x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er vibrators verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Prostatic Play vibrator

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in vibrator categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • Prostatic Play Hero Prostaatvibrator
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157118970.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171523311.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/95115434.jpg
      Prostatic Play Prostatic Play Hero Prostaatvibrator Hero Prostaatvibrator Hero Prostaatvibrator Ga voor een nieuwe en opwindende sensatie met deze unieke gebogen anaal vibrator. Hij zorgt voor een krachtige trilling en elke verdikking in de vibrator geeft een toenemende stimulatie. De verwijderbare kogel heeft een simpele drukknop om hem aan of uit te zetten, zodat je je geen zorgen hoeft te maken over draden of afstandsbedieningen. Het materiaal van de vibrator is veilig in het gebruik, makkelijk schoon te houden en ideaal voor anale stimulatie. (1)
      Prostatic Play Hero Prostaatvibrator
      • 00848518018632
      7
      31.10 EUR
    • Prostatic Play Nomad Prostaat Vibrator - Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171510369.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171511113.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/63482355.jpg
      Prostatic Play Prostatic Play Nomad Prostaat Vibrator - Zwart Nomad Prostaat Vibrator - Zwart Nomad Prostaat Vibrator - Zwart Sterke trillingen. Premium siliconen materiaal. Gevormd voor plezier. (1)
      Prostatic Play Nomad Prostaat Vibrator - Zwart
      • 00848518023582
      7
      27.71 EUR
    • Prostatic Play Passage Prostaat Plug - Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171522079.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171523505.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165989119.jpg
      Prostatic Play Prostatic Play Passage Prostaat Plug - Zwart Passage Prostaat Plug - Zwart Passage Prostaat Plug - Zwart De Passage Plug is dé toy voor een gerichte prostaat stimulatie. De buttplug heeft een zijdezachte schacht, een gebogen top en 7 krachtige vibratiestanden. Passage is daarnaast USB-oplaadbaar en waterproof voor zorgeloos genot. Breng de toy in met een anaal glijmiddel op waterbasis en voel hoe de zachte, ronde top de prostaat stimuleert. Kies vervolgens je favoriete vibratiepatroon en snelheid en geef je volledig over! (1)
      Prostatic Play Passage Prostaat Plug - Zwart
      • 00848518024381
      6
      60.28 EUR
    • Prostatic Play Pro-Digger Prostaat Vibrator
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171507739.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171507740.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171507741.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146116676.jpg
      Prostatic Play Prostatic Play Pro-Digger Prostaat Vibrator Pro-Digger Prostaat Vibrator Pro-Digger Prostaat Vibrator De Pro-Digger is een Prostaat Vibrator voor gerichte prostaat stimulatie. Deze plug is gemaakt van zeer zacht siliconen en bezorgt jou een uniek anaal genot. Het speeltje stimuleert tegelijkertijd ook je perineum met zijn 3 snelheden en 4 patronen. Het uiterste topje van de Pro-Digger beweegt heen en weer om extra druk uit te oefenen op de prostaat. Daarnaast is de stimulator ook geheel waterproof en eenvoudig op te laden met een USB-kabel. Na het gebruik kun je 'm schoonmaken met lauwwarm wa... (1)
      Prostatic Play Pro-Digger Prostaat Vibrator
      • 00848518032607
      6
      deal
      75.90 EUR
    • Prostatic Play - gebogen prostaat masseur, siliconen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165996096.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165996316.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165996315.jpg
      Prostatic Play Prostatic Play - gebogen prostaat masseur, siliconen - gebogen prostaat masseur, siliconen - gebogen prostaat masseur, siliconen Geef de P-spot een intense stimulatie en vibratie met deze siliconen prostaatmasseur. De flexibele, gebogen schacht is ontworpen om jouw gevoelige plekjes te vinden, terwijl de bullet tegelijkertijd tegen het perineum trilt. Elke ronding zorgt voor een sensationele stimulatie. Deze waterbestendige vibrator is krachtig en ergonomisch vormgegeven en vrij van ftalaten voor pure opwinding. Specificaties:Stimulatie - Prostaat stimulatieGebruikersniveau - GevorderdGeschikt glijmiddel - WaterbasisEi... (1)
      Prostatic Play - gebogen prostaat masseur, siliconen
      • 00848518021618
      6
      deal
      36.90 EUR
    • Prostatic Play Maverick Roterende Prostaatvibrator
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171510967.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171511382.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162724207.jpg
      Prostatic Play Prostatic Play Maverick Roterende Prostaatvibrator Maverick Roterende Prostaatvibrator Maverick Roterende Prostaatvibrator Maak kennis met Maverick! Dit is het perfecte speeltje voor mannen die op zoek zijn naar een complete stimulatie. Deze prostaatvibrator vibreert niet alleen, maar heeft ook een roterende top. Er zijn in totaal 7 vibratiestanden (3 snelheden en 4 patronen) en 3 rotatiesnelheden. In zowel de perineumstimulator als in de roterende top zit een aparte motor, waardoor het perineum en de prostaat optimaal gestimuleerd worden. De vibrator is eenvoudig oplaadbaar met de bijgeleverde USB-kabel. Gebruik... (1)
      Prostatic Play Maverick Roterende Prostaatvibrator
      • 00848518026842
      6
      59.95 EUR
    • Prostatic Play Journey Prostaat Stimulator - Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171506603.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171507456.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171507457.jpg
      Prostatic Play Prostatic Play Journey Prostaat Stimulator - Zwart Journey Prostaat Stimulator - Zwart Journey Prostaat Stimulator - Zwart Ontdek de fijnste plekjes met de Journey Prostaat Vibrator. Deze zwarte buttplug helpt jou naar ongekende hoogtes met zijn gebogen top en krachtige vibraties. De toy is gemaakt van zacht siliconen dat fijn aanvoelt op de huid. Breng de plug in met glijmiddel op waterbasis en voel hoe zijn sterk gebogen top de prostaat raakt en stimuleert. De Journey plug is voorzien van 7 verschillende waarvan 3 vibratiesnelheden en 4 vibratiepatronen. Daarnaast is de luxe buttplug oplaadbaar met de bijgeleve... (1)
      Prostatic Play Journey Prostaat Stimulator - Zwart
      • 00848518024398
      6
      60.28 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Durex DEFAULT
        • durex
      • Lelo DEFAULT
        • lelo
      • Lush DEFAULT
        • lush
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Durex (durex)
      • Lelo (lelo)
      • Lush (lush)
      • Womanizer (womanizer)
      • Satisfyer (satisfyer)
      • 210th (210th)
      • Adam & Eve (adam_eve)
      • Adrien Lastic (adrien_lastic)
      • Alpha One (alpha_one)
      • Anal Fantasy (anal_fantasy)
      • Aneros (aneros)
      • B Swish (b_swish)
      • B-Vibe (b_vibe)
      • Baile (baile)
      • Bathmate (bathmate)
      • BeauMents (beauments)
      • Belladot (belladot)
      • Big Teaze Toys (big_teaze_toys)
      • Bijoux indiscrets (bijoux_indiscrets)
      • Black Velvets (black_velvets)
      • Bloom (bloom)
      • Blush (blush)
      • Bodywand (bodywand)
      • Bonbons (bonbons)
      • Calex (calex)
      • Calexotics (calexotics)
      • California exotic novelties (california_exotic_novelties)
      • California Exotics (california_exotics)
      • Celebrator (celebrator)
      • Classix (classix)
      • Clone-a-Willy (clone_a_willy)
      • Cloneboy (cloneboy)
      • Close 2 You (close_2_you)
      • Close2You (close2you)
      • Closet Collection (closet_collection)
      • Cobeco pharma (cobeco_pharma)
      • Cosmopolitan (cosmopolitan)
      • Crave (crave)
      • Dame Products (dame_products)
      • Doc johnson (doc_johnson)
      • Dorcel (dorcel)
      • Doxy (doxy)
      • Dream Toys (dream_toys)
      • Dreamtoys (dreamtoys)
      • Dörr (do_rr)
      • EasyToys (easytoys)
      • Easytoys Anal Collection (easytoys_anal_collection)
      • EasyToys - Couples Collection (easytoys_couples_collection)
      • Easytoys Fetish Collection (easytoys_fetish_collection)
      • Easytoys Men Only (easytoys_men_only)
      • EasyToys - Mini Vibe Collection (easytoys_mini_vibe_collection)
      • EasyToys Online Only (easytoys_online_only)
      • Easytoys - Vibe Collection (easytoys_vibe_collection)
      • EasyToys - Wand Collection (easytoys_wand_collection)
      • Elegance (elegance)
      • Elvie (elvie)
      • Emojibator (emojibator)
      • Empire Labs (empire_labs)
      • Eros (eros)
      • Europe Magic Wand (europe_magic_wand)
      • Evolved (evolved)
      • Fantasy For Her (fantasy_for_her)
      • Feelztoys (feelztoys)
      • Fetish Fantasy (fetish_fantasy)
      • Fifty Shades Darker (fifty_shades_darker)
      • Fifty Shades Freed (fifty_shades_freed)
      • Fifty Shades of Grey (fifty_shades_of_grey)
      • Frisky (frisky)
      • Fun Factory (fun_factory)
      • Fun Toys (fun_toys)
      • G-Vibe (g_vibe)
      • Gaia (gaia)
      • Generic (generic)
      • Good Vibes Only (good_vibes_only)
      • GreyGasms (greygasms)
      • Gvibe (gvibe)
      • Happy Rabbit (happy_rabbit)
      • Heat (heat)
      • Hot Octopuss (hot_octopuss)
      • Huismerk (huismerk)
      • Hustler (hustler)
      • Icicles (icicles)
      • Inmi (inmi)
      • Innovation (innovation)
      • Inspire (inspire)
      • Inya (inya)
      • Iplay (iplay)
      • Iroha (iroha)
      • Javida (javida)
      • Je Joue (je_joue)
      • Jelly Rancher (jelly_rancher)
      • JIL (jil)
      • JimmyJane (jimmyjane)
      • JÜLIE (ju_lie)
      • Kama Sutra (kama_sutra)
      • Kawai (kawai)
      • Kawaii (kawaii)
      • Kiiroo (kiiroo)
      • King Cock (king_cock)
      • Kokos (kokos)
      • Laid (laid)
      • Layla (layla)
      • Le Wand (le_wand)
      • Leten (leten)
      • Lil'Vibe (lil_vibe)
      • Love to love (love_to_love)
      • Loveboxxx (loveboxxx)
      • Lovelife by OhMiBod (lovelife_by_ohmibod)
      • Loveline (loveline)
      • Lovense (lovense)
      • Lovers Premium (lovers_premium)
      • Loverspremium (loverspremium)
      • Lovetoy (lovetoy)
      • Lust (lust)
      • Luxe (luxe)
      • Magic Motion (magic_motion)
      • Main Squeeze (main_squeeze)
      • Mandy Mystery (mandy_mystery)
      • Marc Dorcel (marc_dorcel)
      • Master Series (master_series)
      • Menzstuff (menzstuff)
      • MiaMaxx (miamaxx)
      • Mini Marvels (mini_marvels)
      • Mixed (mixed)
      • Mjuze (mjuze)
      • Monkey (monkey)
      • MonkeySpanker (monkeyspanker)
      • MyMagicWand (mymagicwand)
      • MysteryVibe (mysteryvibe)
      • Mystim (mystim)
      • Nalone (nalone)
      • Nanma (nanma)
      • Nature (nature)
      • Nature Skin (nature_skin)
      • Nexus (nexus)
      • NJOY (njoy)
      • NMC (nmc)
      • Nobü (nobu_)
      • Nomi Tang (nomi_tang)
      • nsnovelties (nsnovelties)
      • Nu Sensuelle (nu_sensuelle)
      • O-Wand (o_wand)
      • Odeco (odeco)
      • Ohmibod (ohmibod)
      • OMG! (omg_)
      • Onbekend (onbekend)
      • One Touch (one_touch)
      • Ooh by Je Joue (ooh_by_je_joue)
      • OptiMALE (optimale)
      • Ouch! (ouch_)
      • Outlet (outlet)
      • Ovo (ovo)
      • Palm Power (palm_power)
      • Partner Toys (partner_toys)
      • Pharmquests (pharmquests)
      • Picobong (picobong)
      • Pillow Talk (pillow_talk)
      • Pipedream (pipedream)
      • Pixey Massager (pixey_massager)
      • Pjur (pjur)
      • PMV20 (pmv20)
      • Pornhub (pornhub)
      • Pornstar Signature Series (pornstar_signature_series)
      • Power (power)
      • Powerbullet (powerbullet)
      • Prestige (prestige)
      • Pretty Love (pretty_love)
      • Prostatic Play (prostatic_play)
      • Real (real)
      • Real Fantasy (real_fantasy)
      • Realov (realov)
      • Rebel (rebel)
      • Red Revolution (red_revolution)
      • Renegade (renegade)
      • Rianne s (rianne_s)
      • Rimba (rimba)
      • Rock Candy (rock_candy)
      • Rocks off (rocks_off)
      • ROMP (romp)
      • Rose (rose)
      • Rosy Gold (rosy_gold)
      • Safe (safe)
      • Screaming O (screaming_o)
      • Secrets Vibrating Panties (secrets_vibrating_panties)
      • SenseMax (sensemax)
      • Senzi (senzi)
      • Seven Creations (seven_creations)
      • Sexercise (sexercise)
      • Shibari (shibari)
      • Shots (shots)
      • Shots Media (shots_media)
      • Shots - Ouch! (shots_ouch_)
      • Shots toys (shots_toys)
      • Shunga (shunga)
      • Signature Cocks (signature_cocks)
      • Simplicity (simplicity)
      • Size Matters (size_matters)
      • Spark (spark)
      • Sportsheets (sportsheets)
      • Sqweel (sqweel)
      • Strap U (strap_u)
      • Strict (strict)
      • Supreme (supreme)
      • SURPRISE! Gift Boxes (surprise_gift_boxes)
      • Svakom (svakom)
      • Swan (swan)
      • Swan Vibes (swan_vibes)
      • Sway Vibes (sway_vibes)
      • Sweet Smile (sweet_smile)
      • System Jo (system_jo)
      • Tantus (tantus)
      • Teazers (teazers)
      • Tenga (tenga)
      • The Rabbit Company (the_rabbit_company)
      • The Screaming O (the_screaming_o)
      • Tickler (tickler)
      • Tokidoki (tokidoki)
      • Tom of Finland (tom_of_finland)
      • Topco (topco)
      • ToyJoy (toyjoy)
      • Trinity Vibes (trinity_vibes)
      • Under Control (under_control)
      • Unigro (unigro)
      • Vibe (vibe)
      • Vibe Couture (vibe_couture)
      • Vibe Therapy (vibe_therapy)
      • Vibease (vibease)
      • Vibes (vibes)
      • VIVE (vive)
      • Vogue (vogue)
      • Wanachi (wanachi)
      • Wand Essentials (wand_essentials)
      • We-vibe (we_vibe)
      • Willie (willie)
      • XR Brands (xr_brands)
      • Yesforlov (yesforlov)
      • Yiva (yiva)
      • You2Toys (you2toys)
      • Zalo (zalo)
      • Zero tolerance (zero_tolerance)
      • Zeus Electrosex (zeus_electrosex)
      • Zini (zini)
      • Zolo (zolo)
      • Zumio (zumio)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €26 (budget)
      • €26 - €30 (low)
      • €30 - €37 (medium)
      • > €37 (high)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl