x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er vibrators verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Swan vibrator

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in vibrator categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • Swan Mini Wand Roze
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155533686.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172561820.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189987808.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189987809.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189987813.jpg
      Swan Swan Mini Wand Roze Mini Wand Roze Mini Wand Roze Swan The Mini Swan Wand Vibrator - Massager - roze (1)
      Swan Mini Wand Roze
      • 00677613321565
      • 5873718
      8
      40.05 EUR
    • Swan Wand Vibrator - Massager - Oplaadbaar - roze
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/154359920.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189983993.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189983986.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189983977.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189983980.jpg
      Swan Swan Wand Vibrator - Massager - Oplaadbaar - roze Wand Vibrator - Massager - Oplaadbaar - roze Wand Vibrator - Massager - Oplaadbaar - roze Huidvriendelijkheid van het materiaal Kleur: roze Materiaal: Siliconen Merk: Swan Hoge hygiënische richtlijnen (1)
      Swan Wand Vibrator - Massager - Oplaadbaar - roze
      • 00677613320469
      8
      78.00 EUR
    • Swan - The Mini Swan Rose
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204891201.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204891414.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204891407.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204891413.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204891411.jpg
      Swan Swan - The Mini Swan Rose - The Mini Swan Rose - The Mini Swan Rose Geniet van intense vibraties met de Mini Swan Rose vibrator! Deze vibrator is een kleine maar zeer krachtige mini vibrator welke perfect in de palm van je hand past. Schakel eenvoudig tussen de verschillende snelheden door het ingedrukt houden van de knop. Voel hoe de vibraties langzaam intenser worden! Je schakelt de Rose uit met 1 druk op dezelfde knop. Het materiaal is van lichaamsveilig siliconen voor een comfortabel gevoel. Daarnaast is de Rose waterproof en voorzien van het travel lock ... (1)
      Swan - The Mini Swan Rose
      • 00677613321664
      8
      33.99 EUR
    • Swan The Empress Tarzan Vibrator - paars
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147452389.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171060272.jpg
      Swan Swan The Empress Tarzan Vibrator - paars The Empress Tarzan Vibrator - paars The Empress Tarzan Vibrator - paars Swan The Empress Tarzan Vibrator - paars (1)
      Swan The Empress Tarzan Vibrator - paars
      • 00677613394477
      2
      85.11 EUR
    • Swan The Kissing Swan Tarzan Vibrator - paars
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/176719548.jpg
      Swan Swan The Kissing Swan Tarzan Vibrator - paars The Kissing Swan Tarzan Vibrator - paars The Kissing Swan Tarzan Vibrator - paars Swan The Kissing Swan Tarzan Vibrator - paars (1)
      Swan The Kissing Swan Tarzan Vibrator - paars
      • 00677613321374
      2
      92.07 EUR
    • Swan The Cygnet Swan Vibrator - roze
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147450656.jpg
      Swan Swan The Cygnet Swan Vibrator - roze The Cygnet Swan Vibrator - roze The Cygnet Swan Vibrator - roze Swan The Cygnet Swan Vibrator - roze (1)
      Swan The Cygnet Swan Vibrator - roze
      • 00677613321169
      2
      85.11 EUR
    • Swan The Mini Swan Wand Vibrator - Roze
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/78508199.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158191203.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158191207.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158187864.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158191205.jpg
      Swan Swan The Mini Swan Wand Vibrator - Roze The Mini Swan Wand Vibrator - Roze The Mini Swan Wand Vibrator - Roze De Mini Swan Wand is een luxe vibrator met een compact formaat. De toy is voorzien van een zachte buitenlaag en heeft 2 krachtige motoren. De vibraties zijn traploos regelbaar met de drukknop. Hoe langer de knop wordt ingedrukt, hoe harder de Swan Wand zal gaan vibreren. Druk 3 keer snel op de knop als de vibrator uit staat om hem te vergrendelen. Druk nog een keer 3 keer snel achter elkaar om de vibrator te ontgrendelen. Daarnaast is de mini vibrator waterproof en oplaadbaar. Specificaties:B... (1)
      Swan The Mini Swan Wand Vibrator - Roze
      • 04024144597352
      1
      62.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Durex DEFAULT
        • durex
      • Lelo DEFAULT
        • lelo
      • Lush DEFAULT
        • lush
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Durex (durex)
      • Lelo (lelo)
      • Lush (lush)
      • Satisfyer (satisfyer)
      • Womanizer (womanizer)
      • 210th (210th)
      • Adam & Eve (adam_eve)
      • Adrien Lastic (adrien_lastic)
      • Alpha-Pro (alpha_pro)
      • Anal Fantasy (anal_fantasy)
      • Aneros (aneros)
      • Aquatic (aquatic)
      • Aria (aria)
      • Attraction (attraction)
      • B Swish (b_swish)
      • B Yours (b_yours)
      • B-Vibe (b_vibe)
      • Basic (basic)
      • Basix (basix)
      • Bathmate (bathmate)
      • BeauMents (beauments)
      • Belladot (belladot)
      • Belou (belou)
      • Bendie Power Stud (bendie_power_stud)
      • Big Teaze Toys (big_teaze_toys)
      • BigStuff (bigstuff)
      • Bijoux indiscrets (bijoux_indiscrets)
      • Black Velvets (black_velvets)
      • Bloom (bloom)
      • Blush (blush)
      • BMS (bms)
      • Bodywand (bodywand)
      • BOOM (boom)
      • Calex (calex)
      • Calexotics (calexotics)
      • California exotic novelties (california_exotic_novelties)
      • California Exotics (california_exotics)
      • Christine le Duc (christine_le_duc)
      • Classix (classix)
      • Cleopatra (cleopatra)
      • Clone-a-Willy (clone_a_willy)
      • Cloneboy (cloneboy)
      • Close 2 You (close_2_you)
      • Close2You (close2you)
      • Closet Collection (closet_collection)
      • Cloud 9 (cloud_9)
      • Cobeco pharma (cobeco_pharma)
      • Cosmopolitan (cosmopolitan)
      • Crave (crave)
      • Cuties (cuties)
      • Dame (dame)
      • Dame Products (dame_products)
      • Dillio (dillio)
      • Dirty Little Secret (dirty_little_secret)
      • Doc johnson (doc_johnson)
      • Dona (dona)
      • Dorcel (dorcel)
      • Doxy (doxy)
      • Dr Skin (dr_skin)
      • Dream Toys (dream_toys)
      • Dream Toys by Tonga (dream_toys_by_tonga)
      • Dreamtoys (dreamtoys)
      • Dörr (do_rr)
      • EasyToys (easytoys)
      • Easytoys Anal Collection (easytoys_anal_collection)
      • Easytoys Fetish Collection (easytoys_fetish_collection)
      • Easytoys Men Only (easytoys_men_only)
      • EasyToys - Mini Vibe Collection (easytoys_mini_vibe_collection)
      • EasyToys Online Only (easytoys_online_only)
      • Easytoys - Vibe Collection (easytoys_vibe_collection)
      • EasyToys - Wand Collection (easytoys_wand_collection)
      • ElectroShock (electroshock)
      • Elegance (elegance)
      • Elite (elite)
      • Elvie (elvie)
      • Embrace (embrace)
      • Emojibator (emojibator)
      • Empire Labs (empire_labs)
      • Entice (entice)
      • Eros (eros)
      • Europe Magic Wand (europe_magic_wand)
      • Evolved (evolved)
      • Fairy (fairy)
      • Fantasy (fantasy)
      • Fantasy For Her (fantasy_for_her)
      • Feelz Toys (feelz_toys)
      • Feelztoys (feelztoys)
      • Femintimate (femintimate)
      • Fetish Fantasy (fetish_fantasy)
      • Fifty Shades of Grey (fifty_shades_of_grey)
      • Firefly (firefly)
      • FLARE (flare)
      • Frisky (frisky)
      • Fun Factory (fun_factory)
      • G-Vibe (g_vibe)
      • Gaia (gaia)
      • Gaya (gaya)
      • Gc (gc)
      • Gemüse (gemu_se)
      • Generic (generic)
      • Good Vibes Only (good_vibes_only)
      • GreyGasms (greygasms)
      • Gvibe (gvibe)
      • HANCA (hanca)
      • Happy Rabbit (happy_rabbit)
      • Heat (heat)
      • Hot Octopuss (hot_octopuss)
      • Hotlips (hotlips)
      • Huismerk (huismerk)
      • Hustler (hustler)
      • Icicles (icicles)
      • Inmi (inmi)
      • Innovation (innovation)
      • Inspire (inspire)
      • Intimina (intimina)
      • Inya (inya)
      • Iplay (iplay)
      • Iroha (iroha)
      • Javida (javida)
      • Je Joue (je_joue)
      • Jelly Joy (jelly_joy)
      • JIL (jil)
      • JimmyJane (jimmyjane)
      • Jopen (jopen)
      • JÜLIE (ju_lie)
      • Kama Sutra (kama_sutra)
      • Kawaii (kawaii)
      • Kheper Games (kheper_games)
      • Kiiroo (kiiroo)
      • King Cock (king_cock)
      • KINK (kink)
      • Kink by Doc Johnson (kink_by_doc_johnson)
      • Kokos (kokos)
      • Krypton Stix (krypton_stix)
      • Laid (laid)
      • Layla (layla)
      • Le Wand (le_wand)
      • Leten (leten)
      • Lil'Vibe (lil_vibe)
      • Love to love (love_to_love)
      • Lovebotz (lovebotz)
      • Loveboxxx (loveboxxx)
      • LoveHoney (lovehoney)
      • Lovelife by OhMiBod (lovelife_by_ohmibod)
      • Loveline (loveline)
      • Lovense (lovense)
      • Loverboy (loverboy)
      • Lovers Premium (lovers_premium)
      • Loverspremium (loverspremium)
      • Lovetoy (lovetoy)
      • Luna (luna)
      • Lust (lust)
      • Luxe (luxe)
      • LyBaile (lybaile)
      • M for men (m_for_men)
      • Magic Motion (magic_motion)
      • Mandy Mystery (mandy_mystery)
      • Marc Dorcel (marc_dorcel)
      • Master Series (master_series)
      • ME2 (me2)
      • Menzstuff (menzstuff)
      • MiaMaxx (miamaxx)
      • Mini (mini)
      • Mini Marvels (mini_marvels)
      • Mixed (mixed)
      • Mjuze (mjuze)
      • Motley crue (motley_crue)
      • MyMagicWand (mymagicwand)
      • MysteryVibe (mysteryvibe)
      • Mystim (mystim)
      • Naghi (naghi)
      • Nalone (nalone)
      • Nanma (nanma)
      • Nature (nature)
      • Nature Skin (nature_skin)
      • Nexus (nexus)
      • NJOY (njoy)
      • NMC (nmc)
      • Nobü (nobu_)
      • Nomi Tang (nomi_tang)
      • nsnovelties (nsnovelties)
      • Nu (nu)
      • Nu Sensuelle (nu_sensuelle)
      • O-Wand (o_wand)
      • Odeco (odeco)
      • Ohmibod (ohmibod)
      • OMG! (omg_)
      • Onbekend (onbekend)
      • Ooh by Je Joue (ooh_by_je_joue)
      • OptiMALE (optimale)
      • Orgie (orgie)
      • Ouch! (ouch_)
      • Outlet (outlet)
      • Overig (overig)
      • Ovo (ovo)
      • Palm Power (palm_power)
      • PalmPower (palmpower)
      • Panthra (panthra)
      • Partner Toys (partner_toys)
      • Performance (performance)
      • Picobong (picobong)
      • Pillow Talk (pillow_talk)
      • Pipedream (pipedream)
      • Pixey Massager (pixey_massager)
      • Pjur (pjur)
      • PleasureLab (pleasurelab)
      • PMV20 (pmv20)
      • Pornhub (pornhub)
      • Pornstar Signature Series (pornstar_signature_series)
      • Power (power)
      • Powerbullet (powerbullet)
      • Prestige (prestige)
      • Pretty Love (pretty_love)
      • Prostatic Play (prostatic_play)
      • Purrfect Silicone (purrfect_silicone)
      • Real Fantasy (real_fantasy)
      • Real Feel (real_feel)
      • Real Feel Deluxe (real_feel_deluxe)
      • Realov (realov)
      • Realrock (realrock)
      • Rebel (rebel)
      • Red Revolution (red_revolution)
      • Renegade (renegade)
      • Rianne s (rianne_s)
      • Rimba (rimba)
      • Rock Candy (rock_candy)
      • Rocks (rocks)
      • Rocks off (rocks_off)
      • ROMP (romp)
      • Rose (rose)
      • Rosy Gold (rosy_gold)
      • Ruf (ruf)
      • Screaming O (screaming_o)
      • Secrets Vibrating Panties (secrets_vibrating_panties)
      • SenseMax (sensemax)
      • Senzi (senzi)
      • Seven Creations (seven_creations)
      • Sexercise (sexercise)
      • Sexy Things (sexy_things)
      • Shibari (shibari)
      • Shots (shots)
      • Shots Media (shots_media)
      • Shots - Ouch! (shots_ouch_)
      • Shots toys (shots_toys)
      • Shunga (shunga)
      • Signature Cocks (signature_cocks)
      • Simplicity (simplicity)
      • Sinfive (sinfive)
      • Sir Richard's (sir_richard_s)
      • Size Matters (size_matters)
      • Slow Sex (slow_sex)
      • Smile Maker (smile_maker)
      • Sola (sola)
      • Spark (spark)
      • Splash (splash)
      • Sportsheets (sportsheets)
      • Sqweel (sqweel)
      • SToys (stoys)
      • Strap U (strap_u)
      • Strict (strict)
      • SURPRISE! Gift Boxes (surprise_gift_boxes)
      • Svakom (svakom)
      • Swan (swan)
      • Swan Vibes (swan_vibes)
      • Sway Vibes (sway_vibes)
      • Sweet Smile (sweet_smile)
      • System Jo (system_jo)
      • Tantus (tantus)
      • Teazers (teazers)
      • Temptasia (temptasia)
      • Tenga (tenga)
      • The D (the_d)
      • The Rabbit Company (the_rabbit_company)
      • The Screaming O (the_screaming_o)
      • Tickler (tickler)
      • Tokidoki (tokidoki)
      • Tom of Finland (tom_of_finland)
      • Tonga (tonga)
      • Topco (topco)
      • ToyJoy (toyjoy)
      • Toyz4Lovers (toyz4lovers)
      • Trinity Vibes (trinity_vibes)
      • Under Control (under_control)
      • Unigro (unigro)
      • Vibe (vibe)
      • Vibe Couture (vibe_couture)
      • Vibe Therapy (vibe_therapy)
      • Vibease (vibease)
      • Vibes (vibes)
      • VIVE (vive)
      • Vogue (vogue)
      • Voodoo (voodoo)
      • Wanachi (wanachi)
      • Wand Essentials (wand_essentials)
      • We-vibe (we_vibe)
      • White (white)
      • Willie (willie)
      • Wonderlust (wonderlust)
      • X5 Men (x5_men)
      • XR Brands (xr_brands)
      • Yesforlov (yesforlov)
      • Yiva (yiva)
      • You2Toys (you2toys)
      • Zalo (zalo)
      • Zero tolerance (zero_tolerance)
      • Zeus Electrosex (zeus_electrosex)
      • Zini (zini)
      • Zolo (zolo)
      • Zumio (zumio)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €26 (budget)
      • €26 - €30 (low)
      • €30 - €37 (medium)
      • > €37 (high)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl