x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er vibrators verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Wand Essentials vibrator

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in vibrator categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 9
    • Wand Essentials Vibrator Opzetstuk Voorbind Dildo
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171521793.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171521792.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171521791.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157453251.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171519390.jpg
      Wand Essentials Wand Essentials Vibrator Opzetstuk Voorbind Dildo Vibrator Opzetstuk Voorbind Dildo Vibrator Opzetstuk Voorbind Dildo Zwart opzetstuk voor wand vibrators waarin een dildo geplaatst kan worden. Maak je wand vibrator nu nog leuker met dit strap-on harnas opzetstuk speciaal voor je wand vibrator! Hiermee maak jij eenvoudig van jouw wand vibrator een trillende toy met een heerlijke dildo. Door middel van dit harnas kun jij je favoriete voorbind dildo combineren met je favoriete wand vibrator. Schuif eenvoudig een dildo naar keuze in de openingen van dit opzetstuk en geniet! Let op!: exclusief dildo. Binnendiamet... (1)
      Wand Essentials Vibrator Opzetstuk Voorbind Dildo
      • 00848518016492
      6
      18.25 EUR
    • Wand Essentials Wand Assist Wand Vibrator Houder
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172566184.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171516922.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171516918.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166508157.jpg
      Wand Essentials Wand Essentials Wand Assist Wand Vibrator Houder Wand Assist Wand Vibrator Houder Wand Assist Wand Vibrator Houder Altijd al je wand vibrator hands-free willen gebruiken? Dan kan met deze verstelbare houder voor wand vibrators. De houder kan overal aan vast gemaakt worden door middel van de verstelbare klem. Denk bijvoorbeeld aan een tafel, een bed, een stoel of een sex machine. De klem waar je je vibrator aan vast kan maken is ook verstelbaar zodat hij altijd goed vast zit. De arm van de houder is stevig, maar buigzaam, dus kan je de vibrator altijd in de juiste hoek plaatsen. Relax en laat je vibrator a... (1)
      Wand Essentials Wand Assist Wand Vibrator Houder
      • 00848518018779
      6
      50.92 EUR
    • Wand Essentials Roze G-spot/P-spot opzetstuk wandvibrator
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171519943.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/109170029.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157189004.jpg
      Wand Essentials Wand Essentials Roze G-spot/P-spot opzetstuk wandvibrator Roze G-spot/P-spot opzetstuk wandvibrator Roze G-spot/P-spot opzetstuk wandvibrator Roze gebogen opzetstuk voor wandvibrators, geschikt voor intense G-spot en P-spot stimulatie. Met een extreem gebogen hals zodat de welgevormde top gemakkelijk de G-spot of P-spot kan bereiken! Schuif dit opzetstuk over de top van de wandvibrator en laat de trillingen van de vibrator door het opzetstuk stromen. Hierdoor verandert jouw wandvibrator in een vibrerend seksspeeltje! Opmerking: Past op de grotere Wand Essentials wand vibrator. - Totale lengte: 13,3 centimeter - Penetratiediepte: 10... (1)
      Wand Essentials Roze G-spot/P-spot opzetstuk wandvibrator
      • 00848518009586
      6
      22.74 EUR
    • Wand Essentials Shadow Draadloze Wand Vibrator
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171513143.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171515179.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171515178.jpg
      Wand Essentials Wand Essentials Shadow Draadloze Wand Vibrator Shadow Draadloze Wand Vibrator Shadow Draadloze Wand Vibrator Deze wand vibrator geeft je met plezier een langzame, diepe en relaxerende massage. Zijn handige afmeting en de bijgeleverde universele USB-lader maken hem bovendien de ideale reisgezel. Met zijn flexibele aard en zacht uiteinde bereikt hij zonder moeite alle denkbare plekjes. Met een simpele druk op de knop laat je deze toy switchen tussen 5 verschillende standen en drie snelheden. Van een zachte trilling tot een pulserende volhouder, deze wand vibrator doet altijd wat jij het wil, wanneer j... (1)
      Wand Essentials Shadow Draadloze Wand Vibrator
      • 00848518014245
      5
      44.05 EUR
    • Wand Essentials Utopia Wand Vibrator
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171515513.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171514335.jpg
      Wand Essentials Wand Essentials Utopia Wand Vibrator Utopia Wand Vibrator Utopia Wand Vibrator Met 10 geweldige functies en een draadloos design, kun je genieten van diepweefselmassage met de toverstaf "Essentials Utopia", oplaadbaar via USB. Probeer de 10 verschillende trillingen en pulsatie modi uit en zoek de perfecte combinatie voor maximaal plezier. Of je nu kiest voor een lagere snelheid om te kalmeren en plagen of een hogere snelheid om te masseren en stimuleren, je vindt met zekerheid een sensatie die voldoet aan de stimulatie waar je naar verlangt. De comfortabele massagekop i... (1)
      Wand Essentials Utopia Wand Vibrator
      • 00848518014153
      3
      33.29 EUR
    • Wand Essentials - Tri-Gasm Vibrator Opzetstuk
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153310586.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/62526445.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/109171894.jpg
      Wand Essentials Wand Essentials - Tri-Gasm Vibrator Opzetstuk - Tri-Gasm Vibrator Opzetstuk - Tri-Gasm Vibrator Opzetstuk Wit siliconen opzetstuk voor wand vibrators met drie uiteindes: voor stimulatie van de vagina anus en clitoris! Schuif het opzetstuk over de kop van de massagestaaf en geniet vervolgens van de heerlijke trillingen die door het opzetstukje gaan. Het middelste gedeelte gaat de vagina in terwijl tegelijkertijd de anus wordt geprikkeld en de clitoris gestimuleerd. Voor een ongekend hoogtepunt!Opmerking: Past op de grotere Wand Essentials wand vibrator.Binnendiameter opzet cup: 52 centimeter (1)
      Wand Essentials - Tri-Gasm Vibrator Opzetstuk
      • 00811847010912
      2
      25.18 EUR
    • Wand Essentials Whirling Wand 2 in 1 Wand Vibrator
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/99727582.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171507992.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171507132.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162724757.jpg
      Wand Essentials Wand Essentials Whirling Wand 2 in 1 Wand Vibrator Whirling Wand 2 in 1 Wand Vibrator Whirling Wand 2 in 1 Wand Vibrator Het Dual Ended-design van deze toverstaf maakt hem tot de perfecte massager voor degenen die weten dat ze alles verdient. Beleef met de whirling-muur zowel sterke trillingen als rustgevende bewegingen. Deze oplaadbare massagestaaf heeft een flexibele kop die de spanningen op moeilijk bereikbare plaatsen lost. Ontdek 3 snelheden en 5 functies voor het bromen en pulsen. De handgreep kan ook worden gebruikt voor spierontspanning, met een cirkelvormige functie, die ervoor zorgt dat hij in cirkels... (1)
      Wand Essentials Whirling Wand 2 in 1 Wand Vibrator
      • 00848518027207
      2
      deal
      99.95 EUR
    • Wand Essentials Vibra-Stroke Opzetstuk Wandvibrator
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171509411.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171509497.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171509496.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171509498.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171509499.jpg
      Wand Essentials Wand Essentials Vibra-Stroke Opzetstuk Wandvibrator Vibra-Stroke Opzetstuk Wandvibrator Vibra-Stroke Opzetstuk Wandvibrator Dit opzetstuk voor wandvibrators is speciaal voor de mannen. In één keer veranderd je je jouw wandvibrator is een vibrerende masturbator. Je plaatst dit opzetstuk eenvoudig op de top van de vibrator en door de noppen word de eikel gestimuleerd. (1)
      Wand Essentials Vibra-Stroke Opzetstuk Wandvibrator
      • 00848518032003
      1
      deal
      32.95 EUR
    • Wand Essentials Masturbator opzetstuk wandvibrator
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149250337.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171513757.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171513761.jpg
      Wand Essentials Wand Essentials Masturbator opzetstuk wandvibrator Masturbator opzetstuk wandvibrator Masturbator opzetstuk wandvibrator Masturbator opzetstuk voor wandvibrators. Verander jouw wandvibrator in een heerlijk trillende masturbator voor mannen! Plaats simpelweg het opzetstuk op de top van de wandvibrator en geniet van de aangename stimulatie van de noppen en ribbels en de opwindende vibraties. Haal met dit opzetstuk nog meer uit jouw wandvibrator! Opmerking: Past op de grotere Wand Essentials wand vibrator. Eigenschappen: - Totale lengte: 8,3 centimeter - Binnen diameter masturbator: 3,2 centimeter - Diameter van d... (1)
      Wand Essentials Masturbator opzetstuk wandvibrator
      • 00811847013845
      1
      deal
      37.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Durex DEFAULT
        • durex
      • Mini DEFAULT
        • mini
      • Lelo DEFAULT
        • lelo
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Durex (durex)
      • Mini (mini)
      • Lelo (lelo)
      • Lush (lush)
      • Womanizer (womanizer)
      • 210th (210th)
      • A-Toys (a_toys)
      • ABS (abs)
      • Adam & Eve (adam_eve)
      • Adrien Lastic (adrien_lastic)
      • Anal Fantasy (anal_fantasy)
      • Aneros (aneros)
      • AVE Concept (ave_concept)
      • B Swish (b_swish)
      • B-Vibe (b_vibe)
      • Baile (baile)
      • Bathmate (bathmate)
      • BeauMents (beauments)
      • Belladot (belladot)
      • Big Teaze Toys (big_teaze_toys)
      • Bijoux indiscrets (bijoux_indiscrets)
      • Black Level (black_level)
      • Black Velvets (black_velvets)
      • Bloom (bloom)
      • Blush (blush)
      • Bodywand (bodywand)
      • Calex (calex)
      • Calexotics (calexotics)
      • California exotic novelties (california_exotic_novelties)
      • California Exotics (california_exotics)
      • Celebrator (celebrator)
      • Classix (classix)
      • Clone-a-Willy (clone_a_willy)
      • Cloneboy (cloneboy)
      • Close2You (close2you)
      • Closet Collection (closet_collection)
      • Cobeco pharma (cobeco_pharma)
      • Cosmopolitan (cosmopolitan)
      • Crave (crave)
      • Crazy Bull (crazy_bull)
      • Dame Products (dame_products)
      • Discretion (discretion)
      • Doc johnson (doc_johnson)
      • Dorcel (dorcel)
      • Doxy (doxy)
      • Dream Toys (dream_toys)
      • Dreamtoys (dreamtoys)
      • Dörr (do_rr)
      • EasyToys (easytoys)
      • Easytoys Anal Collection (easytoys_anal_collection)
      • Easytoys Fetish Collection (easytoys_fetish_collection)
      • Easytoys Men Only (easytoys_men_only)
      • EasyToys - Mini Vibe Collection (easytoys_mini_vibe_collection)
      • EasyToys Online Only (easytoys_online_only)
      • Easytoys - Vibe Collection (easytoys_vibe_collection)
      • EasyToys - Wand Collection (easytoys_wand_collection)
      • EDC gecensureerd (edc_gecensureerd)
      • ElectroShock (electroshock)
      • Elegance (elegance)
      • Elvie (elvie)
      • Emojibator (emojibator)
      • Eros (eros)
      • Esprit (esprit)
      • Essentials (essentials)
      • Europe Magic Wand (europe_magic_wand)
      • Evolved (evolved)
      • Fantasy For Her (fantasy_for_her)
      • Feelztoys (feelztoys)
      • Fetish Fantasy (fetish_fantasy)
      • Fifty Shades of Grey (fifty_shades_of_grey)
      • Frisky (frisky)
      • Fun Factory (fun_factory)
      • Fun Toys (fun_toys)
      • G-Vibe (g_vibe)
      • Gaia (gaia)
      • Gc (gc)
      • Good Vibes Only (good_vibes_only)
      • GreyGasms (greygasms)
      • Guilty Pleasure (guilty_pleasure)
      • Gvibe (gvibe)
      • Happy Rabbit (happy_rabbit)
      • Heat (heat)
      • Hot Octopuss (hot_octopuss)
      • Huismerk (huismerk)
      • Hustler (hustler)
      • Icicles (icicles)
      • Inmi (inmi)
      • Innovation (innovation)
      • Inspire (inspire)
      • Inya (inya)
      • Iplay (iplay)
      • Iroha (iroha)
      • iWand (iwand)
      • Javida (javida)
      • Je Joue (je_joue)
      • JIL (jil)
      • JimmyJane (jimmyjane)
      • Jopen (jopen)
      • Juicy (juicy)
      • JÜLIE (ju_lie)
      • Kama Sutra (kama_sutra)
      • Kawai (kawai)
      • Kawaii (kawaii)
      • Key (key)
      • Kheper Games (kheper_games)
      • Kiiroo (kiiroo)
      • King Cock (king_cock)
      • KINK (kink)
      • Kokos (kokos)
      • Laid (laid)
      • Layla (layla)
      • Le Wand (le_wand)
      • Leten (leten)
      • Liberator (liberator)
      • Lil'Vibe (lil_vibe)
      • Love to love (love_to_love)
      • Loveboxxx (loveboxxx)
      • LoveHoney (lovehoney)
      • Lovelife by OhMiBod (lovelife_by_ohmibod)
      • Loveline (loveline)
      • Lovense (lovense)
      • Lovers Premium (lovers_premium)
      • Loverspremium (loverspremium)
      • Lovetoy (lovetoy)
      • Luna (luna)
      • Lust (lust)
      • Luxe (luxe)
      • Magic Motion (magic_motion)
      • Main Squeeze (main_squeeze)
      • Malesation (malesation)
      • Mandy Mystery (mandy_mystery)
      • Master Series (master_series)
      • ME2 (me2)
      • MiaMaxx (miamaxx)
      • Mini Marvels (mini_marvels)
      • Mixed (mixed)
      • Mjuze (mjuze)
      • Motley crue (motley_crue)
      • MyMagicWand (mymagicwand)
      • MysteryVibe (mysteryvibe)
      • Mystim (mystim)
      • Nalone (nalone)
      • Nanma (nanma)
      • Nature (nature)
      • Nature Skin (nature_skin)
      • Nexus (nexus)
      • NJOY (njoy)
      • NMC (nmc)
      • Nobü (nobu_)
      • Nomi Tang (nomi_tang)
      • nsnovelties (nsnovelties)
      • Nu (nu)
      • Nu Sensuelle (nu_sensuelle)
      • O-Wand (o_wand)
      • Obsessive (obsessive)
      • Odeco (odeco)
      • Ohmibod (ohmibod)
      • OMG! (omg_)
      • Onbekend (onbekend)
      • Only One (only_one)
      • Ooh by Je Joue (ooh_by_je_joue)
      • OptiMALE (optimale)
      • Ouch! (ouch_)
      • Ovo (ovo)
      • Palm Power (palm_power)
      • PalmPower (palmpower)
      • Partner Toys (partner_toys)
      • Pharmquests (pharmquests)
      • Picobong (picobong)
      • Pillow Talk (pillow_talk)
      • Pipedream (pipedream)
      • Pixey Massager (pixey_massager)
      • Pjur (pjur)
      • PMV20 (pmv20)
      • Pornhub (pornhub)
      • Pornstar Signature Series (pornstar_signature_series)
      • Power (power)
      • Powerbullet (powerbullet)
      • Prestige (prestige)
      • Pretty Love (pretty_love)
      • Prostatic Play (prostatic_play)
      • Real Fantasy (real_fantasy)
      • Real Feel Deluxe (real_feel_deluxe)
      • Realov (realov)
      • Realrock (realrock)
      • Rebel (rebel)
      • Red Revolution (red_revolution)
      • Renegade (renegade)
      • Rianne s (rianne_s)
      • Rimba (rimba)
      • Rock Candy (rock_candy)
      • Rocks (rocks)
      • Rocks off (rocks_off)
      • ROMP (romp)
      • Rosy Gold (rosy_gold)
      • Safe (safe)
      • Sans marque (sans_marque)
      • Satisfyer (satisfyer)
      • Secrets Vibrating Panties (secrets_vibrating_panties)
      • SenseMax (sensemax)
      • Seven Creations (seven_creations)
      • Sexercise (sexercise)
      • Shibari (shibari)
      • Shots (shots)
      • Shots Media (shots_media)
      • Shots toys (shots_toys)
      • Shunga (shunga)
      • Signature Cocks (signature_cocks)
      • Simplicity (simplicity)
      • Sinfive (sinfive)
      • Size Matters (size_matters)
      • Sportsheets (sportsheets)
      • Sqweel (sqweel)
      • Strap U (strap_u)
      • Strict (strict)
      • SURPRISE! Gift Boxes (surprise_gift_boxes)
      • Svakom (svakom)
      • Swan (swan)
      • Swan Vibes (swan_vibes)
      • Sway Vibes (sway_vibes)
      • Sweet Smile (sweet_smile)
      • Tantus (tantus)
      • Teazers (teazers)
      • Tenga (tenga)
      • The Rabbit Company (the_rabbit_company)
      • The Screaming O (the_screaming_o)
      • Tickler (tickler)
      • Tokidoki (tokidoki)
      • Tom of Finland (tom_of_finland)
      • Topco (topco)
      • Total Climax (total_climax)
      • ToyJoy (toyjoy)
      • Toyz4Lovers (toyz4lovers)
      • Trinity (trinity)
      • Trinity Vibes (trinity_vibes)
      • Triton (triton)
      • Under Control (under_control)
      • Unigro (unigro)
      • Uprize (uprize)
      • Vibe (vibe)
      • Vibe Couture (vibe_couture)
      • Vibe Therapy (vibe_therapy)
      • Vibease (vibease)
      • Vibes (vibes)
      • VIVE (vive)
      • Vogue (vogue)
      • Wanachi (wanachi)
      • Wand Essentials (wand_essentials)
      • We vibe (we_vibe)
      • Willie (willie)
      • Wonderlust (wonderlust)
      • XR Brands (xr_brands)
      • Yesforlov (yesforlov)
      • Yiva (yiva)
      • You2Toys (you2toys)
      • Zado (zado)
      • Zalo (zalo)
      • Zero tolerance (zero_tolerance)
      • Zeus Electrosex (zeus_electrosex)
      • Zini (zini)
      • Zolo (zolo)
      • Zumio (zumio)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €26 (budget)
      • €26 - €30 (low)
      • €30 - €37 (medium)
      • > €37 (high)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl