x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er vibrators verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Nobü vibrator

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in vibrator categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Nobü Taho Wand Vibrator - Teal
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165846346.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166071621.jpg
      Nobü Nobü Taho Wand Vibrator - Teal Taho Wand Vibrator - Teal Taho Wand Vibrator - Teal Luxe toverstaf vibrator (1)
      Nobü Taho Wand Vibrator - Teal
      • 00694182021191
      5
      deal
      82.95 EUR
    • Nobü Classic Vibrator Juni - Paars/Goud
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165872840.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165986028.jpg
      Nobü Nobü Classic Vibrator Juni - Paars/Goud Classic Vibrator Juni - Paars/Goud Classic Vibrator Juni - Paars/Goud Deze krachtige Juni vibrator is een heerlijke aanwinst voor in de slaapkamer. Met 3 vibratiestanden en 10 verschillende vibratiepatronen zorgt deze vibrator voor een intens orgasme. De Juni heeft een afgeronde top en is hierdoor makkelijker in te brengen. Door de geribbelde schacht ervaar je nog meer plezier. Deze vibrator is makkelijk te bedienen en je schakelt vlotjes van een zachte naar een intensere stimulatie of andersom. Met de bijgeleverde USB-kabel laadt je Juni weer snel op. Gebruik ... (1)
      Nobü Classic Vibrator Juni - Paars/Goud
      • 00694182021139
      5
      deal
      57.90 EUR
    • Nobü Wando II Wand Vibrator
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165846356.jpg
      Nobü Nobü Wando II Wand Vibrator Wando II Wand Vibrator Wando II Wand Vibrator Deze Wando II Wand Vibrator heeft een krachtige motor en is groter van formaat dan de Wando. De zachte flexibele siliconen kop zorgt voor een optimale clitoris stimulatie. Door het ergonomisch design ligt deze vibrator prettig in de hand en is hij makkelijk te bedienen met de knopjes aan de voorzijde. De Wando II heeft 3 vibratiestanden en 10 verschillende patronen en zorgt voor intense diepe trillingen die je keer op keer moeiteloos tot een hoogtepunt brengen. De afmetingen van de kop is 10 ... (1)
      Nobü Wando II Wand Vibrator
      • 00694182020545
      5
      deal
      82.95 EUR
    • Nobü Rabbit G-Spot Vibrator Duo - Roze
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165846347.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166073099.jpg
      Nobü Nobü Rabbit G-Spot Vibrator Duo - Roze Rabbit G-Spot Vibrator Duo - Roze Rabbit G-Spot Vibrator Duo - Roze De Duo is een heerlijke Rabbit vibrator met een aparte clitoris stimulator. De Duo heeft 2 krachtige motoren met 10 vibratiestanden voor een optimale en gerichte stimulatie. Deze vibrator is uitgevoerd in zijdezacht siliconen en heeft een gekromde flexibele bovenkant met stimulerende ribbels zodat de G-spot goed bereikt kan worden. De bunny oortjes richten zich compleet op jouw clitoris en zorgen voor een heerlijk orgasme. Deze vibrator is makkelijk te bedienen en je schakelt vlotjes van een ... (1)
      Nobü Rabbit G-Spot Vibrator Duo - Roze
      • 00694182020712
      5
      deal
      69.95 EUR
    • Nobü G-Spot Vibrator Jili - Paars
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165846350.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166071965.jpg
      Nobü Nobü G-Spot Vibrator Jili - Paars G-Spot Vibrator Jili - Paars G-Spot Vibrator Jili - Paars De Jili is een heerlijke G-Spot vibrator met een aparte clitoris stimulator. De Jili heeft 2 krachtige motoren met 12 vibratiestanden voor een optimale en gerichte stimulatie. Deze vibrator is uitgevoerd in zijdezacht siliconen en heeft een gekromde flexibele bovenkant zodat de G-spot goed bereikt kan worden. Het kleinere stimulatieknopje richt zich tegelijkertijd compleet op jouw clitoris en zorgt voor een heerlijk orgasme. Deze vibrator is makkelijk te bedienen en je schakelt vlotjes van ee... (1)
      Nobü G-Spot Vibrator Jili - Paars
      • 00694182021122
      5
      deal
      89.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Durex DEFAULT
        • durex
      • Lelo DEFAULT
        • lelo
      • Lush DEFAULT
        • lush
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Durex (durex)
      • Lelo (lelo)
      • Lush (lush)
      • Womanizer (womanizer)
      • Satisfyer (satisfyer)
      • 210th (210th)
      • Adam & Eve (adam_eve)
      • Adrien Lastic (adrien_lastic)
      • Anal Fantasy (anal_fantasy)
      • Aneros (aneros)
      • AVE Concept (ave_concept)
      • B Swish (b_swish)
      • B-Vibe (b_vibe)
      • Baile (baile)
      • Bathmate (bathmate)
      • BeauMents (beauments)
      • Belladot (belladot)
      • Big Teaze Toys (big_teaze_toys)
      • Bijoux indiscrets (bijoux_indiscrets)
      • Black Velvets (black_velvets)
      • Bloom (bloom)
      • Blush (blush)
      • Bodywand (bodywand)
      • Bonbons (bonbons)
      • Calex (calex)
      • Calexotics (calexotics)
      • California exotic novelties (california_exotic_novelties)
      • California Exotics (california_exotics)
      • Clone-a-Willy (clone_a_willy)
      • Cloneboy (cloneboy)
      • Close 2 You (close_2_you)
      • Close2You (close2you)
      • Cobeco pharma (cobeco_pharma)
      • Cosmopolitan (cosmopolitan)
      • Dame Products (dame_products)
      • Doc johnson (doc_johnson)
      • Dorcel (dorcel)
      • Doxy (doxy)
      • Dream Toys (dream_toys)
      • Dreamtoys (dreamtoys)
      • Dörr (do_rr)
      • EasyToys (easytoys)
      • Easytoys Anal Collection (easytoys_anal_collection)
      • EasyToys - Couples Collection (easytoys_couples_collection)
      • Easytoys Fetish Collection (easytoys_fetish_collection)
      • Easytoys Men Only (easytoys_men_only)
      • EasyToys - Mini Vibe Collection (easytoys_mini_vibe_collection)
      • EasyToys Online Only (easytoys_online_only)
      • Easytoys - Vibe Collection (easytoys_vibe_collection)
      • EasyToys - Wand Collection (easytoys_wand_collection)
      • ElectroShock (electroshock)
      • Elegance (elegance)
      • Elvie (elvie)
      • Emojibator (emojibator)
      • Empire Labs (empire_labs)
      • Eros (eros)
      • Europe Magic Wand (europe_magic_wand)
      • Evolved (evolved)
      • Fantasy For Her (fantasy_for_her)
      • Feelz Toys (feelz_toys)
      • Feelztoys (feelztoys)
      • Fetish Fantasy (fetish_fantasy)
      • Fifty Shades Darker (fifty_shades_darker)
      • Fifty Shades Freed (fifty_shades_freed)
      • Fifty Shades of Grey (fifty_shades_of_grey)
      • Frisky (frisky)
      • Fun Factory (fun_factory)
      • Fun Toys (fun_toys)
      • G-Vibe (g_vibe)
      • Gaia (gaia)
      • Generic (generic)
      • Good Vibes Only (good_vibes_only)
      • Gvibe (gvibe)
      • Happy Rabbit (happy_rabbit)
      • Heat (heat)
      • Hot Octopuss (hot_octopuss)
      • Huismerk (huismerk)
      • Hustler (hustler)
      • Icicles (icicles)
      • Inmi (inmi)
      • Innovation (innovation)
      • Inspire (inspire)
      • Inya (inya)
      • Iplay (iplay)
      • Javida (javida)
      • Je Joue (je_joue)
      • Jelly Rancher (jelly_rancher)
      • JIL (jil)
      • JimmyJane (jimmyjane)
      • JÜLIE (ju_lie)
      • Kama Sutra (kama_sutra)
      • Kawai (kawai)
      • Kawaii (kawaii)
      • Kiiroo (kiiroo)
      • King Cock (king_cock)
      • Kokos (kokos)
      • Laid (laid)
      • Layla (layla)
      • Le Wand (le_wand)
      • Leten (leten)
      • Lil'Vibe (lil_vibe)
      • Love to love (love_to_love)
      • Loveboxxx (loveboxxx)
      • Lovelife by OhMiBod (lovelife_by_ohmibod)
      • Loveline (loveline)
      • Lovense (lovense)
      • Lovers Premium (lovers_premium)
      • Loverspremium (loverspremium)
      • Lovetoy (lovetoy)
      • Lust (lust)
      • Luxe (luxe)
      • LyBaile (lybaile)
      • Magic Motion (magic_motion)
      • Main Squeeze (main_squeeze)
      • Mandy Mystery (mandy_mystery)
      • Master Series (master_series)
      • Menzstuff (menzstuff)
      • MiaMaxx (miamaxx)
      • Mini Marvels (mini_marvels)
      • Mixed (mixed)
      • Mjuze (mjuze)
      • Monkey (monkey)
      • My (my)
      • MyMagicWand (mymagicwand)
      • MysteryVibe (mysteryvibe)
      • Mystim (mystim)
      • Nalone (nalone)
      • Nanma (nanma)
      • Nature (nature)
      • Nature Skin (nature_skin)
      • Nexus (nexus)
      • NJOY (njoy)
      • NMC (nmc)
      • Nobü (nobu_)
      • Nomi Tang (nomi_tang)
      • nsnovelties (nsnovelties)
      • Nu Sensuelle (nu_sensuelle)
      • O-Wand (o_wand)
      • Odeco (odeco)
      • Ohmibod (ohmibod)
      • OMG! (omg_)
      • Onbekend (onbekend)
      • One Touch (one_touch)
      • Ooh by Je Joue (ooh_by_je_joue)
      • OptiMALE (optimale)
      • Ouch! (ouch_)
      • Ovo (ovo)
      • Palm Power (palm_power)
      • Partner Toys (partner_toys)
      • Pharmquests (pharmquests)
      • Picobong (picobong)
      • Pillow Talk (pillow_talk)
      • Pipedream (pipedream)
      • Pixey Massager (pixey_massager)
      • Pjur (pjur)
      • PMV20 (pmv20)
      • Pornhub (pornhub)
      • Pornstar Signature Series (pornstar_signature_series)
      • Power (power)
      • Powerbullet (powerbullet)
      • Prestige (prestige)
      • Pretty Love (pretty_love)
      • Prostatic Play (prostatic_play)
      • Real (real)
      • Real Fantasy (real_fantasy)
      • Rebel (rebel)
      • Red Revolution (red_revolution)
      • Renegade (renegade)
      • Rianne s (rianne_s)
      • Rimba (rimba)
      • Rock Candy (rock_candy)
      • Rocks off (rocks_off)
      • ROMP (romp)
      • Rose (rose)
      • Rosy Gold (rosy_gold)
      • Screaming O (screaming_o)
      • Secrets Vibrating Panties (secrets_vibrating_panties)
      • SenseMax (sensemax)
      • Senzi (senzi)
      • Seven Creations (seven_creations)
      • Sexercise (sexercise)
      • Shibari (shibari)
      • Shots (shots)
      • Shots Media (shots_media)
      • Shots - Ouch! (shots_ouch_)
      • Shots toys (shots_toys)
      • Shunga (shunga)
      • Signature Cocks (signature_cocks)
      • Simplicity (simplicity)
      • Size Matters (size_matters)
      • Spark (spark)
      • Sportsheets (sportsheets)
      • Sqweel (sqweel)
      • Strap U (strap_u)
      • Strict (strict)
      • Supreme (supreme)
      • SURPRISE! Gift Boxes (surprise_gift_boxes)
      • Svakom (svakom)
      • Swan (swan)
      • Swan Vibes (swan_vibes)
      • Sway Vibes (sway_vibes)
      • Sweet Smile (sweet_smile)
      • System Jo (system_jo)
      • Tantus (tantus)
      • Teazers (teazers)
      • Tenga (tenga)
      • The Rabbit Company (the_rabbit_company)
      • The Screaming O (the_screaming_o)
      • Tickler (tickler)
      • Tokidoki (tokidoki)
      • Tom of Finland (tom_of_finland)
      • Topco (topco)
      • ToyJoy (toyjoy)
      • Trinity Vibes (trinity_vibes)
      • Under Control (under_control)
      • Unigro (unigro)
      • Vibe (vibe)
      • Vibe Couture (vibe_couture)
      • Vibe Therapy (vibe_therapy)
      • Vibes (vibes)
      • VIVE (vive)
      • Vogue (vogue)
      • Wanachi (wanachi)
      • Wand Essentials (wand_essentials)
      • We-vibe (we_vibe)
      • Willie (willie)
      • XR Brands (xr_brands)
      • Yesforlov (yesforlov)
      • Yiva (yiva)
      • You2Toys (you2toys)
      • Zalo (zalo)
      • Zero tolerance (zero_tolerance)
      • Zeus Electrosex (zeus_electrosex)
      • Zolo (zolo)
      • Zumio (zumio)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €26 (budget)
      • €26 - €30 (low)
      • €30 - €37 (medium)
      • > €37 (high)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl