x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er vibrators verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Gaia vibrator

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in vibrator categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Gaia Eco Vibrator - Roze
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153978813.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158755786.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168152880.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168152883.jpg
      Gaia Gaia Eco Vibrator - Roze Eco Vibrator - Roze Eco Vibrator - Roze De Gaia Eco Vibrator van Blush is 's werelds eerste biologisch afbreekbare vibrator!Het is gemaakt van BioFeel en PLA, dit zijn materialen welke goed recyclebaar zijn. Zorg voor de aarde is voor steeds meermensen een prioriteit, net als persoonlijke gezondheid en welzijn. Dit is de aanzet voor Blush om een betaalbare en mooie toy te maken diedeze waarden vertegenwoordigt. De Eco Vibrator is een krachtige toy met heeft multispeed vibraties en is makkelijk te bedienen met de draaiknop aan de on... (1)
      Gaia Eco Vibrator - Roze
      • 00702730686201
      5
      deal
      17.90 EUR
    • Gaia Eco bullet vibrator
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156381394.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158755505.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168153200.jpg
      Gaia Gaia Eco bullet vibrator Eco bullet vibrator Eco bullet vibrator De Gaia Eco vibrator is de eerste afbreekbare en recyclebare vibrator ter wereld. Dit komt door het PLA materiaal, wat volledig biologisch afbreekbaar is. Hierdoor wordt er minder uitstoot gegenereerd dan met welk ander speeltje dan ook. Deze vibrator heeft meerdere fluisterstille vibratiestanden. Door middel van de draaiknop onderaan de vibrator kan je dit bedienen. Ook is deze vibrator waterdicht, waardoor je deze kan gebruiken in bad of onder de douche. Wij adviseren de Gaia Eco vibrator m... (1)
      Gaia Eco bullet vibrator
      • 00702730686218
      1
      16.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Durex DEFAULT
        • durex
      • Lelo DEFAULT
        • lelo
      • Lush DEFAULT
        • lush
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Durex (durex)
      • Lelo (lelo)
      • Lush (lush)
      • Womanizer (womanizer)
      • Satisfyer (satisfyer)
      • 210th (210th)
      • Adam & Eve (adam_eve)
      • Adrien Lastic (adrien_lastic)
      • Anal Fantasy (anal_fantasy)
      • Aneros (aneros)
      • AVE Concept (ave_concept)
      • B Swish (b_swish)
      • B-Vibe (b_vibe)
      • Baile (baile)
      • Bathmate (bathmate)
      • BeauMents (beauments)
      • Belladot (belladot)
      • Big Teaze Toys (big_teaze_toys)
      • Bijoux indiscrets (bijoux_indiscrets)
      • Black Velvets (black_velvets)
      • Bloom (bloom)
      • Blush (blush)
      • Bodywand (bodywand)
      • Bonbons (bonbons)
      • Calex (calex)
      • Calexotics (calexotics)
      • California exotic novelties (california_exotic_novelties)
      • California Exotics (california_exotics)
      • Clone-a-Willy (clone_a_willy)
      • Cloneboy (cloneboy)
      • Close 2 You (close_2_you)
      • Close2You (close2you)
      • Cobeco pharma (cobeco_pharma)
      • Cosmopolitan (cosmopolitan)
      • Dame Products (dame_products)
      • Doc johnson (doc_johnson)
      • Dorcel (dorcel)
      • Doxy (doxy)
      • Dream Toys (dream_toys)
      • Dreamtoys (dreamtoys)
      • Dörr (do_rr)
      • EasyToys (easytoys)
      • Easytoys Anal Collection (easytoys_anal_collection)
      • EasyToys - Couples Collection (easytoys_couples_collection)
      • Easytoys Fetish Collection (easytoys_fetish_collection)
      • Easytoys Men Only (easytoys_men_only)
      • EasyToys - Mini Vibe Collection (easytoys_mini_vibe_collection)
      • EasyToys Online Only (easytoys_online_only)
      • Easytoys - Vibe Collection (easytoys_vibe_collection)
      • EasyToys - Wand Collection (easytoys_wand_collection)
      • ElectroShock (electroshock)
      • Elegance (elegance)
      • Elvie (elvie)
      • Emojibator (emojibator)
      • Empire Labs (empire_labs)
      • Eros (eros)
      • Europe Magic Wand (europe_magic_wand)
      • Evolved (evolved)
      • Fantasy For Her (fantasy_for_her)
      • Feelz Toys (feelz_toys)
      • Feelztoys (feelztoys)
      • Fetish Fantasy (fetish_fantasy)
      • Fifty Shades Darker (fifty_shades_darker)
      • Fifty Shades Freed (fifty_shades_freed)
      • Fifty Shades of Grey (fifty_shades_of_grey)
      • Frisky (frisky)
      • Fun Factory (fun_factory)
      • Fun Toys (fun_toys)
      • G-Vibe (g_vibe)
      • Gaia (gaia)
      • Generic (generic)
      • Good Vibes Only (good_vibes_only)
      • Gvibe (gvibe)
      • Happy Rabbit (happy_rabbit)
      • Heat (heat)
      • Hot Octopuss (hot_octopuss)
      • Huismerk (huismerk)
      • Hustler (hustler)
      • Icicles (icicles)
      • Inmi (inmi)
      • Innovation (innovation)
      • Inspire (inspire)
      • Inya (inya)
      • Iplay (iplay)
      • Javida (javida)
      • Je Joue (je_joue)
      • Jelly Rancher (jelly_rancher)
      • JIL (jil)
      • JimmyJane (jimmyjane)
      • JÜLIE (ju_lie)
      • Kama Sutra (kama_sutra)
      • Kawai (kawai)
      • Kawaii (kawaii)
      • Kiiroo (kiiroo)
      • King Cock (king_cock)
      • Kokos (kokos)
      • Laid (laid)
      • Layla (layla)
      • Le Wand (le_wand)
      • Leten (leten)
      • Lil'Vibe (lil_vibe)
      • Love to love (love_to_love)
      • Loveboxxx (loveboxxx)
      • Lovelife by OhMiBod (lovelife_by_ohmibod)
      • Loveline (loveline)
      • Lovense (lovense)
      • Lovers Premium (lovers_premium)
      • Loverspremium (loverspremium)
      • Lovetoy (lovetoy)
      • Lust (lust)
      • Luxe (luxe)
      • LyBaile (lybaile)
      • Magic Motion (magic_motion)
      • Main Squeeze (main_squeeze)
      • Mandy Mystery (mandy_mystery)
      • Master Series (master_series)
      • Menzstuff (menzstuff)
      • MiaMaxx (miamaxx)
      • Mini Marvels (mini_marvels)
      • Mixed (mixed)
      • Mjuze (mjuze)
      • Monkey (monkey)
      • My (my)
      • MyMagicWand (mymagicwand)
      • MysteryVibe (mysteryvibe)
      • Mystim (mystim)
      • Nalone (nalone)
      • Nanma (nanma)
      • Nature (nature)
      • Nature Skin (nature_skin)
      • Nexus (nexus)
      • NJOY (njoy)
      • NMC (nmc)
      • Nobü (nobu_)
      • Nomi Tang (nomi_tang)
      • nsnovelties (nsnovelties)
      • Nu Sensuelle (nu_sensuelle)
      • O-Wand (o_wand)
      • Odeco (odeco)
      • Ohmibod (ohmibod)
      • OMG! (omg_)
      • Onbekend (onbekend)
      • One Touch (one_touch)
      • Ooh by Je Joue (ooh_by_je_joue)
      • OptiMALE (optimale)
      • Ouch! (ouch_)
      • Ovo (ovo)
      • Palm Power (palm_power)
      • Partner Toys (partner_toys)
      • Pharmquests (pharmquests)
      • Picobong (picobong)
      • Pillow Talk (pillow_talk)
      • Pipedream (pipedream)
      • Pixey Massager (pixey_massager)
      • Pjur (pjur)
      • PMV20 (pmv20)
      • Pornhub (pornhub)
      • Pornstar Signature Series (pornstar_signature_series)
      • Power (power)
      • Powerbullet (powerbullet)
      • Prestige (prestige)
      • Pretty Love (pretty_love)
      • Prostatic Play (prostatic_play)
      • Real (real)
      • Real Fantasy (real_fantasy)
      • Rebel (rebel)
      • Red Revolution (red_revolution)
      • Renegade (renegade)
      • Rianne s (rianne_s)
      • Rimba (rimba)
      • Rock Candy (rock_candy)
      • Rocks off (rocks_off)
      • ROMP (romp)
      • Rose (rose)
      • Rosy Gold (rosy_gold)
      • Screaming O (screaming_o)
      • Secrets Vibrating Panties (secrets_vibrating_panties)
      • SenseMax (sensemax)
      • Senzi (senzi)
      • Seven Creations (seven_creations)
      • Sexercise (sexercise)
      • Shibari (shibari)
      • Shots (shots)
      • Shots Media (shots_media)
      • Shots - Ouch! (shots_ouch_)
      • Shots toys (shots_toys)
      • Shunga (shunga)
      • Signature Cocks (signature_cocks)
      • Simplicity (simplicity)
      • Size Matters (size_matters)
      • Spark (spark)
      • Sportsheets (sportsheets)
      • Sqweel (sqweel)
      • Strap U (strap_u)
      • Strict (strict)
      • Supreme (supreme)
      • SURPRISE! Gift Boxes (surprise_gift_boxes)
      • Svakom (svakom)
      • Swan (swan)
      • Swan Vibes (swan_vibes)
      • Sway Vibes (sway_vibes)
      • Sweet Smile (sweet_smile)
      • System Jo (system_jo)
      • Tantus (tantus)
      • Teazers (teazers)
      • Tenga (tenga)
      • The Rabbit Company (the_rabbit_company)
      • The Screaming O (the_screaming_o)
      • Tickler (tickler)
      • Tokidoki (tokidoki)
      • Tom of Finland (tom_of_finland)
      • Topco (topco)
      • ToyJoy (toyjoy)
      • Trinity Vibes (trinity_vibes)
      • Under Control (under_control)
      • Unigro (unigro)
      • Vibe (vibe)
      • Vibe Couture (vibe_couture)
      • Vibe Therapy (vibe_therapy)
      • Vibes (vibes)
      • VIVE (vive)
      • Vogue (vogue)
      • Wanachi (wanachi)
      • Wand Essentials (wand_essentials)
      • We-vibe (we_vibe)
      • Willie (willie)
      • XR Brands (xr_brands)
      • Yesforlov (yesforlov)
      • Yiva (yiva)
      • You2Toys (you2toys)
      • Zalo (zalo)
      • Zero tolerance (zero_tolerance)
      • Zeus Electrosex (zeus_electrosex)
      • Zolo (zolo)
      • Zumio (zumio)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €26 (budget)
      • €26 - €30 (low)
      • €30 - €37 (medium)
      • > €37 (high)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl