x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er vibrators verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Under Control vibrator

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in vibrator categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Under Control Stotende Anaal Plug met Afstandsbediening
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171514267.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171515531.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171515530.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171515532.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171515529.jpg
      Under Control Under Control Stotende Anaal Plug met Afstandsbediening Stotende Anaal Plug met Afstandsbediening Stotende Anaal Plug met Afstandsbediening Deze Stotende Anal Plug heeft naast zijn stotende functie ook een vibrerende én verwarmende functie! Daarnaast is deze plug te bedienen met een draadloze afstandsbediening en met een enkele druk op de knop voel je de vibraties langzaam opbouwen. Het is een geweldige Anal Plug voor zowel koppels als solo sex! Het heeft 6 vibratiestanden en 3 snelheden, is waterproof en eenvoudig te gebruiken. (1)
      Under Control Stotende Anaal Plug met Afstandsbediening
      • 00848518032539
      6
      79.83 EUR
    • Under Control Prostaat Vibrator met Afstandsbediening
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171519951.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171522612.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171522616.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171522617.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171522614.jpg
      Under Control Under Control Prostaat Vibrator met Afstandsbediening Prostaat Vibrator met Afstandsbediening Prostaat Vibrator met Afstandsbediening Deze mooi vormgegeven prostaat vibrator zal jou laten shaken op je benen! Met een eenvoudige druk op de knop kun je genieten van de gerichte prostaat stimulatie en de verschillende vibratiestanden. De 11 standen, 4 snelheden en 7 vibratiestanden, zijn te bedienen met zowel de pushbutton aan de onderzijde als met de draadloze afstandsbediening. Het speeltje is geheel waterproof en anatomisch gevormd voor de juiste pasvorm. De buttplug zit comfortabel en geeft precies de goede stimulatie. Hij i... (1)
      Under Control Prostaat Vibrator met Afstandsbediening
      • 00848518031518
      5
      59.95 EUR
    • Under Control Prostaat Vibrator
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171523470.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171524619.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171524623.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171524620.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171524621.jpg
      Under Control Under Control Prostaat Vibrator Prostaat Vibrator Prostaat Vibrator Prostaat- en perineumstimulatie Met afstandsbediening 7 patronen 7 patronen Waterproof & oplaadbaar (1)
      Under Control Prostaat Vibrator
      • 00848518031570
      2
      57.82 EUR
    • Under Control Prostaat Vibrator en Cockring met Afstandsbediening
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171523288.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171524358.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171524363.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171524359.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171524357.jpg
      Under Control Under Control Prostaat Vibrator en Cockring met Afstandsbediening Prostaat Vibrator en Cockring met Afstandsbediening Prostaat Vibrator en Cockring met Afstandsbediening Geniet van krachtige vibraties, zowel van binnen als van buiten met deze prostaat vibratie én cockring. De cockring is erg rekbaar en de prostaat vibrator heeft ook een perineale stimulator. Het speeltje heeft twee sterke motoren die samen zorgen voor diepe vibraties. Je hebt genoeg keuze uit de 11 vibratiestanden, 4 snelheden en 7 patronen, die te bedienen zijn met een afstandsbediening. Het geheel is waterproof en eenvoudig te gebruiken. Na gebruik kun je het schoonmaken met toycleaner en l... (1)
      Under Control Prostaat Vibrator en Cockring met Afstandsbediening
      • 00848518031563
      2
      57.81 EUR
    • Under Control Prostaat Vibrator met Afstandsbediening
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171512605.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171514253.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171514251.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171514254.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171514252.jpg
      Under Control Under Control Prostaat Vibrator met Afstandsbediening Prostaat Vibrator met Afstandsbediening Prostaat Vibrator met Afstandsbediening Deze Prostaat Vibrator heeft naast zijn vibrerende functie ook een verwarmende functie! Daarnaast is deze plug te bedienen met een draadloze afstandsbediening en met een enkele druk op de knop voel je de vibraties langzaam opbouwen. Het is een Prostaat Vibrators die zowel voor koppels als solo perfect is. Het heeft 6 vibratiestanden en 3 snelheden, is waterproof en eenvoudig te gebruiken. (1)
      Under Control Prostaat Vibrator met Afstandsbediening
      • 00848518032522
      2
      79.83 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Durex DEFAULT
        • durex
      • Lelo DEFAULT
        • lelo
      • Lush DEFAULT
        • lush
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Durex (durex)
      • Lelo (lelo)
      • Lush (lush)
      • Womanizer (womanizer)
      • Satisfyer (satisfyer)
      • 210th (210th)
      • Adam & Eve (adam_eve)
      • Adrien Lastic (adrien_lastic)
      • Alpha One (alpha_one)
      • Anal Fantasy (anal_fantasy)
      • Aneros (aneros)
      • B Swish (b_swish)
      • B-Vibe (b_vibe)
      • Baile (baile)
      • Bathmate (bathmate)
      • BeauMents (beauments)
      • Belladot (belladot)
      • Big Teaze Toys (big_teaze_toys)
      • Bijoux indiscrets (bijoux_indiscrets)
      • Black Velvets (black_velvets)
      • Bloom (bloom)
      • Blush (blush)
      • Bodywand (bodywand)
      • Bonbons (bonbons)
      • Calex (calex)
      • Calexotics (calexotics)
      • California exotic novelties (california_exotic_novelties)
      • California Exotics (california_exotics)
      • Celebrator (celebrator)
      • Classix (classix)
      • Clone-a-Willy (clone_a_willy)
      • Cloneboy (cloneboy)
      • Close 2 You (close_2_you)
      • Close2You (close2you)
      • Closet Collection (closet_collection)
      • Cobeco pharma (cobeco_pharma)
      • Cosmopolitan (cosmopolitan)
      • Crave (crave)
      • Dame Products (dame_products)
      • Doc johnson (doc_johnson)
      • Dorcel (dorcel)
      • Doxy (doxy)
      • Dream Toys (dream_toys)
      • Dreamtoys (dreamtoys)
      • Dörr (do_rr)
      • EasyToys (easytoys)
      • Easytoys Anal Collection (easytoys_anal_collection)
      • EasyToys - Couples Collection (easytoys_couples_collection)
      • Easytoys Fetish Collection (easytoys_fetish_collection)
      • Easytoys Men Only (easytoys_men_only)
      • EasyToys - Mini Vibe Collection (easytoys_mini_vibe_collection)
      • EasyToys Online Only (easytoys_online_only)
      • Easytoys - Vibe Collection (easytoys_vibe_collection)
      • EasyToys - Wand Collection (easytoys_wand_collection)
      • Elegance (elegance)
      • Elvie (elvie)
      • Emojibator (emojibator)
      • Empire Labs (empire_labs)
      • Eros (eros)
      • Europe Magic Wand (europe_magic_wand)
      • Evolved (evolved)
      • Fantasy For Her (fantasy_for_her)
      • Feelztoys (feelztoys)
      • Fetish Fantasy (fetish_fantasy)
      • Fifty Shades Darker (fifty_shades_darker)
      • Fifty Shades Freed (fifty_shades_freed)
      • Fifty Shades of Grey (fifty_shades_of_grey)
      • Frisky (frisky)
      • Fun Factory (fun_factory)
      • Fun Toys (fun_toys)
      • G-Vibe (g_vibe)
      • Gaia (gaia)
      • Generic (generic)
      • Good Vibes Only (good_vibes_only)
      • GreyGasms (greygasms)
      • Gvibe (gvibe)
      • Happy Rabbit (happy_rabbit)
      • Heat (heat)
      • Hot Octopuss (hot_octopuss)
      • Huismerk (huismerk)
      • Hustler (hustler)
      • Icicles (icicles)
      • Inmi (inmi)
      • Innovation (innovation)
      • Inspire (inspire)
      • Inya (inya)
      • Iplay (iplay)
      • Iroha (iroha)
      • Javida (javida)
      • Je Joue (je_joue)
      • Jelly Rancher (jelly_rancher)
      • JIL (jil)
      • JimmyJane (jimmyjane)
      • JÜLIE (ju_lie)
      • Kama Sutra (kama_sutra)
      • Kawai (kawai)
      • Kawaii (kawaii)
      • Kiiroo (kiiroo)
      • King Cock (king_cock)
      • Kokos (kokos)
      • Laid (laid)
      • Layla (layla)
      • Le Wand (le_wand)
      • Leten (leten)
      • Lil'Vibe (lil_vibe)
      • Love to love (love_to_love)
      • Loveboxxx (loveboxxx)
      • Lovelife by OhMiBod (lovelife_by_ohmibod)
      • Loveline (loveline)
      • Lovense (lovense)
      • Lovers Premium (lovers_premium)
      • Loverspremium (loverspremium)
      • Lovetoy (lovetoy)
      • Lust (lust)
      • Luxe (luxe)
      • Magic Motion (magic_motion)
      • Main Squeeze (main_squeeze)
      • Mandy Mystery (mandy_mystery)
      • Marc Dorcel (marc_dorcel)
      • Master Series (master_series)
      • Menzstuff (menzstuff)
      • MiaMaxx (miamaxx)
      • Mini Marvels (mini_marvels)
      • Mixed (mixed)
      • Mjuze (mjuze)
      • Monkey (monkey)
      • MonkeySpanker (monkeyspanker)
      • MyMagicWand (mymagicwand)
      • MysteryVibe (mysteryvibe)
      • Mystim (mystim)
      • Nalone (nalone)
      • Nanma (nanma)
      • Nature (nature)
      • Nature Skin (nature_skin)
      • Nexus (nexus)
      • NJOY (njoy)
      • NMC (nmc)
      • Nobü (nobu_)
      • Nomi Tang (nomi_tang)
      • nsnovelties (nsnovelties)
      • Nu Sensuelle (nu_sensuelle)
      • O-Wand (o_wand)
      • Odeco (odeco)
      • Ohmibod (ohmibod)
      • OMG! (omg_)
      • Onbekend (onbekend)
      • One Touch (one_touch)
      • Ooh by Je Joue (ooh_by_je_joue)
      • OptiMALE (optimale)
      • Ouch! (ouch_)
      • Outlet (outlet)
      • Ovo (ovo)
      • Palm Power (palm_power)
      • Partner Toys (partner_toys)
      • Pharmquests (pharmquests)
      • Picobong (picobong)
      • Pillow Talk (pillow_talk)
      • Pipedream (pipedream)
      • Pixey Massager (pixey_massager)
      • Pjur (pjur)
      • PMV20 (pmv20)
      • Pornhub (pornhub)
      • Pornstar Signature Series (pornstar_signature_series)
      • Power (power)
      • Powerbullet (powerbullet)
      • Prestige (prestige)
      • Pretty Love (pretty_love)
      • Prostatic Play (prostatic_play)
      • Real (real)
      • Real Fantasy (real_fantasy)
      • Realov (realov)
      • Rebel (rebel)
      • Red Revolution (red_revolution)
      • Renegade (renegade)
      • Rianne s (rianne_s)
      • Rimba (rimba)
      • Rock Candy (rock_candy)
      • Rocks off (rocks_off)
      • ROMP (romp)
      • Rose (rose)
      • Rosy Gold (rosy_gold)
      • Safe (safe)
      • Screaming O (screaming_o)
      • Secrets Vibrating Panties (secrets_vibrating_panties)
      • SenseMax (sensemax)
      • Senzi (senzi)
      • Seven Creations (seven_creations)
      • Sexercise (sexercise)
      • Shibari (shibari)
      • Shots (shots)
      • Shots Media (shots_media)
      • Shots - Ouch! (shots_ouch_)
      • Shots toys (shots_toys)
      • Shunga (shunga)
      • Signature Cocks (signature_cocks)
      • Simplicity (simplicity)
      • Size Matters (size_matters)
      • Spark (spark)
      • Sportsheets (sportsheets)
      • Sqweel (sqweel)
      • Strap U (strap_u)
      • Strict (strict)
      • Supreme (supreme)
      • SURPRISE! Gift Boxes (surprise_gift_boxes)
      • Svakom (svakom)
      • Swan (swan)
      • Swan Vibes (swan_vibes)
      • Sway Vibes (sway_vibes)
      • Sweet Smile (sweet_smile)
      • System Jo (system_jo)
      • Tantus (tantus)
      • Teazers (teazers)
      • Tenga (tenga)
      • The Rabbit Company (the_rabbit_company)
      • The Screaming O (the_screaming_o)
      • Tickler (tickler)
      • Tokidoki (tokidoki)
      • Tom of Finland (tom_of_finland)
      • Topco (topco)
      • ToyJoy (toyjoy)
      • Trinity Vibes (trinity_vibes)
      • Under Control (under_control)
      • Unigro (unigro)
      • Vibe (vibe)
      • Vibe Couture (vibe_couture)
      • Vibe Therapy (vibe_therapy)
      • Vibease (vibease)
      • Vibes (vibes)
      • VIVE (vive)
      • Vogue (vogue)
      • Wanachi (wanachi)
      • Wand Essentials (wand_essentials)
      • We-vibe (we_vibe)
      • Willie (willie)
      • XR Brands (xr_brands)
      • Yesforlov (yesforlov)
      • Yiva (yiva)
      • You2Toys (you2toys)
      • Zalo (zalo)
      • Zero tolerance (zero_tolerance)
      • Zeus Electrosex (zeus_electrosex)
      • Zini (zini)
      • Zolo (zolo)
      • Zumio (zumio)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €26 (budget)
      • €26 - €30 (low)
      • €30 - €37 (medium)
      • > €37 (high)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl