x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er vibrators verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Trinity Vibes vibrator

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in vibrator categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Trinity Vibes Krachtige anaal vibrator
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171504860.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171504996.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171504994.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171504998.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166000313.jpg
      Trinity Vibes Trinity Vibes Krachtige anaal vibrator Krachtige anaal vibrator Krachtige anaal vibrator De Krachtige anaal vibrator is vakkundig ontworpen voor de wildste anale avonturen. De krachtige motor heeft zijn werking op de hele schacht. In combinatie met de draaiende kop, is deze grote dildo een genot voor de ware liefhebber. De Krachtige anaal vibrator beweegt alle kanten op en laat je zelf ook in allerlei standen kronkelen. Je kunt genieten van het op en neer bewegen van de vibrator, terwijl de kop in een halfcirkelvormige beweging draait. Dit seksspeeltje is een must voor iedereen d... (1)
      Trinity Vibes Krachtige anaal vibrator
      • 00811847017492
      6
      43.44 EUR
    • Trinity Vibes Burlesque Slip Met Vibrator - Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/104618603.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171517585.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157141780.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157141779.jpg
      Trinity Vibes Trinity Vibes Burlesque Slip Met Vibrator - Zwart Burlesque Slip Met Vibrator - Zwart Burlesque Slip Met Vibrator - Zwart De Burlesque Slip is een sexy slipje met een ondeugend geheim. De slip is voorzien van een speciaal vakje waarin je de bijpassende bullet vibrator kunt doen. De kleine vibrator is eenvoudig te bedienen met de afstandsbediening. Verwen jezelf of laat je partner jouw genot bepalen. Draag de slip bijvoorbeeld tijdens een spannende date en geef jullie avond een opwindende twist. (1)
      Trinity Vibes Burlesque Slip Met Vibrator - Zwart
      • 00848518012982
      5
      36.76 EUR
    • Trinity Vibes Eikel Vibrator Met Nopjes
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/90732907.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171507738.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171507737.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171507735.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171506582.jpg
      Trinity Vibes Trinity Vibes Eikel Vibrator Met Nopjes Eikel Vibrator Met Nopjes Eikel Vibrator Met Nopjes Eichel stimulatie Zacht en rekbaar. nap aan de binnenkant incl. Bullet vibrator Incl. batterijen. (1)
      Trinity Vibes Eikel Vibrator Met Nopjes
      • 00848518024992
      4
      15.84 EUR
    • Trinity Vibes Lightning Stroke Masturbator Met Bullet Vibrator
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171519528.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171521819.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171521822.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171521820.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171521823.jpg
      Trinity Vibes Trinity Vibes Lightning Stroke Masturbator Met Bullet Vibrator Lightning Stroke Masturbator Met Bullet Vibrator Lightning Stroke Masturbator Met Bullet Vibrator Upgrade je masturbatie genot met de Lightning Stroker! Geniet van intense vibraties en de plezierige geribbelde structuur. Je hebt de keuze uit 3 snelheden en 7 patronen die je hoofd op hol laten slaan. De bullet vibrator is tevens te verwijderen én te gebruiken op andere lichaamsdelen, of die van je partner. Gebruik enkel glijmiddel op waterbasis bij deze stroker en was 'm na gebruik goed af met milde zeep of toycleaner. Specificaties:Stimulatie - Penis stimulatieGebruikersniveau - BeginnerG... (1)
      Trinity Vibes Lightning Stroke Masturbator Met Bullet Vibrator
      • 00848518032027
      4
      43.40 EUR
    • Trinity Vibes Tongue Vibe Tongvibrator - Roze
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163733154.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158777761.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/132382676.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165996958.jpg
      Trinity Vibes Trinity Vibes Tongue Vibe Tongvibrator - Roze Tongue Vibe Tongvibrator - Roze Tongue Vibe Tongvibrator - Roze Orale seks krijgt een extra dimensie met de Tongue Vibe tongvibrator! Deze bijzondere kleine vibrator is bedoelt om om je tong te schuiven, waardoor orale seks nog beter aanvoelt. Door het flexibele en rekbare materiaal past hij altijd en voelt hij comfortabel aan. De vibrator is inclusief batterijen en is voor eenmalig gebruik. Je zet de vibraties eenvoudig aan met het schuifknopje aan de achterkant, waarna je voor ongeveer 40 min heerlijk kunt genieten van extra stimulatie. (1)
      Trinity Vibes Tongue Vibe Tongvibrator - Roze
      • 00811847014590
      3
      deal
      14.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Durex DEFAULT
        • durex
      • Lelo DEFAULT
        • lelo
      • Lush DEFAULT
        • lush
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Durex (durex)
      • Lelo (lelo)
      • Lush (lush)
      • Womanizer (womanizer)
      • Satisfyer (satisfyer)
      • 210th (210th)
      • Adam & Eve (adam_eve)
      • Adrien Lastic (adrien_lastic)
      • Alpha One (alpha_one)
      • Anal Fantasy (anal_fantasy)
      • Aneros (aneros)
      • AVE Concept (ave_concept)
      • B Swish (b_swish)
      • B-Vibe (b_vibe)
      • Baile (baile)
      • Bathmate (bathmate)
      • BeauMents (beauments)
      • Belladot (belladot)
      • Big Teaze Toys (big_teaze_toys)
      • Bijoux indiscrets (bijoux_indiscrets)
      • Black Velvets (black_velvets)
      • Bloom (bloom)
      • Blush (blush)
      • Bodywand (bodywand)
      • Bonbons (bonbons)
      • Calex (calex)
      • Calexotics (calexotics)
      • California exotic novelties (california_exotic_novelties)
      • California Exotics (california_exotics)
      • Classix (classix)
      • Clone-a-Willy (clone_a_willy)
      • Cloneboy (cloneboy)
      • Close 2 You (close_2_you)
      • Close2You (close2you)
      • Closet Collection (closet_collection)
      • Cobeco pharma (cobeco_pharma)
      • Cosmopolitan (cosmopolitan)
      • Crave (crave)
      • Dame Products (dame_products)
      • Doc johnson (doc_johnson)
      • Dorcel (dorcel)
      • Doxy (doxy)
      • Dream Toys (dream_toys)
      • Dreamtoys (dreamtoys)
      • Dörr (do_rr)
      • EasyToys (easytoys)
      • Easytoys Anal Collection (easytoys_anal_collection)
      • EasyToys - Couples Collection (easytoys_couples_collection)
      • Easytoys Fetish Collection (easytoys_fetish_collection)
      • Easytoys Men Only (easytoys_men_only)
      • EasyToys - Mini Vibe Collection (easytoys_mini_vibe_collection)
      • EasyToys Online Only (easytoys_online_only)
      • Easytoys - Vibe Collection (easytoys_vibe_collection)
      • EasyToys - Wand Collection (easytoys_wand_collection)
      • Elegance (elegance)
      • Emojibator (emojibator)
      • Eros (eros)
      • Europe Magic Wand (europe_magic_wand)
      • Evolved (evolved)
      • Fantasy For Her (fantasy_for_her)
      • Feelz Toys (feelz_toys)
      • Feelztoys (feelztoys)
      • Fetish Fantasy (fetish_fantasy)
      • Fifty Shades Darker (fifty_shades_darker)
      • Fifty Shades Freed (fifty_shades_freed)
      • Fifty Shades of Grey (fifty_shades_of_grey)
      • Frisky (frisky)
      • Fun Factory (fun_factory)
      • Fun Toys (fun_toys)
      • Gaia (gaia)
      • Generic (generic)
      • Good Vibes Only (good_vibes_only)
      • Gvibe (gvibe)
      • Happy Rabbit (happy_rabbit)
      • Heat (heat)
      • Hot Octopuss (hot_octopuss)
      • Huismerk (huismerk)
      • Hustler (hustler)
      • Icicles (icicles)
      • Inmi (inmi)
      • Innovation (innovation)
      • Inspire (inspire)
      • Inya (inya)
      • Iplay (iplay)
      • Iroha (iroha)
      • Javida (javida)
      • Je Joue (je_joue)
      • Jelly Rancher (jelly_rancher)
      • JIL (jil)
      • JimmyJane (jimmyjane)
      • JÜLIE (ju_lie)
      • Kama Sutra (kama_sutra)
      • Kawai (kawai)
      • Kawaii (kawaii)
      • Kiiroo (kiiroo)
      • King Cock (king_cock)
      • Kokos (kokos)
      • Laid (laid)
      • Layla (layla)
      • Le Wand (le_wand)
      • Leten (leten)
      • Liberator (liberator)
      • Lil'Vibe (lil_vibe)
      • Love to love (love_to_love)
      • Loveboxxx (loveboxxx)
      • Lovelife by OhMiBod (lovelife_by_ohmibod)
      • Loveline (loveline)
      • Lovense (lovense)
      • Lovers Premium (lovers_premium)
      • Loverspremium (loverspremium)
      • Lovetoy (lovetoy)
      • Lust (lust)
      • Luxe (luxe)
      • LyBaile (lybaile)
      • Magic Motion (magic_motion)
      • Main Squeeze (main_squeeze)
      • Mandy Mystery (mandy_mystery)
      • Manuela Crazy (manuela_crazy)
      • Marc Dorcel (marc_dorcel)
      • Master Series (master_series)
      • MiaMaxx (miamaxx)
      • Mini Marvels (mini_marvels)
      • Mixed (mixed)
      • Mjuze (mjuze)
      • Monkey (monkey)
      • MonkeySpanker (monkeyspanker)
      • Motley crue (motley_crue)
      • MyMagicWand (mymagicwand)
      • MysteryVibe (mysteryvibe)
      • Mystim (mystim)
      • Nalone (nalone)
      • Nanma (nanma)
      • Nature (nature)
      • Nature Skin (nature_skin)
      • Nexus (nexus)
      • NJOY (njoy)
      • NMC (nmc)
      • Nobü (nobu_)
      • Nomi Tang (nomi_tang)
      • nsnovelties (nsnovelties)
      • Nu Sensuelle (nu_sensuelle)
      • O-Wand (o_wand)
      • Odeco (odeco)
      • Ohmibod (ohmibod)
      • OMG! (omg_)
      • Onbekend (onbekend)
      • One Touch (one_touch)
      • Ooh by Je Joue (ooh_by_je_joue)
      • OptiMALE (optimale)
      • Ouch! (ouch_)
      • Outlet (outlet)
      • Ovo (ovo)
      • Palm Power (palm_power)
      • PalmPower (palmpower)
      • Partner Toys (partner_toys)
      • Pharmquests (pharmquests)
      • Picobong (picobong)
      • Pillow Talk (pillow_talk)
      • Pipedream (pipedream)
      • Pixey Massager (pixey_massager)
      • Pjur (pjur)
      • PMV20 (pmv20)
      • Pornhub (pornhub)
      • Pornstar Signature Series (pornstar_signature_series)
      • Power (power)
      • Powerbullet (powerbullet)
      • Prestige (prestige)
      • Pretty Love (pretty_love)
      • Prostatic Play (prostatic_play)
      • Real (real)
      • Real Fantasy (real_fantasy)
      • Realov (realov)
      • Realrock (realrock)
      • Rebel (rebel)
      • Red Revolution (red_revolution)
      • Renegade (renegade)
      • Rianne s (rianne_s)
      • Rimba (rimba)
      • Rock Candy (rock_candy)
      • Rocks off (rocks_off)
      • ROMP (romp)
      • Rose (rose)
      • Rosy Gold (rosy_gold)
      • Safe (safe)
      • Screaming O (screaming_o)
      • Secrets Vibrating Panties (secrets_vibrating_panties)
      • SenseMax (sensemax)
      • Senzi (senzi)
      • Seven Creations (seven_creations)
      • Sexercise (sexercise)
      • Shibari (shibari)
      • Shots (shots)
      • Shots Media (shots_media)
      • Shots - Ouch! (shots_ouch_)
      • Shots toys (shots_toys)
      • Shunga (shunga)
      • Signature Cocks (signature_cocks)
      • Simplicity (simplicity)
      • Sinful (sinful)
      • Size Matters (size_matters)
      • Spark (spark)
      • Sportsheets (sportsheets)
      • Sqweel (sqweel)
      • Strap U (strap_u)
      • Strict (strict)
      • Supreme (supreme)
      • SURPRISE! Gift Boxes (surprise_gift_boxes)
      • Svakom (svakom)
      • Swan (swan)
      • Swan Vibes (swan_vibes)
      • Sway Vibes (sway_vibes)
      • Sweet Smile (sweet_smile)
      • System Jo (system_jo)
      • Tantus (tantus)
      • Teazers (teazers)
      • Tenga (tenga)
      • The Rabbit Company (the_rabbit_company)
      • The Screaming O (the_screaming_o)
      • Tickler (tickler)
      • Tokidoki (tokidoki)
      • Tom of Finland (tom_of_finland)
      • Topco (topco)
      • ToyJoy (toyjoy)
      • Trinity Vibes (trinity_vibes)
      • Under Control (under_control)
      • Vibe (vibe)
      • Vibe Couture (vibe_couture)
      • Vibe Therapy (vibe_therapy)
      • Vibease (vibease)
      • Vibes (vibes)
      • VIVE (vive)
      • Vogue (vogue)
      • Wanachi (wanachi)
      • Wand Essentials (wand_essentials)
      • We-vibe (we_vibe)
      • Willie (willie)
      • Wonderlust (wonderlust)
      • XR Brands (xr_brands)
      • Yesforlov (yesforlov)
      • Yiva (yiva)
      • You2Toys (you2toys)
      • Zalo (zalo)
      • Zero tolerance (zero_tolerance)
      • Zeus Electrosex (zeus_electrosex)
      • Zini (zini)
      • Zolo (zolo)
      • Zumio (zumio)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €26 (budget)
      • €26 - €30 (low)
      • €30 - €37 (medium)
      • > €37 (high)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl