x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er vibrators verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Kiiroo vibrator

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in vibrator categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • Kiiroo Onyx Plus Masturbator & Pearl 2 Vibrator Voor Koppels Paars
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169867834.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169867835.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169867836.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169197217.jpg
      Kiiroo Kiiroo Onyx Plus Masturbator & Pearl 2 Vibrator Voor Koppels Paars Onyx Plus Masturbator & Pearl 2 Vibrator Voor Koppels Paars Onyx Plus Masturbator & Pearl 2 Vibrator Voor Koppels Paars KIIROO Onyx + en KIIROO Pearl2 brengen een geheel nieuwe zintuiglijke ervaring op internet: intieme aanraking. Onyx +: Onyx + is een lichtgewicht mannelijke masturbator die stil en discreet is en perfect is als reisgenoot. De derde generatie Onyx heeft een compleet andere roterende motor die de sensatie verandert van wat je voelt. Onyx + kan tot 140 slagen per minuut bereiken met behoud van een stillere motor dan zijn beide voorgangers, wat de zintuiglijke ervaring van het gebruik van Onyx + ... (1)
      Kiiroo Onyx Plus Masturbator & Pearl 2 Vibrator Voor Koppels Paars
      • 08719324994781
      7
      226.20 EUR
    • Kiiroo Pearl2 Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158929836.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147451043.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149251073.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/129740391.jpg
      Kiiroo Kiiroo Pearl2 Zwart Pearl2 Zwart Pearl2 Zwart 's Werelds meest geavanceerde G-spot vibrator, ontworpen om je meest intieme verlangens te vervullen. Pearl2 is een geavanceerde G-spot vibrator met gevoelige touch technologie. Het kan gebruikt worden voor solo spel, voor koppels die willen spelen op afstand, of je kunt het verbinden met je favoriete erotiek. Pearl2 heeft een krachtige motor, krijgt frequente updates en is compleet waterproof! Pearl2 werkt met alle bestaande en toekomstige Kiiroo apparaten, alle content op FeelMe.com en best... (1)
      Kiiroo Pearl2 Zwart
      • 08719327002216
      • 5816789
      6
      80.09 EUR
    • Kiiroo Pearl 2 Paars
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158929832.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147451787.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149250138.jpg
      Kiiroo Kiiroo Pearl 2 Paars Pearl 2 Paars Pearl 2 Paars Technisch perfect geavanceerde G-spot vibrator Veel erotische speelmogelijkheden 5 trilniveaus Aangenaam zacht en waterdicht Compatibel met online inhoud (1)
      Kiiroo Pearl 2 Paars
      • 08719327002254
      • 5816795
      6
      77.50 EUR
    • Kiiroo Onyx Plus Masturbator & Pearl 2 Vibrator Voor Koppels Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149248786.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169197217.jpg
      Kiiroo Kiiroo Onyx Plus Masturbator & Pearl 2 Vibrator Voor Koppels Zwart Onyx Plus Masturbator & Pearl 2 Vibrator Voor Koppels Zwart Onyx Plus Masturbator & Pearl 2 Vibrator Voor Koppels Zwart KIIROO Onyx + en KIIROO Pearl2 brengen een geheel nieuwe zintuiglijke ervaring op internet: intieme aanraking. Onyx +: Onyx + is een lichtgewicht mannelijke masturbator die stil en discreet is en perfect is als reisgenoot. De derde generatie Onyx heeft een compleet andere roterende motor die de sensatie verandert van wat je voelt. Onyx + kan tot 140 slagen per minuut bereiken met behoud van een stillere motor dan zijn beide voorgangers, wat de zintuiglijke ervaring van het gebruik van Onyx + ... (1)
      Kiiroo Onyx Plus Masturbator & Pearl 2 Vibrator Voor Koppels Zwart
      • 08719324994774
      6
      226.20 EUR
    • Kiiroo OhMiBod Fuse for Kiiroo Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/154977669.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147451052.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/132297998.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/129808727.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162805736.jpg
      Kiiroo Kiiroo OhMiBod Fuse for Kiiroo Zwart OhMiBod Fuse for Kiiroo Zwart OhMiBod Fuse for Kiiroo Zwart Maak verbinding en synchroniseer je sensaties! De Fuse dual-stim massager werkt via Bluetooth en communiceert heen en weer zodat jij en je partner je plezier kunnen delen, ongeacht de afstand. De ingebouwde sensor technologie staat toe dat je beiden het apparaat kunnen bedienen. De LED lampjes zorgen voor visuele feedback. De eerste interactieve dual stimulation vibe dat plezier naar een heel ander niveau brengt. Met de ingebouwde touch technologie kun je je partners apparaat bedienen met je ... (1)
      Kiiroo OhMiBod Fuse for Kiiroo Zwart
      • 00858135006394
      • 5817091
      3
      133.90 EUR
    • Kiiroo Ohmibod Fuse for Kiiroo Roze
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156272476.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147447688.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162775040.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/129807518.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162805736.jpg
      Kiiroo Kiiroo Ohmibod Fuse for Kiiroo Roze Ohmibod Fuse for Kiiroo Roze Ohmibod Fuse for Kiiroo Roze Maak verbinding en synchroniseer je sensaties! De Fuse dual-stim massager werkt via Bluetooth en communiceert heen en weer zodat jij en je partner je plezier kunnen delen, ongeacht de afstand. De ingebouwde sensor technologie staat toe dat je beiden het apparaat kunnen bedienen. De LED lampjes zorgen voor visuele feedback. De eerste interactieve dual stimulation vibe dat plezier naar een heel ander niveau brengt. Met de ingebouwde touch technologie kun je je partners apparaat bedienen met je ... (1)
      Kiiroo Ohmibod Fuse for Kiiroo Roze
      • 00858135006714
      • 5823223
      1
      114.88 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Durex DEFAULT
        • durex
      • Lelo DEFAULT
        • lelo
      • Lush DEFAULT
        • lush
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Durex (durex)
      • Lelo (lelo)
      • Lush (lush)
      • Womanizer (womanizer)
      • Satisfyer (satisfyer)
      • 210th (210th)
      • Adam & Eve (adam_eve)
      • Adrien Lastic (adrien_lastic)
      • Alpha One (alpha_one)
      • Anal Fantasy (anal_fantasy)
      • Aneros (aneros)
      • B Swish (b_swish)
      • B-Vibe (b_vibe)
      • Baile (baile)
      • Bathmate (bathmate)
      • BeauMents (beauments)
      • Belladot (belladot)
      • Big Teaze Toys (big_teaze_toys)
      • Bijoux indiscrets (bijoux_indiscrets)
      • Black Velvets (black_velvets)
      • Bloom (bloom)
      • Blush (blush)
      • Bodywand (bodywand)
      • Bonbons (bonbons)
      • Calex (calex)
      • Calexotics (calexotics)
      • California exotic novelties (california_exotic_novelties)
      • California Exotics (california_exotics)
      • Celebrator (celebrator)
      • Classix (classix)
      • Clone-a-Willy (clone_a_willy)
      • Cloneboy (cloneboy)
      • Close 2 You (close_2_you)
      • Close2You (close2you)
      • Closet Collection (closet_collection)
      • Cobeco pharma (cobeco_pharma)
      • Cosmopolitan (cosmopolitan)
      • Crave (crave)
      • Dame Products (dame_products)
      • Doc johnson (doc_johnson)
      • Dorcel (dorcel)
      • Doxy (doxy)
      • Dream Toys (dream_toys)
      • Dreamtoys (dreamtoys)
      • Dörr (do_rr)
      • EasyToys (easytoys)
      • Easytoys Anal Collection (easytoys_anal_collection)
      • EasyToys - Couples Collection (easytoys_couples_collection)
      • Easytoys Fetish Collection (easytoys_fetish_collection)
      • Easytoys Men Only (easytoys_men_only)
      • EasyToys - Mini Vibe Collection (easytoys_mini_vibe_collection)
      • EasyToys Online Only (easytoys_online_only)
      • Easytoys - Vibe Collection (easytoys_vibe_collection)
      • EasyToys - Wand Collection (easytoys_wand_collection)
      • Elegance (elegance)
      • Elvie (elvie)
      • Emojibator (emojibator)
      • Empire Labs (empire_labs)
      • Eros (eros)
      • Europe Magic Wand (europe_magic_wand)
      • Evolved (evolved)
      • Fantasy For Her (fantasy_for_her)
      • Feelztoys (feelztoys)
      • Fetish Fantasy (fetish_fantasy)
      • Fifty Shades Darker (fifty_shades_darker)
      • Fifty Shades Freed (fifty_shades_freed)
      • Fifty Shades of Grey (fifty_shades_of_grey)
      • Frisky (frisky)
      • Fun Factory (fun_factory)
      • Fun Toys (fun_toys)
      • G-Vibe (g_vibe)
      • Gaia (gaia)
      • Generic (generic)
      • Good Vibes Only (good_vibes_only)
      • GreyGasms (greygasms)
      • Gvibe (gvibe)
      • Happy Rabbit (happy_rabbit)
      • Heat (heat)
      • Hot Octopuss (hot_octopuss)
      • Huismerk (huismerk)
      • Hustler (hustler)
      • Icicles (icicles)
      • Inmi (inmi)
      • Innovation (innovation)
      • Inspire (inspire)
      • Inya (inya)
      • Iplay (iplay)
      • Iroha (iroha)
      • Javida (javida)
      • Je Joue (je_joue)
      • Jelly Rancher (jelly_rancher)
      • JIL (jil)
      • JimmyJane (jimmyjane)
      • JÜLIE (ju_lie)
      • Kama Sutra (kama_sutra)
      • Kawai (kawai)
      • Kawaii (kawaii)
      • Kiiroo (kiiroo)
      • King Cock (king_cock)
      • Kokos (kokos)
      • Laid (laid)
      • Layla (layla)
      • Le Wand (le_wand)
      • Leten (leten)
      • Lil'Vibe (lil_vibe)
      • Love to love (love_to_love)
      • Loveboxxx (loveboxxx)
      • Lovelife by OhMiBod (lovelife_by_ohmibod)
      • Loveline (loveline)
      • Lovense (lovense)
      • Lovers Premium (lovers_premium)
      • Loverspremium (loverspremium)
      • Lovetoy (lovetoy)
      • Lust (lust)
      • Luxe (luxe)
      • Magic Motion (magic_motion)
      • Main Squeeze (main_squeeze)
      • Mandy Mystery (mandy_mystery)
      • Marc Dorcel (marc_dorcel)
      • Master Series (master_series)
      • Menzstuff (menzstuff)
      • MiaMaxx (miamaxx)
      • Mini Marvels (mini_marvels)
      • Mixed (mixed)
      • Mjuze (mjuze)
      • Monkey (monkey)
      • MonkeySpanker (monkeyspanker)
      • MyMagicWand (mymagicwand)
      • MysteryVibe (mysteryvibe)
      • Mystim (mystim)
      • Nalone (nalone)
      • Nanma (nanma)
      • Nature (nature)
      • Nature Skin (nature_skin)
      • Nexus (nexus)
      • NJOY (njoy)
      • NMC (nmc)
      • Nobü (nobu_)
      • Nomi Tang (nomi_tang)
      • nsnovelties (nsnovelties)
      • Nu Sensuelle (nu_sensuelle)
      • O-Wand (o_wand)
      • Odeco (odeco)
      • Ohmibod (ohmibod)
      • OMG! (omg_)
      • Onbekend (onbekend)
      • One Touch (one_touch)
      • Ooh by Je Joue (ooh_by_je_joue)
      • OptiMALE (optimale)
      • Ouch! (ouch_)
      • Outlet (outlet)
      • Ovo (ovo)
      • Palm Power (palm_power)
      • Partner Toys (partner_toys)
      • Pharmquests (pharmquests)
      • Picobong (picobong)
      • Pillow Talk (pillow_talk)
      • Pipedream (pipedream)
      • Pixey Massager (pixey_massager)
      • Pjur (pjur)
      • PMV20 (pmv20)
      • Pornhub (pornhub)
      • Pornstar Signature Series (pornstar_signature_series)
      • Power (power)
      • Powerbullet (powerbullet)
      • Prestige (prestige)
      • Pretty Love (pretty_love)
      • Prostatic Play (prostatic_play)
      • Real (real)
      • Real Fantasy (real_fantasy)
      • Realov (realov)
      • Rebel (rebel)
      • Red Revolution (red_revolution)
      • Renegade (renegade)
      • Rianne s (rianne_s)
      • Rimba (rimba)
      • Rock Candy (rock_candy)
      • Rocks off (rocks_off)
      • ROMP (romp)
      • Rose (rose)
      • Rosy Gold (rosy_gold)
      • Safe (safe)
      • Screaming O (screaming_o)
      • Secrets Vibrating Panties (secrets_vibrating_panties)
      • SenseMax (sensemax)
      • Senzi (senzi)
      • Seven Creations (seven_creations)
      • Sexercise (sexercise)
      • Shibari (shibari)
      • Shots (shots)
      • Shots Media (shots_media)
      • Shots - Ouch! (shots_ouch_)
      • Shots toys (shots_toys)
      • Shunga (shunga)
      • Signature Cocks (signature_cocks)
      • Simplicity (simplicity)
      • Size Matters (size_matters)
      • Spark (spark)
      • Sportsheets (sportsheets)
      • Sqweel (sqweel)
      • Strap U (strap_u)
      • Strict (strict)
      • Supreme (supreme)
      • SURPRISE! Gift Boxes (surprise_gift_boxes)
      • Svakom (svakom)
      • Swan (swan)
      • Swan Vibes (swan_vibes)
      • Sway Vibes (sway_vibes)
      • Sweet Smile (sweet_smile)
      • System Jo (system_jo)
      • Tantus (tantus)
      • Teazers (teazers)
      • Tenga (tenga)
      • The Rabbit Company (the_rabbit_company)
      • The Screaming O (the_screaming_o)
      • Tickler (tickler)
      • Tokidoki (tokidoki)
      • Tom of Finland (tom_of_finland)
      • Topco (topco)
      • ToyJoy (toyjoy)
      • Trinity Vibes (trinity_vibes)
      • Under Control (under_control)
      • Unigro (unigro)
      • Vibe (vibe)
      • Vibe Couture (vibe_couture)
      • Vibe Therapy (vibe_therapy)
      • Vibease (vibease)
      • Vibes (vibes)
      • VIVE (vive)
      • Vogue (vogue)
      • Wanachi (wanachi)
      • Wand Essentials (wand_essentials)
      • We-vibe (we_vibe)
      • Willie (willie)
      • XR Brands (xr_brands)
      • Yesforlov (yesforlov)
      • Yiva (yiva)
      • You2Toys (you2toys)
      • Zalo (zalo)
      • Zero tolerance (zero_tolerance)
      • Zeus Electrosex (zeus_electrosex)
      • Zini (zini)
      • Zolo (zolo)
      • Zumio (zumio)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €26 (budget)
      • €26 - €30 (low)
      • €30 - €37 (medium)
      • > €37 (high)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl