x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er vibrators verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Under Control vibrator

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in vibrator categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Under Control Stotende Anaal Plug met Afstandsbediening
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171514267.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171515531.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171515530.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171515532.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171515529.jpg
      Under Control Under Control Stotende Anaal Plug met Afstandsbediening Stotende Anaal Plug met Afstandsbediening Stotende Anaal Plug met Afstandsbediening Deze Stotende Anal Plug heeft naast zijn stotende functie ook een vibrerende én verwarmende functie! Daarnaast is deze plug te bedienen met een draadloze afstandsbediening en met een enkele druk op de knop voel je de vibraties langzaam opbouwen. Het is een geweldige Anal Plug voor zowel koppels als solo sex! Het heeft 6 vibratiestanden en 3 snelheden, is waterproof en eenvoudig te gebruiken. (1)
      Under Control Stotende Anaal Plug met Afstandsbediening
      • 00848518032539
      5
      69.06 EUR
    • Under Control Silicone Prostate Vibrator with Remote Control - Black
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171519951.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171522612.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171522616.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171522617.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171522614.jpg
      Under Control Under Control Silicone Prostate Vibrator with Remote Control - Black Silicone Prostate Vibrator with Remote Control - Black Silicone Prostate Vibrator with Remote Control - Black Deze mooi vormgegeven prostaat vibrator zal jou laten shaken op je benen! Met een eenvoudige druk op de knop kun je genieten van de gerichte prostaat stimulatie en de verschillende vibratiestanden. De 11 standen, 4 snelheden en 7 vibratiestanden, zijn te bedienen met zowel de pushbutton aan de onderzijde als met de draadloze afstandsbediening. Het speeltje is geheel waterproof en anatomisch gevormd voor de juiste pasvorm. De buttplug zit comfortabel en geeft precies de goede stimulatie. Hij i... (1)
      Under Control Silicone Prostate Vibrator with Remote Control - Black
      • 00848518031518
      4
      deal
      74.95 EUR
    • Under Control Silicone Prostate Vibrator with Remote Control - Black
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171523470.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171524619.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171524623.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171524620.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171524621.jpg
      Under Control Under Control Silicone Prostate Vibrator with Remote Control - Black Silicone Prostate Vibrator with Remote Control - Black Silicone Prostate Vibrator with Remote Control - Black Prostaat- en perineumstimulatie Met afstandsbediening 7 patronen 7 patronen Waterproof & oplaadbaar (1)
      Under Control Silicone Prostate Vibrator with Remote Control - Black
      • 00848518031570
      2
      53.88 EUR
    • Under Control Silicone Prostate Stroking Vibrator with Remote Control
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171512605.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171514253.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171514251.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171514254.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171514252.jpg
      Under Control Under Control Silicone Prostate Stroking Vibrator with Remote Control Silicone Prostate Stroking Vibrator with Remote Control Silicone Prostate Stroking Vibrator with Remote Control Opwarmkop 9 vibratie-instellingen Oplaadbaar Waterdicht Makkelijk schoon te maken (1)
      Under Control Silicone Prostate Stroking Vibrator with Remote Control
      • 00848518032522
      2
      deal
      119.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Durex DEFAULT
        • durex
      • Mini DEFAULT
        • mini
      • Lelo DEFAULT
        • lelo
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Durex (durex)
      • Mini (mini)
      • Lelo (lelo)
      • Lush (lush)
      • Womanizer (womanizer)
      • 210th (210th)
      • A-Toys (a_toys)
      • ABS (abs)
      • Adam & Eve (adam_eve)
      • Adrien Lastic (adrien_lastic)
      • Anal Fantasy (anal_fantasy)
      • Aneros (aneros)
      • AVE Concept (ave_concept)
      • B Swish (b_swish)
      • B-Vibe (b_vibe)
      • Baile (baile)
      • Bathmate (bathmate)
      • BeauMents (beauments)
      • Belladot (belladot)
      • Big Teaze Toys (big_teaze_toys)
      • Bijoux indiscrets (bijoux_indiscrets)
      • Black Level (black_level)
      • Black Velvets (black_velvets)
      • Bloom (bloom)
      • Blush (blush)
      • Bodywand (bodywand)
      • Calex (calex)
      • Calexotics (calexotics)
      • California exotic novelties (california_exotic_novelties)
      • California Exotics (california_exotics)
      • Celebrator (celebrator)
      • Classix (classix)
      • Clone-a-Willy (clone_a_willy)
      • Cloneboy (cloneboy)
      • Close2You (close2you)
      • Closet Collection (closet_collection)
      • Cobeco pharma (cobeco_pharma)
      • Cosmopolitan (cosmopolitan)
      • Crave (crave)
      • Crazy Bull (crazy_bull)
      • Dame Products (dame_products)
      • Discretion (discretion)
      • Doc johnson (doc_johnson)
      • Dorcel (dorcel)
      • Doxy (doxy)
      • Dream Toys (dream_toys)
      • Dreamtoys (dreamtoys)
      • Dörr (do_rr)
      • EasyToys (easytoys)
      • Easytoys Anal Collection (easytoys_anal_collection)
      • Easytoys Fetish Collection (easytoys_fetish_collection)
      • Easytoys Men Only (easytoys_men_only)
      • EasyToys - Mini Vibe Collection (easytoys_mini_vibe_collection)
      • EasyToys Online Only (easytoys_online_only)
      • Easytoys - Vibe Collection (easytoys_vibe_collection)
      • EasyToys - Wand Collection (easytoys_wand_collection)
      • EDC gecensureerd (edc_gecensureerd)
      • ElectroShock (electroshock)
      • Elegance (elegance)
      • Elvie (elvie)
      • Emojibator (emojibator)
      • Eros (eros)
      • Esprit (esprit)
      • Essentials (essentials)
      • Europe Magic Wand (europe_magic_wand)
      • Evolved (evolved)
      • Extase Sensuel (extase_sensuel)
      • Fantasy For Her (fantasy_for_her)
      • Feelztoys (feelztoys)
      • Fetish Fantasy (fetish_fantasy)
      • Fifty Shades of Grey (fifty_shades_of_grey)
      • Frisky (frisky)
      • Fun Factory (fun_factory)
      • Fun Toys (fun_toys)
      • G-Vibe (g_vibe)
      • Gaia (gaia)
      • Gc (gc)
      • Good Vibes Only (good_vibes_only)
      • GreyGasms (greygasms)
      • Guilty Pleasure (guilty_pleasure)
      • Gvibe (gvibe)
      • Happy Rabbit (happy_rabbit)
      • Heat (heat)
      • Hot Octopuss (hot_octopuss)
      • Huismerk (huismerk)
      • Hustler (hustler)
      • Icicles (icicles)
      • Inmi (inmi)
      • Innovation (innovation)
      • Inspire (inspire)
      • Inya (inya)
      • Iplay (iplay)
      • Iroha (iroha)
      • iWand (iwand)
      • Javida (javida)
      • Je Joue (je_joue)
      • JIL (jil)
      • JimmyJane (jimmyjane)
      • Jopen (jopen)
      • Juicy (juicy)
      • JÜLIE (ju_lie)
      • Kama Sutra (kama_sutra)
      • Kawai (kawai)
      • Kawaii (kawaii)
      • Key (key)
      • Kheper Games (kheper_games)
      • Kiiroo (kiiroo)
      • King Cock (king_cock)
      • KINK (kink)
      • Kokos (kokos)
      • Laid (laid)
      • Layla (layla)
      • Le Wand (le_wand)
      • Leten (leten)
      • Liberator (liberator)
      • Lil'Vibe (lil_vibe)
      • Love to love (love_to_love)
      • Loveboxxx (loveboxxx)
      • LoveHoney (lovehoney)
      • Lovelife by OhMiBod (lovelife_by_ohmibod)
      • Loveline (loveline)
      • Lovense (lovense)
      • Lovers Premium (lovers_premium)
      • Loverspremium (loverspremium)
      • Lovetoy (lovetoy)
      • Luna (luna)
      • Lust (lust)
      • Luxe (luxe)
      • Magic Motion (magic_motion)
      • Main Squeeze (main_squeeze)
      • Malesation (malesation)
      • Mandy Mystery (mandy_mystery)
      • Master Series (master_series)
      • ME2 (me2)
      • MiaMaxx (miamaxx)
      • Mini Marvels (mini_marvels)
      • Mixed (mixed)
      • Mjuze (mjuze)
      • Motley crue (motley_crue)
      • MyMagicWand (mymagicwand)
      • MysteryVibe (mysteryvibe)
      • Mystim (mystim)
      • Nalone (nalone)
      • Nanma (nanma)
      • Nature (nature)
      • Nature Skin (nature_skin)
      • Nexus (nexus)
      • NJOY (njoy)
      • NMC (nmc)
      • Nobü (nobu_)
      • Nomi Tang (nomi_tang)
      • nsnovelties (nsnovelties)
      • Nu (nu)
      • Nu Sensuelle (nu_sensuelle)
      • O-Wand (o_wand)
      • Obsessive (obsessive)
      • Odeco (odeco)
      • Ohmibod (ohmibod)
      • OMG! (omg_)
      • Onbekend (onbekend)
      • Only One (only_one)
      • Ooh by Je Joue (ooh_by_je_joue)
      • OptiMALE (optimale)
      • Ouch! (ouch_)
      • Ovo (ovo)
      • Palm Power (palm_power)
      • PalmPower (palmpower)
      • Partner Toys (partner_toys)
      • Pharmquests (pharmquests)
      • Picobong (picobong)
      • Pillow Talk (pillow_talk)
      • Pipedream (pipedream)
      • Pixey Massager (pixey_massager)
      • Pjur (pjur)
      • PMV20 (pmv20)
      • Pornhub (pornhub)
      • Pornstar Signature Series (pornstar_signature_series)
      • Power (power)
      • Powerbullet (powerbullet)
      • Prestige (prestige)
      • Pretty Love (pretty_love)
      • Prostatic Play (prostatic_play)
      • Real Fantasy (real_fantasy)
      • Real Feel Deluxe (real_feel_deluxe)
      • Realov (realov)
      • Realrock (realrock)
      • Rebel (rebel)
      • Red Revolution (red_revolution)
      • Renegade (renegade)
      • Rianne s (rianne_s)
      • Rimba (rimba)
      • Rock Candy (rock_candy)
      • Rocks (rocks)
      • Rocks off (rocks_off)
      • ROMP (romp)
      • Rosy Gold (rosy_gold)
      • Safe (safe)
      • Sans marque (sans_marque)
      • Satisfyer (satisfyer)
      • Secrets Vibrating Panties (secrets_vibrating_panties)
      • SenseMax (sensemax)
      • Seven Creations (seven_creations)
      • Sexercise (sexercise)
      • Shibari (shibari)
      • Shots (shots)
      • Shots Media (shots_media)
      • Shots toys (shots_toys)
      • Shunga (shunga)
      • Signature Cocks (signature_cocks)
      • Simplicity (simplicity)
      • Sinfive (sinfive)
      • Size Matters (size_matters)
      • Sportsheets (sportsheets)
      • Sqweel (sqweel)
      • Strap U (strap_u)
      • Strict (strict)
      • SURPRISE! Gift Boxes (surprise_gift_boxes)
      • Svakom (svakom)
      • Swan (swan)
      • Swan Vibes (swan_vibes)
      • Sway Vibes (sway_vibes)
      • Sweet Smile (sweet_smile)
      • Tantus (tantus)
      • Teazers (teazers)
      • Tenga (tenga)
      • The Rabbit Company (the_rabbit_company)
      • The Screaming O (the_screaming_o)
      • Tickler (tickler)
      • Tokidoki (tokidoki)
      • Tom of Finland (tom_of_finland)
      • Topco (topco)
      • Total Climax (total_climax)
      • ToyJoy (toyjoy)
      • Toyz4Lovers (toyz4lovers)
      • Trinity (trinity)
      • Trinity Vibes (trinity_vibes)
      • Triton (triton)
      • Under Control (under_control)
      • Unigro (unigro)
      • Uprize (uprize)
      • Vibe (vibe)
      • Vibe Couture (vibe_couture)
      • Vibe Therapy (vibe_therapy)
      • Vibease (vibease)
      • Vibes (vibes)
      • VIVE (vive)
      • Vogue (vogue)
      • Wanachi (wanachi)
      • Wand Essentials (wand_essentials)
      • We vibe (we_vibe)
      • Willie (willie)
      • Wonderlust (wonderlust)
      • XR Brands (xr_brands)
      • Yesforlov (yesforlov)
      • Yiva (yiva)
      • You2Toys (you2toys)
      • Zado (zado)
      • Zalo (zalo)
      • Zero tolerance (zero_tolerance)
      • Zeus Electrosex (zeus_electrosex)
      • Zini (zini)
      • Zolo (zolo)
      • Zumio (zumio)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €26 (budget)
      • €26 - €30 (low)
      • €30 - €37 (medium)
      • > €37 (high)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl