x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er vibrators verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Vibe Therapy vibrator

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in vibrator categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 14
    • Vibe Therapy Zest Roze Geribbelde Vibrator
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163169993.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163169992.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148178851.jpg
      Vibe Therapy Vibe Therapy Zest Roze Geribbelde Vibrator Zest Roze Geribbelde Vibrator Zest Roze Geribbelde Vibrator Huidvriendelijkheid van het materiaal Kleur: roze Materiaal: siliconen, ABS Merk: Vibe Therapy Hoge hygiënische richtlijnen (1)
      Vibe Therapy Zest Roze Geribbelde Vibrator
      • 06946689010807
      4
      33.87 EUR
    • Vibe Therapy Indulgence Magic Wand Massager
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163169987.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163169986.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162804327.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148179143.jpg
      Vibe Therapy Vibe Therapy Indulgence Magic Wand Massager Indulgence Magic Wand Massager Indulgence Magic Wand Massager Een echte maatje die je overal mee naar toe kunt nemen. Met een heerlijke uitstraling en gevoel voor de hand is deze wand massager een uitstekend speeltje om je te voorzien van krachtige massages. Compleet draadloos kun je vrijwel elk plekje goed bereiken zonder last te hoeven hebben van een kabel. 7 vibratiestanden en onderverdeeld in 3 verschillende pulsatie niveaus en 3 verschillende vibratieniveaus wordt jij gekatapulteerd naar de zevende hemel. Met een gemakkelijke grip en zijdezachte af... (1)
      Vibe Therapy Indulgence Magic Wand Massager
      • 06946689010814
      4
      50.83 EUR
    • Vibe Therapy Tri Rabbit Vibrator
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163060207.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/132391459.jpg
      Vibe Therapy Vibe Therapy Tri Rabbit Vibrator Tri Rabbit Vibrator Tri Rabbit Vibrator Volledig waterdicht. Drie afzonderlijke trilmotoren. Stille en toch krachtige trillingen. (1)
      Vibe Therapy Tri Rabbit Vibrator
      • 06946689010586
      4
      37.29 EUR
    • Vibe Therapy Orbito Klassieke Vibrator
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162807358.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106190222.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165696836.jpg
      Vibe Therapy Vibe Therapy Orbito Klassieke Vibrator Orbito Klassieke Vibrator Orbito Klassieke Vibrator Vibe Therapy Orbito Vibrator is een klassiek gevormde vibrator met de eigenschap om 90 graden te kunnen buigen. Dit flexibele speeltje voor vrouwen is volledig waterproof en heeft een volledig pakket van vibrerende en roterende functies. De twee balvormen aan de top van de vibrator hebben twee aparte motoren die zowel gelijktijdig als apart van elkaar kunnen functioneren in 7 krachtige vibratie patronen. Gemaakt van 100% medische siliconen, hygienisch en super glad, dat zijn de kenmerken van ... (1)
      Vibe Therapy Orbito Klassieke Vibrator
      • 06946689010609
      3
      33.80 EUR
    • Vibe Therapy Incantation Klassieke Vibrator
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162811209.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148178536.jpg
      Vibe Therapy Vibe Therapy Incantation Klassieke Vibrator Incantation Klassieke Vibrator Incantation Klassieke Vibrator Vibe Therapy - Incantation Roze (1)
      Vibe Therapy Incantation Klassieke Vibrator
      • 06946689010500
      3
      35.80 EUR
    • Vibe Therapy Delight Rabbit Vibrator
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162774761.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165316489.jpg
      Vibe Therapy Vibe Therapy Delight Rabbit Vibrator Delight Rabbit Vibrator Delight Rabbit Vibrator Vibrator Delight van het merk Vibe Therapy. Deze volledig waterdichte vibrator geeft een rustige maar krachtige vibratie en is in te stellen in 7 standen. De touch toetsen zorgen voor gebruiksgemak. Gemaakt van siliconen van medische kwaliteit. Totale lengte: 23 cm Diameter: 2,5 tot 3,5 cm Kleur: roze Batterijen benodigd: 3x AAA (niet inbegrepen) (1)
      Vibe Therapy Delight Rabbit Vibrator
      • 06946689010524
      3
      50.80 EUR
    • Vibe Therapy Serenity Rabbit Vibrator
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162802013.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162781821.jpg
      Vibe Therapy Vibe Therapy Serenity Rabbit Vibrator Serenity Rabbit Vibrator Serenity Rabbit Vibrator Vibe Therapy - Serenity Roze (1)
      Vibe Therapy Serenity Rabbit Vibrator
      • 06946689010487
      3
      55.80 EUR
    • Vibe Therapy Regal Rabbit Vibrator
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163060775.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/132390546.jpg
      Vibe Therapy Vibe Therapy Regal Rabbit Vibrator Regal Rabbit Vibrator Regal Rabbit Vibrator Vibrator Regal van het merk Vibe Therapy. Deze volledig waterdichte vibrator geeft een rustige maar krachtige vibratie en is in te stellen in 7 standen. De touch toetsen zorgen voor gebruiksgemak. Gemaakt van siliconen van medische kwaliteit. Totale lengte: 26 cm Diameter: 2,5 tot 4 cm Kleur: paars Batterijen benodigd: 2x AA (niet inbegrepen) (1)
      Vibe Therapy Regal Rabbit Vibrator
      • 06946689010494
      3
      55.80 EUR
    • Vibe Therapy Sutra Realistische Vibrator
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163060778.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165318536.jpg
      Vibe Therapy Vibe Therapy Sutra Realistische Vibrator Sutra Realistische Vibrator Sutra Realistische Vibrator If you're looking for erotic items at a good price, discover Sutra Vibe Purple Vibe Therapy 10548 ! A whole world of possibilities for the imagination and for fun! Approx. dimensions: 23 cm Colour: Purple Batteries (not included): 2 AA Material: Silicone (1)
      Vibe Therapy Sutra Realistische Vibrator
      • 06946689010548
      3
      40.80 EUR
    • Vibe Therapy Pinnacle Rabbit Vibrator
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162808297.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165317751.jpg
      Vibe Therapy Vibe Therapy Pinnacle Rabbit Vibrator Pinnacle Rabbit Vibrator Pinnacle Rabbit Vibrator Vibrator Pinnacle van het merk Vibe Therapy. - Volledig waterdicht - Rustige maar krachtige vibratie - 7 gecontroleerde trillingsintensiteit programma's voor externe clitoris stimulatie en ronddraaiende as met 3 snelheden - Fantasierijk en ergonomisch ontwerp - Hygiënisch superieure medische kwaliteit siliconen - Touch knoppen voor eenvoudig gebruik - Batterijhouder voor 3 AAA batterijen (niet inbegrepen) (1)
      Vibe Therapy Pinnacle Rabbit Vibrator
      • 06946689010531
      3
      50.80 EUR
    • Vibe Therapy Meridian Klassieke Vibrator
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163060242.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165319897.jpg
      Vibe Therapy Vibe Therapy Meridian Klassieke Vibrator Meridian Klassieke Vibrator Meridian Klassieke Vibrator Vibrator Meridian van het merk Vibe Therapy.Deze volledig waterdichte vibrator geeft een rustige maar krachtige vibratie en is in te stellen in 7 standen. Het ergonomische design is gemaakt van hygiensich medische kwaliteit siliconen. De druktoetsen zijn eenvoudig in gebruik. Totale lengte: 17,5 cm Kleur: paars Batterijen benodigd: 2x AAA (niet inbegrepen) (1)
      Vibe Therapy Meridian Klassieke Vibrator
      • 06946689010517
      2
      35.80 EUR
    • Vibe Therapy Stijlvol Mini Vibrator met Konijnen Oortjes en Huidvriendelijk Siliconen 14 cm – Roze
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144508169.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163168303.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163168304.jpg
      Vibe Therapy Vibe Therapy Stijlvol Mini Vibrator met Konijnen Oortjes en Huidvriendelijk Siliconen 14 cm – Roze Stijlvol Mini Vibrator met Konijnen Oortjes en Huidvriendelijk Siliconen 14 cm – Roze Stijlvol Mini Vibrator met Konijnen Oortjes en Huidvriendelijk Siliconen 14 cm – Roze Een huidvriendelijke mini wonder! Deze kleine vibrator is voorzien van 2 konijnen oortjes waarmeer je heerlijk speels jezelf kunt verwennen. Met zijn stille motor en huidvriendelijke materiaal is deze vibrator een echte vrouwenvriend! Met 7 vibratiestanden met een simpele druk op de knop. Lengte ca. 14 cm, diameter 1,7-2,6 cm. Materiaal: siliconen, ABS. Inclusief knoopcelbatterijen. (1)
      Vibe Therapy Stijlvol Mini Vibrator met Konijnen Oortjes en Huidvriendelijk Siliconen 14 cm – Roze
      • 06946689010777
      2
      14.95 EUR
    • Vibe Therapy Quantum Mini Vibrator
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162776863.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148179166.jpg
      Vibe Therapy Vibe Therapy Quantum Mini Vibrator Quantum Mini Vibrator Quantum Mini Vibrator Mini ABS plastic waterdichte vibrator met 7 functies. - Drie pulseringssnelheden - Een oploopsnelheid - Drie vibratiesnelheden Lengte: 8,7 cm Diameter: 2 cm Werkt op 1 N formaat batterij (inbegrepen) (1)
      Vibe Therapy Quantum Mini Vibrator
      • 06946689010975
      2
      17.80 EUR
    • Vibe Therapy Pinnacle Roze
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148178203.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162778868.jpg
      Vibe Therapy Vibe Therapy Pinnacle Roze Pinnacle Roze Pinnacle Roze Vibrator Pinnacle van het merk Vibe Therapy. - Volledig waterdicht - Rustige maar krachtige vibratie - 7 gecontroleerde trillingsintensiteit programma's voor externe clitoris stimulatie en ronddraaiende as met 3 snelheden - Fantasierijk en ergonomisch ontwerp - Hygiënisch superieure medische kwaliteit siliconen - Touch knoppen voor eenvoudig gebruik - Batterijhouder voor 3 AAA batterijen (niet inbegrepen) (1)
      Vibe Therapy Pinnacle Roze
      • 06946689000716
      1
      47.60 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Durex DEFAULT
        • durex
      • Lelo DEFAULT
        • lelo
      • Lush DEFAULT
        • lush
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Durex (durex)
      • Lelo (lelo)
      • Lush (lush)
      • Womanizer (womanizer)
      • Satisfyer (satisfyer)
      • 210th (210th)
      • Adam & Eve (adam_eve)
      • Adrien Lastic (adrien_lastic)
      • Alpha One (alpha_one)
      • Anal Fantasy (anal_fantasy)
      • Aneros (aneros)
      • B Swish (b_swish)
      • B-Vibe (b_vibe)
      • Baile (baile)
      • Bathmate (bathmate)
      • BeauMents (beauments)
      • Belladot (belladot)
      • Big Teaze Toys (big_teaze_toys)
      • Bijoux indiscrets (bijoux_indiscrets)
      • Black Velvets (black_velvets)
      • Bloom (bloom)
      • Blush (blush)
      • Bodywand (bodywand)
      • Bonbons (bonbons)
      • Calex (calex)
      • Calexotics (calexotics)
      • California exotic novelties (california_exotic_novelties)
      • California Exotics (california_exotics)
      • Celebrator (celebrator)
      • Classix (classix)
      • Clone-a-Willy (clone_a_willy)
      • Cloneboy (cloneboy)
      • Close 2 You (close_2_you)
      • Close2You (close2you)
      • Closet Collection (closet_collection)
      • Cobeco pharma (cobeco_pharma)
      • Cosmopolitan (cosmopolitan)
      • Crave (crave)
      • Dame Products (dame_products)
      • Doc johnson (doc_johnson)
      • Dorcel (dorcel)
      • Doxy (doxy)
      • Dream Toys (dream_toys)
      • Dreamtoys (dreamtoys)
      • Dörr (do_rr)
      • EasyToys (easytoys)
      • Easytoys Anal Collection (easytoys_anal_collection)
      • EasyToys - Couples Collection (easytoys_couples_collection)
      • Easytoys Fetish Collection (easytoys_fetish_collection)
      • Easytoys Men Only (easytoys_men_only)
      • EasyToys - Mini Vibe Collection (easytoys_mini_vibe_collection)
      • EasyToys Online Only (easytoys_online_only)
      • Easytoys - Vibe Collection (easytoys_vibe_collection)
      • EasyToys - Wand Collection (easytoys_wand_collection)
      • Elegance (elegance)
      • Elvie (elvie)
      • Emojibator (emojibator)
      • Empire Labs (empire_labs)
      • Eros (eros)
      • Europe Magic Wand (europe_magic_wand)
      • Evolved (evolved)
      • Fantasy For Her (fantasy_for_her)
      • Feelztoys (feelztoys)
      • Fetish Fantasy (fetish_fantasy)
      • Fifty Shades Darker (fifty_shades_darker)
      • Fifty Shades Freed (fifty_shades_freed)
      • Fifty Shades of Grey (fifty_shades_of_grey)
      • Frisky (frisky)
      • Fun Factory (fun_factory)
      • Fun Toys (fun_toys)
      • G-Vibe (g_vibe)
      • Gaia (gaia)
      • Generic (generic)
      • Good Vibes Only (good_vibes_only)
      • GreyGasms (greygasms)
      • Gvibe (gvibe)
      • Happy Rabbit (happy_rabbit)
      • Heat (heat)
      • Hot Octopuss (hot_octopuss)
      • Huismerk (huismerk)
      • Hustler (hustler)
      • Icicles (icicles)
      • Inmi (inmi)
      • Innovation (innovation)
      • Inspire (inspire)
      • Inya (inya)
      • Iplay (iplay)
      • Iroha (iroha)
      • Javida (javida)
      • Je Joue (je_joue)
      • Jelly Rancher (jelly_rancher)
      • JIL (jil)
      • JimmyJane (jimmyjane)
      • JÜLIE (ju_lie)
      • Kama Sutra (kama_sutra)
      • Kawai (kawai)
      • Kawaii (kawaii)
      • Kiiroo (kiiroo)
      • King Cock (king_cock)
      • Kokos (kokos)
      • Laid (laid)
      • Layla (layla)
      • Le Wand (le_wand)
      • Leten (leten)
      • Lil'Vibe (lil_vibe)
      • Love to love (love_to_love)
      • Loveboxxx (loveboxxx)
      • Lovelife by OhMiBod (lovelife_by_ohmibod)
      • Loveline (loveline)
      • Lovense (lovense)
      • Lovers Premium (lovers_premium)
      • Loverspremium (loverspremium)
      • Lovetoy (lovetoy)
      • Lust (lust)
      • Luxe (luxe)
      • Magic Motion (magic_motion)
      • Main Squeeze (main_squeeze)
      • Mandy Mystery (mandy_mystery)
      • Marc Dorcel (marc_dorcel)
      • Master Series (master_series)
      • Menzstuff (menzstuff)
      • MiaMaxx (miamaxx)
      • Mini Marvels (mini_marvels)
      • Mixed (mixed)
      • Mjuze (mjuze)
      • Monkey (monkey)
      • MonkeySpanker (monkeyspanker)
      • MyMagicWand (mymagicwand)
      • MysteryVibe (mysteryvibe)
      • Mystim (mystim)
      • Nalone (nalone)
      • Nanma (nanma)
      • Nature (nature)
      • Nature Skin (nature_skin)
      • Nexus (nexus)
      • NJOY (njoy)
      • NMC (nmc)
      • Nobü (nobu_)
      • Nomi Tang (nomi_tang)
      • nsnovelties (nsnovelties)
      • Nu Sensuelle (nu_sensuelle)
      • O-Wand (o_wand)
      • Odeco (odeco)
      • Ohmibod (ohmibod)
      • OMG! (omg_)
      • Onbekend (onbekend)
      • One Touch (one_touch)
      • Ooh by Je Joue (ooh_by_je_joue)
      • OptiMALE (optimale)
      • Ouch! (ouch_)
      • Outlet (outlet)
      • Ovo (ovo)
      • Palm Power (palm_power)
      • Partner Toys (partner_toys)
      • Pharmquests (pharmquests)
      • Picobong (picobong)
      • Pillow Talk (pillow_talk)
      • Pipedream (pipedream)
      • Pixey Massager (pixey_massager)
      • Pjur (pjur)
      • PMV20 (pmv20)
      • Pornhub (pornhub)
      • Pornstar Signature Series (pornstar_signature_series)
      • Power (power)
      • Powerbullet (powerbullet)
      • Prestige (prestige)
      • Pretty Love (pretty_love)
      • Prostatic Play (prostatic_play)
      • Real (real)
      • Real Fantasy (real_fantasy)
      • Realov (realov)
      • Rebel (rebel)
      • Red Revolution (red_revolution)
      • Renegade (renegade)
      • Rianne s (rianne_s)
      • Rimba (rimba)
      • Rock Candy (rock_candy)
      • Rocks off (rocks_off)
      • ROMP (romp)
      • Rose (rose)
      • Rosy Gold (rosy_gold)
      • Safe (safe)
      • Screaming O (screaming_o)
      • Secrets Vibrating Panties (secrets_vibrating_panties)
      • SenseMax (sensemax)
      • Senzi (senzi)
      • Seven Creations (seven_creations)
      • Sexercise (sexercise)
      • Shibari (shibari)
      • Shots (shots)
      • Shots Media (shots_media)
      • Shots - Ouch! (shots_ouch_)
      • Shots toys (shots_toys)
      • Shunga (shunga)
      • Signature Cocks (signature_cocks)
      • Simplicity (simplicity)
      • Size Matters (size_matters)
      • Spark (spark)
      • Sportsheets (sportsheets)
      • Sqweel (sqweel)
      • Strap U (strap_u)
      • Strict (strict)
      • Supreme (supreme)
      • SURPRISE! Gift Boxes (surprise_gift_boxes)
      • Svakom (svakom)
      • Swan (swan)
      • Swan Vibes (swan_vibes)
      • Sway Vibes (sway_vibes)
      • Sweet Smile (sweet_smile)
      • System Jo (system_jo)
      • Tantus (tantus)
      • Teazers (teazers)
      • Tenga (tenga)
      • The Rabbit Company (the_rabbit_company)
      • The Screaming O (the_screaming_o)
      • Tickler (tickler)
      • Tokidoki (tokidoki)
      • Tom of Finland (tom_of_finland)
      • Topco (topco)
      • ToyJoy (toyjoy)
      • Trinity Vibes (trinity_vibes)
      • Under Control (under_control)
      • Unigro (unigro)
      • Vibe (vibe)
      • Vibe Couture (vibe_couture)
      • Vibe Therapy (vibe_therapy)
      • Vibease (vibease)
      • Vibes (vibes)
      • VIVE (vive)
      • Vogue (vogue)
      • Wanachi (wanachi)
      • Wand Essentials (wand_essentials)
      • We-vibe (we_vibe)
      • Willie (willie)
      • XR Brands (xr_brands)
      • Yesforlov (yesforlov)
      • Yiva (yiva)
      • You2Toys (you2toys)
      • Zalo (zalo)
      • Zero tolerance (zero_tolerance)
      • Zeus Electrosex (zeus_electrosex)
      • Zini (zini)
      • Zolo (zolo)
      • Zumio (zumio)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €26 (budget)
      • €26 - €30 (low)
      • €30 - €37 (medium)
      • > €37 (high)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl