)
      • Orthonat (orthonat)
      • Orthonutrients (orthonutrients)
      • Orthovitaal (orthovitaal)
      • Ortis (ortis)
      • Pharma Nord (pharma_nord)
      • Pharmachemie (pharmachemie)
      • Phital (phital)
      • Physalis (physalis)
      • PHYTAL-CREA (phytal_crea)
      • Phytostandard (phytostandard)
      • Pigge (pigge)
      • Pileje (pileje)
      • Plantina (plantina)
      • Police (police)
      • Prada (prada)
      • PRO-VERA (pro_vera)
      • Proviform (proviform)
      • Puhdas+ (puhdas_)
      • Puhdistamo (puhdistamo)
      • Purasana (purasana)
      • Qwin (qwin)
      • Rejuvenal (rejuvenal)
      • Roter (roter)
      • Rotor (rotor)
      • Royal green (royal_green)
      • Salus (salus)
      • Sanopharm (sanopharm)
      • Scitec Nutrition (scitec_nutrition)
      • Sleepace (sleepace)
      • Snp (snp)
      • Solaray (solaray)
      • Soria natural (soria_natural)
      • Springfield (springfield)
      • Star Wars (star_wars)
      • Supra (supra)
      • Swanson Health (swanson_health)
      • Swedish Supplements (swedish_supplements)
      • Swisse (swisse)
      • Synofit (synofit)
      • Terranova (terranova)
      • Teva (teva)
      • Trenker (trenker)
      • Universal Nutrition (universal_nutrition)
      • Vascusan (vascusan)
      • Venamed (venamed)
      • Viridian (viridian)
      • Virtuoos (virtuoos)
      • Vita (vita)
      • Vitacura (vitacura)
      • Vitafarma (vitafarma)
      • Vitakruid (vitakruid)
      • Vital cell life (vital_cell_life)
      • Vitalize (vitalize)
      • Vitaminstore (vitaminstore)
      • VITIV (vitiv)
      • Vitortho (vitortho)
      • WHC (whc)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €9 (budget)
      • €9 - €13 (low)
      • €13 - €16 (medium)
      • > €16 (high)
    • Type vitamine (type_vitamine):
      • Vitamin E (vitamin_e)
      • Vitamin K (vitamin_k)
      • Vitamin K2 (vitamin_k2)
      • Vitamine A (vitamine_a)
      • Vitamine B (vitamine_b)
      • Vitamine B12 (vitamine_b12)
      • Vitamine C (vitamine_c)
      • Vitamine D (vitamine_d)
      • Vitamine D10 (vitamine_d10)
      • Vitamine D3 (vitamine_d3)
    • Substantie (substantie):
      • Capsule (capsule)
      • Druppels (druppels)
      • Gummies (gummies)
      • Kauwtablet (kauwtablet)
      • Olie (olie)
      • Softgel (softgel)
      • Tablet (tablet)
      • Vloeibaar (vloeibaar)
    • Aantal stuks (aantal_stuks):
      • < 54 Stuks (aantal_stuks_1)
      • 54 Stuks - 60 Stuks (aantal_stuks_2)
      • 60 Stuks - 100 Stuks (aantal_stuks_3)
      • ≥ 100 Stuks (aantal_stuks_4)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Volwassenen (unisex)
      • Kinderen (kinderen)
      • Baby (baby)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl