x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er vibrators verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    XR Brands vibrator

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in vibrator categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • XR Brands Shegasm - purple
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149252165.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157128056.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157128058.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/132301297.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163169109.jpg
      XR Brands XR Brands Shegasm - purple Shegasm - purple Shegasm - purple Maak kennis met de SheGasm! Hét nieuwe luchtdruk speeltje van XR Brands. De SheGasm stimuleert de clitoris met luchtdruk. Dit zorgt voor een bijzondere stimulatie en een heerlijk hoogtepunt. Deze clitoris stimulator heeft een recht stevig handvat voor een goede grip. Het ergonomische design ligt fijn in de hand en geeft een comfortabel maar zeker gevoel. De draaiknop ligt binnen handbereik voor optimaal gebruiksgemak. Door de draaiknop naar boven te draaien verhoog je de intensiteit van de lu... (1)
      XR Brands Shegasm - purple
      • 00848518023766
      2
      59.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Durex DEFAULT
        • durex
      • Lelo DEFAULT
        • lelo
      • Lush DEFAULT
        • lush
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Durex (durex)
      • Lelo (lelo)
      • Lush (lush)
      • Womanizer (womanizer)
      • Satisfyer (satisfyer)
      • 210th (210th)
      • Adam & Eve (adam_eve)
      • Adrien Lastic (adrien_lastic)
      • Anal Fantasy (anal_fantasy)
      • Aneros (aneros)
      • AVE Concept (ave_concept)
      • B Swish (b_swish)
      • B-Vibe (b_vibe)
      • Baile (baile)
      • Bathmate (bathmate)
      • BeauMents (beauments)
      • Belladot (belladot)
      • Big Teaze Toys (big_teaze_toys)
      • Bijoux indiscrets (bijoux_indiscrets)
      • Black Velvets (black_velvets)
      • Bloom (bloom)
      • Blush (blush)
      • Bodywand (bodywand)
      • Bonbons (bonbons)
      • Calex (calex)
      • Calexotics (calexotics)
      • California exotic novelties (california_exotic_novelties)
      • California Exotics (california_exotics)
      • Clone-a-Willy (clone_a_willy)
      • Cloneboy (cloneboy)
      • Close 2 You (close_2_you)
      • Close2You (close2you)
      • Cobeco pharma (cobeco_pharma)
      • Cosmopolitan (cosmopolitan)
      • Dame Products (dame_products)
      • Doc johnson (doc_johnson)
      • Dorcel (dorcel)
      • Doxy (doxy)
      • Dream Toys (dream_toys)
      • Dreamtoys (dreamtoys)
      • Dörr (do_rr)
      • EasyToys (easytoys)
      • Easytoys Anal Collection (easytoys_anal_collection)
      • EasyToys - Couples Collection (easytoys_couples_collection)
      • Easytoys Fetish Collection (easytoys_fetish_collection)
      • Easytoys Men Only (easytoys_men_only)
      • EasyToys - Mini Vibe Collection (easytoys_mini_vibe_collection)
      • EasyToys Online Only (easytoys_online_only)
      • Easytoys - Vibe Collection (easytoys_vibe_collection)
      • EasyToys - Wand Collection (easytoys_wand_collection)
      • ElectroShock (electroshock)
      • Elegance (elegance)
      • Elvie (elvie)
      • Emojibator (emojibator)
      • Empire Labs (empire_labs)
      • Eros (eros)
      • Europe Magic Wand (europe_magic_wand)
      • Evolved (evolved)
      • Fantasy For Her (fantasy_for_her)
      • Feelz Toys (feelz_toys)
      • Feelztoys (feelztoys)
      • Fetish Fantasy (fetish_fantasy)
      • Fifty Shades Darker (fifty_shades_darker)
      • Fifty Shades Freed (fifty_shades_freed)
      • Fifty Shades of Grey (fifty_shades_of_grey)
      • Frisky (frisky)
      • Fun Factory (fun_factory)
      • Fun Toys (fun_toys)
      • G-Vibe (g_vibe)
      • Gaia (gaia)
      • Generic (generic)
      • Good Vibes Only (good_vibes_only)
      • Gvibe (gvibe)
      • Happy Rabbit (happy_rabbit)
      • Heat (heat)
      • Hot Octopuss (hot_octopuss)
      • Huismerk (huismerk)
      • Hustler (hustler)
      • Icicles (icicles)
      • Inmi (inmi)
      • Innovation (innovation)
      • Inspire (inspire)
      • Inya (inya)
      • Iplay (iplay)
      • Javida (javida)
      • Je Joue (je_joue)
      • Jelly Rancher (jelly_rancher)
      • JIL (jil)
      • JimmyJane (jimmyjane)
      • JÜLIE (ju_lie)
      • Kama Sutra (kama_sutra)
      • Kawai (kawai)
      • Kawaii (kawaii)
      • Kiiroo (kiiroo)
      • King Cock (king_cock)
      • Kokos (kokos)
      • Laid (laid)
      • Layla (layla)
      • Le Wand (le_wand)
      • Leten (leten)
      • Lil'Vibe (lil_vibe)
      • Love to love (love_to_love)
      • Loveboxxx (loveboxxx)
      • Lovelife by OhMiBod (lovelife_by_ohmibod)
      • Loveline (loveline)
      • Lovense (lovense)
      • Lovers Premium (lovers_premium)
      • Loverspremium (loverspremium)
      • Lovetoy (lovetoy)
      • Lust (lust)
      • Luxe (luxe)
      • LyBaile (lybaile)
      • Magic Motion (magic_motion)
      • Main Squeeze (main_squeeze)
      • Mandy Mystery (mandy_mystery)
      • Master Series (master_series)
      • Menzstuff (menzstuff)
      • MiaMaxx (miamaxx)
      • Mini Marvels (mini_marvels)
      • Mixed (mixed)
      • Mjuze (mjuze)
      • Monkey (monkey)
      • My (my)
      • MyMagicWand (mymagicwand)
      • MysteryVibe (mysteryvibe)
      • Mystim (mystim)
      • Nalone (nalone)
      • Nanma (nanma)
      • Nature (nature)
      • Nature Skin (nature_skin)
      • Nexus (nexus)
      • NJOY (njoy)
      • NMC (nmc)
      • Nobü (nobu_)
      • Nomi Tang (nomi_tang)
      • nsnovelties (nsnovelties)
      • Nu Sensuelle (nu_sensuelle)
      • O-Wand (o_wand)
      • Odeco (odeco)
      • Ohmibod (ohmibod)
      • OMG! (omg_)
      • Onbekend (onbekend)
      • One Touch (one_touch)
      • Ooh by Je Joue (ooh_by_je_joue)
      • OptiMALE (optimale)
      • Ouch! (ouch_)
      • Ovo (ovo)
      • Palm Power (palm_power)
      • Partner Toys (partner_toys)
      • Pharmquests (pharmquests)
      • Picobong (picobong)
      • Pillow Talk (pillow_talk)
      • Pipedream (pipedream)
      • Pixey Massager (pixey_massager)
      • Pjur (pjur)
      • PMV20 (pmv20)
      • Pornhub (pornhub)
      • Pornstar Signature Series (pornstar_signature_series)
      • Power (power)
      • Powerbullet (powerbullet)
      • Prestige (prestige)
      • Pretty Love (pretty_love)
      • Prostatic Play (prostatic_play)
      • Real (real)
      • Real Fantasy (real_fantasy)
      • Rebel (rebel)
      • Red Revolution (red_revolution)
      • Renegade (renegade)
      • Rianne s (rianne_s)
      • Rimba (rimba)
      • Rock Candy (rock_candy)
      • Rocks off (rocks_off)
      • ROMP (romp)
      • Rose (rose)
      • Rosy Gold (rosy_gold)
      • Screaming O (screaming_o)
      • Secrets Vibrating Panties (secrets_vibrating_panties)
      • SenseMax (sensemax)
      • Senzi (senzi)
      • Seven Creations (seven_creations)
      • Sexercise (sexercise)
      • Shibari (shibari)
      • Shots (shots)
      • Shots Media (shots_media)
      • Shots - Ouch! (shots_ouch_)
      • Shots toys (shots_toys)
      • Shunga (shunga)
      • Signature Cocks (signature_cocks)
      • Simplicity (simplicity)
      • Size Matters (size_matters)
      • Spark (spark)
      • Sportsheets (sportsheets)
      • Sqweel (sqweel)
      • Strap U (strap_u)
      • Strict (strict)
      • Supreme (supreme)
      • SURPRISE! Gift Boxes (surprise_gift_boxes)
      • Svakom (svakom)
      • Swan (swan)
      • Swan Vibes (swan_vibes)
      • Sway Vibes (sway_vibes)
      • Sweet Smile (sweet_smile)
      • System Jo (system_jo)
      • Tantus (tantus)
      • Teazers (teazers)
      • Tenga (tenga)
      • The Rabbit Company (the_rabbit_company)
      • The Screaming O (the_screaming_o)
      • Tickler (tickler)
      • Tokidoki (tokidoki)
      • Tom of Finland (tom_of_finland)
      • Topco (topco)
      • ToyJoy (toyjoy)
      • Trinity Vibes (trinity_vibes)
      • Under Control (under_control)
      • Unigro (unigro)
      • Vibe (vibe)
      • Vibe Couture (vibe_couture)
      • Vibe Therapy (vibe_therapy)
      • Vibes (vibes)
      • VIVE (vive)
      • Vogue (vogue)
      • Wanachi (wanachi)
      • Wand Essentials (wand_essentials)
      • We-vibe (we_vibe)
      • Willie (willie)
      • XR Brands (xr_brands)
      • Yesforlov (yesforlov)
      • Yiva (yiva)
      • You2Toys (you2toys)
      • Zalo (zalo)
      • Zero tolerance (zero_tolerance)
      • Zeus Electrosex (zeus_electrosex)
      • Zolo (zolo)
      • Zumio (zumio)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €26 (budget)
      • €26 - €30 (low)
      • €30 - €37 (medium)
      • > €37 (high)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl