x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er vibrators verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Pjur vibrator

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in vibrator categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Pjur - Backdoor glijmiddel 100ml online kopen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153471903.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/181313671.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/164422751.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/108980943.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/187815146.jpg
      Pjur Pjur - Backdoor glijmiddel 100ml online kopen - Backdoor glijmiddel 100ml online kopen - Backdoor glijmiddel 100ml online kopen WATER-GLIJGEL VOOR INTENSIEVE ANAALSEKS - Anale glijgel (100ml) op waterbasis voor intensieve anaalseks. Hooggeconcentreerd hyaluron zorgt voor meer vochtigheid. Geschikt voor seksspeeltjes (o.a. anaal plug, dildo, anaal vibrator) MET HYDRATERENDE HYALURON - Heeft de eigenschap grote hoeveelheden water te binden en vormt kleine waterkussens die het glijvermogen bij anaalverkeer ondersteunt zonder te plakken. AFGESTEMD OP HET ANAALVERKEER - Het glijmiddel is afgestemd op het anaalverkeer. Zond... (1)
      Pjur - Backdoor glijmiddel 100ml online kopen
      • 00827160110147
      • ch-edc-platform-1228
      13
      deal
      17.95 EUR
    • Pjur Backdoor Panthanol Anaal Glijmiddel - 100 ml
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155454699.jpg
      Pjur Pjur Backdoor Panthanol Anaal Glijmiddel - 100 ml Backdoor Panthanol Anaal Glijmiddel - 100 ml Backdoor Panthanol Anaal Glijmiddel - 100 ml Ben jij een liefhebber van anale seks? Dan is een glijmiddel speciaal ontwikkeld voor anale penetratie aan te raden! Het Pjur Back Door Regenrating glijmiddel heeft een ontspannend effect. Het glijmiddel is gemakkelijk te doseren. (1)
      Pjur Backdoor Panthanol Anaal Glijmiddel - 100 ml
      • 00827160113865
      • ch-edc-platform-9985
      12
      deal
      17.95 EUR
    • Pjur We-Vibe Reinigingsspray
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171666190.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/173360016.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/187498882.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186298323.jpg
      Pjur Pjur We-Vibe Reinigingsspray We-Vibe Reinigingsspray We-Vibe Reinigingsspray De Pjur We-Vibe Clean Spray is speciaal ontwikkeld voor een zachte, hygiënische reiniging van toys. De We-Vibe is dermatologisch getest en neutraal van geur en smaak. Het is geformuleerd voor gebruik met alcohol gevoelige materialen zoals latex, rubber en siliconen. Ingrediënten: Aqua, Butylene Glycol, Phenoxyethanol, Propylene Glycol, Bis-PEG/PPG-14/14 Dimethicone, Cocamidopropyl Betaine, Dimethiconene, Dimethicone (1)
      Pjur We-Vibe Reinigingsspray
      • 00827160111441
      9
      deal
      17.90 EUR
    • Pjur - Back Door Comfort Water Glide 250 Ml
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171666773.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/202996015.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186299432.jpg
      Pjur Pjur - Back Door Comfort Water Glide 250 Ml - Back Door Comfort Water Glide 250 Ml - Back Door Comfort Water Glide 250 Ml Pjur Glijmiddel Back Door Comfort Glide (1)
      Pjur - Back Door Comfort Water Glide 250 Ml
      • 00827160110239
      8
      19.99 EUR
    • Pjur Woman Toy Lube
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/105692674.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145108957.jpg
      Pjur Pjur Woman Toy Lube Woman Toy Lube Woman Toy Lube Pjur Woman Toy Glijmiddel - 100 ml (1)
      Pjur Woman Toy Lube
      • 00827160111694
      5
      13.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Durex DEFAULT
        • durex
      • Lelo DEFAULT
        • lelo
      • Lush DEFAULT
        • lush
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Durex (durex)
      • Lelo (lelo)
      • Lush (lush)
      • Satisfyer (satisfyer)
      • Womanizer (womanizer)
      • 210th (210th)
      • Adam & Eve (adam_eve)
      • Adrien Lastic (adrien_lastic)
      • Alpha-Pro (alpha_pro)
      • Anal Fantasy (anal_fantasy)
      • Aneros (aneros)
      • Aquatic (aquatic)
      • Aria (aria)
      • Attraction (attraction)
      • B Swish (b_swish)
      • B Yours (b_yours)
      • B-Vibe (b_vibe)
      • Basic (basic)
      • Basix (basix)
      • Bathmate (bathmate)
      • BeauMents (beauments)
      • Belladot (belladot)
      • Belou (belou)
      • Bendie Power Stud (bendie_power_stud)
      • Big Teaze Toys (big_teaze_toys)
      • BigStuff (bigstuff)
      • Bijoux indiscrets (bijoux_indiscrets)
      • Black Velvets (black_velvets)
      • Bloom (bloom)
      • Blush (blush)
      • Bodywand (bodywand)
      • BOOM (boom)
      • Calex (calex)
      • Calexotics (calexotics)
      • California exotic novelties (california_exotic_novelties)
      • California Exotics (california_exotics)
      • Christine le Duc (christine_le_duc)
      • Classix (classix)
      • Cleopatra (cleopatra)
      • Clone-a-Willy (clone_a_willy)
      • Cloneboy (cloneboy)
      • Close 2 You (close_2_you)
      • Close2You (close2you)
      • Closet Collection (closet_collection)
      • Cloud 9 (cloud_9)
      • Cobeco pharma (cobeco_pharma)
      • Cosmopolitan (cosmopolitan)
      • Crave (crave)
      • Cuties (cuties)
      • Dame (dame)
      • Dame Products (dame_products)
      • Dillio (dillio)
      • Dirty Little Secret (dirty_little_secret)
      • Doc johnson (doc_johnson)
      • Dona (dona)
      • Dorcel (dorcel)
      • Doxy (doxy)
      • Dr Skin (dr_skin)
      • Dream Toys (dream_toys)
      • Dream Toys by Tonga (dream_toys_by_tonga)
      • Dreamtoys (dreamtoys)
      • EasyToys (easytoys)
      • Easytoys Anal Collection (easytoys_anal_collection)
      • Easytoys Fetish Collection (easytoys_fetish_collection)
      • Easytoys Men Only (easytoys_men_only)
      • EasyToys - Mini Vibe Collection (easytoys_mini_vibe_collection)
      • EasyToys Online Only (easytoys_online_only)
      • Easytoys - Vibe Collection (easytoys_vibe_collection)
      • EasyToys - Wand Collection (easytoys_wand_collection)
      • ElectroShock (electroshock)
      • Elegance (elegance)
      • Elite (elite)
      • Elvie (elvie)
      • Emojibator (emojibator)
      • Entice (entice)
      • Eros (eros)
      • Europe Magic Wand (europe_magic_wand)
      • Evolved (evolved)
      • Fairy (fairy)
      • Fantasy (fantasy)
      • Fantasy For Her (fantasy_for_her)
      • Feelz Toys (feelz_toys)
      • Feelztoys (feelztoys)
      • Femintimate (femintimate)
      • Fetish Fantasy (fetish_fantasy)
      • Fifty Shades of Grey (fifty_shades_of_grey)
      • Firefly (firefly)
      • FLARE (flare)
      • Frisky (frisky)
      • Fun Factory (fun_factory)
      • Fun Toys (fun_toys)
      • G-Vibe (g_vibe)
      • Gaia (gaia)
      • Gaya (gaya)
      • Gc (gc)
      • Gemüse (gemu_se)
      • Generic (generic)
      • Good Vibes Only (good_vibes_only)
      • GreyGasms (greygasms)
      • Gvibe (gvibe)
      • HANCA (hanca)
      • Happy Rabbit (happy_rabbit)
      • Heat (heat)
      • Hot Octopuss (hot_octopuss)
      • Hotlips (hotlips)
      • Hueman (hueman)
      • Huismerk (huismerk)
      • Hustler (hustler)
      • Icicles (icicles)
      • Inmi (inmi)
      • Innovation (innovation)
      • Inspire (inspire)
      • Intimina (intimina)
      • Inya (inya)
      • Iplay (iplay)
      • Iroha (iroha)
      • Javida (javida)
      • Je Joue (je_joue)
      • Jelly Joy (jelly_joy)
      • JIL (jil)
      • JimmyJane (jimmyjane)
      • Jopen (jopen)
      • Juicy (juicy)
      • JÜLIE (ju_lie)
      • Kawaii (kawaii)
      • Kheper Games (kheper_games)
      • Kiiroo (kiiroo)
      • King Cock (king_cock)
      • KINK (kink)
      • Kink by Doc Johnson (kink_by_doc_johnson)
      • Kokos (kokos)
      • Krypton Stix (krypton_stix)
      • Laid (laid)
      • Layla (layla)
      • Le Wand (le_wand)
      • Leten (leten)
      • Lil'Vibe (lil_vibe)
      • Love to love (love_to_love)
      • Lovebotz (lovebotz)
      • Loveboxxx (loveboxxx)
      • LoveHoney (lovehoney)
      • Lovelife by OhMiBod (lovelife_by_ohmibod)
      • Loveline (loveline)
      • Lovense (lovense)
      • Loverboy (loverboy)
      • Lovers Premium (lovers_premium)
      • Loverspremium (loverspremium)
      • Lovetoy (lovetoy)
      • Luna (luna)
      • Lust (lust)
      • Luxe (luxe)
      • M for men (m_for_men)
      • Magic Motion (magic_motion)
      • Mandy Mystery (mandy_mystery)
      • Marc Dorcel (marc_dorcel)
      • Master Series (master_series)
      • ME2 (me2)
      • Menzstuff (menzstuff)
      • MiaMaxx (miamaxx)
      • Mini (mini)
      • Mini Marvels (mini_marvels)
      • Mixed (mixed)
      • Mjuze (mjuze)
      • Motley crue (motley_crue)
      • MyMagicWand (mymagicwand)
      • MysteryVibe (mysteryvibe)
      • Mystim (mystim)
      • Naghi (naghi)
      • Nalone (nalone)
      • Nanma (nanma)
      • Nature (nature)
      • Nature Skin (nature_skin)
      • Nexus (nexus)
      • NJOY (njoy)
      • NMC (nmc)
      • Nobü (nobu_)
      • Nomi Tang (nomi_tang)
      • nsnovelties (nsnovelties)
      • Nu (nu)
      • Nu Sensuelle (nu_sensuelle)
      • O-Wand (o_wand)
      • Odeco (odeco)
      • Ohmibod (ohmibod)
      • OMG! (omg_)
      • Onbekend (onbekend)
      • Ooh by Je Joue (ooh_by_je_joue)
      • OptiMALE (optimale)
      • Orgie (orgie)
      • Ouch! (ouch_)
      • Outlet (outlet)
      • Overig (overig)
      • Ovo (ovo)
      • Palm Power (palm_power)
      • PalmPower (palmpower)
      • Panthra (panthra)
      • Partner Toys (partner_toys)
      • Performance (performance)
      • Picobong (picobong)
      • Pillow Talk (pillow_talk)
      • Pipedream (pipedream)
      • Pixey Massager (pixey_massager)
      • Pjur (pjur)
      • PleasureLab (pleasurelab)
      • PMV20 (pmv20)
      • Pornhub (pornhub)
      • Pornstar Signature Series (pornstar_signature_series)
      • Power (power)
      • Powerbullet (powerbullet)
      • Prestige (prestige)
      • Pretty Love (pretty_love)
      • Prostatic Play (prostatic_play)
      • Purrfect Silicone (purrfect_silicone)
      • Real (real)
      • Real Fantasy (real_fantasy)
      • Real Feel (real_feel)
      • Real Feel Deluxe (real_feel_deluxe)
      • Realov (realov)
      • Realrock (realrock)
      • Rebel (rebel)
      • Red Revolution (red_revolution)
      • Renegade (renegade)
      • Rianne s (rianne_s)
      • Rock Candy (rock_candy)
      • Rocks (rocks)
      • Rocks off (rocks_off)
      • ROMP (romp)
      • Rose (rose)
      • Rosy Gold (rosy_gold)
      • Ruf (ruf)
      • Screaming O (screaming_o)
      • Secrets Vibrating Panties (secrets_vibrating_panties)
      • SenseMax (sensemax)
      • Senzi (senzi)
      • Seven Creations (seven_creations)
      • Sexercise (sexercise)
      • Sexy Things (sexy_things)
      • Shibari (shibari)
      • Shots (shots)
      • Shots Media (shots_media)
      • Shots - Ouch! (shots_ouch_)
      • Shots toys (shots_toys)
      • Shunga (shunga)
      • Signature Cocks (signature_cocks)
      • Simplicity (simplicity)
      • Sinfive (sinfive)
      • Sir Richard's (sir_richard_s)
      • Size Matters (size_matters)
      • Slow Sex (slow_sex)
      • Smile Maker (smile_maker)
      • Sola (sola)
      • Spark (spark)
      • Splash (splash)
      • Sportsheets (sportsheets)
      • Sqweel (sqweel)
      • SToys (stoys)
      • Strap U (strap_u)
      • Strict (strict)
      • Supreme (supreme)
      • SURPRISE! Gift Boxes (surprise_gift_boxes)
      • Svakom (svakom)
      • Swan (swan)
      • Swan Vibes (swan_vibes)
      • Sway Vibes (sway_vibes)
      • Sweet Smile (sweet_smile)
      • System Jo (system_jo)
      • Tantus (tantus)
      • Teazers (teazers)
      • Temptasia (temptasia)
      • Tenga (tenga)
      • The D (the_d)
      • The Rabbit Company (the_rabbit_company)
      • The Screaming O (the_screaming_o)
      • Tickler (tickler)
      • Tokidoki (tokidoki)
      • Tom of Finland (tom_of_finland)
      • Tonga (tonga)
      • Topco (topco)
      • ToyJoy (toyjoy)
      • Toyz4Lovers (toyz4lovers)
      • Trinity Vibes (trinity_vibes)
      • Under Control (under_control)
      • Unigro (unigro)
      • Vibe (vibe)
      • Vibe Couture (vibe_couture)
      • Vibe Therapy (vibe_therapy)
      • Vibease (vibease)
      • Vibes (vibes)
      • VIVE (vive)
      • Vogue (vogue)
      • Voodoo (voodoo)
      • Wanachi (wanachi)
      • Wand Essentials (wand_essentials)
      • We-vibe (we_vibe)
      • White (white)
      • Willie (willie)
      • Wonderlust (wonderlust)
      • X5 Men (x5_men)
      • XR Brands (xr_brands)
      • Yesforlov (yesforlov)
      • Yiva (yiva)
      • You2Toys (you2toys)
      • Zalo (zalo)
      • Zero tolerance (zero_tolerance)
      • Zeus Electrosex (zeus_electrosex)
      • Zini (zini)
      • Zolo (zolo)
      • Zumio (zumio)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €26 (budget)
      • €26 - €30 (low)
      • €30 - €37 (medium)
      • > €37 (high)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl