x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er vibrators verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Luxe vibrator

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in vibrator categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 8
    • Luxe Compact Vibe Electra vibrator
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153683651.jpg
      Luxe Luxe Compact Vibe Electra vibrator Compact Vibe Electra vibrator Compact Vibe Electra vibrator Met 7 robuuste functies. Praktisch Geruisloos. Oplaadbaar. Waterdicht. (1)
      Luxe Compact Vibe Electra vibrator
      • 00657447095153
      3
      38.89 EUR
    • Luxe Marco vibrator roze
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/152387244.jpg
      Luxe Luxe Marco vibrator roze Marco vibrator roze Marco vibrator roze Luxe Marco is een vibrator in penisvorm met een felle kleur en krachtige vibraties. De snelheden zijn traploos in te stellen met de draaiknop onderaan. Door de vorm is de Luxe Marco bijzonder geschikt voor G-spot stimulatie. Deze vibrator is waterproof en werkt op 2 AA batterijen (niet inbegrepen). Batterijen2x AA Kleurroze Materiaalsilicone Lengte16 cm Diameter4,5 cm WaterdichtJa PhthalatevrijJa (dus geen weekmakers) LatexvrijJa MultispeedJa (1)
      Luxe Marco vibrator roze
      • 00819835020349
      2
      33.18 EUR
    • Luxe Wave rabbit vibrator
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/96801284.jpg
      Luxe Luxe Wave rabbit vibrator Wave rabbit vibrator Wave rabbit vibrator LUXE WAVE RABBIT PINK (1)
      Luxe Wave rabbit vibrator
      • 00702730684825
      2
      29.45 EUR
    • Luxe Compact Vibe Princess vibrator
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153488288.jpg
      Luxe Luxe Compact Vibe Princess vibrator Compact Vibe Princess vibrator Compact Vibe Princess vibrator Oplaadbaar. Praktisch Waterdicht. Veilig voor het lichaam Fabrikant: NS novelties (1)
      Luxe Compact Vibe Princess vibrator
      • 00657447095108
      2
      38.89 EUR
    • Luxe rabbit vibrator
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/126500083.jpg
      Luxe Luxe rabbit vibrator rabbit vibrator rabbit vibrator De Luxe rabbit vibrator van Blush is eenvibrator met verschillende functies. De kop en de parels in de schacht hebben drie verschillende draaisnelheden. De clitorisstimulator met konijnen oortjes heeft zeven verschillende vibratie patronen. Zowel de kop als de clitorisstimulator is met aparte knoppen te bedienen. Wij adviseren deze sextoy met een beetje glijmiddel op waterbasis te gebruiken. Siliconen glijmiddel kan beter niet in combinatie met speeltjes worden gebruikt.Batterijen4x AAA (niet... (1)
      Luxe rabbit vibrator
      • 00735380398514
      2
      43.90 EUR
    • Luxe Rabbit II vibrator
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/126500097.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/118097572.jpg
      Luxe Luxe Rabbit II vibrator Rabbit II vibrator Rabbit II vibrator De rabbit II vibrator van Luxe is een tarzan vibrator met verschillende functies. De kop en de parels in de schacht hebben drie verschillende draaisnelheden. De bovenste twee parelringen draaien een andere kant op dan de onderste twee. De clitorisstimulator met konijnen oortjes heeft zeven verschillende vibratie patronen. Zowel de kop als de clitorisstimulator is met aparte knopjes te bedienen. Wij adviseren deze sextoy met een beetje glijmiddel op waterbasis te gebruiken. Siliconen glijmidd... (1)
      Luxe Rabbit II vibrator
      • 00735380731106
      1
      69.95 EUR
    • Luxe G-rabbit plush vibrator
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/129159785.jpg
      Luxe Luxe G-rabbit plush vibrator G-rabbit plush vibrator G-rabbit plush vibrator De G-rabbit plush is een duo vibrator van blush met meerdere functies. De kop vibrator heeft drie draaisnelheden en drie stootsnelheden. De clitorisstimulator heeft de vorm van een konijn waarbij de neus en de oren zorgen voor extra stimulatie. De clitorisstimulator heeft 7 vibratie standen die gemakkelijk te bedienen zijn met een aparte knop. Ook de draai en stootsnelheden zijn te bedienen met een aparte knop. Wij adviseren deze sextoy met een beetje glijmiddel op waterbasis te gebruiken. Si... (1)
      Luxe G-rabbit plush vibrator
      • 00702730699058
      1
      48.45 EUR
    • Luxe Rabbit II vibrator
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/126499975.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/118097564.jpg
      Luxe Luxe Rabbit II vibrator Rabbit II vibrator Rabbit II vibrator De rabbit II vibrator van Luxe is een tarzan vibrator met verschillende functies. De kop en de parels in de schacht hebben drie verschillende draaisnelheden. De bovenste twee parelringen draaien een andere kant op dan de onderste twee. De clitorisstimulator met konijnen oortjes heeft zeven verschillende vibratie patronen. Zowel de kop als de clitorisstimulator is met aparte knopjes te bedienen. Wij adviseren deze sextoy met een beetje glijmiddel op waterbasis te gebruiken. Siliconen glijmidd... (1)
      Luxe Rabbit II vibrator
      • 00735380731113
      1
      69.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Durex DEFAULT
        • durex
      • Lelo DEFAULT
        • lelo
      • Lush DEFAULT
        • lush
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Durex (durex)
      • Lelo (lelo)
      • Lush (lush)
      • Womanizer (womanizer)
      • Satisfyer (satisfyer)
      • 210th (210th)
      • Adam & Eve (adam_eve)
      • Adrien Lastic (adrien_lastic)
      • Anal Fantasy (anal_fantasy)
      • Aneros (aneros)
      • AVE Concept (ave_concept)
      • B Swish (b_swish)
      • B-Vibe (b_vibe)
      • Baile (baile)
      • Bathmate (bathmate)
      • BeauMents (beauments)
      • Belladot (belladot)
      • Big Teaze Toys (big_teaze_toys)
      • Bijoux indiscrets (bijoux_indiscrets)
      • Black Velvets (black_velvets)
      • Bloom (bloom)
      • Blush (blush)
      • Bodywand (bodywand)
      • Bonbons (bonbons)
      • Calex (calex)
      • Calexotics (calexotics)
      • California exotic novelties (california_exotic_novelties)
      • California Exotics (california_exotics)
      • Clone-a-Willy (clone_a_willy)
      • Cloneboy (cloneboy)
      • Close 2 You (close_2_you)
      • Close2You (close2you)
      • Cobeco pharma (cobeco_pharma)
      • Cosmopolitan (cosmopolitan)
      • Dame Products (dame_products)
      • Doc johnson (doc_johnson)
      • Dorcel (dorcel)
      • Doxy (doxy)
      • Dream Toys (dream_toys)
      • Dreamtoys (dreamtoys)
      • Dörr (do_rr)
      • EasyToys (easytoys)
      • Easytoys Anal Collection (easytoys_anal_collection)
      • EasyToys - Couples Collection (easytoys_couples_collection)
      • Easytoys Fetish Collection (easytoys_fetish_collection)
      • Easytoys Men Only (easytoys_men_only)
      • EasyToys - Mini Vibe Collection (easytoys_mini_vibe_collection)
      • EasyToys Online Only (easytoys_online_only)
      • Easytoys - Vibe Collection (easytoys_vibe_collection)
      • EasyToys - Wand Collection (easytoys_wand_collection)
      • ElectroShock (electroshock)
      • Elegance (elegance)
      • Elvie (elvie)
      • Emojibator (emojibator)
      • Empire Labs (empire_labs)
      • Eros (eros)
      • Europe Magic Wand (europe_magic_wand)
      • Evolved (evolved)
      • Fantasy For Her (fantasy_for_her)
      • Feelz Toys (feelz_toys)
      • Feelztoys (feelztoys)
      • Fetish Fantasy (fetish_fantasy)
      • Fifty Shades Darker (fifty_shades_darker)
      • Fifty Shades Freed (fifty_shades_freed)
      • Fifty Shades of Grey (fifty_shades_of_grey)
      • Frisky (frisky)
      • Fun Factory (fun_factory)
      • Fun Toys (fun_toys)
      • G-Vibe (g_vibe)
      • Gaia (gaia)
      • Generic (generic)
      • Good Vibes Only (good_vibes_only)
      • Gvibe (gvibe)
      • Happy Rabbit (happy_rabbit)
      • Heat (heat)
      • Hot Octopuss (hot_octopuss)
      • Huismerk (huismerk)
      • Hustler (hustler)
      • Icicles (icicles)
      • Inmi (inmi)
      • Innovation (innovation)
      • Inspire (inspire)
      • Inya (inya)
      • Iplay (iplay)
      • Javida (javida)
      • Je Joue (je_joue)
      • Jelly Rancher (jelly_rancher)
      • JIL (jil)
      • JimmyJane (jimmyjane)
      • JÜLIE (ju_lie)
      • Kama Sutra (kama_sutra)
      • Kawai (kawai)
      • Kawaii (kawaii)
      • Kiiroo (kiiroo)
      • King Cock (king_cock)
      • Kokos (kokos)
      • Laid (laid)
      • Layla (layla)
      • Le Wand (le_wand)
      • Leten (leten)
      • Lil'Vibe (lil_vibe)
      • Love to love (love_to_love)
      • Loveboxxx (loveboxxx)
      • Lovelife by OhMiBod (lovelife_by_ohmibod)
      • Loveline (loveline)
      • Lovense (lovense)
      • Lovers Premium (lovers_premium)
      • Loverspremium (loverspremium)
      • Lovetoy (lovetoy)
      • Lust (lust)
      • Luxe (luxe)
      • LyBaile (lybaile)
      • Magic Motion (magic_motion)
      • Main Squeeze (main_squeeze)
      • Mandy Mystery (mandy_mystery)
      • Master Series (master_series)
      • Menzstuff (menzstuff)
      • MiaMaxx (miamaxx)
      • Mini Marvels (mini_marvels)
      • Mixed (mixed)
      • Mjuze (mjuze)
      • Monkey (monkey)
      • My (my)
      • MyMagicWand (mymagicwand)
      • MysteryVibe (mysteryvibe)
      • Mystim (mystim)
      • Nalone (nalone)
      • Nanma (nanma)
      • Nature (nature)
      • Nature Skin (nature_skin)
      • Nexus (nexus)
      • NJOY (njoy)
      • NMC (nmc)
      • Nobü (nobu_)
      • Nomi Tang (nomi_tang)
      • nsnovelties (nsnovelties)
      • Nu Sensuelle (nu_sensuelle)
      • O-Wand (o_wand)
      • Odeco (odeco)
      • Ohmibod (ohmibod)
      • OMG! (omg_)
      • Onbekend (onbekend)
      • One Touch (one_touch)
      • Ooh by Je Joue (ooh_by_je_joue)
      • OptiMALE (optimale)
      • Ouch! (ouch_)
      • Ovo (ovo)
      • Palm Power (palm_power)
      • Partner Toys (partner_toys)
      • Pharmquests (pharmquests)
      • Picobong (picobong)
      • Pillow Talk (pillow_talk)
      • Pipedream (pipedream)
      • Pixey Massager (pixey_massager)
      • Pjur (pjur)
      • PMV20 (pmv20)
      • Pornhub (pornhub)
      • Pornstar Signature Series (pornstar_signature_series)
      • Power (power)
      • Powerbullet (powerbullet)
      • Prestige (prestige)
      • Pretty Love (pretty_love)
      • Prostatic Play (prostatic_play)
      • Real (real)
      • Real Fantasy (real_fantasy)
      • Rebel (rebel)
      • Red Revolution (red_revolution)
      • Renegade (renegade)
      • Rianne s (rianne_s)
      • Rimba (rimba)
      • Rock Candy (rock_candy)
      • Rocks off (rocks_off)
      • ROMP (romp)
      • Rose (rose)
      • Rosy Gold (rosy_gold)
      • Screaming O (screaming_o)
      • Secrets Vibrating Panties (secrets_vibrating_panties)
      • SenseMax (sensemax)
      • Senzi (senzi)
      • Seven Creations (seven_creations)
      • Sexercise (sexercise)
      • Shibari (shibari)
      • Shots (shots)
      • Shots Media (shots_media)
      • Shots - Ouch! (shots_ouch_)
      • Shots toys (shots_toys)
      • Shunga (shunga)
      • Signature Cocks (signature_cocks)
      • Simplicity (simplicity)
      • Size Matters (size_matters)
      • Spark (spark)
      • Sportsheets (sportsheets)
      • Sqweel (sqweel)
      • Strap U (strap_u)
      • Strict (strict)
      • Supreme (supreme)
      • SURPRISE! Gift Boxes (surprise_gift_boxes)
      • Svakom (svakom)
      • Swan (swan)
      • Swan Vibes (swan_vibes)
      • Sway Vibes (sway_vibes)
      • Sweet Smile (sweet_smile)
      • System Jo (system_jo)
      • Tantus (tantus)
      • Teazers (teazers)
      • Tenga (tenga)
      • The Rabbit Company (the_rabbit_company)
      • The Screaming O (the_screaming_o)
      • Tickler (tickler)
      • Tokidoki (tokidoki)
      • Tom of Finland (tom_of_finland)
      • Topco (topco)
      • ToyJoy (toyjoy)
      • Trinity Vibes (trinity_vibes)
      • Under Control (under_control)
      • Unigro (unigro)
      • Vibe (vibe)
      • Vibe Couture (vibe_couture)
      • Vibe Therapy (vibe_therapy)
      • Vibes (vibes)
      • VIVE (vive)
      • Vogue (vogue)
      • Wanachi (wanachi)
      • Wand Essentials (wand_essentials)
      • We-vibe (we_vibe)
      • Willie (willie)
      • XR Brands (xr_brands)
      • Yesforlov (yesforlov)
      • Yiva (yiva)
      • You2Toys (you2toys)
      • Zalo (zalo)
      • Zero tolerance (zero_tolerance)
      • Zeus Electrosex (zeus_electrosex)
      • Zolo (zolo)
      • Zumio (zumio)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €26 (budget)
      • €26 - €30 (low)
      • €30 - €37 (medium)
      • > €37 (high)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl