x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er vibrators verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Nexus vibrator

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in vibrator categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 10
    • Nexus Max 20 G-spot/Prostaatvibrator
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153239593.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171672473.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171672468.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172566920.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149842264.jpg
      Nexus Nexus Max 20 G-spot/Prostaatvibrator Max 20 G-spot/Prostaatvibrator Max 20 G-spot/Prostaatvibrator De Nexus Max 20 is zowel een G-spot stimulator als een prostaatstimulator. Het heeft een uitneembare bullet vibrator, welke USB-oplaadbaar is, en deze is te bedienen met de afstandsbediening. De Max 20 is waterproof en heeft in totaal 20 verschillende vibratiestanden. (1)
      Nexus Max 20 G-spot/Prostaatvibrator
      • 05060274221285
      6
      50.67 EUR
    • Nexus Revo Roterende Prostaat Vibrator - Blauw
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168009264.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/173041365.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145736233.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171671193.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/173355310.jpg
      Nexus Nexus Revo Roterende Prostaat Vibrator - Blauw Revo Roterende Prostaat Vibrator - Blauw Revo Roterende Prostaat Vibrator - Blauw If you're looking for erotic items at a good price, discover Revo 2 Grey Nexus RE2002 ! A whole world of possibilities for the imagination and for fun! Approx. dimensions: 10 cm Approx. diameter: Ø 3,17 cm Colour: Grey Material: (1)
      Nexus Revo Roterende Prostaat Vibrator - Blauw
      • 05060274221247
      5
      deal
      149.95 EUR
    • Nexus Revo Roterende Prostaat Vibrator - Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172560244.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172561890.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171671189.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145736234.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148178447.jpg
      Nexus Nexus Revo Roterende Prostaat Vibrator - Zwart Revo Roterende Prostaat Vibrator - Zwart Revo Roterende Prostaat Vibrator - Zwart De Nexus REVO is een prostaat vibrator met een roterende kop, welke twee vibratiestanden heeft. Je kunt deze vibrator bedienen met de pushbutton aan de onderzijde en op die manier de prostaat en perineum stimuleren. Het perineum kan je stimuleren met 6 vibratiestanden en de stimulerende ribbels. In totaal beschikt deze prostaat vibrator over 34 combinaties, hij is waterproof en USB-oplaadbaar. (1)
      Nexus Revo Roterende Prostaat Vibrator - Zwart
      • 05060274221209
      5
      deal
      149.95 EUR
    • Nexus Bullet Stainless Steel Vibrator
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171664266.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171664267.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168993286.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/132377448.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162772823.jpg
      Nexus Nexus Bullet Stainless Steel Vibrator Bullet Stainless Steel Vibrator Bullet Stainless Steel Vibrator Met deze fluisterstille mini bullet vibrator van glad metaal, heb je altijd je favoriete speeltje bij de hand voor een gerichte stimulatie! De vibrator heeft 5 vibratiestanden en je bediend deze makkelijk met de pushbutton onderop. Door zijn kleine formaat kun je hem overal mee naartoe nemen. Deze vibrator is waterproof en kun je gerust in bad of onder de douche gebruiken. Specificaties:Stimulatie - Perineum stimulatieGebruikersniveau - BeginnerGeschikt glijmiddel - WaterbasisEindoordeel - 5V... (1)
      Nexus Bullet Stainless Steel Vibrator
      • 05060274220691
      4
      deal
      42.95 EUR
    • Nexus G-Rider+ Unisex Vibrator
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149248521.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172557102.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171666377.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162785887.jpg
      Nexus Nexus G-Rider+ Unisex Vibrator G-Rider+ Unisex Vibrator G-Rider+ Unisex Vibrator If you're looking for erotic items at a good price, discover Neo Black Nexus GR001 ! A whole world of possibilities for the imagination and for fun! Approx. dimensions: 10 cm Approx. diameter: Ø 4,2 cm Colour: Black Batteries (included): AAA (1)
      Nexus G-Rider+ Unisex Vibrator
      • 05060274220240
      4
      49.00 EUR
    • Nexus Femme Bisous Vibrator
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169280863.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171666853.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171666860.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171666862.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166734821.jpg
      Nexus Nexus Femme Bisous Vibrator Femme Bisous Vibrator Femme Bisous Vibrator Tot nu toe is een siliconen G-spot dubbele stimulator, ontworpen voor de meest gepassioneerde vrouwelijke plezierzeeker. (1)
      Nexus Femme Bisous Vibrator
      • 05060274220707
      3
      71.16 EUR
    • Nexus Max 20 Waterproof Remote Control Unisex Massager Paars
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171951894.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171672382.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171672383.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171672380.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171672379.jpg
      Nexus Nexus Max 20 Waterproof Remote Control Unisex Massager Paars Max 20 Waterproof Remote Control Unisex Massager Paars Max 20 Waterproof Remote Control Unisex Massager Paars Max 20 is een unisex-speeltje, ontworpen om stimulatie te leveren op de juiste plaatsen. Het wordt geleverd met een oplaadbare, waterdichte, op afstand bedienbare 20-functie bullet die verwijderbaar is waardoor je 3 speeltjes in één krijgt! De kogel geeft trillingen door het speeltje om je gevoelige plekjes te stimuleren, of te verwijderen en te genieten van je speeltje in niet-vibrerende vorm en de kogel op zichzelf. Max 20 is gemaakt van hoogwaardige siliconen die hypo-allergeen en zacht aa... (1)
      Nexus Max 20 Waterproof Remote Control Unisex Massager Paars
      • 05060274221292
      3
      61.65 EUR
    • Nexus Doxy Attachment Rabbit Vibrator - Opzetstuk voor Doxy No. 3
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171668790.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171668792.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171668794.jpg
      Nexus Nexus Doxy Attachment Rabbit Vibrator - Opzetstuk voor Doxy No. 3 Doxy Attachment Rabbit Vibrator - Opzetstuk voor Doxy No. 3 Doxy Attachment Rabbit Vibrator - Opzetstuk voor Doxy No. 3 Het resultaat van een opwindende samenwerking tussen twee innovatieve merken, de Doxy toebehoren zijn gemaakt door Nexus om de krachtige vibraties van de Doxy No.3 te benutten. Er is een rabbit opzetstuk dat perfect ontworpen is om zowel de G-spot als de clitoris te stimuleren wat zorgt voor explosieve orgasmes. Het clitoris opzetstuk heeft een unieke vorm en een vleugel om de sensaties te geven waarvan je houdt. De opzetstukken werken door de kop van de Doxy eraf te halen en het opzetstuk er... (1)
      Nexus Doxy Attachment Rabbit Vibrator - Opzetstuk voor Doxy No. 3
      • 05060274221148
      2
      44.05 EUR
    • Nexus Gyro Paars
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149250397.jpg
      Nexus Nexus Gyro Paars Gyro Paars Gyro Paars De Gyro is een speeltje ontworpen voor de G-spot en met beweging in gedachten. Zo gemaakt dat gebruikers hun weg naar orgasme kunnen ronddraaien. De Gyro is gemaakt van ftalaat-vrije, superzachte siliconen voor een comfortabele sessie. De unieke vorm en zijn diverse functionaliteiten betekent dat dit speeltje zowel mannen als vrouwen naar een ongelooflijk orgasme zal sturen. BREEDTE BASIS: 6 cm DIAMETER ARM: 3,7 cm INBRENGBARE LENGTE: 10 cm (1)
      Nexus Gyro Paars
      • 05060274220301
      2
      50.00 EUR
    • Nexus Titus Paars
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149251666.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171664529.jpg
      Nexus Nexus Titus Paars Titus Paars Titus Paars De Titus is de eerste editie van de geribbelde serie van de nieuwe generatie. Een compleet vernieuwd ontwerp van de andere speeltjes in de reeks. De Titus biedt extra genot met zijn geribbelde schacht en pebblevormige hoofd voor nog meer sensatie en druk op de prostaat. Het bestrijkt ook een groter gebied van de prostaat waardoor orgasmen dieper vanuit binnen komen en door het hele lichaam gaan. INBRENGBARE LENGTE: 11,5 cm DIAMETER SCHACHT: 3,2 cm op het breedste punt (1)
      Nexus Titus Paars
      • 05060274220516
      1
      47.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Durex DEFAULT
        • durex
      • Mini DEFAULT
        • mini
      • Lelo DEFAULT
        • lelo
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Durex (durex)
      • Mini (mini)
      • Lelo (lelo)
      • Lush (lush)
      • Womanizer (womanizer)
      • 210th (210th)
      • A-Toys (a_toys)
      • ABS (abs)
      • Adam & Eve (adam_eve)
      • Adrien Lastic (adrien_lastic)
      • Anal Fantasy (anal_fantasy)
      • Aneros (aneros)
      • AVE Concept (ave_concept)
      • B Swish (b_swish)
      • B-Vibe (b_vibe)
      • Baile (baile)
      • Bathmate (bathmate)
      • BeauMents (beauments)
      • Belladot (belladot)
      • Big Teaze Toys (big_teaze_toys)
      • Bijoux indiscrets (bijoux_indiscrets)
      • Black Level (black_level)
      • Black Velvets (black_velvets)
      • Bloom (bloom)
      • Blush (blush)
      • Bodywand (bodywand)
      • Calex (calex)
      • Calexotics (calexotics)
      • California exotic novelties (california_exotic_novelties)
      • California Exotics (california_exotics)
      • Celebrator (celebrator)
      • Classix (classix)
      • Clone-a-Willy (clone_a_willy)
      • Cloneboy (cloneboy)
      • Close2You (close2you)
      • Closet Collection (closet_collection)
      • Cobeco pharma (cobeco_pharma)
      • Cosmopolitan (cosmopolitan)
      • Crave (crave)
      • Crazy Bull (crazy_bull)
      • Dame Products (dame_products)
      • Discretion (discretion)
      • Doc johnson (doc_johnson)
      • Dorcel (dorcel)
      • Doxy (doxy)
      • Dream Toys (dream_toys)
      • Dreamtoys (dreamtoys)
      • Dörr (do_rr)
      • EasyToys (easytoys)
      • Easytoys Anal Collection (easytoys_anal_collection)
      • Easytoys Fetish Collection (easytoys_fetish_collection)
      • Easytoys Men Only (easytoys_men_only)
      • EasyToys - Mini Vibe Collection (easytoys_mini_vibe_collection)
      • EasyToys Online Only (easytoys_online_only)
      • Easytoys - Vibe Collection (easytoys_vibe_collection)
      • EasyToys - Wand Collection (easytoys_wand_collection)
      • EDC gecensureerd (edc_gecensureerd)
      • ElectroShock (electroshock)
      • Elegance (elegance)
      • Elvie (elvie)
      • Emojibator (emojibator)
      • Eros (eros)
      • Esprit (esprit)
      • Essentials (essentials)
      • Europe Magic Wand (europe_magic_wand)
      • Evolved (evolved)
      • Fantasy For Her (fantasy_for_her)
      • Feelztoys (feelztoys)
      • Fetish Fantasy (fetish_fantasy)
      • Fifty Shades of Grey (fifty_shades_of_grey)
      • Frisky (frisky)
      • Fun Factory (fun_factory)
      • Fun Toys (fun_toys)
      • G-Vibe (g_vibe)
      • Gaia (gaia)
      • Gc (gc)
      • Good Vibes Only (good_vibes_only)
      • GreyGasms (greygasms)
      • Guilty Pleasure (guilty_pleasure)
      • Gvibe (gvibe)
      • Happy Rabbit (happy_rabbit)
      • Heat (heat)
      • Hot Octopuss (hot_octopuss)
      • Huismerk (huismerk)
      • Hustler (hustler)
      • Icicles (icicles)
      • Inmi (inmi)
      • Innovation (innovation)
      • Inspire (inspire)
      • Inya (inya)
      • Iplay (iplay)
      • Iroha (iroha)
      • iWand (iwand)
      • Javida (javida)
      • Je Joue (je_joue)
      • JIL (jil)
      • JimmyJane (jimmyjane)
      • Jopen (jopen)
      • Juicy (juicy)
      • JÜLIE (ju_lie)
      • Kama Sutra (kama_sutra)
      • Kawai (kawai)
      • Kawaii (kawaii)
      • Key (key)
      • Kheper Games (kheper_games)
      • Kiiroo (kiiroo)
      • King Cock (king_cock)
      • KINK (kink)
      • Kokos (kokos)
      • Laid (laid)
      • Layla (layla)
      • Le Wand (le_wand)
      • Leten (leten)
      • Liberator (liberator)
      • Lil'Vibe (lil_vibe)
      • Love to love (love_to_love)
      • Loveboxxx (loveboxxx)
      • LoveHoney (lovehoney)
      • Lovelife by OhMiBod (lovelife_by_ohmibod)
      • Loveline (loveline)
      • Lovense (lovense)
      • Lovers Premium (lovers_premium)
      • Loverspremium (loverspremium)
      • Lovetoy (lovetoy)
      • Luna (luna)
      • Lust (lust)
      • Luxe (luxe)
      • Magic Motion (magic_motion)
      • Main Squeeze (main_squeeze)
      • Malesation (malesation)
      • Mandy Mystery (mandy_mystery)
      • Master Series (master_series)
      • ME2 (me2)
      • MiaMaxx (miamaxx)
      • Mini Marvels (mini_marvels)
      • Mixed (mixed)
      • Mjuze (mjuze)
      • Motley crue (motley_crue)
      • MyMagicWand (mymagicwand)
      • MysteryVibe (mysteryvibe)
      • Mystim (mystim)
      • Nalone (nalone)
      • Nanma (nanma)
      • Nature (nature)
      • Nature Skin (nature_skin)
      • Nexus (nexus)
      • NJOY (njoy)
      • NMC (nmc)
      • Nobü (nobu_)
      • Nomi Tang (nomi_tang)
      • nsnovelties (nsnovelties)
      • Nu (nu)
      • Nu Sensuelle (nu_sensuelle)
      • O-Wand (o_wand)
      • Obsessive (obsessive)
      • Odeco (odeco)
      • Ohmibod (ohmibod)
      • OMG! (omg_)
      • Onbekend (onbekend)
      • Only One (only_one)
      • Ooh by Je Joue (ooh_by_je_joue)
      • OptiMALE (optimale)
      • Ouch! (ouch_)
      • Ovo (ovo)
      • Palm Power (palm_power)
      • PalmPower (palmpower)
      • Partner Toys (partner_toys)
      • Pharmquests (pharmquests)
      • Picobong (picobong)
      • Pillow Talk (pillow_talk)
      • Pipedream (pipedream)
      • Pixey Massager (pixey_massager)
      • Pjur (pjur)
      • PMV20 (pmv20)
      • Pornhub (pornhub)
      • Pornstar Signature Series (pornstar_signature_series)
      • Power (power)
      • Powerbullet (powerbullet)
      • Prestige (prestige)
      • Pretty Love (pretty_love)
      • Prostatic Play (prostatic_play)
      • Real Fantasy (real_fantasy)
      • Real Feel Deluxe (real_feel_deluxe)
      • Realov (realov)
      • Realrock (realrock)
      • Rebel (rebel)
      • Red Revolution (red_revolution)
      • Renegade (renegade)
      • Rianne s (rianne_s)
      • Rimba (rimba)
      • Rock Candy (rock_candy)
      • Rocks (rocks)
      • Rocks off (rocks_off)
      • ROMP (romp)
      • Rosy Gold (rosy_gold)
      • Safe (safe)
      • Sans marque (sans_marque)
      • Satisfyer (satisfyer)
      • Secrets Vibrating Panties (secrets_vibrating_panties)
      • SenseMax (sensemax)
      • Seven Creations (seven_creations)
      • Sexercise (sexercise)
      • Shibari (shibari)
      • Shots (shots)
      • Shots Media (shots_media)
      • Shots toys (shots_toys)
      • Shunga (shunga)
      • Signature Cocks (signature_cocks)
      • Simplicity (simplicity)
      • Sinfive (sinfive)
      • Size Matters (size_matters)
      • Sportsheets (sportsheets)
      • Sqweel (sqweel)
      • Strap U (strap_u)
      • Strict (strict)
      • SURPRISE! Gift Boxes (surprise_gift_boxes)
      • Svakom (svakom)
      • Swan (swan)
      • Swan Vibes (swan_vibes)
      • Sway Vibes (sway_vibes)
      • Sweet Smile (sweet_smile)
      • Tantus (tantus)
      • Teazers (teazers)
      • Tenga (tenga)
      • The Rabbit Company (the_rabbit_company)
      • The Screaming O (the_screaming_o)
      • Tickler (tickler)
      • Tokidoki (tokidoki)
      • Tom of Finland (tom_of_finland)
      • Topco (topco)
      • Total Climax (total_climax)
      • ToyJoy (toyjoy)
      • Toyz4Lovers (toyz4lovers)
      • Trinity (trinity)
      • Trinity Vibes (trinity_vibes)
      • Triton (triton)
      • Under Control (under_control)
      • Unigro (unigro)
      • Uprize (uprize)
      • Vibe (vibe)
      • Vibe Couture (vibe_couture)
      • Vibe Therapy (vibe_therapy)
      • Vibease (vibease)
      • Vibes (vibes)
      • VIVE (vive)
      • Vogue (vogue)
      • Wanachi (wanachi)
      • Wand Essentials (wand_essentials)
      • We vibe (we_vibe)
      • Willie (willie)
      • Wonderlust (wonderlust)
      • XR Brands (xr_brands)
      • Yesforlov (yesforlov)
      • Yiva (yiva)
      • You2Toys (you2toys)
      • Zado (zado)
      • Zalo (zalo)
      • Zero tolerance (zero_tolerance)
      • Zeus Electrosex (zeus_electrosex)
      • Zini (zini)
      • Zolo (zolo)
      • Zumio (zumio)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €26 (budget)
      • €26 - €30 (low)
      • €30 - €37 (medium)
      • > €37 (high)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl