x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er vibrators verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Loveboxxx vibrator

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in vibrator categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 9
    • Loveboxxx - Let'S Celebrate 1st
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165918852.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148216017.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172902141.jpg
      Loveboxxx Loveboxxx - Let'S Celebrate 1st - Let'S Celebrate 1st - Let'S Celebrate 1st Erotisch verjaardagspakket. Beleef een erotische romantische en spannende avond met dit geweldige pakket vol met speeltjes en uitdagingen. Deze 7-delige set bestaat uit: - Rode rozenblaadjes - Rode blinddoek - Rode tickler - Zilverkleurige handboeien - Roze mini vibrator - Roze vibrerende cockring - Dobbelstenen (1)
      Loveboxxx - Let'S Celebrate 1st
      • 08719497666676
      10
      15.08 EUR
    • Loveboxxx - I Love Black Cadeauset
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149248958.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189992628.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189987557.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189992630.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189992627.jpg
      Loveboxxx Loveboxxx - I Love Black Cadeauset - I Love Black Cadeauset - I Love Black Cadeauset Verras je partner met deze mooie cadeauset gevuld met leuke speeltjes. Deze 6-delige set heeft als thema "I Love Black" en alle toys hebben dan ook een stijlvolle zwarte kleur. De set is geschikt voor beginners en bevat speeltjes voor koppels. De set bestaat uit metalen handboeien met sleuteltjes, vaginaballetjes met contragewichtjes, een vibrerende cockring, een dolfijnvibrator met roterende kralen, een oogmasker en een kietelaar. De cockring is inclusief batterijen (eenmalig gebruik) en de ... (1)
      Loveboxxx - I Love Black Cadeauset
      • 08719497666706
      9
      32.75 EUR
    • Loveboxxx - I Love Pink Cadeauset
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189980440.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189987385.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189987383.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189987387.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189987386.jpg
      Loveboxxx Loveboxxx - I Love Pink Cadeauset - I Love Pink Cadeauset - I Love Pink Cadeauset Verras je partner met deze mooie cadeauset gevuld met leuke speeltjes. Deze 6-delige set heeft als thema "I Love Pink" en alle toys hebben dan ook een vrolijke roze kleur. De set is geschikt voor beginners en bevat speeltjes voor vrouwen en voor koppels. De set bestaat uit metalen handboeien met sleuteltjes, vaginaballetjes met contragewichtjes, een vingervibrator, een rabbit vibrator, een oogmasker en een kietelaar. De vingervibrator is inclusief batterijen (2 x LR41) en de rabbit vibrator i... (1)
      Loveboxxx - I Love Pink Cadeauset
      • 08719497666737
      9
      deal
      39.95 EUR
    • Loveboxxx - Solo Box Man
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189989686.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189993873.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189993874.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189993871.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189993876.jpg
      Loveboxxx Loveboxxx - Solo Box Man - Solo Box Man - Solo Box Man Ben je op zoek naar het perfecte cadeau voor je vriend of man? Dan is deze Loveboxxx de ideale keuze voor jou. Deze box bevat verschillende speeltjes die speciaal ontworpen zijn voor mannen en wordt geleverd in een zeer luxe en discrete doos met een prachtig design. De set bestaat uit de volgende producten: Masturbator Siliconen buttplug Cockring Prostaatvibrator Cock- en ballring Toy bag (1)
      Loveboxxx - Solo Box Man
      • 08719497666751
      8
      deal
      69.95 EUR
    • Loveboxxx - BDSM Box
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189987912.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189992865.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189992869.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189992871.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189992874.jpg
      Loveboxxx Loveboxxx - BDSM Box - BDSM Box - BDSM Box Ben je op zoek naar het perfecte cadeau voor een liefhebber van BDSM? Dan is deze Loveboxxx de ideale keuze Deze box bevat verschillende BDSM speeltjes die zorgen voor vele spannende avonden. De toys worden geleverd in een zeer luxe en discrete doos met een prachtig design. De set bestaat uit de volgende producten: - Wand vibrator- Bondagetouw- Kunstleren handboeien- Kunstleren oogmasker- Flogger- Toy bag (1)
      Loveboxxx - BDSM Box
      • 08719497666768
      8
      deal
      76.95 EUR
    • Loveboxxx - Romantic Couples Box 1st
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189985002.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189990470.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189990467.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189990473.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189990479.jpg
      Loveboxxx Loveboxxx - Romantic Couples Box 1st - Romantic Couples Box 1st - Romantic Couples Box 1st Ben je op zoek naar het perfecte cadeau voor jezelf en je partner? Dan is deze Loveboxxx de ideale keuze voor jou. Deze box bevat een combinatie van speeltjes voor mannen en vrouwen en wordt geleverd in een zeer luxe en discrete doos met een prachtig design. De set bestaat uit de volgende producten: Clitoris vibrator Vibratie-eitje met afstandsbediening Vibrerende cockring Kietelaar Seksdobbelstenen Toy bag (1)
      Loveboxxx - Romantic Couples Box 1st
      • 08719497666775
      8
      deal
      76.95 EUR
    • Loveboxxx - I Love Red Couples Box
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189980380.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189987154.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189987152.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189987150.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189987151.jpg
      Loveboxxx Loveboxxx - I Love Red Couples Box - I Love Red Couples Box - I Love Red Couples Box Ben je op zoek naar het perfecte cadeau voor je partner waar je samen van kunt genieten? Dan is deze Loveboxxx de ideale keuze voor jou. Deze box bevat verschillende speeltjes die speciaal ontworpen zijn voor koppels en wordt geleverd in een luxe doos met een mooi design. De set bestaat uit de volgende producten: Vibrator Vaginaballetjes Vibrerende cockring Kietelaar Handboeien Oogmasker Specificaties:Penetratie mogelijk - JaGeschikt glijmiddel - WaterbasisEindoordeel - 5Vibratie type - Varia... (1)
      Loveboxxx - I Love Red Couples Box
      • 08719497666713
      8
      deal
      39.95 EUR
    • Loveboxxx - I Love Diamonds Cadeauset
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163733259.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189990982.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189990983.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189990979.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172562353.jpg
      Loveboxxx Loveboxxx - I Love Diamonds Cadeauset - I Love Diamonds Cadeauset - I Love Diamonds Cadeauset Verras je partner met deze mooie cadeauset gevuld met leuke speeltjes. Deze 6-delige set heeft als thema "I Love Diamonds" en beide vibrators zijn dan ook versierd met kleine strass-steentjes. De set is geschikt voor beginners en bevat speeltjes voor koppels. De set bestaat uit metalen handboeien met sleuteltjes, een mini vibrator, een G-spot vibrator, een vibrerende cockring, een oogmasker en een kietelaar. De cockring is inclusief batterijen (2 x knoopcelbatterijen) en beide vibrators zijn ... (1)
      Loveboxxx - I Love Diamonds Cadeauset
      • 08719497666720
      7
      29.95 EUR
    • Loveboxxx Super Sexy Starter Kit - Erotisch Geschenkset - Vibrator - Masturbator - Paars
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/173532920.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172565260.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172565265.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172565256.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172565263.jpg
      Loveboxxx Loveboxxx Super Sexy Starter Kit - Erotisch Geschenkset - Vibrator - Masturbator - Paars Super Sexy Starter Kit - Erotisch Geschenkset - Vibrator - Masturbator - Paars Super Sexy Starter Kit - Erotisch Geschenkset - Vibrator - Masturbator - Paars Complete set Verschillende speeltjes Voor mannen, vrouwen en koppels Leuk als cadeau (1)
      Loveboxxx Super Sexy Starter Kit - Erotisch Geschenkset - Vibrator - Masturbator - Paars
      • 08719934001848
      3
      deal
      54.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Durex DEFAULT
        • durex
      • Lelo DEFAULT
        • lelo
      • Lush DEFAULT
        • lush
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Durex (durex)
      • Lelo (lelo)
      • Lush (lush)
      • Satisfyer (satisfyer)
      • Womanizer (womanizer)
      • 210th (210th)
      • Adam & Eve (adam_eve)
      • Adrien Lastic (adrien_lastic)
      • Alpha-Pro (alpha_pro)
      • Anal Fantasy (anal_fantasy)
      • Aneros (aneros)
      • Aquatic (aquatic)
      • Aria (aria)
      • Attraction (attraction)
      • B Swish (b_swish)
      • B Yours (b_yours)
      • B-Vibe (b_vibe)
      • Bad Kitty (bad_kitty)
      • Basic (basic)
      • Basix (basix)
      • Bathmate (bathmate)
      • BeauMents (beauments)
      • Belladot (belladot)
      • Belou (belou)
      • Bendie Power Stud (bendie_power_stud)
      • Big Teaze Toys (big_teaze_toys)
      • BigStuff (bigstuff)
      • Bijoux indiscrets (bijoux_indiscrets)
      • Black Velvets (black_velvets)
      • Bloom (bloom)
      • Blush (blush)
      • BMS (bms)
      • Bodywand (bodywand)
      • BOOM (boom)
      • Calex (calex)
      • Calexotics (calexotics)
      • California exotic novelties (california_exotic_novelties)
      • California Exotics (california_exotics)
      • Christine le Duc (christine_le_duc)
      • Classix (classix)
      • Cleopatra (cleopatra)
      • Clone-a-Willy (clone_a_willy)
      • Cloneboy (cloneboy)
      • Close 2 You (close_2_you)
      • Close2You (close2you)
      • Closet Collection (closet_collection)
      • Cloud 9 (cloud_9)
      • Cobeco pharma (cobeco_pharma)
      • Cosmopolitan (cosmopolitan)
      • Crave (crave)
      • Crazy Bull (crazy_bull)
      • Cuties (cuties)
      • Dame (dame)
      • Dame Products (dame_products)
      • Dillio (dillio)
      • Dirty Little Secret (dirty_little_secret)
      • Doc johnson (doc_johnson)
      • Dona (dona)
      • Dorcel (dorcel)
      • Doxy (doxy)
      • Dr Skin (dr_skin)
      • Dream Toys (dream_toys)
      • Dream Toys by Tonga (dream_toys_by_tonga)
      • Dreamtoys (dreamtoys)
      • Dörr (do_rr)
      • EasyToys (easytoys)
      • Easytoys Anal Collection (easytoys_anal_collection)
      • Easytoys Fetish Collection (easytoys_fetish_collection)
      • Easytoys Men Only (easytoys_men_only)
      • EasyToys - Mini Vibe Collection (easytoys_mini_vibe_collection)
      • EasyToys Online Only (easytoys_online_only)
      • Easytoys - Vibe Collection (easytoys_vibe_collection)
      • EasyToys - Wand Collection (easytoys_wand_collection)
      • ElectroShock (electroshock)
      • Elegance (elegance)
      • Elite (elite)
      • Elvie (elvie)
      • Embrace (embrace)
      • Emojibator (emojibator)
      • Empire Labs (empire_labs)
      • Entice (entice)
      • Eros (eros)
      • Europe Magic Wand (europe_magic_wand)
      • Evolved (evolved)
      • Fantasy (fantasy)
      • Fantasy For Her (fantasy_for_her)
      • Feelz Toys (feelz_toys)
      • Feelztoys (feelztoys)
      • Femintimate (femintimate)
      • Fetish Fantasy (fetish_fantasy)
      • Fifty Shades of Grey (fifty_shades_of_grey)
      • Firefly (firefly)
      • FLARE (flare)
      • Frisky (frisky)
      • Fun Factory (fun_factory)
      • Fun Toys (fun_toys)
      • G-Vibe (g_vibe)
      • Gaia (gaia)
      • Gaya (gaya)
      • Gc (gc)
      • Gemüse (gemu_se)
      • Generic (generic)
      • Good Vibes Only (good_vibes_only)
      • GreyGasms (greygasms)
      • Gvibe (gvibe)
      • HANCA (hanca)
      • Happy Rabbit (happy_rabbit)
      • Heat (heat)
      • Hot Octopuss (hot_octopuss)
      • Hotlips (hotlips)
      • Huismerk (huismerk)
      • Hustler (hustler)
      • Icicles (icicles)
      • Inmi (inmi)
      • Innovation (innovation)
      • Inspire (inspire)
      • Intimina (intimina)
      • Inya (inya)
      • Iplay (iplay)
      • Iroha (iroha)
      • Javida (javida)
      • Je Joue (je_joue)
      • Jelly Joy (jelly_joy)
      • JIL (jil)
      • JimmyJane (jimmyjane)
      • Jopen (jopen)
      • JÜLIE (ju_lie)
      • Kama Sutra (kama_sutra)
      • Kawaii (kawaii)
      • Kheper Games (kheper_games)
      • Kiiroo (kiiroo)
      • King Cock (king_cock)
      • KINK (kink)
      • Kink by Doc Johnson (kink_by_doc_johnson)
      • Kokos (kokos)
      • Krypton Stix (krypton_stix)
      • Laid (laid)
      • Layla (layla)
      • Le Wand (le_wand)
      • Leten (leten)
      • Lil'Vibe (lil_vibe)
      • Love to love (love_to_love)
      • Lovebotz (lovebotz)
      • Loveboxxx (loveboxxx)
      • LoveHoney (lovehoney)
      • Lovelife by OhMiBod (lovelife_by_ohmibod)
      • Loveline (loveline)
      • Lovense (lovense)
      • Loverboy (loverboy)
      • Lovers Premium (lovers_premium)
      • Loverspremium (loverspremium)
      • Lovetoy (lovetoy)
      • Luna (luna)
      • Lust (lust)
      • Luxe (luxe)
      • LyBaile (lybaile)
      • M for men (m_for_men)
      • Magic Motion (magic_motion)
      • Mandy Mystery (mandy_mystery)
      • Marc Dorcel (marc_dorcel)
      • Master Series (master_series)
      • ME2 (me2)
      • Menzstuff (menzstuff)
      • MiaMaxx (miamaxx)
      • Mini (mini)
      • Mini Marvels (mini_marvels)
      • Mixed (mixed)
      • Mjuze (mjuze)
      • Motley crue (motley_crue)
      • MyMagicWand (mymagicwand)
      • MysteryVibe (mysteryvibe)
      • Mystim (mystim)
      • Naghi (naghi)
      • Nalone (nalone)
      • Nanma (nanma)
      • Nature (nature)
      • Nature Skin (nature_skin)
      • Nexus (nexus)
      • NJOY (njoy)
      • NMC (nmc)
      • Nobü (nobu_)
      • Nomi Tang (nomi_tang)
      • nsnovelties (nsnovelties)
      • Nu (nu)
      • Nu Sensuelle (nu_sensuelle)
      • O-Wand (o_wand)
      • Odeco (odeco)
      • Ohmibod (ohmibod)
      • OMG! (omg_)
      • Onbekend (onbekend)
      • Ooh by Je Joue (ooh_by_je_joue)
      • OptiMALE (optimale)
      • Orgie (orgie)
      • Ouch! (ouch_)
      • Outlet (outlet)
      • Overig (overig)
      • Ovo (ovo)
      • Palm Power (palm_power)
      • PalmPower (palmpower)
      • Panthra (panthra)
      • Partner (partner)
      • Partner Toys (partner_toys)
      • Performance (performance)
      • Pharmquests (pharmquests)
      • Picobong (picobong)
      • Pillow Talk (pillow_talk)
      • Pipedream (pipedream)
      • Pixey Massager (pixey_massager)
      • Pjur (pjur)
      • PleasureLab (pleasurelab)
      • PMV20 (pmv20)
      • Pornhub (pornhub)
      • Pornstar Signature Series (pornstar_signature_series)
      • Power (power)
      • Powerbullet (powerbullet)
      • Prestige (prestige)
      • Pretty Love (pretty_love)
      • Prostatic Play (prostatic_play)
      • Purrfect Silicone (purrfect_silicone)
      • Real Fantasy (real_fantasy)
      • Real Feel (real_feel)
      • Real Feel Deluxe (real_feel_deluxe)
      • Realov (realov)
      • Realrock (realrock)
      • Rebel (rebel)
      • Red Revolution (red_revolution)
      • Renegade (renegade)
      • Rianne s (rianne_s)
      • Rimba (rimba)
      • Rock Candy (rock_candy)
      • Rocks (rocks)
      • Rocks off (rocks_off)
      • ROMP (romp)
      • Rose (rose)
      • Rosy Gold (rosy_gold)
      • Ruf (ruf)
      • Screaming O (screaming_o)
      • Secrets Vibrating Panties (secrets_vibrating_panties)
      • SenseMax (sensemax)
      • Senzi (senzi)
      • Seven Creations (seven_creations)
      • Sexercise (sexercise)
      • Sexy Things (sexy_things)
      • Shibari (shibari)
      • Shots (shots)
      • Shots Media (shots_media)
      • Shots - Ouch! (shots_ouch_)
      • Shots toys (shots_toys)
      • Signature Cocks (signature_cocks)
      • Simplicity (simplicity)
      • Sinfive (sinfive)
      • Sir Richard's (sir_richard_s)
      • Size Matters (size_matters)
      • Slow Sex (slow_sex)
      • Smile Maker (smile_maker)
      • Sola (sola)
      • Spark (spark)
      • Splash (splash)
      • Sportsheets (sportsheets)
      • Sqweel (sqweel)
      • SToys (stoys)
      • Strap U (strap_u)
      • Strict (strict)
      • SURPRISE! Gift Boxes (surprise_gift_boxes)
      • Svakom (svakom)
      • Swan (swan)
      • Swan Vibes (swan_vibes)
      • Sway Vibes (sway_vibes)
      • Sweet Smile (sweet_smile)
      • System Jo (system_jo)
      • Tantus (tantus)
      • Teazers (teazers)
      • Temptasia (temptasia)
      • Tenga (tenga)
      • The D (the_d)
      • The Rabbit Company (the_rabbit_company)
      • The Screaming O (the_screaming_o)
      • Tickler (tickler)
      • Tokidoki (tokidoki)
      • Tom of Finland (tom_of_finland)
      • Tonga (tonga)
      • Topco (topco)
      • ToyJoy (toyjoy)
      • Toyz4Lovers (toyz4lovers)
      • Trinity Vibes (trinity_vibes)
      • Under Control (under_control)
      • Unigro (unigro)
      • Vibe (vibe)
      • Vibe Couture (vibe_couture)
      • Vibe Therapy (vibe_therapy)
      • Vibease (vibease)
      • Vibes (vibes)
      • VIVE (vive)
      • Vogue (vogue)
      • Voodoo (voodoo)
      • Wanachi (wanachi)
      • Wand Essentials (wand_essentials)
      • We-vibe (we_vibe)
      • White (white)
      • Willie (willie)
      • Wonderlust (wonderlust)
      • X5 Men (x5_men)
      • XR Brands (xr_brands)
      • Yesforlov (yesforlov)
      • Yiva (yiva)
      • You2Toys (you2toys)
      • Zalo (zalo)
      • Zero tolerance (zero_tolerance)
      • Zeus Electrosex (zeus_electrosex)
      • Zini (zini)
      • Zolo (zolo)
      • Zumio (zumio)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €26 (budget)
      • €26 - €30 (low)
      • €30 - €37 (medium)
      • > €37 (high)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl