x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er vibrators verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Tenga vibrator

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in vibrator categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Tenga - Spinner Beads Masturbator
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189984924.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/183047775.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189989839.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189989838.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172557084.jpg
      Tenga Tenga - Spinner Beads Masturbator - Spinner Beads Masturbator - Spinner Beads Masturbator De interne spoel uit en trekt voor een ongelooflijke verdraaiing sensaties bij het insteken! De Tenga SPINNER komt in 6 variëteiten, elk met unieke sensatie sterke punten van hun interne gegevens en afwijkende materiaal stevigheid en dichtheid. De spinner kan worden gewassen onder stromend water en het product is een stand Drogen aan de lucht drogen het item voor opslag. (1)
      Tenga - Spinner Beads Masturbator
      • 04570030970971
      8
      28.57 EUR
    • Tenga - Spinner Pixel Masturbator
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/183047728.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189987207.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189987205.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/164025264.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/164025265.jpg
      Tenga Tenga - Spinner Pixel Masturbator - Spinner Pixel Masturbator - Spinner Pixel Masturbator Unieke masturbator Verdraaide textuur aan de binnenkant Transparant Aantal onderdelen: 1 (1)
      Tenga - Spinner Pixel Masturbator
      • 04570030970964
      8
      30.00 EUR
    • Tenga - Spinner Shell Masturbator
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182971375.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/164025268.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149251821.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189989226.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162780237.jpg
      Tenga Tenga - Spinner Shell Masturbator - Spinner Shell Masturbator - Spinner Shell Masturbator DeTenga Spinner Masturbator Shell is een masturbatiesleeve met een speciale textuur aan de binnenkant. Deze speciale textuur zal je extra stimuleren tijdens de masturbatie. De speciale binnekant draait zodra je de penis in de sleeve stopt en dit geeft ongeloofelijke sensaties bij elke beweging. Geniet van een uniek ervaring! Wij adviseren deTenga Spinner Masturbator Shell met een beetje glijmiddel op waterbasis te gebruiken. KleurDoorzichtig PhthalatevrijJa (dus geen weekmakers) BuigzaamJa (1)
      Tenga - Spinner Shell Masturbator
      • 04560220557204
      8
      22.18 EUR
    • Tenga - Spinner Brick Masturbator
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/183047675.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171676122.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171676125.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171676124.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171676126.jpg
      Tenga Tenga - Spinner Brick Masturbator - Spinner Brick Masturbator - Spinner Brick Masturbator Tenga - Spinner Masturbator Brick (1)
      Tenga - Spinner Brick Masturbator
      • 04570030970988
      7
      26.58 EUR
    • Tenga Stick Vibrator Iroha by Tenga 55309
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162849347.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144307597.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162849409.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162849412.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162849414.jpg
      Tenga Tenga Stick Vibrator Iroha by Tenga 55309 Stick Vibrator Iroha by Tenga 55309 Stick Vibrator Iroha by Tenga 55309 Iroha by Tenga Lipstick Vibrator - Grijs (1)
      Tenga Stick Vibrator Iroha by Tenga 55309
      • 04560220555309
      • EC-HMS-01
      2
      20.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Durex DEFAULT
        • durex
      • Lelo DEFAULT
        • lelo
      • Lush DEFAULT
        • lush
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Durex (durex)
      • Lelo (lelo)
      • Lush (lush)
      • Satisfyer (satisfyer)
      • Womanizer (womanizer)
      • 210th (210th)
      • ABS (abs)
      • Adam & Eve (adam_eve)
      • Adrien Lastic (adrien_lastic)
      • Alpha-Pro (alpha_pro)
      • Anal Fantasy (anal_fantasy)
      • Aneros (aneros)
      • Aquatic (aquatic)
      • Aria (aria)
      • Attraction (attraction)
      • B Swish (b_swish)
      • B Yours (b_yours)
      • B-Vibe (b_vibe)
      • Basic (basic)
      • Basix (basix)
      • Bathmate (bathmate)
      • BeauMents (beauments)
      • Belladot (belladot)
      • Belou (belou)
      • Bendie Power Stud (bendie_power_stud)
      • Big Teaze Toys (big_teaze_toys)
      • BigStuff (bigstuff)
      • Bijoux indiscrets (bijoux_indiscrets)
      • Black Velvets (black_velvets)
      • Bloom (bloom)
      • Blush (blush)
      • BMS (bms)
      • Bodywand (bodywand)
      • BOOM (boom)
      • Calex (calex)
      • Calexotics (calexotics)
      • California exotic novelties (california_exotic_novelties)
      • California Exotics (california_exotics)
      • Christine le Duc (christine_le_duc)
      • Classix (classix)
      • Cleopatra (cleopatra)
      • Clone-a-Willy (clone_a_willy)
      • Cloneboy (cloneboy)
      • Close 2 You (close_2_you)
      • Close2You (close2you)
      • Closet Collection (closet_collection)
      • Cloud 9 (cloud_9)
      • Cobeco pharma (cobeco_pharma)
      • Cosmopolitan (cosmopolitan)
      • Crave (crave)
      • Crazy Bull (crazy_bull)
      • Cuties (cuties)
      • Dame (dame)
      • Dame Products (dame_products)
      • Dillio (dillio)
      • Dirty Little Secret (dirty_little_secret)
      • Doc johnson (doc_johnson)
      • Dona (dona)
      • Dorcel (dorcel)
      • Doxy (doxy)
      • Dr Skin (dr_skin)
      • Dream Toys (dream_toys)
      • Dream Toys by Tonga (dream_toys_by_tonga)
      • Dreamtoys (dreamtoys)
      • Dörr (do_rr)
      • EasyToys (easytoys)
      • Easytoys Anal Collection (easytoys_anal_collection)
      • Easytoys Fetish Collection (easytoys_fetish_collection)
      • Easytoys Men Only (easytoys_men_only)
      • EasyToys - Mini Vibe Collection (easytoys_mini_vibe_collection)
      • EasyToys Online Only (easytoys_online_only)
      • Easytoys - Vibe Collection (easytoys_vibe_collection)
      • EasyToys - Wand Collection (easytoys_wand_collection)
      • ElectroShock (electroshock)
      • Elegance (elegance)
      • Elite (elite)
      • Elvie (elvie)
      • Embrace (embrace)
      • Emojibator (emojibator)
      • Empire Labs (empire_labs)
      • Entice (entice)
      • Eros (eros)
      • Europe Magic Wand (europe_magic_wand)
      • Evolved (evolved)
      • Fairy (fairy)
      • Fantasy (fantasy)
      • Fantasy For Her (fantasy_for_her)
      • Feelz Toys (feelz_toys)
      • Feelztoys (feelztoys)
      • Femintimate (femintimate)
      • Fetish Fantasy (fetish_fantasy)
      • Fifty Shades of Grey (fifty_shades_of_grey)
      • Firefly (firefly)
      • FLARE (flare)
      • Frisky (frisky)
      • Fun Factory (fun_factory)
      • Fun Toys (fun_toys)
      • G-Vibe (g_vibe)
      • Gaia (gaia)
      • Gaya (gaya)
      • Gc (gc)
      • Gemüse (gemu_se)
      • Generic (generic)
      • Good Vibes Only (good_vibes_only)
      • GreyGasms (greygasms)
      • Gvibe (gvibe)
      • HANCA (hanca)
      • Happy Rabbit (happy_rabbit)
      • Heat (heat)
      • Hot Octopuss (hot_octopuss)
      • Hotlips (hotlips)
      • Huismerk (huismerk)
      • Hustler (hustler)
      • Icicles (icicles)
      • Inmi (inmi)
      • Innovation (innovation)
      • Inspire (inspire)
      • Intimina (intimina)
      • Inya (inya)
      • Iplay (iplay)
      • Iroha (iroha)
      • Javida (javida)
      • Je Joue (je_joue)
      • Jelly Joy (jelly_joy)
      • JIL (jil)
      • JimmyJane (jimmyjane)
      • Jopen (jopen)
      • JÜLIE (ju_lie)
      • Kama Sutra (kama_sutra)
      • Kawaii (kawaii)
      • Kheper Games (kheper_games)
      • Kiiroo (kiiroo)
      • King Cock (king_cock)
      • KINK (kink)
      • Kink by Doc Johnson (kink_by_doc_johnson)
      • Kokos (kokos)
      • Krypton Stix (krypton_stix)
      • Laid (laid)
      • Layla (layla)
      • Le Wand (le_wand)
      • Leten (leten)
      • Lil'Vibe (lil_vibe)
      • Love to love (love_to_love)
      • Lovebotz (lovebotz)
      • Loveboxxx (loveboxxx)
      • LoveHoney (lovehoney)
      • Lovelife by OhMiBod (lovelife_by_ohmibod)
      • Loveline (loveline)
      • Lovense (lovense)
      • Loverboy (loverboy)
      • Lovers Premium (lovers_premium)
      • Loverspremium (loverspremium)
      • Lovetoy (lovetoy)
      • Luna (luna)
      • Lust (lust)
      • Luxe (luxe)
      • LyBaile (lybaile)
      • M for men (m_for_men)
      • Magic Motion (magic_motion)
      • Mandy Mystery (mandy_mystery)
      • Marc Dorcel (marc_dorcel)
      • Master Series (master_series)
      • ME2 (me2)
      • Menzstuff (menzstuff)
      • MiaMaxx (miamaxx)
      • Mini (mini)
      • Mini Marvels (mini_marvels)
      • Mixed (mixed)
      • Mjuze (mjuze)
      • Motley crue (motley_crue)
      • MyMagicWand (mymagicwand)
      • MysteryVibe (mysteryvibe)
      • Mystim (mystim)
      • Naghi (naghi)
      • Nalone (nalone)
      • Nanma (nanma)
      • Nature (nature)
      • Nature Skin (nature_skin)
      • Nexus (nexus)
      • NJOY (njoy)
      • NMC (nmc)
      • Nobü (nobu_)
      • Nomi Tang (nomi_tang)
      • nsnovelties (nsnovelties)
      • Nu (nu)
      • Nu Sensuelle (nu_sensuelle)
      • O-Wand (o_wand)
      • Odeco (odeco)
      • Ohmibod (ohmibod)
      • OMG! (omg_)
      • Onbekend (onbekend)
      • Ooh by Je Joue (ooh_by_je_joue)
      • OptiMALE (optimale)
      • Orgie (orgie)
      • Ouch! (ouch_)
      • Outlet (outlet)
      • Overig (overig)
      • Ovo (ovo)
      • Palm Power (palm_power)
      • PalmPower (palmpower)
      • Panthra (panthra)
      • Partner Toys (partner_toys)
      • Performance (performance)
      • Pharmquests (pharmquests)
      • Picobong (picobong)
      • Pillow Talk (pillow_talk)
      • Pipedream (pipedream)
      • Pixey Massager (pixey_massager)
      • Pjur (pjur)
      • PleasureLab (pleasurelab)
      • PMV20 (pmv20)
      • Pornhub (pornhub)
      • Pornstar Signature Series (pornstar_signature_series)
      • Power (power)
      • Powerbullet (powerbullet)
      • Prestige (prestige)
      • Pretty Love (pretty_love)
      • Prostatic Play (prostatic_play)
      • Purrfect Silicone (purrfect_silicone)
      • Real Fantasy (real_fantasy)
      • Real Feel (real_feel)
      • Real Feel Deluxe (real_feel_deluxe)
      • Realov (realov)
      • Realrock (realrock)
      • Rebel (rebel)
      • Red Revolution (red_revolution)
      • Renegade (renegade)
      • Rianne s (rianne_s)
      • Rimba (rimba)
      • Rock Candy (rock_candy)
      • Rocks (rocks)
      • Rocks off (rocks_off)
      • ROMP (romp)
      • Rose (rose)
      • Rosy Gold (rosy_gold)
      • Ruf (ruf)
      • Screaming O (screaming_o)
      • SenseMax (sensemax)
      • Senzi (senzi)
      • Seven Creations (seven_creations)
      • Sexercise (sexercise)
      • Sexy Things (sexy_things)
      • Shibari (shibari)
      • Shots (shots)
      • Shots Media (shots_media)
      • Shots - Ouch! (shots_ouch_)
      • Shots toys (shots_toys)
      • Shunga (shunga)
      • Signature Cocks (signature_cocks)
      • Simplicity (simplicity)
      • Sinfive (sinfive)
      • Sir Richard's (sir_richard_s)
      • Size Matters (size_matters)
      • Slow Sex (slow_sex)
      • Smile Maker (smile_maker)
      • Sola (sola)
      • Spark (spark)
      • Splash (splash)
      • Sqweel (sqweel)
      • SToys (stoys)
      • Strap U (strap_u)
      • Strict (strict)
      • SURPRISE! Gift Boxes (surprise_gift_boxes)
      • Svakom (svakom)
      • Swan (swan)
      • Swan Vibes (swan_vibes)
      • Sway Vibes (sway_vibes)
      • Sweet Smile (sweet_smile)
      • Tantus (tantus)
      • Teazers (teazers)
      • Temptasia (temptasia)
      • Tenga (tenga)
      • The D (the_d)
      • The Rabbit Company (the_rabbit_company)
      • The Screaming O (the_screaming_o)
      • Tickler (tickler)
      • Tokidoki (tokidoki)
      • Tom of Finland (tom_of_finland)
      • Tonga (tonga)
      • Topco (topco)
      • ToyJoy (toyjoy)
      • Toyz4Lovers (toyz4lovers)
      • Trinity Vibes (trinity_vibes)
      • Under Control (under_control)
      • Unigro (unigro)
      • Vibe (vibe)
      • Vibe Couture (vibe_couture)
      • Vibe Therapy (vibe_therapy)
      • Vibease (vibease)
      • Vibes (vibes)
      • VIVE (vive)
      • Vogue (vogue)
      • Voodoo (voodoo)
      • Wanachi (wanachi)
      • Wand Essentials (wand_essentials)
      • We-vibe (we_vibe)
      • White (white)
      • Willie (willie)
      • Wonderlust (wonderlust)
      • X5 Men (x5_men)
      • XR Brands (xr_brands)
      • Yesforlov (yesforlov)
      • Yiva (yiva)
      • You2Toys (you2toys)
      • Zalo (zalo)
      • Zero tolerance (zero_tolerance)
      • Zeus Electrosex (zeus_electrosex)
      • Zini (zini)
      • Zolo (zolo)
      • Zumio (zumio)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €26 (budget)
      • €26 - €30 (low)
      • €30 - €37 (medium)
      • > €37 (high)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl