x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er vibrators verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    King Cock vibrator

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in vibrator categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 12
    • King Cock Realistische Vibrator - 22 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/152638323.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163733348.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162777159.jpg
      King Cock King Cock Realistische Vibrator - 22 cm Realistische Vibrator - 22 cm Realistische Vibrator - 22 cm Ontdek de King Cock Vibrerende Dildo 20,3 cm! Kort na de eerste release van het merk in januari 2015 werd King Cock de naam voor hoogwaardig, superrealistisch, in Amerika gemaakt rubber. Om de top te bereiken, was onze aanpak eenvoudig: we hebben een beter in Amerika gemaakt product gemaakt voor een meer betaalbare prijs, en we hebben de bestellingen consequent kunnen vervullen door ervoor te zorgen dat King Cock altijd op voorraad is. Met onze gloednieuwe, ultramoderne productiefaciliteiten ... (1)
      King Cock Realistische Vibrator - 22 cm
      • 00603912737721
      5
      35.38 EUR
    • King Cock Realistische Vibrator - 20 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/152638317.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163732367.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162807062.jpg
      King Cock King Cock Realistische Vibrator - 20 cm Realistische Vibrator - 20 cm Realistische Vibrator - 20 cm Een heerlijke vibrator van het merk King Cock. Deze vibrator heeft een geaderde schacht en een hele sterke zuignap. Zo kan je lekker zonder ongemakken spelen met deze vibrator. Het speeltje is gemaakt van zacht, maar wel stevig materiaal en is gemakkelijk schoon te maken met een toycleaner en een schone doek. Ook heeft de vibrator meerdere vibratiesnelheden. Zo is er altijd wel een standje die bij jou past! (1)
      King Cock Realistische Vibrator - 20 cm
      • 00603912737691
      5
      31.70 EUR
    • King Cock realistische vibrator 21cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/152638313.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147795585.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163219445.jpg
      King Cock King Cock realistische vibrator 21cm realistische vibrator 21cm realistische vibrator 21cm Deze grote realistische vibrator is krachtig, zoals je bent gewend van King Cock. Hij is gemakkelijk in gebruik dankzij de draaiknop en eveneens eenvoudig schoon te maken. De vibrator is geheel waterproof en is perfect voor iedereen die van een beetje meer houdt. (1)
      King Cock realistische vibrator 21cm
      • 00603912743821
      4
      26.08 EUR
    • King Cock realistische vibrator 30.5cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/95767469.jpg
      King Cock King Cock realistische vibrator 30.5cm realistische vibrator 30.5cm realistische vibrator 30.5cm Voor de King Cock realistische vibrator 30.5cm is de nodige ervaring vereist. De enorme lengte en dikte van dit indrukwekkende speeltje is niet voor iedereen weggelegd. Toch is deze vibrator uitstekend te gebruiken voor stimulatie van de g-spot. Door de multi-speed optie bepaal jij helemaal zelf hoe snel jij de vibratie laat plaatsvinden. Tevens is deze toy te gebruiken onder de douche of in bad.Wij adviseren de King Cock realistische vibrator 30.5cm te gebruiken met glijmiddel op waterbasis.... (1)
      King Cock realistische vibrator 30.5cm
      • 00603912743845
      4
      33.64 EUR
    • King Cock realistische vibrator 23cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149248937.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156432495.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/123921706.jpg
      King Cock King Cock realistische vibrator 23cm realistische vibrator 23cm realistische vibrator 23cm Verveling is niet meer nodig met deze vibrator van King Cock. De vibrator is uniek door zijn geaderde schacht en levensechte eikel. Deze vibrator staat op een hele sterke zuignap. Hierdoor heb jij je handen lekker vrij voor andere zaken. En wil je lekker samen spelen dan is dat ook mogelijk, want hij is ook geschikt voor een strap-on. Dit speeltje heeft meerdere vibratiesnelheden die te bedienen zijn met een handige draaiknop. Kortom een veelzijdig speeltje die voor iedereen geschikt kan zijn! (1)
      King Cock realistische vibrator 23cm
      • 00603912737882
      4
      40.26 EUR
    • King Cock Realistische Vibrator - 22 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/152638327.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163733580.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162774404.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162774403.jpg
      King Cock King Cock Realistische Vibrator - 22 cm Realistische Vibrator - 22 cm Realistische Vibrator - 22 cm De King Cock 18 cm vibrator is een realistisch gevormde vibrator met een eikel en aders. Deze flexibele sleeve plaats je over de vibrator met zuignap. Doordat de King Cock vibrator flexibel is, kan je deze elke plek laten stimuleren. Dankzij de zuignap kan je de King Cock vibrator op elke vlakke ondergrond plakken en jezelf heerlijk verwennen. Je kan deze vibrator zelfs meenemen in bad of onder de douche voor een spannend avontuurtje. Ook kan je de King Cock vibrator in combinatie met een har... (1)
      King Cock Realistische Vibrator - 22 cm
      • 00603912737707
      4
      deal
      52.90 EUR
    • King Cock Realistische Vibrator - 27 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149251580.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/152638328.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156432494.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/142382087.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/142382086.jpg
      King Cock King Cock Realistische Vibrator - 27 cm Realistische Vibrator - 27 cm Realistische Vibrator - 27 cm Wil jij graag een realistische vibrator? Dan past deze perfect bij jou! Deze vibrator van het merk King Cock is lekker groot en heeft een geaderde schacht met een goede zuignap. Dit speeltje is gemaakt van stevig, maar wel flexibel materiaal. Hij heeft multispeed vibraties en is te combineren met een glijmiddel op waterbasis. King Cock heeft dan ook een zeer uitgebreid assortiment aan realistische vibrators in alle soorten en maten. (1)
      King Cock Realistische Vibrator - 27 cm
      • 04024144007394
      • 00603912737752
      4
      38.90 EUR
    • King Cock Realistische Vibrator - 29 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149248436.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133049105.jpg
      King Cock King Cock Realistische Vibrator - 29 cm Realistische Vibrator - 29 cm Realistische Vibrator - 29 cm De King Cock Vibrator 25 cm met ballen is realistisch gevormd met een scrotum, een eikel en aders. De realistische sleeve is buigbaar en moet over de vibrator heen. Deze levert krachtige trillingen, die zeer intens aanvoelen.Onderaan de vibrator zit een zuignap, welke op elke vlakke ondergrond bevestigd kan worden. Ook kan de King Cock Vibrator 25 cm met ballen in combinatie met een harnas gebruikt worden. Dankzij het waterdichte design van deze vibrator kan je deze ook meenemen in bad of ond... (1)
      King Cock Realistische Vibrator - 29 cm
      • 00603912737806
      3
      deal
      69.95 EUR
    • King Cock Vibrator 23 cm met ballen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/83757799.jpg
      King Cock King Cock Vibrator 23 cm met ballen Vibrator 23 cm met ballen Vibrator 23 cm met ballen Pipedream Cock With Balls 9 Inch (1)
      King Cock Vibrator 23 cm met ballen
      • 00603912737844
      2
      40.26 EUR
    • King Cock Vibrator 20 cm met ballen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149248440.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143878731.jpg
      King Cock King Cock Vibrator 20 cm met ballen Vibrator 20 cm met ballen Vibrator 20 cm met ballen De King Cock Vibrator 20 cm met ballen is realistisch gevormd met een scrotum, een eikel en aders. De realistische sleeve is buigbaar en moet over de vibrator heen. Deze levert krachtige trillingen, die zeer intens aanvoelen.Onderaan de vibrator zit een zuignap, welke op elke vlakke ondergrond bevestigd kan worden. Ook kan de King Cock Vibrator 20 cm met ballen in combinatie met een harnas gebruikt worden. Dankzij het waterdichte design van deze vibrator kan je deze ook meenemen in bad of ond... (1)
      King Cock Vibrator 20 cm met ballen
      • 00603912737776
      2
      38.39 EUR
    • King Cock realistische vibrator 15cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149251516.jpg
      King Cock King Cock realistische vibrator 15cm realistische vibrator 15cm realistische vibrator 15cm De King Cock realistische vibrator 15cm is een handigheidje voor in de slaapkamer. De sleeve beschikt over een geaderde schacht en eikel, waardoor het lijkt op een levensechte penis. Bepaal zelf op welke snelheid je geniet van deze musthave en help jezelf van hoogtepunt naar hoogtepunt! Wij adviseren de King Cock realistische vibrator 15cm te gebruiken met een beetje glijmiddel op waterbasis. Batterijen1x AA (niet meegeleverd) MateriaalPVC / ABS Plastic Lengte15 cm Diameter4.2 cm WaterdichtJa... (1)
      King Cock realistische vibrator 15cm
      • 00603912743791
      1
      31.94 EUR
    • King Cock realistische vibrator 24cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149249308.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145174388.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/123922680.jpg
      King Cock King Cock realistische vibrator 24cm realistische vibrator 24cm realistische vibrator 24cm De King Cock realistische vibrator 24cm is er eentje van formaat en dus voor de gevorderden onder ons. Geniet van het levensechte uiterlijk van de sleeve, kies zelf je vibratie stand en help jezelf naar een geweldig hoogtepunt. Dankzij het waterdichte ontwerp van dit speeltje is deze ook uitstekend te gebruiken onder de douche of tijden het badderen. Wij adviseren de King Cock realistische vibrator 24cm te gebruiken met een beetje glijmiddel op waterbasis. Batterijen2x C (niet meegeleverd) Ma... (1)
      King Cock realistische vibrator 24cm
      • 00603912743814
      1
      35.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Durex DEFAULT
        • durex
      • Lelo DEFAULT
        • lelo
      • Lush DEFAULT
        • lush
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Durex (durex)
      • Lelo (lelo)
      • Lush (lush)
      • Womanizer (womanizer)
      • Satisfyer (satisfyer)
      • 210th (210th)
      • Adam & Eve (adam_eve)
      • Adrien Lastic (adrien_lastic)
      • Anal Fantasy (anal_fantasy)
      • Aneros (aneros)
      • AVE Concept (ave_concept)
      • B Swish (b_swish)
      • B-Vibe (b_vibe)
      • Baile (baile)
      • Bathmate (bathmate)
      • BeauMents (beauments)
      • Belladot (belladot)
      • Big Teaze Toys (big_teaze_toys)
      • Bijoux indiscrets (bijoux_indiscrets)
      • Black Velvets (black_velvets)
      • Bloom (bloom)
      • Blush (blush)
      • Bodywand (bodywand)
      • Bonbons (bonbons)
      • Calex (calex)
      • Calexotics (calexotics)
      • California exotic novelties (california_exotic_novelties)
      • California Exotics (california_exotics)
      • Clone-a-Willy (clone_a_willy)
      • Cloneboy (cloneboy)
      • Close 2 You (close_2_you)
      • Close2You (close2you)
      • Cobeco pharma (cobeco_pharma)
      • Cosmopolitan (cosmopolitan)
      • Dame Products (dame_products)
      • Doc johnson (doc_johnson)
      • Dorcel (dorcel)
      • Doxy (doxy)
      • Dream Toys (dream_toys)
      • Dreamtoys (dreamtoys)
      • Dörr (do_rr)
      • EasyToys (easytoys)
      • Easytoys Anal Collection (easytoys_anal_collection)
      • EasyToys - Couples Collection (easytoys_couples_collection)
      • Easytoys Fetish Collection (easytoys_fetish_collection)
      • Easytoys Men Only (easytoys_men_only)
      • EasyToys - Mini Vibe Collection (easytoys_mini_vibe_collection)
      • EasyToys Online Only (easytoys_online_only)
      • Easytoys - Vibe Collection (easytoys_vibe_collection)
      • EasyToys - Wand Collection (easytoys_wand_collection)
      • ElectroShock (electroshock)
      • Elegance (elegance)
      • Elvie (elvie)
      • Emojibator (emojibator)
      • Empire Labs (empire_labs)
      • Eros (eros)
      • Europe Magic Wand (europe_magic_wand)
      • Evolved (evolved)
      • Fantasy For Her (fantasy_for_her)
      • Feelz Toys (feelz_toys)
      • Feelztoys (feelztoys)
      • Fetish Fantasy (fetish_fantasy)
      • Fifty Shades Darker (fifty_shades_darker)
      • Fifty Shades Freed (fifty_shades_freed)
      • Fifty Shades of Grey (fifty_shades_of_grey)
      • Frisky (frisky)
      • Fun Factory (fun_factory)
      • Fun Toys (fun_toys)
      • G-Vibe (g_vibe)
      • Gaia (gaia)
      • Generic (generic)
      • Good Vibes Only (good_vibes_only)
      • Gvibe (gvibe)
      • Happy Rabbit (happy_rabbit)
      • Heat (heat)
      • Hot Octopuss (hot_octopuss)
      • Huismerk (huismerk)
      • Hustler (hustler)
      • Icicles (icicles)
      • Inmi (inmi)
      • Innovation (innovation)
      • Inspire (inspire)
      • Inya (inya)
      • Iplay (iplay)
      • Javida (javida)
      • Je Joue (je_joue)
      • Jelly Rancher (jelly_rancher)
      • JIL (jil)
      • JimmyJane (jimmyjane)
      • JÜLIE (ju_lie)
      • Kama Sutra (kama_sutra)
      • Kawai (kawai)
      • Kawaii (kawaii)
      • Kiiroo (kiiroo)
      • King Cock (king_cock)
      • Kokos (kokos)
      • Laid (laid)
      • Layla (layla)
      • Le Wand (le_wand)
      • Leten (leten)
      • Lil'Vibe (lil_vibe)
      • Love to love (love_to_love)
      • Loveboxxx (loveboxxx)
      • Lovelife by OhMiBod (lovelife_by_ohmibod)
      • Loveline (loveline)
      • Lovense (lovense)
      • Lovers Premium (lovers_premium)
      • Loverspremium (loverspremium)
      • Lovetoy (lovetoy)
      • Lust (lust)
      • Luxe (luxe)
      • LyBaile (lybaile)
      • Magic Motion (magic_motion)
      • Main Squeeze (main_squeeze)
      • Mandy Mystery (mandy_mystery)
      • Master Series (master_series)
      • Menzstuff (menzstuff)
      • MiaMaxx (miamaxx)
      • Mini Marvels (mini_marvels)
      • Mixed (mixed)
      • Mjuze (mjuze)
      • Monkey (monkey)
      • My (my)
      • MyMagicWand (mymagicwand)
      • MysteryVibe (mysteryvibe)
      • Mystim (mystim)
      • Nalone (nalone)
      • Nanma (nanma)
      • Nature (nature)
      • Nature Skin (nature_skin)
      • Nexus (nexus)
      • NJOY (njoy)
      • NMC (nmc)
      • Nobü (nobu_)
      • Nomi Tang (nomi_tang)
      • nsnovelties (nsnovelties)
      • Nu Sensuelle (nu_sensuelle)
      • O-Wand (o_wand)
      • Odeco (odeco)
      • Ohmibod (ohmibod)
      • OMG! (omg_)
      • Onbekend (onbekend)
      • One Touch (one_touch)
      • Ooh by Je Joue (ooh_by_je_joue)
      • OptiMALE (optimale)
      • Ouch! (ouch_)
      • Ovo (ovo)
      • Palm Power (palm_power)
      • Partner Toys (partner_toys)
      • Pharmquests (pharmquests)
      • Picobong (picobong)
      • Pillow Talk (pillow_talk)
      • Pipedream (pipedream)
      • Pixey Massager (pixey_massager)
      • Pjur (pjur)
      • PMV20 (pmv20)
      • Pornhub (pornhub)
      • Pornstar Signature Series (pornstar_signature_series)
      • Power (power)
      • Powerbullet (powerbullet)
      • Prestige (prestige)
      • Pretty Love (pretty_love)
      • Prostatic Play (prostatic_play)
      • Real (real)
      • Real Fantasy (real_fantasy)
      • Rebel (rebel)
      • Red Revolution (red_revolution)
      • Renegade (renegade)
      • Rianne s (rianne_s)
      • Rimba (rimba)
      • Rock Candy (rock_candy)
      • Rocks off (rocks_off)
      • ROMP (romp)
      • Rose (rose)
      • Rosy Gold (rosy_gold)
      • Screaming O (screaming_o)
      • Secrets Vibrating Panties (secrets_vibrating_panties)
      • SenseMax (sensemax)
      • Senzi (senzi)
      • Seven Creations (seven_creations)
      • Sexercise (sexercise)
      • Shibari (shibari)
      • Shots (shots)
      • Shots Media (shots_media)
      • Shots - Ouch! (shots_ouch_)
      • Shots toys (shots_toys)
      • Shunga (shunga)
      • Signature Cocks (signature_cocks)
      • Simplicity (simplicity)
      • Size Matters (size_matters)
      • Spark (spark)
      • Sportsheets (sportsheets)
      • Sqweel (sqweel)
      • Strap U (strap_u)
      • Strict (strict)
      • Supreme (supreme)
      • SURPRISE! Gift Boxes (surprise_gift_boxes)
      • Svakom (svakom)
      • Swan (swan)
      • Swan Vibes (swan_vibes)
      • Sway Vibes (sway_vibes)
      • Sweet Smile (sweet_smile)
      • System Jo (system_jo)
      • Tantus (tantus)
      • Teazers (teazers)
      • Tenga (tenga)
      • The Rabbit Company (the_rabbit_company)
      • The Screaming O (the_screaming_o)
      • Tickler (tickler)
      • Tokidoki (tokidoki)
      • Tom of Finland (tom_of_finland)
      • Topco (topco)
      • ToyJoy (toyjoy)
      • Trinity Vibes (trinity_vibes)
      • Under Control (under_control)
      • Unigro (unigro)
      • Vibe (vibe)
      • Vibe Couture (vibe_couture)
      • Vibe Therapy (vibe_therapy)
      • Vibes (vibes)
      • VIVE (vive)
      • Vogue (vogue)
      • Wanachi (wanachi)
      • Wand Essentials (wand_essentials)
      • We-vibe (we_vibe)
      • Willie (willie)
      • XR Brands (xr_brands)
      • Yesforlov (yesforlov)
      • Yiva (yiva)
      • You2Toys (you2toys)
      • Zalo (zalo)
      • Zero tolerance (zero_tolerance)
      • Zeus Electrosex (zeus_electrosex)
      • Zolo (zolo)
      • Zumio (zumio)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €26 (budget)
      • €26 - €30 (low)
      • €30 - €37 (medium)
      • > €37 (high)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl