x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er vibrators verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Ohmibod vibrator

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in vibrator categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • Ohmibod Cuddle G-Spot Vibrator Roos
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149251671.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171666800.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171666798.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171666797.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162781977.jpg
      Ohmibod Ohmibod Cuddle G-Spot Vibrator Roos Cuddle G-Spot Vibrator Roos Cuddle G-Spot Vibrator Roos Roze vibrator met G-spot stimulator. Niks fijner dan na een lange dag jezelf even helemaal te verwennen! Zo laat je de lange dag overgaan in een nog langere nacht. Eigenschappen: - Totale lengte: 17 cm - Penetratiediepte: 11 cm - Diameter: 3,7 cm - Vibratie standen: 7 (schaalbaar) - Materiaal: siliconen - Kleur: roze - Weekmakersvrij: ja - Waterproof: ja - Power: USB oplaadkabel (1)
      Ohmibod Cuddle G-Spot Vibrator Roos
      • 00855836001963
      6
      59.38 EUR
    • Ohmibod - Club Vibe 3.OH Muziekvibrator
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149250904.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171667196.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171667197.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171667195.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162774114.jpg
      Ohmibod Ohmibod - Club Vibe 3.OH Muziekvibrator - Club Vibe 3.OH Muziekvibrator - Club Vibe 3.OH Muziekvibrator Get your vibe on and groove to the Music. Onze nieuwe Club Vibe 3.OH is een discrete draagbare panty vibrator ontworpen om je plezier te geven wat je stemming ook is. Rustig en licht van gewicht, de slanke vibe heeft drie plezierige opties, een oplaadbare draadloze afstandsbediening met een ingebouwde microfoon. Bij een club, concert of een etentje met je partner in de hand, deze vibe voegt een hele nieuwe dimensie aan je ervaring. Een mooie kanten panty met een aangepast zakje wordt geleverd... (1)
      Ohmibod - Club Vibe 3.OH Muziekvibrator
      • 00858135006011
      4
      deal
      119.00 EUR
    • Ohmibod - Club Vibe 2.OH Muziekvibrator
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149251567.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171663729.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171663733.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171663734.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171663731.jpg
      Ohmibod Ohmibod - Club Vibe 2.OH Muziekvibrator - Club Vibe 2.OH Muziekvibrator - Club Vibe 2.OH Muziekvibrator Laat de DJ de reis draaien. OhMiBod's Club Vibe 2.OH neemt je mee naar de plaats van bestemming... Club Vibe 2.OH is een revolutionaire draadloze en USB oplaadbare vibrator met afstandsbediening. Deze geavanceerde, lichtgewicht en slanke vibe smeekt gedragen te worden tijdens een avondje uit. Netjes weggestopt in zijn speciaal ontworpen zwarte kanten string, zal het je aangenaam begeleiden naar iedere bestemming of dit nu een nachtclub of een etentje is. Zijn vijf intensiteitniveaus stelt je ... (1)
      Ohmibod - Club Vibe 2.OH Muziekvibrator
      • 00855836001543
      4
      deal
      93.95 EUR
    • Ohmibod - Freestyle :G Muziekvibrator Paars
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171664354.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171664353.jpg
      Ohmibod Ohmibod - Freestyle :G Muziekvibrator Paars - Freestyle :G Muziekvibrator Paars - Freestyle :G Muziekvibrator Paars Voeg wat muziek toe aan je innerlijke :G Noot (Ok G-Spot) met de Freestyle: G, een draadloze muziek aangedreven vibrator. Wanneer deze is aangesloten op een iPod/iPhone (of iedere mp3-speler), pulseren de vibes naar de muziek wat je een unieke dubbele zintuiglijke ervaring geeft met de ultieme vrijheid van beweging. Sluit de iPod aan op een home speaker systeem met de meegeleverde kabel en Freestyle: G wordt de perfecte accessoire voor gebruik met een partner. Net als alle OhMiBod muziek vibe... (1)
      Ohmibod - Freestyle :G Muziekvibrator Paars
      • 00855836001536
      3
      103.00 EUR
    • Ohmibod - Lightshow
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/154977667.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/164430128.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171667411.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171667412.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171667414.jpg
      Ohmibod Ohmibod - Lightshow - Lightshow - Lightshow De introductie van Lightshow - een Wi-Fi en Bluetooth stimulator die jou net zoveel genot brengt als hen. Het maakt niet uit of je de controle houd of overhandigd. Deze interactieve stimulator zal je partner klaar maken om het licht te zien - of ze nu in de kamer zijn, of aan de andere kant van de wereld. 5 LED-lichtjes pulseren naar de vibraties, waardoor deze vibe een ongelooflijk visuele ervaring geeft! OhMiBod App compatibel. Specificaties: - Perfect voor koppels - met maximaal 8 meter dr... (1)
      Ohmibod - Lightshow
      • 00855599005864
      3
      deal
      94.90 EUR
    • Ohmibod - Freestyle :G Muziekvibrator Roze
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171663696.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149247677.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162811609.jpg
      Ohmibod Ohmibod - Freestyle :G Muziekvibrator Roze - Freestyle :G Muziekvibrator Roze - Freestyle :G Muziekvibrator Roze Voeg wat muziek toe aan je innerlijke :G Noot (Ok G-Spot) met de Freestyle: G, een draadloze muziek aangedreven vibrator. Wanneer deze is aangesloten op een iPod/iPhone (of iedere mp3-speler), pulseren de vibes naar de muziek wat je een unieke dubbele zintuiglijke ervaring geeft met de ultieme vrijheid van beweging. Sluit de iPod aan op een home speaker systeem met de meegeleverde kabel en Freestyle: G wordt de perfecte accessoire voor gebruik met een partner. Net als alle OhMiBod muziek vibe... (1)
      Ohmibod - Freestyle :G Muziekvibrator Roze
      • 00855836001512
      3
      91.98 EUR
    • Ohmibod OhMyG - G-Spot Vibrator - Roze
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167068184.jpg
      Ohmibod Ohmibod OhMyG - G-Spot Vibrator - Roze OhMyG - G-Spot Vibrator - Roze OhMyG - G-Spot Vibrator - Roze Beleef een compleet nieuwe manier van G-Spot stimulatie met deze unieke OhMyG G-Spot Vibrator. Deze luxe vibrator heeft een zacht pulserend opstaand element die de G-Spot stimuleert. Met deze functie wordt de bekende kom hier beweging nagebootst en heb je altijd een gerichte en constante stimulatie waardoor een G-Spot orgasme makkelijker te ervaren is.Je kunt kiezen uit 3 standen. Je schakelt vlotjes van een zachte naar een intenserestimulatie en andersom. De OhMyG is ergonomisch gevormd voor... (1)
      Ohmibod OhMyG - G-Spot Vibrator - Roze
      • 04270001724205
      2
      deal
      149.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Durex DEFAULT
        • durex
      • Lelo DEFAULT
        • lelo
      • Lush DEFAULT
        • lush
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Durex (durex)
      • Lelo (lelo)
      • Lush (lush)
      • Womanizer (womanizer)
      • Satisfyer (satisfyer)
      • 210th (210th)
      • Adam & Eve (adam_eve)
      • Adrien Lastic (adrien_lastic)
      • Alpha One (alpha_one)
      • Anal Fantasy (anal_fantasy)
      • Aneros (aneros)
      • AVE Concept (ave_concept)
      • B Swish (b_swish)
      • B-Vibe (b_vibe)
      • Baile (baile)
      • Bathmate (bathmate)
      • BeauMents (beauments)
      • Belladot (belladot)
      • Big Teaze Toys (big_teaze_toys)
      • Bijoux indiscrets (bijoux_indiscrets)
      • Black Velvets (black_velvets)
      • Bloom (bloom)
      • Blush (blush)
      • Bodywand (bodywand)
      • Bonbons (bonbons)
      • Calex (calex)
      • Calexotics (calexotics)
      • California exotic novelties (california_exotic_novelties)
      • California Exotics (california_exotics)
      • Classix (classix)
      • Clone-a-Willy (clone_a_willy)
      • Cloneboy (cloneboy)
      • Close 2 You (close_2_you)
      • Close2You (close2you)
      • Closet Collection (closet_collection)
      • Cobeco pharma (cobeco_pharma)
      • Cosmopolitan (cosmopolitan)
      • Crave (crave)
      • Dame Products (dame_products)
      • Doc johnson (doc_johnson)
      • Dorcel (dorcel)
      • Doxy (doxy)
      • Dream Toys (dream_toys)
      • Dreamtoys (dreamtoys)
      • Dörr (do_rr)
      • EasyToys (easytoys)
      • Easytoys Anal Collection (easytoys_anal_collection)
      • EasyToys - Couples Collection (easytoys_couples_collection)
      • Easytoys Fetish Collection (easytoys_fetish_collection)
      • Easytoys Men Only (easytoys_men_only)
      • EasyToys - Mini Vibe Collection (easytoys_mini_vibe_collection)
      • EasyToys Online Only (easytoys_online_only)
      • Easytoys - Vibe Collection (easytoys_vibe_collection)
      • EasyToys - Wand Collection (easytoys_wand_collection)
      • Elegance (elegance)
      • Emojibator (emojibator)
      • Eros (eros)
      • Europe Magic Wand (europe_magic_wand)
      • Evolved (evolved)
      • Fantasy For Her (fantasy_for_her)
      • Feelz Toys (feelz_toys)
      • Feelztoys (feelztoys)
      • Fetish Fantasy (fetish_fantasy)
      • Fifty Shades Darker (fifty_shades_darker)
      • Fifty Shades Freed (fifty_shades_freed)
      • Fifty Shades of Grey (fifty_shades_of_grey)
      • Frisky (frisky)
      • Fun Factory (fun_factory)
      • Fun Toys (fun_toys)
      • Gaia (gaia)
      • Generic (generic)
      • Good Vibes Only (good_vibes_only)
      • Gvibe (gvibe)
      • Happy Rabbit (happy_rabbit)
      • Heat (heat)
      • Hot Octopuss (hot_octopuss)
      • Huismerk (huismerk)
      • Hustler (hustler)
      • Icicles (icicles)
      • Inmi (inmi)
      • Innovation (innovation)
      • Inspire (inspire)
      • Inya (inya)
      • Iplay (iplay)
      • Iroha (iroha)
      • Javida (javida)
      • Je Joue (je_joue)
      • Jelly Rancher (jelly_rancher)
      • JIL (jil)
      • JimmyJane (jimmyjane)
      • JÜLIE (ju_lie)
      • Kama Sutra (kama_sutra)
      • Kawai (kawai)
      • Kawaii (kawaii)
      • Kiiroo (kiiroo)
      • King Cock (king_cock)
      • Kokos (kokos)
      • Laid (laid)
      • Layla (layla)
      • Le Wand (le_wand)
      • Leten (leten)
      • Liberator (liberator)
      • Lil'Vibe (lil_vibe)
      • Love to love (love_to_love)
      • Loveboxxx (loveboxxx)
      • Lovelife by OhMiBod (lovelife_by_ohmibod)
      • Loveline (loveline)
      • Lovense (lovense)
      • Lovers Premium (lovers_premium)
      • Loverspremium (loverspremium)
      • Lovetoy (lovetoy)
      • Lust (lust)
      • Luxe (luxe)
      • LyBaile (lybaile)
      • Magic Motion (magic_motion)
      • Main Squeeze (main_squeeze)
      • Mandy Mystery (mandy_mystery)
      • Manuela Crazy (manuela_crazy)
      • Marc Dorcel (marc_dorcel)
      • Master Series (master_series)
      • MiaMaxx (miamaxx)
      • Mini Marvels (mini_marvels)
      • Mixed (mixed)
      • Mjuze (mjuze)
      • Monkey (monkey)
      • MonkeySpanker (monkeyspanker)
      • Motley crue (motley_crue)
      • MyMagicWand (mymagicwand)
      • MysteryVibe (mysteryvibe)
      • Mystim (mystim)
      • Nalone (nalone)
      • Nanma (nanma)
      • Nature (nature)
      • Nature Skin (nature_skin)
      • Nexus (nexus)
      • NJOY (njoy)
      • NMC (nmc)
      • Nobü (nobu_)
      • Nomi Tang (nomi_tang)
      • nsnovelties (nsnovelties)
      • Nu Sensuelle (nu_sensuelle)
      • O-Wand (o_wand)
      • Odeco (odeco)
      • Ohmibod (ohmibod)
      • OMG! (omg_)
      • Onbekend (onbekend)
      • One Touch (one_touch)
      • Ooh by Je Joue (ooh_by_je_joue)
      • OptiMALE (optimale)
      • Ouch! (ouch_)
      • Outlet (outlet)
      • Ovo (ovo)
      • Palm Power (palm_power)
      • PalmPower (palmpower)
      • Partner Toys (partner_toys)
      • Pharmquests (pharmquests)
      • Picobong (picobong)
      • Pillow Talk (pillow_talk)
      • Pipedream (pipedream)
      • Pixey Massager (pixey_massager)
      • Pjur (pjur)
      • PMV20 (pmv20)
      • Pornhub (pornhub)
      • Pornstar Signature Series (pornstar_signature_series)
      • Power (power)
      • Powerbullet (powerbullet)
      • Prestige (prestige)
      • Pretty Love (pretty_love)
      • Prostatic Play (prostatic_play)
      • Real (real)
      • Real Fantasy (real_fantasy)
      • Realov (realov)
      • Realrock (realrock)
      • Rebel (rebel)
      • Red Revolution (red_revolution)
      • Renegade (renegade)
      • Rianne s (rianne_s)
      • Rimba (rimba)
      • Rock Candy (rock_candy)
      • Rocks off (rocks_off)
      • ROMP (romp)
      • Rose (rose)
      • Rosy Gold (rosy_gold)
      • Safe (safe)
      • Screaming O (screaming_o)
      • Secrets Vibrating Panties (secrets_vibrating_panties)
      • SenseMax (sensemax)
      • Senzi (senzi)
      • Seven Creations (seven_creations)
      • Sexercise (sexercise)
      • Shibari (shibari)
      • Shots (shots)
      • Shots Media (shots_media)
      • Shots - Ouch! (shots_ouch_)
      • Shots toys (shots_toys)
      • Shunga (shunga)
      • Signature Cocks (signature_cocks)
      • Simplicity (simplicity)
      • Sinful (sinful)
      • Size Matters (size_matters)
      • Spark (spark)
      • Sportsheets (sportsheets)
      • Sqweel (sqweel)
      • Strap U (strap_u)
      • Strict (strict)
      • Supreme (supreme)
      • SURPRISE! Gift Boxes (surprise_gift_boxes)
      • Svakom (svakom)
      • Swan (swan)
      • Swan Vibes (swan_vibes)
      • Sway Vibes (sway_vibes)
      • Sweet Smile (sweet_smile)
      • System Jo (system_jo)
      • Tantus (tantus)
      • Teazers (teazers)
      • Tenga (tenga)
      • The Rabbit Company (the_rabbit_company)
      • The Screaming O (the_screaming_o)
      • Tickler (tickler)
      • Tokidoki (tokidoki)
      • Tom of Finland (tom_of_finland)
      • Topco (topco)
      • ToyJoy (toyjoy)
      • Trinity Vibes (trinity_vibes)
      • Under Control (under_control)
      • Vibe (vibe)
      • Vibe Couture (vibe_couture)
      • Vibe Therapy (vibe_therapy)
      • Vibease (vibease)
      • Vibes (vibes)
      • VIVE (vive)
      • Vogue (vogue)
      • Wanachi (wanachi)
      • Wand Essentials (wand_essentials)
      • We-vibe (we_vibe)
      • Willie (willie)
      • Wonderlust (wonderlust)
      • XR Brands (xr_brands)
      • Yesforlov (yesforlov)
      • Yiva (yiva)
      • You2Toys (you2toys)
      • Zalo (zalo)
      • Zero tolerance (zero_tolerance)
      • Zeus Electrosex (zeus_electrosex)
      • Zini (zini)
      • Zolo (zolo)
      • Zumio (zumio)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €26 (budget)
      • €26 - €30 (low)
      • €30 - €37 (medium)
      • > €37 (high)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl