x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er vibrators verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Tenga vibrator

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in vibrator categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 8
    • Tenga Spinner Brick Masturbator
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165510526.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163831764.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166748210.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/164970115.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/164970114.jpg
      Tenga Tenga Spinner Brick Masturbator Spinner Brick Masturbator Spinner Brick Masturbator Geniet volop met deze Tenga Spinner Shell Masturbator. Deze transparante masturbator is gemaakt van zacht siliconen en ligt goed in de hand. De Tenga Spinner Shell heeft een heerlijke en verrassende binnenkant. Door de unieke gedraaide stimulatieribbels draait de Spinner bij het op en neer bewegen als het ware om je penis heen en bootst het effect na van een heerlijke blowjob. Gebruik altijd een beetje glijmiddel voor een soepele en natuurlijke ervaring. Deze masturbator is flexibel en past z... (1)
      Tenga Spinner Brick Masturbator
      • 04570030970988
      7
      deal
      42.90 EUR
    • Tenga Spinner Beads Masturbator
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165510527.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163831764.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166070203.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/164025265.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163831761.jpg
      Tenga Tenga Spinner Beads Masturbator Spinner Beads Masturbator Spinner Beads Masturbator Een spiraal met verschillende wisselende ballen Herbruikbaar. Smeermiddel inbegrepen. Specificaties: Hardheid niveau 3.5, stimulatie niveau 4.5, diameter Niv 4. (1)
      Tenga Spinner Beads Masturbator
      • 04570030970971
      7
      deal
      42.90 EUR
    • Tenga Spinner Pixel Masturbator
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165510528.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163831764.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166835621.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/164970115.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/164025265.jpg
      Tenga Tenga Spinner Pixel Masturbator Spinner Pixel Masturbator Spinner Pixel Masturbator Unieke masturbator Verdraaide textuur aan de binnenkant Transparant Aantal onderdelen: 1 (1)
      Tenga Spinner Pixel Masturbator
      • 04570030970964
      7
      35.28 EUR
    • Tenga Spinner masturbator Shell
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149251821.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163831764.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161730885.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141946405.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162780237.jpg
      Tenga Tenga Spinner masturbator Shell Spinner masturbator Shell Spinner masturbator Shell Geniet volop met deze Tenga Spinner Shell Masturbator. Deze transparante masturbator is gemaakt van zacht siliconen en ligt goed in de hand. De Tenga Spinner Shell heeft een heerlijke en verrassende binnenkant. Door de unieke gedraaide stimulatieribbels draait de Spinner bij het op en neer bewegen als het ware om je penis heen en bootst het effect na van een heerlijke blowjob. Gebruik altijd een beetje glijmiddel voor een soepele en natuurlijke ervaring. Deze masturbator is flexibel en past z... (1)
      Tenga Spinner masturbator Shell
      • 04560220557204
      5
      deal
      34.90 EUR
    • Tenga Ukidama Massage Bol en Badlicht - Hoshi
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/164416371.jpg
      Tenga Tenga Ukidama Massage Bol en Badlicht - Hoshi Ukidama Massage Bol en Badlicht - Hoshi Ukidama Massage Bol en Badlicht - Hoshi Geniet van een unieke partnerbelevenis met de Hoshi Ukidama massage en lichtbol van Tenga. De Ukidama is een toy die niet alleen gebruikt kan worden voor een heerlijke ontspannende massage maar ook een sfeerverhogende functie heeft. Deze zachte siliconen bol drijft in het water en verspreidt een zacht licht. Je kunt kiezen uit 4 standen. Als de temperaturen tussen jullie letterlijk wat beginnen te stijgen, kun je Ukidama ook gebruiken als een massagebal voor het lichaam en de intieme plekjes.... (1)
      Tenga Ukidama Massage Bol en Badlicht - Hoshi
      • 04560220553664
      3
      deal
      89.95 EUR
    • Tenga Ukidama Massage Bol en Badlicht - Take
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/164132822.jpg
      Tenga Tenga Ukidama Massage Bol en Badlicht - Take Ukidama Massage Bol en Badlicht - Take Ukidama Massage Bol en Badlicht - Take Geniet van een unieke partnerbelevenis met de Take Ukidama Massage en Lichtbol van Tenga. De Ukidama is een toy die niet alleen gebruikt kan worden voor een heerlijke ontspannende massage maar ook een sfeerverhogende functie heeft. Deze zachte siliconen bol drijft in het water en verspreidt een zacht licht. Je kunt kiezen uit 4 standen. Als de temperaturen tussen jullie letterlijk wat beginnen te stijgen, kun je Ukidama ook gebruiken als een massagebal voor het lichaam en de intieme plekjes. ... (1)
      Tenga Ukidama Massage Bol en Badlicht - Take
      • 04560220553626
      3
      71.78 EUR
    • Tenga Ukidama Massage Bol en Badlicht - Hana
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/164132755.jpg
      Tenga Tenga Ukidama Massage Bol en Badlicht - Hana Ukidama Massage Bol en Badlicht - Hana Ukidama Massage Bol en Badlicht - Hana Geniet van een unieke partnerbelevenis met de Hana Ukidama Massage en Lichtbol van Tenga. De Ukidama is een toy die niet alleen gebruikt kan worden voor een heerlijke ontspannende massage maar ook een sfeerverhogende functie heeft. Deze zachte siliconen bol drijft in het water en verspreidt een zacht licht. Je kunt kiezen uit 4 standen. Als de temperaturen tussen jullie letterlijk wat beginnen te stijgen, kun je Ukidama ook gebruiken als een massagebal voor het lichaam en de intieme plekjes. ... (1)
      Tenga Ukidama Massage Bol en Badlicht - Hana
      • 04560220553688
      3
      69.80 EUR
    • Tenga Iroha Minamo Vibraattori
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149276896.jpg
      Tenga Tenga Iroha Minamo Vibraattori Iroha Minamo Vibraattori Iroha Minamo Vibraattori Uniek soft-touch materiaal Krachtig en bijna geruisloos. Eenvoudige bediening met twee knopen. Anti-stofcoating. Opberg- en oplaadbehuizing. (1)
      Tenga Iroha Minamo Vibraattori
      • 04560220554197
      2
      69.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Durex DEFAULT
        • durex
      • Lelo DEFAULT
        • lelo
      • Lush DEFAULT
        • lush
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Durex (durex)
      • Lelo (lelo)
      • Lush (lush)
      • Womanizer (womanizer)
      • Satisfyer (satisfyer)
      • 210th (210th)
      • Adam & Eve (adam_eve)
      • Adrien Lastic (adrien_lastic)
      • Anal Fantasy (anal_fantasy)
      • Aneros (aneros)
      • AVE Concept (ave_concept)
      • B Swish (b_swish)
      • B-Vibe (b_vibe)
      • Baile (baile)
      • Bathmate (bathmate)
      • BeauMents (beauments)
      • Belladot (belladot)
      • Big Teaze Toys (big_teaze_toys)
      • Bijoux indiscrets (bijoux_indiscrets)
      • Black Velvets (black_velvets)
      • Bloom (bloom)
      • Blush (blush)
      • Bodywand (bodywand)
      • Bonbons (bonbons)
      • Calex (calex)
      • Calexotics (calexotics)
      • California exotic novelties (california_exotic_novelties)
      • California Exotics (california_exotics)
      • Clone-a-Willy (clone_a_willy)
      • Cloneboy (cloneboy)
      • Close 2 You (close_2_you)
      • Close2You (close2you)
      • Cobeco pharma (cobeco_pharma)
      • Cosmopolitan (cosmopolitan)
      • Dame Products (dame_products)
      • Doc johnson (doc_johnson)
      • Dorcel (dorcel)
      • Doxy (doxy)
      • Dream Toys (dream_toys)
      • Dreamtoys (dreamtoys)
      • Dörr (do_rr)
      • EasyToys (easytoys)
      • Easytoys Anal Collection (easytoys_anal_collection)
      • EasyToys - Couples Collection (easytoys_couples_collection)
      • Easytoys Fetish Collection (easytoys_fetish_collection)
      • Easytoys Men Only (easytoys_men_only)
      • EasyToys - Mini Vibe Collection (easytoys_mini_vibe_collection)
      • EasyToys Online Only (easytoys_online_only)
      • Easytoys - Vibe Collection (easytoys_vibe_collection)
      • EasyToys - Wand Collection (easytoys_wand_collection)
      • ElectroShock (electroshock)
      • Elegance (elegance)
      • Elvie (elvie)
      • Emojibator (emojibator)
      • Empire Labs (empire_labs)
      • Eros (eros)
      • Europe Magic Wand (europe_magic_wand)
      • Evolved (evolved)
      • Fantasy For Her (fantasy_for_her)
      • Feelz Toys (feelz_toys)
      • Feelztoys (feelztoys)
      • Fetish Fantasy (fetish_fantasy)
      • Fifty Shades Darker (fifty_shades_darker)
      • Fifty Shades Freed (fifty_shades_freed)
      • Fifty Shades of Grey (fifty_shades_of_grey)
      • Frisky (frisky)
      • Fun Factory (fun_factory)
      • Fun Toys (fun_toys)
      • G-Vibe (g_vibe)
      • Gaia (gaia)
      • Generic (generic)
      • Good Vibes Only (good_vibes_only)
      • Gvibe (gvibe)
      • Happy Rabbit (happy_rabbit)
      • Heat (heat)
      • Hot Octopuss (hot_octopuss)
      • Huismerk (huismerk)
      • Hustler (hustler)
      • Icicles (icicles)
      • Inmi (inmi)
      • Innovation (innovation)
      • Inspire (inspire)
      • Inya (inya)
      • Iplay (iplay)
      • Javida (javida)
      • Je Joue (je_joue)
      • Jelly Rancher (jelly_rancher)
      • JIL (jil)
      • JimmyJane (jimmyjane)
      • JÜLIE (ju_lie)
      • Kama Sutra (kama_sutra)
      • Kawai (kawai)
      • Kawaii (kawaii)
      • Kiiroo (kiiroo)
      • King Cock (king_cock)
      • Kokos (kokos)
      • Laid (laid)
      • Layla (layla)
      • Le Wand (le_wand)
      • Leten (leten)
      • Lil'Vibe (lil_vibe)
      • Love to love (love_to_love)
      • Loveboxxx (loveboxxx)
      • Lovelife by OhMiBod (lovelife_by_ohmibod)
      • Loveline (loveline)
      • Lovense (lovense)
      • Lovers Premium (lovers_premium)
      • Loverspremium (loverspremium)
      • Lovetoy (lovetoy)
      • Lust (lust)
      • Luxe (luxe)
      • LyBaile (lybaile)
      • Magic Motion (magic_motion)
      • Main Squeeze (main_squeeze)
      • Mandy Mystery (mandy_mystery)
      • Master Series (master_series)
      • Menzstuff (menzstuff)
      • MiaMaxx (miamaxx)
      • Mini Marvels (mini_marvels)
      • Mixed (mixed)
      • Mjuze (mjuze)
      • Monkey (monkey)
      • My (my)
      • MyMagicWand (mymagicwand)
      • MysteryVibe (mysteryvibe)
      • Mystim (mystim)
      • Nalone (nalone)
      • Nanma (nanma)
      • Nature (nature)
      • Nature Skin (nature_skin)
      • Nexus (nexus)
      • NJOY (njoy)
      • NMC (nmc)
      • Nobü (nobu_)
      • Nomi Tang (nomi_tang)
      • nsnovelties (nsnovelties)
      • Nu Sensuelle (nu_sensuelle)
      • O-Wand (o_wand)
      • Odeco (odeco)
      • Ohmibod (ohmibod)
      • OMG! (omg_)
      • Onbekend (onbekend)
      • One Touch (one_touch)
      • Ooh by Je Joue (ooh_by_je_joue)
      • OptiMALE (optimale)
      • Ouch! (ouch_)
      • Ovo (ovo)
      • Palm Power (palm_power)
      • Partner Toys (partner_toys)
      • Pharmquests (pharmquests)
      • Picobong (picobong)
      • Pillow Talk (pillow_talk)
      • Pipedream (pipedream)
      • Pixey Massager (pixey_massager)
      • Pjur (pjur)
      • PMV20 (pmv20)
      • Pornhub (pornhub)
      • Pornstar Signature Series (pornstar_signature_series)
      • Power (power)
      • Powerbullet (powerbullet)
      • Prestige (prestige)
      • Pretty Love (pretty_love)
      • Prostatic Play (prostatic_play)
      • Real (real)
      • Real Fantasy (real_fantasy)
      • Rebel (rebel)
      • Red Revolution (red_revolution)
      • Renegade (renegade)
      • Rianne s (rianne_s)
      • Rimba (rimba)
      • Rock Candy (rock_candy)
      • Rocks off (rocks_off)
      • ROMP (romp)
      • Rose (rose)
      • Rosy Gold (rosy_gold)
      • Screaming O (screaming_o)
      • Secrets Vibrating Panties (secrets_vibrating_panties)
      • SenseMax (sensemax)
      • Senzi (senzi)
      • Seven Creations (seven_creations)
      • Sexercise (sexercise)
      • Shibari (shibari)
      • Shots (shots)
      • Shots Media (shots_media)
      • Shots - Ouch! (shots_ouch_)
      • Shots toys (shots_toys)
      • Shunga (shunga)
      • Signature Cocks (signature_cocks)
      • Simplicity (simplicity)
      • Size Matters (size_matters)
      • Spark (spark)
      • Sportsheets (sportsheets)
      • Sqweel (sqweel)
      • Strap U (strap_u)
      • Strict (strict)
      • Supreme (supreme)
      • SURPRISE! Gift Boxes (surprise_gift_boxes)
      • Svakom (svakom)
      • Swan (swan)
      • Swan Vibes (swan_vibes)
      • Sway Vibes (sway_vibes)
      • Sweet Smile (sweet_smile)
      • System Jo (system_jo)
      • Tantus (tantus)
      • Teazers (teazers)
      • Tenga (tenga)
      • The Rabbit Company (the_rabbit_company)
      • The Screaming O (the_screaming_o)
      • Tickler (tickler)
      • Tokidoki (tokidoki)
      • Tom of Finland (tom_of_finland)
      • Topco (topco)
      • ToyJoy (toyjoy)
      • Trinity Vibes (trinity_vibes)
      • Under Control (under_control)
      • Unigro (unigro)
      • Vibe (vibe)
      • Vibe Couture (vibe_couture)
      • Vibe Therapy (vibe_therapy)
      • Vibes (vibes)
      • VIVE (vive)
      • Vogue (vogue)
      • Wanachi (wanachi)
      • Wand Essentials (wand_essentials)
      • We-vibe (we_vibe)
      • Willie (willie)
      • XR Brands (xr_brands)
      • Yesforlov (yesforlov)
      • Yiva (yiva)
      • You2Toys (you2toys)
      • Zalo (zalo)
      • Zero tolerance (zero_tolerance)
      • Zeus Electrosex (zeus_electrosex)
      • Zolo (zolo)
      • Zumio (zumio)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €26 (budget)
      • €26 - €30 (low)
      • €30 - €37 (medium)
      • > €37 (high)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl