x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er vibrators verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Le Wand vibrator

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in vibrator categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 10
    • Le Wand Oplaadbare Wand Massager - Wit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157443003.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171503873.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171503872.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162768797.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162806193.jpg
      Le Wand Le Wand Oplaadbare Wand Massager - Wit Oplaadbare Wand Massager - Wit Oplaadbare Wand Massager - Wit De Le Wand is zeer luxe, krachtige wand vibrator in een mooie lichte kleur. De wand massager is lichter dan de standaard massagers en is draadloos. De Le Wand is namelijk een oplaadbare vibrator. De kop is gemaakt van Body Safe Siliconen dat erg fijn aanvoelt op de huid. Daarnaast heeft de massagestaaf 20 vibratiestanden met elk 10 intensiteitsniveaus voor eindeloos plezier. Hou de plus- en minknop tegelijkertijd in om vibrator te vergrendelen/ontgrendelen. Met de plusknop gaat de vibrator aa... (1)
      Le Wand Oplaadbare Wand Massager - Wit
      • 04890808186855
      5
      158.83 EUR
    • Le Wand - Petite Oplaadbare Vibrerende Massager Blauw
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163171444.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163171445.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171674822.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171674820.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165329413.jpg
      Le Wand Le Wand - Petite Oplaadbare Vibrerende Massager Blauw - Petite Oplaadbare Vibrerende Massager Blauw - Petite Oplaadbare Vibrerende Massager Blauw Le Wand Petite Oplaadbare Vibrerende Massager Blauw is een kleinere versie van onze iconische, krachtige wand. Le Wand Petite is kleiner qua formaat, maar groots in kracht. Het heeft 10 rommelende vibratie snelheden en 6 vibratie patronen. Het slanke en stijlvolle ontwerp zorgt voor geconcentreerde vibraties in de kop van de wand. Het is USB oplaadbaar en geschikt voor onder de douche en in bad. Het gebruiksvriendelijke formaat van de Le Wand Petite is geweldig voor degenen die nieuw zijn in ... (1)
      Le Wand - Petite Oplaadbare Vibrerende Massager Blauw
      • 04890808222072
      5
      100.68 EUR
    • Le Wand - Krachtige Plug-in Vibrerende Massager Creme
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171675002.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171675001.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171675010.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171675005.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171675008.jpg
      Le Wand Le Wand - Krachtige Plug-in Vibrerende Massager Creme - Krachtige Plug-in Vibrerende Massager Creme - Krachtige Plug-in Vibrerende Massager Creme Le Wand Krachtige Vibrerende Massager Met Stekker Creme is een best-in-class, klassieke stijl vibrerende stimulator met een ongeëvenaarde kwaliteit met een bekroond ontwerp dat daarbij past. Deze wereldwijd compatibele A / C-aangedreven vibe heeft 10 kenmerkende, zware vibratiesnelheden en 6 vibratiepatronen. De slanke, zachte handgreep en het extra lange snoer van 245 cm maken het gemakkelijk vast te houden en te navigeren in meerdere hoeken, terwijl de flexibele nek buigt voor positionering... (1)
      Le Wand - Krachtige Plug-in Vibrerende Massager Creme
      • 04890808227732
      4
      91.99 EUR
    • Le Wand - Oplaadbare Massager Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172923712.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171675039.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171675035.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171675044.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171675043.jpg
      Le Wand Le Wand - Oplaadbare Massager Zwart - Oplaadbare Massager Zwart - Oplaadbare Massager Zwart Introductie van Le Wand. Le Wand, een oplaadbare vibrerende wandmassager welke intens en sensueel genot levert. Deze luxe wandmassager heeft 10 onderscheidende, stevige snelheden en 20 verschillende vibraties. Het geeft je krachtig penetrerend genot door het gemak en de veelzijdigheid van een oplaadbare wandmassager. Een gemakkelijk ontwerp welke leidt tot zorgeloos plezier. - 20 verschillende vibraties - Flexibele hals - Gemakkelijk te gebruiken knoppen - Lichaamsveilige siliconen - 10 vibra... (1)
      Le Wand - Oplaadbare Massager Zwart
      • 04890808221808
      4
      124.00 EUR
    • Le Wand - Petite Oplaadbare Vibrerende Massager Paars
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171671712.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171671714.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171671716.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171671718.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171671717.jpg
      Le Wand Le Wand - Petite Oplaadbare Vibrerende Massager Paars - Petite Oplaadbare Vibrerende Massager Paars - Petite Oplaadbare Vibrerende Massager Paars Voorzien van 6 verschillende standen en 10 snelheden mag dit speeltje terecht luxe worden genoemd! Prachtig en hoogwaardig afgewerkt is de wand massager ook voorzien van een huidvriendelijke kop. Met een flexibele hals zijn alle plekken op jouw lichaam voor deze krachtpatser geen enkel probleem. Draadloos uitgevoerd en op te laden middels de bijgeleverde USB kabel . Tot 3 uur speel plezier. Volledige lengte 25,4 cm, kop diameter 4,7 cm. Siliconen met een PU-coating. Bevat een opbergtas, reisv... (1)
      Le Wand - Petite Oplaadbare Vibrerende Massager Paars
      • 04890808209769
      4
      94.00 EUR
    • Le Wand Oplaadbare Massager Grijs
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157001547.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171521236.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171521235.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163169926.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162768797.jpg
      Le Wand Le Wand Oplaadbare Massager Grijs Oplaadbare Massager Grijs Oplaadbare Massager Grijs Voorzien van 20 verschillende standen en 10 snelheden mag dit speeltje terecht luxe worden genoemd! Prachtig en hoogwaardig afgewerkt is de wand massager ook voorzien van een huidvriendelijke kop. Met een flexibele hals zijn alle plekken op jouw lichaam voor deze krachtpatser geen enkel probleem. Draadloos uitgevoerd en op te laden middels de bijgeleverde USB kabel. Tot 3 uur speel plezier. V olledige lengte 33,5 cm, diameter max. 6,3 cm. Siliconen met een PU-coating, ABS. Bevat een opbergtas... (1)
      Le Wand Oplaadbare Massager Grijs
      • 04890808186862
      4
      deal
      229.00 EUR
    • Le Wand Petite Oplaadbare Wand Massager - Rose goud
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171672018.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171672017.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163169929.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147451364.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162769174.jpg
      Le Wand Le Wand Petite Oplaadbare Wand Massager - Rose goud Petite Oplaadbare Wand Massager - Rose goud Petite Oplaadbare Wand Massager - Rose goud Le Wand Rechargeable Vibrating Massager Petite is een kleinere versie van onze iconische, krachtige wand. Le Wand Petite is kleiner qua formaat, maar groots in kracht. Het heeft 10 rommelende vibratie snelheden en 6 vibratie patronen. Het slanke en stijlvolle ontwerp zorgt voor geconcentreerde vibraties in de kop van de wand. Het is USB oplaadbaar en geschikt voor onder de douche en in bad. Het gebruiksvriendelijke formaat van de Le Wand Petite is geweldig voor degenen die nieuw zijn in de vi... (1)
      Le Wand Petite Oplaadbare Wand Massager - Rose goud
      • 04890808209752
      3
      90.70 EUR
    • Le Wand Vibrator Opzetstuk Curve
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106961914.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171667986.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171667987.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147449905.jpg
      Le Wand Le Wand Vibrator Opzetstuk Curve Vibrator Opzetstuk Curve Vibrator Opzetstuk Curve Verzwaarde siliconen hulpstuk om je Le Wand ervaring te verbeteren. De siliconen opzetstukken bevatten ballen met gewicht in het siliconen voor een voller gevoel, een betere overdracht van trillingen, en de mogelijkheid om te verwarmen en te koelen met warm of koud water. Onze siliconen opzetstukken met gewicht bieden intense gerichte stimulatie en een geweldig gevoel van volheid. Wij bieden twee stijlen: Curve en Ripple. - Curve is perfect gevormd voor g-spot stimulatie. Het heeft een ingrij... (1)
      Le Wand Vibrator Opzetstuk Curve
      • 04890808192719
      3
      40.00 EUR
    • Le Wand Oplaadbare Wand Massager - Wit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/86315281.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165988843.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165988842.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162718930.jpg
      Le Wand Le Wand Oplaadbare Wand Massager - Wit Oplaadbare Wand Massager - Wit Oplaadbare Wand Massager - Wit De Le Wand is zeer luxe, krachtige wand vibrator in een mooie lichte kleur. De wand massager is lichter dan de standaard massagers en is draadloos. De Le Wand is namelijk een oplaadbare vibrator. De kop is gemaakt van Body Safe Siliconen dat erg fijn aanvoelt op de huid. Daarnaast heeft de massagestaaf 20 vibratiestanden met elk 10 intensiteitsniveaus voor eindeloos plezier. Hou de plus- en minknop tegelijkertijd in om vibrator te vergrendelen/ontgrendelen. Met de plusknop gaat de vibrator aa... (1)
      Le Wand Oplaadbare Wand Massager - Wit
      • 04890808193648
      2
      135.95 EUR
    • Le Wand Vibrator Opzetstuk Spiraal Textuur
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147451578.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/86315131.jpg
      Le Wand Le Wand Vibrator Opzetstuk Spiraal Textuur Vibrator Opzetstuk Spiraal Textuur Vibrator Opzetstuk Spiraal Textuur Le Wand Vibrator Opzetstuk Spiraal Textuur (1)
      Le Wand Vibrator Opzetstuk Spiraal Textuur
      • 04890808192672
      2
      19.15 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Durex DEFAULT
        • durex
      • Mini DEFAULT
        • mini
      • Lelo DEFAULT
        • lelo
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Durex (durex)
      • Mini (mini)
      • Lelo (lelo)
      • Lush (lush)
      • Womanizer (womanizer)
      • 210th (210th)
      • A-Toys (a_toys)
      • ABS (abs)
      • Adam & Eve (adam_eve)
      • Adrien Lastic (adrien_lastic)
      • Anal Fantasy (anal_fantasy)
      • Aneros (aneros)
      • AVE Concept (ave_concept)
      • B Swish (b_swish)
      • B-Vibe (b_vibe)
      • Baile (baile)
      • Bathmate (bathmate)
      • BeauMents (beauments)
      • Belladot (belladot)
      • Big Teaze Toys (big_teaze_toys)
      • Bijoux indiscrets (bijoux_indiscrets)
      • Black Level (black_level)
      • Black Velvets (black_velvets)
      • Bloom (bloom)
      • Blush (blush)
      • Bodywand (bodywand)
      • Calex (calex)
      • Calexotics (calexotics)
      • California exotic novelties (california_exotic_novelties)
      • California Exotics (california_exotics)
      • Celebrator (celebrator)
      • Classix (classix)
      • Clone-a-Willy (clone_a_willy)
      • Cloneboy (cloneboy)
      • Close2You (close2you)
      • Closet Collection (closet_collection)
      • Cobeco pharma (cobeco_pharma)
      • Cosmopolitan (cosmopolitan)
      • Crave (crave)
      • Crazy Bull (crazy_bull)
      • Dame Products (dame_products)
      • Discretion (discretion)
      • Doc johnson (doc_johnson)
      • Dorcel (dorcel)
      • Doxy (doxy)
      • Dream Toys (dream_toys)
      • Dreamtoys (dreamtoys)
      • Dörr (do_rr)
      • EasyToys (easytoys)
      • Easytoys Anal Collection (easytoys_anal_collection)
      • Easytoys Fetish Collection (easytoys_fetish_collection)
      • Easytoys Men Only (easytoys_men_only)
      • EasyToys - Mini Vibe Collection (easytoys_mini_vibe_collection)
      • EasyToys Online Only (easytoys_online_only)
      • Easytoys - Vibe Collection (easytoys_vibe_collection)
      • EasyToys - Wand Collection (easytoys_wand_collection)
      • EDC gecensureerd (edc_gecensureerd)
      • ElectroShock (electroshock)
      • Elegance (elegance)
      • Elvie (elvie)
      • Emojibator (emojibator)
      • Eros (eros)
      • Esprit (esprit)
      • Essentials (essentials)
      • Europe Magic Wand (europe_magic_wand)
      • Evolved (evolved)
      • Fantasy For Her (fantasy_for_her)
      • Feelztoys (feelztoys)
      • Fetish Fantasy (fetish_fantasy)
      • Fifty Shades of Grey (fifty_shades_of_grey)
      • Frisky (frisky)
      • Fun Factory (fun_factory)
      • Fun Toys (fun_toys)
      • G-Vibe (g_vibe)
      • Gaia (gaia)
      • Gc (gc)
      • Good Vibes Only (good_vibes_only)
      • GreyGasms (greygasms)
      • Guilty Pleasure (guilty_pleasure)
      • Gvibe (gvibe)
      • Happy Rabbit (happy_rabbit)
      • Heat (heat)
      • Hot Octopuss (hot_octopuss)
      • Huismerk (huismerk)
      • Hustler (hustler)
      • Icicles (icicles)
      • Inmi (inmi)
      • Innovation (innovation)
      • Inspire (inspire)
      • Inya (inya)
      • Iplay (iplay)
      • Iroha (iroha)
      • iWand (iwand)
      • Javida (javida)
      • Je Joue (je_joue)
      • JIL (jil)
      • JimmyJane (jimmyjane)
      • Jopen (jopen)
      • Juicy (juicy)
      • JÜLIE (ju_lie)
      • Kama Sutra (kama_sutra)
      • Kawai (kawai)
      • Kawaii (kawaii)
      • Key (key)
      • Kheper Games (kheper_games)
      • Kiiroo (kiiroo)
      • King Cock (king_cock)
      • KINK (kink)
      • Kokos (kokos)
      • Laid (laid)
      • Layla (layla)
      • Le Wand (le_wand)
      • Leten (leten)
      • Liberator (liberator)
      • Lil'Vibe (lil_vibe)
      • Love to love (love_to_love)
      • Loveboxxx (loveboxxx)
      • LoveHoney (lovehoney)
      • Lovelife by OhMiBod (lovelife_by_ohmibod)
      • Loveline (loveline)
      • Lovense (lovense)
      • Lovers Premium (lovers_premium)
      • Loverspremium (loverspremium)
      • Lovetoy (lovetoy)
      • Luna (luna)
      • Lust (lust)
      • Luxe (luxe)
      • Magic Motion (magic_motion)
      • Main Squeeze (main_squeeze)
      • Malesation (malesation)
      • Mandy Mystery (mandy_mystery)
      • Master Series (master_series)
      • ME2 (me2)
      • MiaMaxx (miamaxx)
      • Mini Marvels (mini_marvels)
      • Mixed (mixed)
      • Mjuze (mjuze)
      • Motley crue (motley_crue)
      • MyMagicWand (mymagicwand)
      • MysteryVibe (mysteryvibe)
      • Mystim (mystim)
      • Nalone (nalone)
      • Nanma (nanma)
      • Nature (nature)
      • Nature Skin (nature_skin)
      • Nexus (nexus)
      • NJOY (njoy)
      • NMC (nmc)
      • Nobü (nobu_)
      • Nomi Tang (nomi_tang)
      • nsnovelties (nsnovelties)
      • Nu (nu)
      • Nu Sensuelle (nu_sensuelle)
      • O-Wand (o_wand)
      • Obsessive (obsessive)
      • Odeco (odeco)
      • Ohmibod (ohmibod)
      • OMG! (omg_)
      • Onbekend (onbekend)
      • Only One (only_one)
      • Ooh by Je Joue (ooh_by_je_joue)
      • OptiMALE (optimale)
      • Ouch! (ouch_)
      • Ovo (ovo)
      • Palm Power (palm_power)
      • PalmPower (palmpower)
      • Partner Toys (partner_toys)
      • Pharmquests (pharmquests)
      • Picobong (picobong)
      • Pillow Talk (pillow_talk)
      • Pipedream (pipedream)
      • Pixey Massager (pixey_massager)
      • Pjur (pjur)
      • PMV20 (pmv20)
      • Pornhub (pornhub)
      • Pornstar Signature Series (pornstar_signature_series)
      • Power (power)
      • Powerbullet (powerbullet)
      • Prestige (prestige)
      • Pretty Love (pretty_love)
      • Prostatic Play (prostatic_play)
      • Real Fantasy (real_fantasy)
      • Real Feel Deluxe (real_feel_deluxe)
      • Realov (realov)
      • Realrock (realrock)
      • Rebel (rebel)
      • Red Revolution (red_revolution)
      • Renegade (renegade)
      • Rianne s (rianne_s)
      • Rimba (rimba)
      • Rock Candy (rock_candy)
      • Rocks (rocks)
      • Rocks off (rocks_off)
      • ROMP (romp)
      • Rosy Gold (rosy_gold)
      • Safe (safe)
      • Sans marque (sans_marque)
      • Satisfyer (satisfyer)
      • Secrets Vibrating Panties (secrets_vibrating_panties)
      • SenseMax (sensemax)
      • Seven Creations (seven_creations)
      • Sexercise (sexercise)
      • Shibari (shibari)
      • Shots (shots)
      • Shots Media (shots_media)
      • Shots toys (shots_toys)
      • Shunga (shunga)
      • Signature Cocks (signature_cocks)
      • Simplicity (simplicity)
      • Sinfive (sinfive)
      • Size Matters (size_matters)
      • Sportsheets (sportsheets)
      • Sqweel (sqweel)
      • Strap U (strap_u)
      • Strict (strict)
      • SURPRISE! Gift Boxes (surprise_gift_boxes)
      • Svakom (svakom)
      • Swan (swan)
      • Swan Vibes (swan_vibes)
      • Sway Vibes (sway_vibes)
      • Sweet Smile (sweet_smile)
      • Tantus (tantus)
      • Teazers (teazers)
      • Tenga (tenga)
      • The Rabbit Company (the_rabbit_company)
      • The Screaming O (the_screaming_o)
      • Tickler (tickler)
      • Tokidoki (tokidoki)
      • Tom of Finland (tom_of_finland)
      • Topco (topco)
      • Total Climax (total_climax)
      • ToyJoy (toyjoy)
      • Toyz4Lovers (toyz4lovers)
      • Trinity (trinity)
      • Trinity Vibes (trinity_vibes)
      • Triton (triton)
      • Under Control (under_control)
      • Unigro (unigro)
      • Uprize (uprize)
      • Vibe (vibe)
      • Vibe Couture (vibe_couture)
      • Vibe Therapy (vibe_therapy)
      • Vibease (vibease)
      • Vibes (vibes)
      • VIVE (vive)
      • Vogue (vogue)
      • Wanachi (wanachi)
      • Wand Essentials (wand_essentials)
      • We vibe (we_vibe)
      • Willie (willie)
      • Wonderlust (wonderlust)
      • XR Brands (xr_brands)
      • Yesforlov (yesforlov)
      • Yiva (yiva)
      • You2Toys (you2toys)
      • Zado (zado)
      • Zalo (zalo)
      • Zero tolerance (zero_tolerance)
      • Zeus Electrosex (zeus_electrosex)
      • Zini (zini)
      • Zolo (zolo)
      • Zumio (zumio)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €26 (budget)
      • €26 - €30 (low)
      • €30 - €37 (medium)
      • > €37 (high)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl