x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er vibrators verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Pjur vibrator

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in vibrator categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Pjur - Backdoor glijmiddel 100ml online kopen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153471903.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163731957.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/108980943.jpg
      Pjur Pjur - Backdoor glijmiddel 100ml online kopen - Backdoor glijmiddel 100ml online kopen - Backdoor glijmiddel 100ml online kopen WATER-GLIJGEL VOOR INTENSIEVE ANAALSEKS - Anale glijgel (100ml) op waterbasis voor intensieve anaalseks. Hooggeconcentreerd hyaluron zorgt voor meer vochtigheid. Geschikt voor seksspeeltjes (o.a. anaal plug, dildo, anaal vibrator) MET HYDRATERENDE HYALURON - Heeft de eigenschap grote hoeveelheden water te binden en vormt kleine waterkussens die het glijvermogen bij anaalverkeer ondersteunt zonder te plakken. AFGESTEMD OP HET ANAALVERKEER - Het glijmiddel is afgestemd op het anaalverkeer. Zond... (1)
      Pjur - Backdoor glijmiddel 100ml online kopen
      • 00827160110147
      • ch-edc-platform-1228
      9
      16.95 EUR
    • Pjur Back Door Panthenol Glijmiddel Anaal Op Waterbasis 100ml
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155454699.jpg
      Pjur Pjur Back Door Panthenol Glijmiddel Anaal Op Waterbasis 100ml Back Door Panthenol Glijmiddel Anaal Op Waterbasis 100ml Back Door Panthenol Glijmiddel Anaal Op Waterbasis 100ml Watergel voor intensieve anale seks: anale glijmiddel (100 ml) op waterbasis voor intensieve anale seks. Panthenol regenereert, kamille kalmeert. Compatibel met seksspeeltjes (o.a. anale plug, dildo, anale vibrator) Met regenererende ingrediënten: voedend en regenererend panthenol bevordert de elasticiteit van de huid en werkt wondgenezend. De rustgevende kamille werkt ontstekingsremmend. Afgestemd op het anaal verkeer: het glijmiddel is afgestemd op het anaal verkeer. Het heeft geen extra ge... (1)
      Pjur Back Door Panthenol Glijmiddel Anaal Op Waterbasis 100ml
      • 00827160113865
      • ch-edc-platform-9985
      8
      14.98 EUR
    • Pjur - Back Door Comfort Water Glide 250 Ml
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134107831.jpg
      Pjur Pjur - Back Door Comfort Water Glide 250 Ml - Back Door Comfort Water Glide 250 Ml - Back Door Comfort Water Glide 250 Ml Het glijmiddel op waterbasis met een comfortabel glijdend effect, speciaal voor harde anale seks. De toevoeging van waardevolle hyaluronic zuur met hydraterende eigenschappen vormt kleine waterkussens die het glijdende effect ondersteunen. pjur Back Door Comfort Water Anaal Glide is smaak- en reukloos, veilig voor condooms, veilig voor condooms, en is gekenmerkt door een bijzonder langdurige glijdende werking zonder dat het plakkerig wordt. (1)
      Pjur - Back Door Comfort Water Glide 250 Ml
      • 00827160110239
      3
      23.73 EUR
    • Pjur Woman Toy Lube
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/105692674.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145108957.jpg
      Pjur Pjur Woman Toy Lube Woman Toy Lube Woman Toy Lube GLIJGEL SPECIAAL VOOR EROTISCHE SPEELTJES - Romige hybride glijgel (100ml). Kan zeer nauwkeurig op je erotisch speeltje worden aangebracht, drupt niet, geen gemors. Geschikt voor siliconen-seksspeeltjes en zorgt voor extra lang glijvermogen. ROMIGE CONSISTENTIE EN EENVOUDIGE DOSERING - De hybride-glijcrème op siliconen-waterbasis is net zo veelzijdig als jouw verzameling speeltjes. Vibrator, dildo, anal plugs en nog veel meer wachten om gebruikt te worden. In praktische pompdispenser! ZACHT V... (1)
      Pjur Woman Toy Lube
      • 00827160111694
      3
      13.04 EUR
    • Pjur We Vibrator Clean 100 ml SNAAUL6
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147448995.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162773221.jpg
      Pjur Pjur We Vibrator Clean 100 ml SNAAUL6 We Vibrator Clean 100 ml SNAAUL6 We Vibrator Clean 100 ml SNAAUL6 Als je op zoek bent naar erotische artikelen voor de beste prijs, ontdek dan We Vibrator Clean 100 ml Pjur SNAAUL6! Een wereld vol verbeelding en plezier gaat voor je open!Vermogen: 100 ml (1)
      Pjur We Vibrator Clean 100 ml SNAAUL6
      • 00827160111441
      3
      16.59 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Durex DEFAULT
        • durex
      • Lelo DEFAULT
        • lelo
      • Lush DEFAULT
        • lush
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Durex (durex)
      • Lelo (lelo)
      • Lush (lush)
      • Womanizer (womanizer)
      • Satisfyer (satisfyer)
      • 210th (210th)
      • Adam & Eve (adam_eve)
      • Adrien Lastic (adrien_lastic)
      • Anal Fantasy (anal_fantasy)
      • Aneros (aneros)
      • B Swish (b_swish)
      • B-Vibe (b_vibe)
      • Baile (baile)
      • Bathmate (bathmate)
      • BeauMents (beauments)
      • Belladot (belladot)
      • Big Teaze Toys (big_teaze_toys)
      • Bijoux indiscrets (bijoux_indiscrets)
      • Black Velvets (black_velvets)
      • Bloom (bloom)
      • Blush (blush)
      • Bodywand (bodywand)
      • Bonbons (bonbons)
      • Calex (calex)
      • Calexotics (calexotics)
      • California exotic novelties (california_exotic_novelties)
      • California Exotics (california_exotics)
      • Classix (classix)
      • Clone-a-Willy (clone_a_willy)
      • Cloneboy (cloneboy)
      • Close 2 You (close_2_you)
      • Close2You (close2you)
      • Cobeco pharma (cobeco_pharma)
      • Cosmopolitan (cosmopolitan)
      • Dame Products (dame_products)
      • Doc johnson (doc_johnson)
      • Dorcel (dorcel)
      • Doxy (doxy)
      • Dream Toys (dream_toys)
      • Dreamtoys (dreamtoys)
      • Dörr (do_rr)
      • EasyToys (easytoys)
      • Easytoys Anal Collection (easytoys_anal_collection)
      • EasyToys - Couples Collection (easytoys_couples_collection)
      • Easytoys Fetish Collection (easytoys_fetish_collection)
      • Easytoys Men Only (easytoys_men_only)
      • EasyToys - Mini Vibe Collection (easytoys_mini_vibe_collection)
      • EasyToys Online Only (easytoys_online_only)
      • Easytoys - Vibe Collection (easytoys_vibe_collection)
      • EasyToys - Wand Collection (easytoys_wand_collection)
      • Elegance (elegance)
      • Emojibator (emojibator)
      • Eros (eros)
      • Europe Magic Wand (europe_magic_wand)
      • Evolved (evolved)
      • Fantasy For Her (fantasy_for_her)
      • Feelztoys (feelztoys)
      • Fetish Fantasy (fetish_fantasy)
      • Fifty Shades Darker (fifty_shades_darker)
      • Fifty Shades Freed (fifty_shades_freed)
      • Fifty Shades of Grey (fifty_shades_of_grey)
      • Frisky (frisky)
      • Fun Factory (fun_factory)
      • Fun Toys (fun_toys)
      • G-Vibe (g_vibe)
      • Gaia (gaia)
      • Generic (generic)
      • Good Vibes Only (good_vibes_only)
      • Gvibe (gvibe)
      • Happy Rabbit (happy_rabbit)
      • Heat (heat)
      • Hot Octopuss (hot_octopuss)
      • Huismerk (huismerk)
      • Hustler (hustler)
      • Icicles (icicles)
      • Inmi (inmi)
      • Innovation (innovation)
      • Inspire (inspire)
      • Inya (inya)
      • Iplay (iplay)
      • Javida (javida)
      • Je Joue (je_joue)
      • Jelly Rancher (jelly_rancher)
      • JIL (jil)
      • JimmyJane (jimmyjane)
      • JÜLIE (ju_lie)
      • Kama Sutra (kama_sutra)
      • Kawai (kawai)
      • Kawaii (kawaii)
      • Kiiroo (kiiroo)
      • King Cock (king_cock)
      • Kokos (kokos)
      • Laid (laid)
      • Layla (layla)
      • Le Wand (le_wand)
      • Leten (leten)
      • Lil'Vibe (lil_vibe)
      • Love to love (love_to_love)
      • Loveboxxx (loveboxxx)
      • Lovelife by OhMiBod (lovelife_by_ohmibod)
      • Loveline (loveline)
      • Lovense (lovense)
      • Lovers Premium (lovers_premium)
      • Loverspremium (loverspremium)
      • Lovetoy (lovetoy)
      • Lust (lust)
      • Luxe (luxe)
      • LyBaile (lybaile)
      • Magic Motion (magic_motion)
      • Main Squeeze (main_squeeze)
      • Mandy Mystery (mandy_mystery)
      • Marc Dorcel (marc_dorcel)
      • Master Series (master_series)
      • Menzstuff (menzstuff)
      • MiaMaxx (miamaxx)
      • Mini Marvels (mini_marvels)
      • Mixed (mixed)
      • Mjuze (mjuze)
      • Monkey (monkey)
      • My (my)
      • MyMagicWand (mymagicwand)
      • MysteryVibe (mysteryvibe)
      • Mystim (mystim)
      • Nalone (nalone)
      • Nanma (nanma)
      • Nature (nature)
      • Nature Skin (nature_skin)
      • Nexus (nexus)
      • NJOY (njoy)
      • NMC (nmc)
      • Nobü (nobu_)
      • Nomi Tang (nomi_tang)
      • nsnovelties (nsnovelties)
      • Nu Sensuelle (nu_sensuelle)
      • O-Wand (o_wand)
      • Odeco (odeco)
      • Ohmibod (ohmibod)
      • OMG! (omg_)
      • Onbekend (onbekend)
      • One Touch (one_touch)
      • Ooh by Je Joue (ooh_by_je_joue)
      • OptiMALE (optimale)
      • Orion (orion)
      • Ouch! (ouch_)
      • Outlet (outlet)
      • Ovo (ovo)
      • Palm Power (palm_power)
      • Partner Toys (partner_toys)
      • Pharmquests (pharmquests)
      • Picobong (picobong)
      • Pillow Talk (pillow_talk)
      • Pipedream (pipedream)
      • Pixey Massager (pixey_massager)
      • Pjur (pjur)
      • PMV20 (pmv20)
      • Pornhub (pornhub)
      • Pornstar Signature Series (pornstar_signature_series)
      • Power (power)
      • Powerbullet (powerbullet)
      • Prestige (prestige)
      • Pretty Love (pretty_love)
      • Prostatic Play (prostatic_play)
      • Real (real)
      • Real Fantasy (real_fantasy)
      • Rebel (rebel)
      • Red Revolution (red_revolution)
      • Renegade (renegade)
      • Rianne s (rianne_s)
      • Rimba (rimba)
      • Rock Candy (rock_candy)
      • Rocks off (rocks_off)
      • ROMP (romp)
      • Rose (rose)
      • Rosy Gold (rosy_gold)
      • Screaming O (screaming_o)
      • Secrets Vibrating Panties (secrets_vibrating_panties)
      • SenseMax (sensemax)
      • Senzi (senzi)
      • Seven Creations (seven_creations)
      • Sexercise (sexercise)
      • Shibari (shibari)
      • Shots (shots)
      • Shots Media (shots_media)
      • Shots - Ouch! (shots_ouch_)
      • Shots toys (shots_toys)
      • Shunga (shunga)
      • Signature Cocks (signature_cocks)
      • Simplicity (simplicity)
      • Size Matters (size_matters)
      • Spark (spark)
      • Sportsheets (sportsheets)
      • Sqweel (sqweel)
      • Strap U (strap_u)
      • Strict (strict)
      • Supreme (supreme)
      • SURPRISE! Gift Boxes (surprise_gift_boxes)
      • Svakom (svakom)
      • Swan (swan)
      • Swan Vibes (swan_vibes)
      • Sway Vibes (sway_vibes)
      • Sweet Smile (sweet_smile)
      • System Jo (system_jo)
      • Tantus (tantus)
      • Teazers (teazers)
      • Tenga (tenga)
      • The Rabbit Company (the_rabbit_company)
      • The Screaming O (the_screaming_o)
      • Tickler (tickler)
      • Tokidoki (tokidoki)
      • Tom of Finland (tom_of_finland)
      • Topco (topco)
      • ToyJoy (toyjoy)
      • Trinity Vibes (trinity_vibes)
      • Under Control (under_control)
      • Unigro (unigro)
      • Uprize (uprize)
      • Vibe (vibe)
      • Vibe Couture (vibe_couture)
      • Vibe Therapy (vibe_therapy)
      • Vibes (vibes)
      • VIVE (vive)
      • Vogue (vogue)
      • Wanachi (wanachi)
      • Wand Essentials (wand_essentials)
      • We-vibe (we_vibe)
      • Willie (willie)
      • XR Brands (xr_brands)
      • Yesforlov (yesforlov)
      • Yiva (yiva)
      • You2Toys (you2toys)
      • Zalo (zalo)
      • Zero tolerance (zero_tolerance)
      • Zeus Electrosex (zeus_electrosex)
      • Zolo (zolo)
      • Zumio (zumio)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €26 (budget)
      • €26 - €30 (low)
      • €30 - €37 (medium)
      • > €37 (high)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl