x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er vibrators verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Tantus vibrator

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in vibrator categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Tantus Baci zwarte mini chemise
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/227078522.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231433269.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/256907973.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/232213617.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149251177.jpg?ts=1
      Tantus Tantus Baci zwarte mini chemise Baci zwarte mini chemise Baci zwarte mini chemise Deze zwarte mini chemise kun je gebruiken om zomaar aan te trekken in huis óf om je partner gewoon eens even te verrassen. De outfit is volledig doorschijnend en op de meeste plekken voorzien van een mooi motiefje en een zwart strikje op de borst. Het jurkje loopt tot op het midden van het dijbeen en is ook aan die rand afgewerkt met hetzelfde motiefje. Aan jou vervolgens de keus om onder je outfit een string te dragen of niet.. KleurZwart Materiaal90% Nylon / 10% Spandex (1)
      Tantus Baci zwarte mini chemise
      • 04890808199534
      • 00830539001731
      • 05711732102447
      3
      35.51 EUR
    • Tantus Krachtige Wand Massager met Accu
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149249327.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/259737279.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/174018427.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/164189722.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162812178.jpg?ts=1
      Tantus Tantus Krachtige Wand Massager met Accu Krachtige Wand Massager met Accu Krachtige Wand Massager met Accu Tantus Stevige Wand Massager - Blauw (1)
      Tantus Krachtige Wand Massager met Accu
      • 00830539009300
      2
      79.95 EUR
    • Tantus Feeldoe Slim strap-on blauw - Blauw
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/227077869.jpg?ts=1
      Tantus Tantus Feeldoe Slim strap-on blauw - Blauw Feeldoe Slim strap-on blauw - Blauw Feeldoe Slim strap-on blauw - Blauw Tantus - Feeldoe Slim Strapless Dildo (1)
      Tantus Feeldoe Slim strap-on blauw - Blauw
      • 00830539009812
      1
      167.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Durex DEFAULT
        • durex
      • Lelo DEFAULT
        • lelo
      • Lush DEFAULT
        • lush
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Durex (durex)
      • Lelo (lelo)
      • Lush (lush)
      • Satisfyer (satisfyer)
      • Womanizer (womanizer)
      • 1Control (1control)
      • 3Some (3some)
      • 210th (210th)
      • Aa (aa)
      • Action (action)
      • Adam & Eve (adam_eve)
      • Addiction (addiction)
      • Adrien Lastic (adrien_lastic)
      • Alex (alex)
      • ALIVE (alive)
      • Alpha-Pro (alpha_pro)
      • Aluna (aluna)
      • Amorelie (amorelie)
      • Anal Fantasy (anal_fantasy)
      • Andrew Christian (andrew_christian)
      • Aneros (aneros)
      • ANOS (anos)
      • Arcwave (arcwave)
      • Aria (aria)
      • Attraction (attraction)
      • B Swish (b_swish)
      • B Yours (b_yours)
      • B-Vibe (b_vibe)
      • Baci (baci)
      • Baci Lingerie (baci_lingerie)
      • Bad Kitty (bad_kitty)
      • Baile (baile)
      • Banana Pants (banana_pants)
      • Bang! (bang_)
      • Basic (basic)
      • Basic Home (basic_home)
      • Bathmate (bathmate)
      • BeauMents (beauments)
      • Belou (belou)
      • Bendie Power Stud (bendie_power_stud)
      • Beppy (beppy)
      • Big teaze toys (big_teaze_toys)
      • Bigbuy (bigbuy)
      • BigStuff (bigstuff)
      • Bijoux indiscrets (bijoux_indiscrets)
      • Black Label (black_label)
      • Black Velvets (black_velvets)
      • Bloom (bloom)
      • Blue line (blue_line)
      • Blush (blush)
      • BMS (bms)
      • Bodywand (bodywand)
      • Boho (boho)
      • Boners (boners)
      • BOOM (boom)
      • Bp (bp)
      • Calex (calex)
      • Calexotics (calexotics)
      • California exotic novelties (california_exotic_novelties)
      • California Exotics (california_exotics)
      • Ceka (ceka)
      • Cepewa (cepewa)
      • Christine le Duc (christine_le_duc)
      • Clandestine (clandestine)
      • Classix (classix)
      • Cleanstream (cleanstream)
      • Cleopatra (cleopatra)
      • Climaximum (climaximum)
      • Clone-a-Willy (clone_a_willy)
      • Cloneboy (cloneboy)
      • Close2You (close2you)
      • Closet Collection (closet_collection)
      • Cloud 9 (cloud_9)
      • Cobeco pharma (cobeco_pharma)
      • Colt (colt)
      • Condoomfabriek (condoomfabriek)
      • Cottelli (cottelli)
      • Cottelli collection (cottelli_collection)
      • Couples Choice (couples_choice)
      • Covermed (covermed)
      • Crave (crave)
      • Crazy Bull (crazy_bull)
      • Crystal (crystal)
      • Cuba (cuba)
      • CUPE (cupe)
      • Curve Toys (curve_toys)
      • CutiePies (cutiepies)
      • Cuties (cuties)
      • CYCLE (cycle)
      • Dame (dame)
      • Dame Products (dame_products)
      • Daring (daring)
      • Dirty Little Secret (dirty_little_secret)
      • Diverse (diverse)
      • Doc johnson (doc_johnson)
      • Dolce Vita (dolce_vita)
      • Domestic Partner (domestic_partner)
      • Dorcel (dorcel)
      • Doxy (doxy)
      • Dr Skin (dr_skin)
      • Dream Toys (dream_toys)
      • Dream Toys by Tonga (dream_toys_by_tonga)
      • Dreamtoys (dreamtoys)
      • Easy Choice (easy_choice)
      • EasyToys (easytoys)
      • Easytoys Anal Collection (easytoys_anal_collection)
      • Easytoys Fetish Collection (easytoys_fetish_collection)
      • Easytoys Men Only (easytoys_men_only)
      • EasyToys - Mini Vibe Collection (easytoys_mini_vibe_collection)
      • EasyToys Online Only (easytoys_online_only)
      • Easytoys - Vibe Collection (easytoys_vibe_collection)
      • EasyToys - Wand Collection (easytoys_wand_collection)
      • EDC gecensureerd (edc_gecensureerd)
      • EIS (eis)
      • ElectroShock (electroshock)
      • Elegance (elegance)
      • Elvie (elvie)
      • Embrace (embrace)
      • Emerald Love (emerald_love)
      • Emojibator (emojibator)
      • Entice (entice)
      • Ero (ero)
      • Eroglide (eroglide)
      • Eros (eros)
      • Erotic collection (erotic_collection)
      • Essentials (essentials)
      • Europe Magic Wand (europe_magic_wand)
      • Evolved (evolved)
      • Excellent Power (excellent_power)
      • Exposed (exposed)
      • Extase Sensuel (extase_sensuel)
      • Eye Of Love (eye_of_love)
      • Fantasy (fantasy)
      • Fantasy For Her (fantasy_for_her)
      • Feelztoys (feelztoys)
      • Femintimate (femintimate)
      • Fetish Fantasy (fetish_fantasy)
      • Fifty Shades Darker (fifty_shades_darker)
      • Fifty Shades of Grey (fifty_shades_of_grey)
      • Firefly (firefly)
      • Flipstick (flipstick)
      • FOX (fox)
      • Frisky (frisky)
      • Fröhle (fro_hle)
      • Fun Factory (fun_factory)
      • Fun Toys (fun_toys)
      • Funny fashion (funny_fashion)
      • Funzone (funzone)
      • G-Spot (g_spot)
      • Gaia (gaia)
      • Gc (gc)
      • Gemüse (gemu_se)
      • Generic (generic)
      • Glamy (glamy)
      • GLOV (glov)
      • Good Vibes Only (good_vibes_only)
      • GreyGasms (greygasms)
      • Gvibe (gvibe)
      • HANCA (hanca)
      • Happy Rabbit (happy_rabbit)
      • HaverCo (haverco)
      • Heat (heat)
      • High on Love (high_on_love)
      • Hismith Premium (hismith_premium)
      • Horoscope (horoscope)
      • Hot (hot)
      • HOT Bio (hot_bio)
      • Hot Octopuss (hot_octopuss)
      • Hotlips (hotlips)
      • Hueman (hueman)
      • Huismerk (huismerk)
      • Hummer (hummer)
      • Hung Rider (hung_rider)
      • Hustler (hustler)
      • Hydas (hydas)
      • Inmi (inmi)
      • Inspire (inspire)
      • Intimate (intimate)
      • Intome (intome)
      • Intt (intt)
      • Inya (inya)
      • Iroha (iroha)
      • Irresistible (irresistible)
      • Javida (javida)
      • Je Joue (je_joue)
      • Jet (jet)
      • Jewel (jewel)
      • JIL (jil)
      • JimmyJane (jimmyjane)
      • Johntoy (johntoy)
      • Jopen (jopen)
      • Joy Division (joy_division)
      • Joyboxx (joyboxx)
      • Joydivision (joydivision)
      • Just Glide (just_glide)
      • JÜLIE (ju_lie)
      • Kama Sutra (kama_sutra)
      • Kamasutra (kamasutra)
      • Kawaii (kawaii)
      • Kheper Games (kheper_games)
      • Kiiroo (kiiroo)
      • King Cock (king_cock)
      • Kiotos (kiotos)
      • Kipon (kipon)
      • Kiwi (kiwi)
      • Kong (kong)
      • Krypton Stix (krypton_stix)
      • La Gemmes (la_gemmes)
      • Laid (laid)
      • Latetobed (latetobed)
      • Layla (layla)
      • Le Reve (le_reve)
      • Le Wand (le_wand)
      • Let's Play (let_s_play)
      • Leten (leten)
      • Liberator (liberator)
      • Liebe (liebe)
      • Like That (like_that)
      • Lil'Vibe (lil_vibe)
      • LIVERPOOL (liverpool)
      • Lola (lola)
      • Lora DiCarlo (lora_dicarlo)
      • Love Distance (love_distance)
      • Love Hamma (love_hamma)
      • Love Magic (love_magic)
      • Love not War (love_not_war)
      • Love to love (love_to_love)
      • Lovebotz (lovebotz)
      • Loveboxxx (loveboxxx)
      • LoveHoney (lovehoney)
      • Lovelife by OhMiBod (lovelife_by_ohmibod)
      • Loveline (loveline)
      • Lovense (lovense)
      • Loverboy (loverboy)
      • Lovers Premium (lovers_premium)
      • Loverspremium (loverspremium)
      • Lovetoy (lovetoy)
      • Luminou (luminou)
      • Luna (luna)
      • Lust (lust)
      • LUV EGG (luv_egg)
      • Lux (lux)
      • Luxe (luxe)
      • LyBaile (lybaile)
      • M for men (m_for_men)
      • Magic (magic)
      • Magic Motion (magic_motion)
      • Maia Toys (maia_toys)
      • Male Power (male_power)
      • Malesation (malesation)
      • Mandy Mystery (mandy_mystery)
      • Mandy mystery Line (mandy_mystery_line)
      • Marc Dorcel (marc_dorcel)
      • Master Series (master_series)
      • MAXXMEE (maxxmee)
      • Medela (medela)
      • Menzstuff (menzstuff)
      • MiaMaxx (miamaxx)
      • Mini (mini)
      • Mini Marvels (mini_marvels)
      • Minions (minions)
      • Miss V (miss_v)
      • Mistress (mistress)
      • Mixed (mixed)
      • Mjuze (mjuze)
      • MOQQA (moqqa)
      • Motley crue (motley_crue)
      • MotorBunny (motorbunny)
      • MSV (msv)
      • MyMagicWand (mymagicwand)
      • MysteryVibe (mysteryvibe)
      • Mystim (mystim)
      • Naghi (naghi)
      • Naked Addiction (naked_addiction)
      • Nalone (nalone)
      • Nature (nature)
      • Nature Skin (nature_skin)
      • Naughty Boy (naughty_boy)
      • Neo (neo)
      • New York (new_york)
      • Nexus (nexus)
      • NJOY (njoy)
      • NMC (nmc)
      • No-Parts (no_parts)
      • Noje (noje)
      • Nomi Tang (nomi_tang)
      • nsnovelties (nsnovelties)
      • Nu Sensuelle (nu_sensuelle)
      • Nuei (nuei)
      • O-products (o_products)
      • O-Wand (o_wand)
      • Obsessive (obsessive)
      • Ohmibod (ohmibod)
      • OhMyG (ohmyg)
      • Onbekend (onbekend)
      • Only One (only_one)
      • Ooh by Je Joue (ooh_by_je_joue)
      • OptiMALE (optimale)
      • Orgie (orgie)
      • Orion (orion)
      • Ouch! (ouch_)
      • Out of the blue (out_of_the_blue)
      • Outlet (outlet)
      • Overig (overig)
      • Ovo (ovo)
      • Oxballs (oxballs)
      • Palm Power (palm_power)
      • PalmPower (palmpower)
      • Panthra (panthra)
      • Partner Toys (partner_toys)
      • Performance (performance)
      • Perifit (perifit)
      • Picobong (picobong)
      • Pillow Talk (pillow_talk)
      • Pipedream (pipedream)
      • Pixey Massager (pixey_massager)
      • Pjur (pjur)
      • Plaisirs Secrets (plaisirs_secrets)
      • PleasureLab (pleasurelab)
      • PMV20 (pmv20)
      • Pornhub (pornhub)
      • Posh (posh)
      • Power (power)
      • Powerbullet (powerbullet)
      • Pretty (pretty)
      • Pretty Love (pretty_love)
      • Pride (pride)
      • Prostatic Play (prostatic_play)
      • Pump Worx (pump_worx)
      • Purrfect Silicone (purrfect_silicone)
      • Quttin (quttin)
      • Real Fantasy (real_fantasy)
      • Real Feel (real_feel)
      • Real Feel Deluxe (real_feel_deluxe)
      • Realistixxx (realistixxx)
      • Realov (realov)
      • Realrock (realrock)
      • Rebel (rebel)
      • Red corner (red_corner)
      • Red Revolution (red_revolution)
      • Rene rofe (rene_rofe)
      • Renegade (renegade)
      • Rianne s (rianne_s)
      • Rimba (rimba)
      • Rimmers (rimmers)
      • Ritual (ritual)
      • Rock Candy (rock_candy)
      • Rocks-Off (rocks_off)
      • ROMP (romp)
      • Rose (rose)
      • Rosy Gold (rosy_gold)
      • Roxana (roxana)
      • Royals (royals)
      • Ruf (ruf)
      • S-Line (s_line)
      • Saiz (saiz)
      • Sans marque (sans_marque)
      • ScreamingO (screamingo)
      • Secrets Vibrating Panties (secrets_vibrating_panties)
      • Sensuva (sensuva)
      • Senzi (senzi)
      • Seven Creations (seven_creations)
      • Sexy Things (sexy_things)
      • Shibari (shibari)
      • Shots (shots)
      • Shots Media (shots_media)
      • Shots toys (shots_toys)
      • Shunga (shunga)
      • Sibel (sibel)
      • Signature Cocks (signature_cocks)
      • Silhouette (silhouette)
      • Simple & True (simple_true)
      • Sinfive (sinfive)
      • Size Matters (size_matters)
      • Slow Sex (slow_sex)
      • Smile Maker (smile_maker)
      • Snail Vibe (snail_vibe)
      • Sola (sola)
      • SONO (sono)
      • Spark (spark)
      • Spencer & Fleetwood (spencer_fleetwood)
      • Spero (spero)
      • Spirit (spirit)
      • Sportsheets (sportsheets)
      • Sqweel (sqweel)
      • SToys (stoys)
      • Strap U (strap_u)
      • Strap-On-Me (strap_on_me)
      • Strict (strict)
      • Svakom (svakom)
      • Swan (swan)
      • Swan Vibes (swan_vibes)
      • Sway Vibes (sway_vibes)
      • Sweet Smile (sweet_smile)
      • System Jo (system_jo)
      • Taboom (taboom)
      • Tantus (tantus)
      • Teazers (teazers)
      • Temptasia (temptasia)
      • Tenga (tenga)
      • The Cowgirl (the_cowgirl)
      • The D (the_d)
      • The Rabbit Company (the_rabbit_company)
      • The Screaming O (the_screaming_o)
      • Thunder Plugs (thunder_plugs)
      • THUNDERPLUGS (thunderplugs)
      • TN (tn)
      • Tokidoki (tokidoki)
      • Tom of Finland (tom_of_finland)
      • Tonga (tonga)
      • Topco (topco)
      • ToyJoy (toyjoy)
      • Toyz4Lovers (toyz4lovers)
      • TreasureX (treasurex)
      • Trinity Vibes (trinity_vibes)
      • Twitch (twitch)
      • Under Control (under_control)
      • Universe (universe)
      • UP (up)
      • VeDO (vedo)
      • Vi-Bo (vi_bo)
      • Vibe Couture (vibe_couture)
      • Vibe Therapy (vibe_therapy)
      • Vibease (vibease)
      • Vibio (vibio)
      • View-Master (view_master)
      • VIVE (vive)
      • Vogue (vogue)
      • Vush (vush)
      • Wand Essentials (wand_essentials)
      • We vibe (we_vibe)
      • Wellness (wellness)
      • Willie (willie)
      • Wonder Vibes (wonder_vibes)
      • Wonderlust (wonderlust)
      • Wow (wow)
      • Wow Tech (wow_tech)
      • X5 Men (x5_men)
      • XOUXOU (xouxou)
      • XOXO (xoxo)
      • XR Brands (xr_brands)
      • XuoXuo (xuoxuo)
      • Yesforlov (yesforlov)
      • Yiva (yiva)
      • Yoba (yoba)
      • You2Toys (you2toys)
      • Zalo (zalo)
      • Zenn (zenn)
      • Zero tolerance (zero_tolerance)
      • Zini (zini)
      • Zoe (zoe)
      • Zolo (zolo)
      • Zumio (zumio)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €26 (budget)
      • €26 - €30 (low)
      • €30 - €37 (medium)
      • > €37 (high)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl