x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er vibrators verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Loverspremium vibrator

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in vibrator categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 9
    • Loverspremium Venus Rabbit Vibrator Roos
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147451627.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163013272.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148177600.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162770630.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162804459.jpg
      Loverspremium Loverspremium Venus Rabbit Vibrator Roos Venus Rabbit Vibrator Roos Venus Rabbit Vibrator Roos Deze Venus Rabbit vibrator van LoversPremium heeft een roterende g-spotstimulator en vibrerende clitorisstimulator. USB oplaadbaar, waterproof en gemaakt van body safe siliconen materiaal. De vibrator is voorzien van een boost acceleratie knop die de het uiteinde sneller laat draaien, wat zorgt voor extra stimulatie. (1)
      Loverspremium Venus Rabbit Vibrator Roos
      • 08717903272855
      4
      deal
      59.95 EUR
    • Loverspremium Venus Rabbit Vibrator Paars
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147451804.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163013272.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162770630.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162804459.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162804461.jpg
      Loverspremium Loverspremium Venus Rabbit Vibrator Paars Venus Rabbit Vibrator Paars Venus Rabbit Vibrator Paars LoversPremium. (1)
      Loverspremium Venus Rabbit Vibrator Paars
      • 08717903272848
      3
      deal
      59.95 EUR
    • Loverspremium Venus Vibrator & Vulcan Masturbator Voor Koppels Roos
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148178263.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166441182.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166493635.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166493637.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166493612.jpg
      Loverspremium Loverspremium Venus Vibrator & Vulcan Masturbator Voor Koppels Roos Venus Vibrator & Vulcan Masturbator Voor Koppels Roos Venus Vibrator & Vulcan Masturbator Voor Koppels Roos Geniet samen of alleen van deze set voor koppels. Één toy voor hem en één toy voor haar. Gebruik deze voor of tijdens de seks. De set bestaat uit een rabbit vibrator en een vibrerende masturbator. Beiden zijn USB oplaadbaar, waterproof en gemaakt van body safe siliconen materiaal. Tevens zijn beide producten voorzien van een boost acceleratie knop voor direct explosief extra stimulatie. **Omschrijving vibrator:** Stijlvolle rabbit vibrator met roterende g-spotstimulator en vibrerende clitoris... (1)
      Loverspremium Venus Vibrator & Vulcan Masturbator Voor Koppels Roos
      • 08717903272831
      3
      deal
      119.00 EUR
    • Loverspremium Venus Vibrator & Vulcan Masturbator Voor Koppels Paars
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166493612.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166441182.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166493631.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166493635.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166493637.jpg
      Loverspremium Loverspremium Venus Vibrator & Vulcan Masturbator Voor Koppels Paars Venus Vibrator & Vulcan Masturbator Voor Koppels Paars Venus Vibrator & Vulcan Masturbator Voor Koppels Paars Geniet samen of alleen van deze set voor koppels. Één toy voor hem en één toy voor haar. Gebruik deze voor of tijdens de seks. De set bestaat uit een rabbit vibrator en een vibrerende masturbator. Beiden zijn USB oplaadbaar, waterproof en gemaakt van body safe siliconen materiaal. Tevens zijn beide producten voorzien van een boost acceleratie knop voor direct explosief extra stimulatie. **Omschrijving vibrator:** Stijlvolle rabbit vibrator met roterende g-spotstimulator en vibrerende clitoris... (1)
      Loverspremium Venus Vibrator & Vulcan Masturbator Voor Koppels Paars
      • 08717903272824
      3
      102.90 EUR
    • Loverspremium XL Full Body Magic Wand Massager Paars
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134236238.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162769093.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163013881.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163013875.jpg
      Loverspremium Loverspremium XL Full Body Magic Wand Massager Paars XL Full Body Magic Wand Massager Paars XL Full Body Magic Wand Massager Paars Trillingsmassageapparaat van siliconen en ABS-kunststof Druk eenmaal op om de hartslagmodus te wijzigen Druk en houd de knop 2 seconden ingedrukt om de zwakste trillingen te behouden (1)
      Loverspremium XL Full Body Magic Wand Massager Paars
      • 08717903271605
      2
      63.43 EUR
    • Loverspremium XL Full Body Magic Wand Massager Roos
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134236216.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163013874.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163013881.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163013875.jpg
      Loverspremium Loverspremium XL Full Body Magic Wand Massager Roos XL Full Body Magic Wand Massager Roos XL Full Body Magic Wand Massager Roos Vibrerende bodywand stimulator gemaakt van siliconen en ABS Aantal intensiteiten: 1 Aantal pulsatiemodi: 6 Aantal snelheden: 7 Accutype Wijzigingsmodus: druk eenmaal om de pulsatiemodus te wijzigen (1)
      Loverspremium XL Full Body Magic Wand Massager Roos
      • 08717903271612
      2
      61.72 EUR
    • Loverspremium O-Bunny Clitoris Stimulator Paars
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/132296895.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162811513.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163013221.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162811514.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163013219.jpg
      Loverspremium Loverspremium O-Bunny Clitoris Stimulator Paars O-Bunny Clitoris Stimulator Paars O-Bunny Clitoris Stimulator Paars De Honey O-Bunny is een kleine LoversPremium massager, vervaardigd in luxe geborsteld siliconen. Handig formaat voor om gemakkelijk vast houden. Krachtige en toch fluisterstille motor.De Honey O-Bunny massager leidt 10 vibratiestanden via de oren, en stimuleert gelijktijdig beide kanten van de clitoris. Gemaakt van hoogwaardige siliconen en ABS.Denk niet dat haar ondeugende oren er alleen maar zijn om er goed uit te zien, ze zijn geplaatst met twee krachtige motoren voor veel plezier. De rond... (1)
      Loverspremium O-Bunny Clitoris Stimulator Paars
      • 08717903271346
      2
      deal
      44.95 EUR
    • Loverspremium O-Remote Vibrend Eitje Julia Paars
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133048594.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162769466.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162805259.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162769272.jpg
      Loverspremium Loverspremium O-Remote Vibrend Eitje Julia Paars O-Remote Vibrend Eitje Julia Paars O-Remote Vibrend Eitje Julia Paars Vibrerend siliconen eitje met afstandsbediening en LED light. Aantal standen: 3 Aantal pulserende standen: 4 Oplaadbaar (USB) Waterdicht Hoe te gebruiken: - Aan/uit schakelen: houd de knop op de controller/ei ingedrukt om naar de 1e modus te gaan. - Klik op de knop op de controller om de stand te wijzigen. De 8ste stand is de stand-by stand. De functies rouleren. Als je het ei niet kan verbinden met de controller, houdt je de knop op de controller ingedrukt totdat het rode lampje brandt en kn... (1)
      Loverspremium O-Remote Vibrend Eitje Julia Paars
      • 08717903271407
      1
      59.90 EUR
    • Loverspremium O-Bunny Clitoris Stimulator Roos
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133941247.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162811513.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163013221.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159443066.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163013219.jpg
      Loverspremium Loverspremium O-Bunny Clitoris Stimulator Roos O-Bunny Clitoris Stimulator Roos O-Bunny Clitoris Stimulator Roos Een ondeugende maar schattig kleine LoversPremium massager. Vervaardigd in luxe geborsteld siliconen. Handig formaat om gemakkelijk vast houden. Krachtige en toch fluisterstille motor. De Honey O-Bunny massager leidt 10 vibratiestanden via de oren, en stimuleert gelijktijdig beide kanten van de clitoris. Het geïntegreerde LED-licht creëert prachtige gezichtsuitdrukkingen. Gemaakt van hoogwaardige siliconen en ABS. Denk niet dat haar ondeugende oren er alleen maar zijn om er goed uit te zien, ... (1)
      Loverspremium O-Bunny Clitoris Stimulator Roos
      • 08717903271353
      1
      55.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Durex DEFAULT
        • durex
      • Lelo DEFAULT
        • lelo
      • Lush DEFAULT
        • lush
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Durex (durex)
      • Lelo (lelo)
      • Lush (lush)
      • Womanizer (womanizer)
      • Satisfyer (satisfyer)
      • 210th (210th)
      • Adam & Eve (adam_eve)
      • Adrien Lastic (adrien_lastic)
      • Anal Fantasy (anal_fantasy)
      • Aneros (aneros)
      • AVE Concept (ave_concept)
      • B Swish (b_swish)
      • B-Vibe (b_vibe)
      • Baile (baile)
      • Bathmate (bathmate)
      • BeauMents (beauments)
      • Belladot (belladot)
      • Big Teaze Toys (big_teaze_toys)
      • Bijoux indiscrets (bijoux_indiscrets)
      • Black Velvets (black_velvets)
      • Bloom (bloom)
      • Blush (blush)
      • Bodywand (bodywand)
      • Bonbons (bonbons)
      • Calex (calex)
      • Calexotics (calexotics)
      • California exotic novelties (california_exotic_novelties)
      • California Exotics (california_exotics)
      • Clone-a-Willy (clone_a_willy)
      • Cloneboy (cloneboy)
      • Close 2 You (close_2_you)
      • Close2You (close2you)
      • Cobeco pharma (cobeco_pharma)
      • Cosmopolitan (cosmopolitan)
      • Dame Products (dame_products)
      • Doc johnson (doc_johnson)
      • Dorcel (dorcel)
      • Doxy (doxy)
      • Dream Toys (dream_toys)
      • Dreamtoys (dreamtoys)
      • Dörr (do_rr)
      • EasyToys (easytoys)
      • Easytoys Anal Collection (easytoys_anal_collection)
      • EasyToys - Couples Collection (easytoys_couples_collection)
      • Easytoys Fetish Collection (easytoys_fetish_collection)
      • Easytoys Men Only (easytoys_men_only)
      • EasyToys - Mini Vibe Collection (easytoys_mini_vibe_collection)
      • EasyToys Online Only (easytoys_online_only)
      • Easytoys - Vibe Collection (easytoys_vibe_collection)
      • EasyToys - Wand Collection (easytoys_wand_collection)
      • ElectroShock (electroshock)
      • Elegance (elegance)
      • Elvie (elvie)
      • Emojibator (emojibator)
      • Empire Labs (empire_labs)
      • Eros (eros)
      • Europe Magic Wand (europe_magic_wand)
      • Evolved (evolved)
      • Fantasy For Her (fantasy_for_her)
      • Feelz Toys (feelz_toys)
      • Feelztoys (feelztoys)
      • Fetish Fantasy (fetish_fantasy)
      • Fifty Shades Darker (fifty_shades_darker)
      • Fifty Shades Freed (fifty_shades_freed)
      • Fifty Shades of Grey (fifty_shades_of_grey)
      • Frisky (frisky)
      • Fun Factory (fun_factory)
      • Fun Toys (fun_toys)
      • G-Vibe (g_vibe)
      • Gaia (gaia)
      • Generic (generic)
      • Good Vibes Only (good_vibes_only)
      • Gvibe (gvibe)
      • Happy Rabbit (happy_rabbit)
      • Heat (heat)
      • Hot Octopuss (hot_octopuss)
      • Huismerk (huismerk)
      • Hustler (hustler)
      • Icicles (icicles)
      • Inmi (inmi)
      • Innovation (innovation)
      • Inspire (inspire)
      • Inya (inya)
      • Iplay (iplay)
      • Javida (javida)
      • Je Joue (je_joue)
      • Jelly Rancher (jelly_rancher)
      • JIL (jil)
      • JimmyJane (jimmyjane)
      • JÜLIE (ju_lie)
      • Kama Sutra (kama_sutra)
      • Kawai (kawai)
      • Kawaii (kawaii)
      • Kiiroo (kiiroo)
      • King Cock (king_cock)
      • Kokos (kokos)
      • Laid (laid)
      • Layla (layla)
      • Le Wand (le_wand)
      • Leten (leten)
      • Lil'Vibe (lil_vibe)
      • Love to love (love_to_love)
      • Loveboxxx (loveboxxx)
      • Lovelife by OhMiBod (lovelife_by_ohmibod)
      • Loveline (loveline)
      • Lovense (lovense)
      • Lovers Premium (lovers_premium)
      • Loverspremium (loverspremium)
      • Lovetoy (lovetoy)
      • Lust (lust)
      • Luxe (luxe)
      • LyBaile (lybaile)
      • Magic Motion (magic_motion)
      • Main Squeeze (main_squeeze)
      • Mandy Mystery (mandy_mystery)
      • Master Series (master_series)
      • Menzstuff (menzstuff)
      • MiaMaxx (miamaxx)
      • Mini Marvels (mini_marvels)
      • Mixed (mixed)
      • Mjuze (mjuze)
      • Monkey (monkey)
      • My (my)
      • MyMagicWand (mymagicwand)
      • MysteryVibe (mysteryvibe)
      • Mystim (mystim)
      • Nalone (nalone)
      • Nanma (nanma)
      • Nature (nature)
      • Nature Skin (nature_skin)
      • Nexus (nexus)
      • NJOY (njoy)
      • NMC (nmc)
      • Nobü (nobu_)
      • Nomi Tang (nomi_tang)
      • nsnovelties (nsnovelties)
      • Nu Sensuelle (nu_sensuelle)
      • O-Wand (o_wand)
      • Odeco (odeco)
      • Ohmibod (ohmibod)
      • OMG! (omg_)
      • Onbekend (onbekend)
      • One Touch (one_touch)
      • Ooh by Je Joue (ooh_by_je_joue)
      • OptiMALE (optimale)
      • Ouch! (ouch_)
      • Ovo (ovo)
      • Palm Power (palm_power)
      • Partner Toys (partner_toys)
      • Pharmquests (pharmquests)
      • Picobong (picobong)
      • Pillow Talk (pillow_talk)
      • Pipedream (pipedream)
      • Pixey Massager (pixey_massager)
      • Pjur (pjur)
      • PMV20 (pmv20)
      • Pornhub (pornhub)
      • Pornstar Signature Series (pornstar_signature_series)
      • Power (power)
      • Powerbullet (powerbullet)
      • Prestige (prestige)
      • Pretty Love (pretty_love)
      • Prostatic Play (prostatic_play)
      • Real (real)
      • Real Fantasy (real_fantasy)
      • Rebel (rebel)
      • Red Revolution (red_revolution)
      • Renegade (renegade)
      • Rianne s (rianne_s)
      • Rimba (rimba)
      • Rock Candy (rock_candy)
      • Rocks off (rocks_off)
      • ROMP (romp)
      • Rose (rose)
      • Rosy Gold (rosy_gold)
      • Screaming O (screaming_o)
      • Secrets Vibrating Panties (secrets_vibrating_panties)
      • SenseMax (sensemax)
      • Senzi (senzi)
      • Seven Creations (seven_creations)
      • Sexercise (sexercise)
      • Shibari (shibari)
      • Shots (shots)
      • Shots Media (shots_media)
      • Shots - Ouch! (shots_ouch_)
      • Shots toys (shots_toys)
      • Shunga (shunga)
      • Signature Cocks (signature_cocks)
      • Simplicity (simplicity)
      • Size Matters (size_matters)
      • Spark (spark)
      • Sportsheets (sportsheets)
      • Sqweel (sqweel)
      • Strap U (strap_u)
      • Strict (strict)
      • Supreme (supreme)
      • SURPRISE! Gift Boxes (surprise_gift_boxes)
      • Svakom (svakom)
      • Swan (swan)
      • Swan Vibes (swan_vibes)
      • Sway Vibes (sway_vibes)
      • Sweet Smile (sweet_smile)
      • System Jo (system_jo)
      • Tantus (tantus)
      • Teazers (teazers)
      • Tenga (tenga)
      • The Rabbit Company (the_rabbit_company)
      • The Screaming O (the_screaming_o)
      • Tickler (tickler)
      • Tokidoki (tokidoki)
      • Tom of Finland (tom_of_finland)
      • Topco (topco)
      • ToyJoy (toyjoy)
      • Trinity Vibes (trinity_vibes)
      • Under Control (under_control)
      • Unigro (unigro)
      • Vibe (vibe)
      • Vibe Couture (vibe_couture)
      • Vibe Therapy (vibe_therapy)
      • Vibes (vibes)
      • VIVE (vive)
      • Vogue (vogue)
      • Wanachi (wanachi)
      • Wand Essentials (wand_essentials)
      • We-vibe (we_vibe)
      • Willie (willie)
      • XR Brands (xr_brands)
      • Yesforlov (yesforlov)
      • Yiva (yiva)
      • You2Toys (you2toys)
      • Zalo (zalo)
      • Zero tolerance (zero_tolerance)
      • Zeus Electrosex (zeus_electrosex)
      • Zolo (zolo)
      • Zumio (zumio)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €26 (budget)
      • €26 - €30 (low)
      • €30 - €37 (medium)
      • > €37 (high)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl