x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er vibrators verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Shots vibrator

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in vibrator categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    24 - 3
    • Shots Irresistible Kissable Klitorisstimulaattori
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150501159.jpg
      Shots Shots Irresistible Kissable Klitorisstimulaattori Irresistible Kissable Klitorisstimulaattori Irresistible Kissable Klitorisstimulaattori Ook al fluistert de Kissable stilletjes, we kunnen niet garanderen dat u dat ook zult doen! De Kissable is gemaakt van hoogwaardig siliconen en is uitgerust met een nieuwe Touchless Air Wave Technology. Deze nieuwe technologie zorgt voor maximale clitorale stimulatie bij de vrouw waar je alleen maar van had kunnen dromen en brengt een intens orgasme. Door de vorm ligt het speeltje gemakkelijk in de hand. Hoe werkt de Kissable? De technologie werkt door de clitoris zachtjes te stimuleren met 1... (1)
      Shots Irresistible Kissable Klitorisstimulaattori
      • 08714273549334
      1
      52.07 EUR
    • Shots Rotating Rabbit Vibrator - Black
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151409478.jpg
      Shots Shots Rotating Rabbit Vibrator - Black Rotating Rabbit Vibrator - Black Rotating Rabbit Vibrator - Black Deze Rotating Rabbit Vibrator en G-Spot Stimulator combineert het beste van twee werelden en presteert wanneer het er echt op aan komt! Met ultrasterke dualemotortechnologie haalt dit superieure speeltje tot maar liefst 15.000 RPM, is muisstil bij meer dan 50dB en combineert 3 verschillende rotaties evenals vibratiemodi. De ergonomisch ontworpen kop roteert voor extra stimulatie van de g-plek, terwijl de oren van het konijntje de orgasmische clitorale sensaties voor hun rekening nemen. Dit hi... (1)
      Shots Rotating Rabbit Vibrator - Black
      • 08714273521439
      1
      31.84 EUR
    • Shots – Twitch Hands – free Suction & Vibration Toy – Rose Gold
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167504291.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/175044154.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/173231387.jpg
      Shots Shots – Twitch Hands – free Suction & Vibration Toy – Rose Gold – Twitch Hands – free Suction & Vibration Toy – Rose Gold – Twitch Hands – free Suction & Vibration Toy – Rose Gold Dit hands-free, prachtig ontworpen, kleine en innovatieve speeltje helpt u om uw lichaam klaar te stomen voor nieuwe en zeer aangename seksuele ervaringen! Niet alleen genieten gebruikers van een toenemende bloedtoevoer naar de clitoris, maar dit strakke speeltje bevordert tevens vaginale afscheiding en wordt daarmee uw beste vriend voor het voorspel en daarna. De cup met 2 tongen en verschillende verleidelijke miniatuurhaartjes, past perfect over de clitoris, waardoor een zachte zuigkracht w... (1)
      Shots – Twitch Hands – free Suction & Vibration Toy – Rose Gold
      • 08714273532077
      1
      69.95 EUR
    1
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Durex DEFAULT
        • durex
      • Lelo DEFAULT
        • lelo
      • Lush DEFAULT
        • lush
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Durex (durex)
      • Lelo (lelo)
      • Lush (lush)
      • Womanizer (womanizer)
      • Satisfyer (satisfyer)
      • 210th (210th)
      • A-Toys (a_toys)
      • ABS (abs)
      • Adam & Eve (adam_eve)
      • Adrien Lastic (adrien_lastic)
      • Anal Fantasy (anal_fantasy)
      • Aneros (aneros)
      • Aquatic (aquatic)
      • AVE Concept (ave_concept)
      • B Swish (b_swish)
      • B-Vibe (b_vibe)
      • Baile (baile)
      • Bathmate (bathmate)
      • BeauMents (beauments)
      • Belladot (belladot)
      • Big Teaze Toys (big_teaze_toys)
      • BigBuy (bigbuy)
      • Bijoux indiscrets (bijoux_indiscrets)
      • Black Level (black_level)
      • Black Velvets (black_velvets)
      • Bloom (bloom)
      • Blush (blush)
      • Bodywand (bodywand)
      • Calex (calex)
      • Calexotics (calexotics)
      • California exotic novelties (california_exotic_novelties)
      • California Exotics (california_exotics)
      • Celebrator (celebrator)
      • Classix (classix)
      • Clone-a-Willy (clone_a_willy)
      • Cloneboy (cloneboy)
      • Close2You (close2you)
      • Closet Collection (closet_collection)
      • Cobeco pharma (cobeco_pharma)
      • Cosmopolitan (cosmopolitan)
      • Crave (crave)
      • Crazy Bull (crazy_bull)
      • Dame Products (dame_products)
      • Discretion (discretion)
      • Doc johnson (doc_johnson)
      • Dorcel (dorcel)
      • Doxy (doxy)
      • Dream Toys (dream_toys)
      • Dreamtoys (dreamtoys)
      • Dörr (do_rr)
      • EasyToys (easytoys)
      • Easytoys Anal Collection (easytoys_anal_collection)
      • Easytoys Fetish Collection (easytoys_fetish_collection)
      • Easytoys Men Only (easytoys_men_only)
      • EasyToys - Mini Vibe Collection (easytoys_mini_vibe_collection)
      • EasyToys Online Only (easytoys_online_only)
      • Easytoys - Vibe Collection (easytoys_vibe_collection)
      • EasyToys - Wand Collection (easytoys_wand_collection)
      • EDC gecensureerd (edc_gecensureerd)
      • ElectroShock (electroshock)
      • Elegance (elegance)
      • Elvie (elvie)
      • Emojibator (emojibator)
      • Eros (eros)
      • Esprit (esprit)
      • Essentials (essentials)
      • Europe Magic Wand (europe_magic_wand)
      • Evolved (evolved)
      • Extase Sensuel (extase_sensuel)
      • Fantasy For Her (fantasy_for_her)
      • Feelztoys (feelztoys)
      • Fetish Fantasy (fetish_fantasy)
      • Fifty Shades of Grey (fifty_shades_of_grey)
      • Frisky (frisky)
      • Fun Factory (fun_factory)
      • G-Vibe (g_vibe)
      • Gaia (gaia)
      • Gc (gc)
      • Good Vibes Only (good_vibes_only)
      • GreyGasms (greygasms)
      • Guilty Pleasure (guilty_pleasure)
      • Gvibe (gvibe)
      • HANCA (hanca)
      • Happy Rabbit (happy_rabbit)
      • Heat (heat)
      • Hot Octopuss (hot_octopuss)
      • Huismerk (huismerk)
      • Hustler (hustler)
      • Icicles (icicles)
      • Inmi (inmi)
      • Inspire (inspire)
      • Inya (inya)
      • Iplay (iplay)
      • Iroha (iroha)
      • iWand (iwand)
      • Javida (javida)
      • Je Joue (je_joue)
      • JIL (jil)
      • JimmyJane (jimmyjane)
      • Jopen (jopen)
      • JÜLIE (ju_lie)
      • Kama Sutra (kama_sutra)
      • Kawai (kawai)
      • Kawaii (kawaii)
      • Kheper Games (kheper_games)
      • Kiiroo (kiiroo)
      • King Cock (king_cock)
      • KINK (kink)
      • Kokos (kokos)
      • Laid (laid)
      • Layla (layla)
      • Le Wand (le_wand)
      • Leten (leten)
      • Liberator (liberator)
      • Lil'Vibe (lil_vibe)
      • Love to love (love_to_love)
      • Loveboxxx (loveboxxx)
      • LoveHoney (lovehoney)
      • Lovelife by OhMiBod (lovelife_by_ohmibod)
      • Loveline (loveline)
      • Lovense (lovense)
      • Lovers Premium (lovers_premium)
      • Loverspremium (loverspremium)
      • Lovetoy (lovetoy)
      • Luna (luna)
      • Lust (lust)
      • Luxe (luxe)
      • Magic Motion (magic_motion)
      • Malesation (malesation)
      • Mandy Mystery (mandy_mystery)
      • Master Series (master_series)
      • ME2 (me2)
      • MiaMaxx (miamaxx)
      • Mini Marvels (mini_marvels)
      • Mixed (mixed)
      • Mjuze (mjuze)
      • Motley crue (motley_crue)
      • MyMagicWand (mymagicwand)
      • MysteryVibe (mysteryvibe)
      • Mystim (mystim)
      • Nalone (nalone)
      • Nanma (nanma)
      • Nature (nature)
      • Nature Skin (nature_skin)
      • Nexus (nexus)
      • NJOY (njoy)
      • NMC (nmc)
      • Nobü (nobu_)
      • Nomi Tang (nomi_tang)
      • nsnovelties (nsnovelties)
      • Nu (nu)
      • Nu Sensuelle (nu_sensuelle)
      • O-Wand (o_wand)
      • Obsessive (obsessive)
      • Odeco (odeco)
      • Ohmibod (ohmibod)
      • OMG! (omg_)
      • Onbekend (onbekend)
      • Only One (only_one)
      • Ooh by Je Joue (ooh_by_je_joue)
      • OptiMALE (optimale)
      • Ouch! (ouch_)
      • Outlet (outlet)
      • Ovo (ovo)
      • Palm Power (palm_power)
      • PalmPower (palmpower)
      • Partner (partner)
      • Partner Toys (partner_toys)
      • Pharmquests (pharmquests)
      • Picobong (picobong)
      • Pillow Talk (pillow_talk)
      • Pipedream (pipedream)
      • Pixey Massager (pixey_massager)
      • Pjur (pjur)
      • PMV20 (pmv20)
      • Pornhub (pornhub)
      • Pornstar Signature Series (pornstar_signature_series)
      • Power (power)
      • Powerbullet (powerbullet)
      • Prestige (prestige)
      • Pretty Love (pretty_love)
      • Prostatic Play (prostatic_play)
      • Real Fantasy (real_fantasy)
      • Real Feel Deluxe (real_feel_deluxe)
      • Realov (realov)
      • Realrock (realrock)
      • Rebel (rebel)
      • Red Revolution (red_revolution)
      • Renegade (renegade)
      • Rianne s (rianne_s)
      • Rimba (rimba)
      • Rock Candy (rock_candy)
      • Rocks (rocks)
      • Rocks off (rocks_off)
      • ROMP (romp)
      • Rosy Gold (rosy_gold)
      • Safe (safe)
      • Sans marque (sans_marque)
      • Secrets Vibrating Panties (secrets_vibrating_panties)
      • SenseMax (sensemax)
      • Senzi (senzi)
      • Seven Creations (seven_creations)
      • Sexercise (sexercise)
      • Shibari (shibari)
      • Shots (shots)
      • Shots Media (shots_media)
      • Shots - Ouch! (shots_ouch_)
      • Shots toys (shots_toys)
      • Shunga (shunga)
      • Signature Cocks (signature_cocks)
      • Simplicity (simplicity)
      • Sinfive (sinfive)
      • Size Matters (size_matters)
      • Sportsheets (sportsheets)
      • Sqweel (sqweel)
      • Strap U (strap_u)
      • Strict (strict)
      • SURPRISE! Gift Boxes (surprise_gift_boxes)
      • Svakom (svakom)
      • Swan (swan)
      • Swan Vibes (swan_vibes)
      • Sway Vibes (sway_vibes)
      • Sweet Smile (sweet_smile)
      • Tantus (tantus)
      • Teazers (teazers)
      • Tenga (tenga)
      • The Rabbit Company (the_rabbit_company)
      • The Screaming O (the_screaming_o)
      • Tickler (tickler)
      • Tokidoki (tokidoki)
      • Tom of Finland (tom_of_finland)
      • Topco (topco)
      • Total Climax (total_climax)
      • ToyJoy (toyjoy)
      • Toyz4Lovers (toyz4lovers)
      • Trinity Vibes (trinity_vibes)
      • Triton (triton)
      • Under Control (under_control)
      • Unigro (unigro)
      • Uprize (uprize)
      • Vibe (vibe)
      • Vibe Couture (vibe_couture)
      • Vibe Therapy (vibe_therapy)
      • Vibease (vibease)
      • Vibes (vibes)
      • VIVE (vive)
      • Vogue (vogue)
      • Wanachi (wanachi)
      • Wand Essentials (wand_essentials)
      • We vibe (we_vibe)
      • Willie (willie)
      • Wonderlust (wonderlust)
      • XR Brands (xr_brands)
      • Yesforlov (yesforlov)
      • Yiva (yiva)
      • You2Toys (you2toys)
      • Zado (zado)
      • Zalo (zalo)
      • Zero tolerance (zero_tolerance)
      • Zeus Electrosex (zeus_electrosex)
      • Zini (zini)
      • Zolo (zolo)
      • Zumio (zumio)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €26 (budget)
      • €26 - €30 (low)
      • €30 - €37 (medium)
      • > €37 (high)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl