x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er vibrators verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Loveboxxx vibrator

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in vibrator categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 10
    • Loveboxxx I Love Black Erotische Geschenkset Stuk
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149248958.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171514248.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171515991.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171515984.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171515989.jpg
      Loveboxxx Loveboxxx I Love Black Erotische Geschenkset Stuk I Love Black Erotische Geschenkset Stuk I Love Black Erotische Geschenkset Stuk Verras je partner met deze mooie cadeauset gevuld met leuke speeltjes. Deze 6-delige set heeft als thema "I Love Black" en alle toys hebben dan ook een stijlvolle zwarte kleur. De set is geschikt voor beginners en bevat speeltjes voor koppels. De set bestaat uit metalen handboeien met sleuteltjes, vaginaballetjes met contragewichtjes, een vibrerende cockring, een rabbit vibrator met roterende kralen, een oogmasker en een kietelaar. De cockring is inclusief batterijen (eenmalig gebruik) en de ... (1)
      Loveboxxx I Love Black Erotische Geschenkset Stuk
      • 08719497666706
      8
      30.16 EUR
    • Loveboxxx I Love Pink Set
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171519505.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171522570.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171522574.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171522566.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171522562.jpg
      Loveboxxx Loveboxxx I Love Pink Set I Love Pink Set I Love Pink Set Verras je partner met deze mooie cadeauset gevuld met leuke speeltjes. Deze 6-delige set heeft als thema "I Love Pink" en alle toys hebben dan ook een vrolijke roze kleur. De set is geschikt voor beginners en bevat speeltjes voor vrouwen en voor koppels. De set bestaat uit metalen handboeien met sleuteltjes, vaginaballetjes met contragewichtjes, een vingervibrator, een rabbit vibrator, een oogmasker en een kietelaar. De vingervibrator is inclusief batterijen (2 x LR41) en de rabbit vibrator i... (1)
      Loveboxxx I Love Pink Set
      • 08719497666737
      8
      25.38 EUR
    • Loveboxxx - I Love Red Couples Box
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156299210.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171524333.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171524337.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171524335.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171524339.jpg
      Loveboxxx Loveboxxx - I Love Red Couples Box - I Love Red Couples Box - I Love Red Couples Box Ben je op zoek naar het perfecte cadeau voor je partner waar je samen van kunt genieten? Dan is deze Loveboxxx de ideale keuze voor jou. Deze box bevat verschillende speeltjes die speciaal ontworpen zijn voor koppels en wordt geleverd in een luxe doos met een mooi design. De set bestaat uit de volgende producten: Vibrator Vaginaballetjes Vibrerende cockring Kietelaar Handboeien Oogmasker (1)
      Loveboxxx - I Love Red Couples Box
      • 08719497666713
      7
      24.41 EUR
    • Loveboxxx - Solo Box Man Stuk
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171519613.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171521745.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171521741.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171521744.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171521736.jpg
      Loveboxxx Loveboxxx - Solo Box Man Stuk - Solo Box Man Stuk - Solo Box Man Stuk Ben je op zoek naar het perfecte cadeau voor je vriend of man? Dan is deze Loveboxxx de ideale keuze voor jou. Deze box bevat verschillende speeltjes die speciaal ontworpen zijn voor mannen en wordt geleverd in een zeer luxe en discrete doos met een prachtig design. De set bestaat uit de volgende producten: Masturbator Siliconen buttplug Cockring Prostaatvibrator Cock- en ballring Toy bag (1)
      Loveboxxx - Solo Box Man Stuk
      • 08719497666751
      6
      deal
      74.90 EUR
    • Loveboxxx - Congratulations Erotische Geschenkset Stuk
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165918852.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148216017.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171047154.jpg
      Loveboxxx Loveboxxx - Congratulations Erotische Geschenkset Stuk - Congratulations Erotische Geschenkset Stuk - Congratulations Erotische Geschenkset Stuk Erotisch verjaardagspakket. kleiner dan br / groter dan (1)
      Loveboxxx - Congratulations Erotische Geschenkset Stuk
      • 08719497666676
      6
      deal
      23.94 EUR
    • Loveboxxx - Bdsm Erotische Geschenkset Stuk
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171512067.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171513641.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171513658.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171513647.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171513644.jpg
      Loveboxxx Loveboxxx - Bdsm Erotische Geschenkset Stuk - Bdsm Erotische Geschenkset Stuk - Bdsm Erotische Geschenkset Stuk Ben je op zoek naar het perfecte cadeau voor een liefhebber (1)
      Loveboxxx - Bdsm Erotische Geschenkset Stuk
      • 08719497666768
      6
      46.32 EUR
    • Loveboxxx I Love Diamonds Cadeauset
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171517844.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171520083.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171520085.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171520093.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171520094.jpg
      Loveboxxx Loveboxxx I Love Diamonds Cadeauset I Love Diamonds Cadeauset I Love Diamonds Cadeauset Verras je partner met deze mooie cadeauset gevuld met leuke speeltjes. Deze 6-delige set heeft als thema "I Love Diamonds" en beide vibrators zijn dan ook versierd met kleine strass-steentjes. De set is geschikt voor beginners en bevat speeltjes voor koppels. De set bestaat uit metalen handboeien met sleuteltjes, een mini vibrator, een G-spot vibrator, een vibrerende cockring, een oogmasker en een kietelaar. De cockring is inclusief batterijen (2 x knoopcelbatterijen) en beide vibrators zijn ... (1)
      Loveboxxx I Love Diamonds Cadeauset
      • 08719497666720
      5
      26.30 EUR
    • Loveboxxx - Romantic Couples Box
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171521828.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171524032.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171524024.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171524033.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171524023.jpg
      Loveboxxx Loveboxxx - Romantic Couples Box - Romantic Couples Box - Romantic Couples Box Ben je op zoek naar het perfecte cadeau voor jezelf en (1)
      Loveboxxx - Romantic Couples Box
      • 08719497666775
      4
      52.14 EUR
    • Loveboxxx - My Sexy BFF
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171901669.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171476194.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171323731.jpg
      Loveboxxx Loveboxxx - My Sexy BFF - My Sexy BFF - My Sexy BFF Geef je BFF een spannend, romantisch en erotisch cadeau met dit leuke verrassingspakketje vol speeltjes en uitdagingen. Ook geschikt voor beginners die graag eens wat nieuws willen ontdekken in de slaapkamer. Met de volgende unieke speeltjes: - Rozenblaadjes - Masker - Handboeien - Mini vibrator - Vibrerende cockring - Tickler - Dobbelsteentjes (1)
      Loveboxxx - My Sexy BFF
      • 08719934001879
      3
      24.90 EUR
    • Loveboxxx Super Sexy Vibrator Starter Kit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158179590.jpg
      Loveboxxx Loveboxxx Super Sexy Vibrator Starter Kit Super Sexy Vibrator Starter Kit Super Sexy Vibrator Starter Kit Deze mega Vibrator Set van Loveboxxx is een perfect cadeau om te geven aan jouw lover voor wat extra actie, plezier en spanning in de slaapkamer. Deze geschenkset bestaat uit verschillende seksspeeltjes welke geschikt zijn voor zowel de man en de vrouw als voor samen. Zo is de vibrator in de set een echt klassiek seksspeeltje voor vrouwen en zit er voor de man een mini masturbator in. Te gebruiken tijdens het voorspel of tijdens de seks. Afmetingen: Vagina Masturbator: Lengte: 10cm Vagina bal... (1)
      Loveboxxx Super Sexy Vibrator Starter Kit
      • 08719934001848
      2
      deal
      54.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Durex DEFAULT
        • durex
      • Lelo DEFAULT
        • lelo
      • Lush DEFAULT
        • lush
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Durex (durex)
      • Lelo (lelo)
      • Lush (lush)
      • Womanizer (womanizer)
      • Satisfyer (satisfyer)
      • 210th (210th)
      • Adam & Eve (adam_eve)
      • Adrien Lastic (adrien_lastic)
      • Alpha One (alpha_one)
      • Anal Fantasy (anal_fantasy)
      • Aneros (aneros)
      • AVE Concept (ave_concept)
      • B Swish (b_swish)
      • B-Vibe (b_vibe)
      • Baile (baile)
      • Bathmate (bathmate)
      • BeauMents (beauments)
      • Belladot (belladot)
      • Big Teaze Toys (big_teaze_toys)
      • Bijoux indiscrets (bijoux_indiscrets)
      • Black Velvets (black_velvets)
      • Bloom (bloom)
      • Blush (blush)
      • Bodywand (bodywand)
      • Bonbons (bonbons)
      • Calex (calex)
      • Calexotics (calexotics)
      • California exotic novelties (california_exotic_novelties)
      • California Exotics (california_exotics)
      • Classix (classix)
      • Clone-a-Willy (clone_a_willy)
      • Cloneboy (cloneboy)
      • Close 2 You (close_2_you)
      • Close2You (close2you)
      • Closet Collection (closet_collection)
      • Cobeco pharma (cobeco_pharma)
      • Cosmopolitan (cosmopolitan)
      • Crave (crave)
      • Dame Products (dame_products)
      • Doc johnson (doc_johnson)
      • Dorcel (dorcel)
      • Doxy (doxy)
      • Dream Toys (dream_toys)
      • Dreamtoys (dreamtoys)
      • Dörr (do_rr)
      • EasyToys (easytoys)
      • Easytoys Anal Collection (easytoys_anal_collection)
      • EasyToys - Couples Collection (easytoys_couples_collection)
      • Easytoys Fetish Collection (easytoys_fetish_collection)
      • Easytoys Men Only (easytoys_men_only)
      • EasyToys - Mini Vibe Collection (easytoys_mini_vibe_collection)
      • EasyToys Online Only (easytoys_online_only)
      • Easytoys - Vibe Collection (easytoys_vibe_collection)
      • EasyToys - Wand Collection (easytoys_wand_collection)
      • Elegance (elegance)
      • Emojibator (emojibator)
      • Eros (eros)
      • Europe Magic Wand (europe_magic_wand)
      • Evolved (evolved)
      • Fantasy For Her (fantasy_for_her)
      • Feelz Toys (feelz_toys)
      • Feelztoys (feelztoys)
      • Fetish Fantasy (fetish_fantasy)
      • Fifty Shades Darker (fifty_shades_darker)
      • Fifty Shades Freed (fifty_shades_freed)
      • Fifty Shades of Grey (fifty_shades_of_grey)
      • Frisky (frisky)
      • Fun Factory (fun_factory)
      • Fun Toys (fun_toys)
      • Gaia (gaia)
      • Generic (generic)
      • Good Vibes Only (good_vibes_only)
      • Gvibe (gvibe)
      • Happy Rabbit (happy_rabbit)
      • Heat (heat)
      • Hot Octopuss (hot_octopuss)
      • Huismerk (huismerk)
      • Hustler (hustler)
      • Icicles (icicles)
      • Inmi (inmi)
      • Innovation (innovation)
      • Inspire (inspire)
      • Inya (inya)
      • Iplay (iplay)
      • Iroha (iroha)
      • Javida (javida)
      • Je Joue (je_joue)
      • Jelly Rancher (jelly_rancher)
      • JIL (jil)
      • JimmyJane (jimmyjane)
      • JÜLIE (ju_lie)
      • Kama Sutra (kama_sutra)
      • Kawai (kawai)
      • Kawaii (kawaii)
      • Kiiroo (kiiroo)
      • King Cock (king_cock)
      • Kokos (kokos)
      • Laid (laid)
      • Layla (layla)
      • Le Wand (le_wand)
      • Leten (leten)
      • Liberator (liberator)
      • Lil'Vibe (lil_vibe)
      • Love to love (love_to_love)
      • Loveboxxx (loveboxxx)
      • Lovelife by OhMiBod (lovelife_by_ohmibod)
      • Loveline (loveline)
      • Lovense (lovense)
      • Lovers Premium (lovers_premium)
      • Loverspremium (loverspremium)
      • Lovetoy (lovetoy)
      • Lust (lust)
      • Luxe (luxe)
      • LyBaile (lybaile)
      • Magic Motion (magic_motion)
      • Main Squeeze (main_squeeze)
      • Mandy Mystery (mandy_mystery)
      • Manuela Crazy (manuela_crazy)
      • Marc Dorcel (marc_dorcel)
      • Master Series (master_series)
      • MiaMaxx (miamaxx)
      • Mini Marvels (mini_marvels)
      • Mixed (mixed)
      • Mjuze (mjuze)
      • Monkey (monkey)
      • MonkeySpanker (monkeyspanker)
      • Motley crue (motley_crue)
      • MyMagicWand (mymagicwand)
      • MysteryVibe (mysteryvibe)
      • Mystim (mystim)
      • Nalone (nalone)
      • Nanma (nanma)
      • Nature (nature)
      • Nature Skin (nature_skin)
      • Nexus (nexus)
      • NJOY (njoy)
      • NMC (nmc)
      • Nobü (nobu_)
      • Nomi Tang (nomi_tang)
      • nsnovelties (nsnovelties)
      • Nu Sensuelle (nu_sensuelle)
      • O-Wand (o_wand)
      • Odeco (odeco)
      • Ohmibod (ohmibod)
      • OMG! (omg_)
      • Onbekend (onbekend)
      • One Touch (one_touch)
      • Ooh by Je Joue (ooh_by_je_joue)
      • OptiMALE (optimale)
      • Ouch! (ouch_)
      • Outlet (outlet)
      • Ovo (ovo)
      • Palm Power (palm_power)
      • PalmPower (palmpower)
      • Partner Toys (partner_toys)
      • Pharmquests (pharmquests)
      • Picobong (picobong)
      • Pillow Talk (pillow_talk)
      • Pipedream (pipedream)
      • Pixey Massager (pixey_massager)
      • Pjur (pjur)
      • PMV20 (pmv20)
      • Pornhub (pornhub)
      • Pornstar Signature Series (pornstar_signature_series)
      • Power (power)
      • Powerbullet (powerbullet)
      • Prestige (prestige)
      • Pretty Love (pretty_love)
      • Prostatic Play (prostatic_play)
      • Real (real)
      • Real Fantasy (real_fantasy)
      • Realov (realov)
      • Realrock (realrock)
      • Rebel (rebel)
      • Red Revolution (red_revolution)
      • Renegade (renegade)
      • Rianne s (rianne_s)
      • Rimba (rimba)
      • Rock Candy (rock_candy)
      • Rocks off (rocks_off)
      • ROMP (romp)
      • Rose (rose)
      • Rosy Gold (rosy_gold)
      • Safe (safe)
      • Screaming O (screaming_o)
      • Secrets Vibrating Panties (secrets_vibrating_panties)
      • SenseMax (sensemax)
      • Senzi (senzi)
      • Seven Creations (seven_creations)
      • Sexercise (sexercise)
      • Shibari (shibari)
      • Shots (shots)
      • Shots Media (shots_media)
      • Shots - Ouch! (shots_ouch_)
      • Shots toys (shots_toys)
      • Shunga (shunga)
      • Signature Cocks (signature_cocks)
      • Simplicity (simplicity)
      • Sinful (sinful)
      • Size Matters (size_matters)
      • Spark (spark)
      • Sportsheets (sportsheets)
      • Sqweel (sqweel)
      • Strap U (strap_u)
      • Strict (strict)
      • Supreme (supreme)
      • SURPRISE! Gift Boxes (surprise_gift_boxes)
      • Svakom (svakom)
      • Swan (swan)
      • Swan Vibes (swan_vibes)
      • Sway Vibes (sway_vibes)
      • Sweet Smile (sweet_smile)
      • System Jo (system_jo)
      • Tantus (tantus)
      • Teazers (teazers)
      • Tenga (tenga)
      • The Rabbit Company (the_rabbit_company)
      • The Screaming O (the_screaming_o)
      • Tickler (tickler)
      • Tokidoki (tokidoki)
      • Tom of Finland (tom_of_finland)
      • Topco (topco)
      • ToyJoy (toyjoy)
      • Trinity Vibes (trinity_vibes)
      • Under Control (under_control)
      • Vibe (vibe)
      • Vibe Couture (vibe_couture)
      • Vibe Therapy (vibe_therapy)
      • Vibease (vibease)
      • Vibes (vibes)
      • VIVE (vive)
      • Vogue (vogue)
      • Wanachi (wanachi)
      • Wand Essentials (wand_essentials)
      • We-vibe (we_vibe)
      • Willie (willie)
      • Wonderlust (wonderlust)
      • XR Brands (xr_brands)
      • Yesforlov (yesforlov)
      • Yiva (yiva)
      • You2Toys (you2toys)
      • Zalo (zalo)
      • Zero tolerance (zero_tolerance)
      • Zeus Electrosex (zeus_electrosex)
      • Zini (zini)
      • Zolo (zolo)
      • Zumio (zumio)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €26 (budget)
      • €26 - €30 (low)
      • €30 - €37 (medium)
      • > €37 (high)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl