x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Doxy Wand Vibrator Original - Zwart - Xl

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Doxy Wand Vibrator Original - Zwart - Xl
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Doxy Wand Vibrator Original - Zwart - Xl
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Doxy Wand Vibrator Original - Zwart - Xl
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149248352.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189977669.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237081546.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/181254014.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237081545.jpg?ts=1
Doxy Doxy Wand Vibrator Original - Zwart - Xl Wand Vibrator Original - Zwart - Xl Wand Vibrator Original - Zwart - Xl Deze XXL Doxy wand vibrator wordt zeker snel je favoriete speeltje. Hij geeft jouw gevoelige plekjes een heerlijke massage door middel van krachtige vibraties. De flexibele kop is gemaakt van zacht siliconen en glijdt soepel over je lichaam. Laad de vibrator snel weer op waar en wanneer je maar wilt met de vaste stekker. Het enige wat je nodig hebt is een stopcontact. Gebruik de knoppen op het handvat om de vibrator aan en uit te zetten en de verschillende trilstanden in te stellen. (1)
  • 00702565868780
13
  • Design
    • Sextoy type: Pulsator
    • Kleur: Zwart
    • Materiaal: Kunststof, Siliconen
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Dames, Unisex
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht product: 882 g
  • Maat
    • Kledingmaat: Onesize
  • 17.22 99.99 EUR 13
    13
    • Amazon NL Marketplace Amazon NL Marketplace
      6.8 (1)
      latex gedompeld (punten) verzilverd staal (zinken)17.22, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Doxy Massager Wand Vibrator - 20 cm - Zwart79.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Drogisterijaanbiedingen.nl Drogisterijaanbiedingen.nl
      Deze XXL Doxy wand vibrator wordt zeker snel je favoriete speeltje. Hij geeft jouw gevoelige plekjes een heerlijke massage door middel va...
      82.47, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Koopjesdrogisterij.nl Koopjesdrogisterij.nl
      Deze XXL Doxy wand vibrator wordt zeker snel je favoriete speeltje. Hij geeft jouw gevoelige plekjes een heerlijke massage door middel va...
      82.47, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Voordeligstedrogist.nl Voordeligstedrogist.nl
      Deze XXL Doxy wand vibrator wordt zeker snel je favoriete speeltje. Hij geeft jouw gevoelige plekjes een heerlijke massage door middel va...
      84.63, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Erovibes.nl Erovibes.nl
      's Werelds meest krachtige wand stimulator. Verkrijgbaar in vier kleuren. De Doxy is 's werelds meest krachtige netvoeding wand stimulato...99.90, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Willie.nl Willie.nl
      7.656410256410257 (2)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De Doxy Vibrating Wand Massager is een krachtige stimulator met een flexibele kop. Dankzij de verschillende standen kun je zelf bepalen h...99.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Sinful.nl Sinful.nl
      De Doxy Massager Magic Wand is een energetische vibrator, die keer op keer het beste resultaat biedt. Je stopt de vibrator gewoon in het ...
      99.95, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Easytoys.nl Easytoys.nl
      9.0 (10)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Hou je van intieme massages? Dan is de Doxy Original (voorheen de Doxy XXL) wand vibrator het perfecte speeltje voor jou. De krachtige vi...99.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • ToysforJoy.nl ToysforJoy.nl
      Hou je van intieme massages? Dan is de Doxy Original (voorheen de Doxy XXL) wand vibrator het perfecte speeltje voor jou. De krachtige vi...99.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Pabo.nl Pabo.nl
      Hou je van intieme massages? Dan is de Doxy Original (voorheen de Doxy XXL) wand vibrator het perfecte speeltje voor jou. De krachtige vi...99.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • ChristineleDuc.nl ChristineleDuc.nl
      Hou je van intieme massages? Dan is de Doxy Original (voorheen de Doxy XXL) wand vibrator het perfecte speeltje voor jou. De krachtige vi...99.99, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Internetdrogisterij.nl Internetdrogisterij.nl
      Deze XXL Doxy wand vibrator wordt zeker snel je favoriete speeltje. Hij geeft jouw gevoelige plekjes een heerlijke massage door middel va...99.99, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Tracy´s Dog Tracy's Dog Dolphamine Zuigende Vibrator - Roze
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/175296924.jpg?ts=1
      Tracy´s Dog Tracy´s Dog Tracy's Dog Dolphamine Zuigende Vibrator - Roze Tracy's Dog Dolphamine Zuigende Vibrator - Roze Tracy's Dog Dolphamine Zuigende Vibrator - Roze Dubbele werking, dubbel plezier! Je clitoris zal je dankbaar zijn voor deze zuigende vibrator van Tracy's Dog met de naam Dolphamine. Gevormd als een dolfijn past hij perfect in je hand en is hij voorzien van niet één, maar zelfs twee manieren om je clitoris te verwennen. Je voelt de dopamine door je lijf stromen tijdens heerlijke orgasmes! Met twee motortjes, 10 vibratiestanden en 7 verschillende zuigpatronen kan dit zijdezachte siliconen schatje je tot een hoogtepunt brengen met de zuigkop ... (1)
      Tracy´s Dog Tracy's Dog Dolphamine Zuigende Vibrator - Roze
      • 06972725980377
      1
      deal
    • Womanizer Vervangingskapjes XL - 5 Stuks - Xl - Wit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158807184.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/235755124.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149249831.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/218591798.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/173329666.jpg?ts=1
      Womanizer Womanizer Vervangingskapjes XL - 5 Stuks - Xl - Wit Vervangingskapjes XL - 5 Stuks - Xl - Wit Vervangingskapjes XL - 5 Stuks - Xl - Wit Deze set van 5 Vervangingskapjes XL voor de Womanizer zijn ideaal voor wanneer je je kapje kwijt bent, je 'm wilt schoonmaken of als je een kapje graag op reserve wilt hebben. De kapjes zijn gemaakt van zacht siliconen en te gebruiken met glijmiddel op waterbasis. Je maakt ze schoon met toycleaner en lauwwarm water. (1)
      Womanizer Vervangingskapjes XL - 5 Stuks - Xl - Wit
      • 00703255205175
      3
    • Fun Factory Clit Kit Limited Edition Vibratorset - Turkoois
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/227078896.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/211826306.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/187891844.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/187891917.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/201749355.jpg?ts=1
      Fun Factory Fun Factory Clit Kit Limited Edition Vibratorset - Turkoois Clit Kit Limited Edition Vibratorset - Turkoois Clit Kit Limited Edition Vibratorset - Turkoois Luxe Set om te geven of te krijgen! Verwen jezelf of je partner met deze exclusieve Stronic Petite Clitkit cadeaubox van het merk Fun Factory! Deze box bevat maar liefst 2 luxe toys waaronder de nieuwe clitorisstimulator Stronic Petite! Als bonustoy vind je in deze box tevens de geweldige Volita vibrator. Verder krijg je er nog te gekke stickers en tattoos bij. Alles zit verpakt in een mooie luxe doos en dit maakt deze set het ideale cadeau om te geven of te krijgen. Meer over de Stronic Peti... (1)
      Fun Factory Clit Kit Limited Edition Vibratorset - Turkoois
      • 04032498807331
      4
      deal
    • Evolved G-spot en vingervibrator set Evolved
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/183991098.jpg?ts=1
      Evolved Evolved G-spot en vingervibrator set Evolved G-spot en vingervibrator set Evolved G-spot en vingervibrator set Evolved G-spot en vingervibrator set Evolved (1)
      Evolved G-spot en vingervibrator set Evolved
      • 00844477014166
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 69.99
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 69.99
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 69.99
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 69.99
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 69.99
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 69.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 69.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 69.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 69.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 69.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 69.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 69.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 69.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 69.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 69.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 69.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 69.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 69.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 69.99
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 69.99
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 69.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 69.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 69.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 69.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 69.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 69.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 69.99
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 74.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 74.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 74.99
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 74.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 69.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 74.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 68.90
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 74.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 68.90
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 68.90
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 74.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 74.99
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 74.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 74.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 79.95
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 74.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 74.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 79.95
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 79.95
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 79.95
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 74.99
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 74.99
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 19.49
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 19.49
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 19.49
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 19.49
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 19.49
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 19.49
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 19.49
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 19.49
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 19.49
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 19.49
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 19.49
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 19.28
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 19.28
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 19.28
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 19.28
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 19.28
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 18.68
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 18.68
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 18.68
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 18.67
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 18.67
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 18.67
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 18.67
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 18.68
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 18.68
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 18.68
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 18.68
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 18.67
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 18.67
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 18.67
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 18.68
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 18.67
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 18.67
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 18.67
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 18.67
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 18.67
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 18.67
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 18.67
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 18.66
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 12.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 12.00
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 18.66
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 18.66
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 18.66
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 18.67
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 18.67
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 18.67
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 82.47
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 82.47
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 18.67
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 18.67
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 18.67
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 18.67
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 18.67
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 18.67
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 16.99
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 16.91
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 16.91
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 16.89
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 17.04
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 17.04
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 17.21
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 17.22
    • partner@vergelijk.nl