x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er vibrators verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Frisky vibrator

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in vibrator categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • Frisky Finger Banger G-spot Vinger Vibrator - Paars
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171510525.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171511404.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171511407.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171511405.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171511406.jpg
      Frisky Frisky Finger Banger G-spot Vinger Vibrator - Paars Finger Banger G-spot Vinger Vibrator - Paars Finger Banger G-spot Vinger Vibrator - Paars Verwen je vrouwelijke partner als nooit tevoren en ga voor een heerlijke G-spot stimulatie! Deze paarse vinger sleeve van het merk Frisky is geschikt voor elke vinger en elke vrouw. Het flexibele design past zich eenvoudig aan de vingers van de gebruiker aan, terwijl de ronde top de G-spot zo heeft gevonden. Tegelijkertijd zorgen de geribbelde schacht en bullet vibrator voor extra stimulatie. Zet de bullet eenvoudig aan met de drukknop aan de zijkant. (1)
      Frisky Finger Banger G-spot Vinger Vibrator - Paars
      • 00848518020970
      6
      18.22 EUR
    • Frisky - Turquoise Vinger Vibrator
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/108190318.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169973291.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169973293.jpg
      Frisky Frisky - Turquoise Vinger Vibrator - Turquoise Vinger Vibrator - Turquoise Vinger Vibrator Of je hem nu gebruikt tijdens een solo avontuurtje of samen met je partner tijdens een spannend avondje met z'n tweeën, de Finger Bang-Her Vibe is het ideale speeltje om iets extra's toe te voegen aan elke seksuele ervaring. Schuif de vingervibrator om je vinger en je bent klaar voor een heerlijke stimulatie. Vanwege het kleine formaat kan hij discreet gebruikt worden en is hij makkelijk mee te nemen op vakantie of onderweg. De vibrator is inclusief batterijen (2x LR41). LET OP: Dit is een we... (1)
      Frisky - Turquoise Vinger Vibrator
      • 00848518021328
      5
      deal
      17.90 EUR
    • Frisky Naughty Knickers Vibrerend Slipje Met Afstandsbediening
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149249834.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171445000.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171523887.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171523888.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/105332363.jpg
      Frisky Frisky Naughty Knickers Vibrerend Slipje Met Afstandsbediening Naughty Knickers Vibrerend Slipje Met Afstandsbediening Naughty Knickers Vibrerend Slipje Met Afstandsbediening Verwen jezelf of je partner met dit vibrerende slipje! De vibrator heeft 3 snelheden en 4 patronen en is oplaadbaar. Het ergonomische ontwerp van dit speeltje maakt het mogelijk om hem in jouw gewenste vorm te buigen en hem aan je lichaam aan te passen. De vibrator glijdt gemakkelijk in het opbergvakje van het slipje en kan ook zonder de afstandsbediening worden gebruikt. Gebruik hem naar persoonlijke voorkeur met een glijmiddel op waterbasis en maak hem schoon met lauwwarm water en een toycl... (1)
      Frisky Naughty Knickers Vibrerend Slipje Met Afstandsbediening
      • 00848518027559
      5
      68.28 EUR
    • Frisky Siliconen G-Spot Vinger Vibrator - Roze
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153370465.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/63977506.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156271924.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158187171.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162718053.jpg
      Frisky Frisky Siliconen G-Spot Vinger Vibrator - Roze Siliconen G-Spot Vinger Vibrator - Roze Siliconen G-Spot Vinger Vibrator - Roze Deze roze vinger vibrator is voorzien van van een plekje in de voorkant voor een vibrerende mini bullet. Maak het vingeren nu nog leuker! Verwen haar clitoris met de stoute nopjes of ga voor haar g-spot met de heerlijke vibraties. De vinger vibrator is gemaakt van zacht rekbaar siliconen materiaal en past hierdoor makkelijk om je vinger. Ook is de vibrator gemakkelijk schoon te maken met een beetje water en zeep. Specificaties:Gebruikersniveau - GevorderdStimulatie - G-spot stimulatiePenetrat... (1)
      Frisky Siliconen G-Spot Vinger Vibrator - Roze
      • 00848518014511
      5
      13.99 EUR
    • Frisky Fill Her Up Love Tunnel Vibrator
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171509039.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171509038.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171508784.jpg
      Frisky Frisky Fill Her Up Love Tunnel Vibrator Fill Her Up Love Tunnel Vibrator Fill Her Up Love Tunnel Vibrator Dit unieke speeltje brengt meer plezier en stimulatie naar de slaapkamer voor beide partners. De zachte, rekbare sleeve maakt haar strakker en zorgt tegelijkertijd voor meer clitorisstimulatie. Hij geniet van een nauwere ingang en stimulerende ribbels bij elke stoot. Voor beide partners zijn de vibraties van de bullet goed voelbaar. De bullet wordt bovenin de sleeve geplaatst. De binnenkant is voorzien van stimulerende nopjes waardoor de vrouw dubbel geniet. Breng de sleeve in met voldoende g... (1)
      Frisky Fill Her Up Love Tunnel Vibrator
      • 00848518018175
      5
      52.90 EUR
    • Frisky Finger Bang-her Vibe - Vinger Vibrator - Roze
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/86593774.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162719512.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162719513.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162719511.jpg
      Frisky Frisky Finger Bang-her Vibe - Vinger Vibrator - Roze Finger Bang-her Vibe - Vinger Vibrator - Roze Finger Bang-her Vibe - Vinger Vibrator - Roze Of je hem nu gebruikt tijdens een solo avontuurtje of samen met je partner tijdens een spannend avondje met z'n tweeën, de Finger Bang-Her Vibe is het ideale speeltje om iets extra's toe te voegen aan elke seksuele ervaring. Schuif de vingervibrator om je vinger en je bent klaar voor een heerlijke stimulatie. Vanwege het kleine formaat kan hij discreet gebruikt worden en is hij makkelijk mee te nemen op vakantie of onderweg. De vibrator is inclusief batterijen (2x LR41). LET OP: Dit is een we... (1)
      Frisky Finger Bang-her Vibe - Vinger Vibrator - Roze
      • 00848518021335
      4
      deal
      17.90 EUR
    • Frisky Finger Bang-her Vibe - Vinger Vibrator - Paars
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169687733.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156272484.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167877377.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162724392.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162724393.jpg
      Frisky Frisky Finger Bang-her Vibe - Vinger Vibrator - Paars Finger Bang-her Vibe - Vinger Vibrator - Paars Finger Bang-her Vibe - Vinger Vibrator - Paars Of je hem nu gebruikt tijdens een solo avontuurtje of samen met je partner tijdens een spannend avondje met z'n tweeën, de Finger Bang-Her Vibe is het ideale speeltje om iets extra's toe te voegen aan elke seksuele ervaring. Schuif de vingervibrator om je vinger en je bent klaar voor een heerlijke stimulatie. Vanwege het kleine formaat kan hij discreet gebruikt worden en is hij makkelijk mee te nemen op vakantie of onderweg. De vibrator is inclusief batterijen (2x LR41). LET OP: Dit is een we... (1)
      Frisky Finger Bang-her Vibe - Vinger Vibrator - Paars
      • 00848518021342
      1
      deal
      17.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Durex DEFAULT
        • durex
      • Lelo DEFAULT
        • lelo
      • Lush DEFAULT
        • lush
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Durex (durex)
      • Lelo (lelo)
      • Lush (lush)
      • Womanizer (womanizer)
      • Satisfyer (satisfyer)
      • 210th (210th)
      • Adam & Eve (adam_eve)
      • Adrien Lastic (adrien_lastic)
      • Alpha One (alpha_one)
      • Anal Fantasy (anal_fantasy)
      • Aneros (aneros)
      • B Swish (b_swish)
      • B-Vibe (b_vibe)
      • Baile (baile)
      • Bathmate (bathmate)
      • BeauMents (beauments)
      • Belladot (belladot)
      • Big Teaze Toys (big_teaze_toys)
      • Bijoux indiscrets (bijoux_indiscrets)
      • Black Velvets (black_velvets)
      • Bloom (bloom)
      • Blush (blush)
      • Bodywand (bodywand)
      • Bonbons (bonbons)
      • Calex (calex)
      • Calexotics (calexotics)
      • California exotic novelties (california_exotic_novelties)
      • California Exotics (california_exotics)
      • Celebrator (celebrator)
      • Classix (classix)
      • Clone-a-Willy (clone_a_willy)
      • Cloneboy (cloneboy)
      • Close 2 You (close_2_you)
      • Close2You (close2you)
      • Closet Collection (closet_collection)
      • Cobeco pharma (cobeco_pharma)
      • Cosmopolitan (cosmopolitan)
      • Crave (crave)
      • Dame Products (dame_products)
      • Doc johnson (doc_johnson)
      • Dorcel (dorcel)
      • Doxy (doxy)
      • Dream Toys (dream_toys)
      • Dreamtoys (dreamtoys)
      • Dörr (do_rr)
      • EasyToys (easytoys)
      • Easytoys Anal Collection (easytoys_anal_collection)
      • EasyToys - Couples Collection (easytoys_couples_collection)
      • Easytoys Fetish Collection (easytoys_fetish_collection)
      • Easytoys Men Only (easytoys_men_only)
      • EasyToys - Mini Vibe Collection (easytoys_mini_vibe_collection)
      • EasyToys Online Only (easytoys_online_only)
      • Easytoys - Vibe Collection (easytoys_vibe_collection)
      • EasyToys - Wand Collection (easytoys_wand_collection)
      • Elegance (elegance)
      • Elvie (elvie)
      • Emojibator (emojibator)
      • Empire Labs (empire_labs)
      • Eros (eros)
      • Europe Magic Wand (europe_magic_wand)
      • Evolved (evolved)
      • Fantasy For Her (fantasy_for_her)
      • Feelztoys (feelztoys)
      • Fetish Fantasy (fetish_fantasy)
      • Fifty Shades Darker (fifty_shades_darker)
      • Fifty Shades Freed (fifty_shades_freed)
      • Fifty Shades of Grey (fifty_shades_of_grey)
      • Frisky (frisky)
      • Fun Factory (fun_factory)
      • Fun Toys (fun_toys)
      • G-Vibe (g_vibe)
      • Gaia (gaia)
      • Generic (generic)
      • Good Vibes Only (good_vibes_only)
      • GreyGasms (greygasms)
      • Gvibe (gvibe)
      • Happy Rabbit (happy_rabbit)
      • Heat (heat)
      • Hot Octopuss (hot_octopuss)
      • Huismerk (huismerk)
      • Hustler (hustler)
      • Icicles (icicles)
      • Inmi (inmi)
      • Innovation (innovation)
      • Inspire (inspire)
      • Inya (inya)
      • Iplay (iplay)
      • Iroha (iroha)
      • Javida (javida)
      • Je Joue (je_joue)
      • Jelly Rancher (jelly_rancher)
      • JIL (jil)
      • JimmyJane (jimmyjane)
      • JÜLIE (ju_lie)
      • Kama Sutra (kama_sutra)
      • Kawai (kawai)
      • Kawaii (kawaii)
      • Kiiroo (kiiroo)
      • King Cock (king_cock)
      • Kokos (kokos)
      • Laid (laid)
      • Layla (layla)
      • Le Wand (le_wand)
      • Leten (leten)
      • Lil'Vibe (lil_vibe)
      • Love to love (love_to_love)
      • Loveboxxx (loveboxxx)
      • Lovelife by OhMiBod (lovelife_by_ohmibod)
      • Loveline (loveline)
      • Lovense (lovense)
      • Lovers Premium (lovers_premium)
      • Loverspremium (loverspremium)
      • Lovetoy (lovetoy)
      • Lust (lust)
      • Luxe (luxe)
      • Magic Motion (magic_motion)
      • Main Squeeze (main_squeeze)
      • Mandy Mystery (mandy_mystery)
      • Marc Dorcel (marc_dorcel)
      • Master Series (master_series)
      • Menzstuff (menzstuff)
      • MiaMaxx (miamaxx)
      • Mini Marvels (mini_marvels)
      • Mixed (mixed)
      • Mjuze (mjuze)
      • Monkey (monkey)
      • MonkeySpanker (monkeyspanker)
      • MyMagicWand (mymagicwand)
      • MysteryVibe (mysteryvibe)
      • Mystim (mystim)
      • Nalone (nalone)
      • Nanma (nanma)
      • Nature (nature)
      • Nature Skin (nature_skin)
      • Nexus (nexus)
      • NJOY (njoy)
      • NMC (nmc)
      • Nobü (nobu_)
      • Nomi Tang (nomi_tang)
      • nsnovelties (nsnovelties)
      • Nu Sensuelle (nu_sensuelle)
      • O-Wand (o_wand)
      • Odeco (odeco)
      • Ohmibod (ohmibod)
      • OMG! (omg_)
      • Onbekend (onbekend)
      • One Touch (one_touch)
      • Ooh by Je Joue (ooh_by_je_joue)
      • OptiMALE (optimale)
      • Ouch! (ouch_)
      • Outlet (outlet)
      • Ovo (ovo)
      • Palm Power (palm_power)
      • Partner Toys (partner_toys)
      • Pharmquests (pharmquests)
      • Picobong (picobong)
      • Pillow Talk (pillow_talk)
      • Pipedream (pipedream)
      • Pixey Massager (pixey_massager)
      • Pjur (pjur)
      • PMV20 (pmv20)
      • Pornhub (pornhub)
      • Pornstar Signature Series (pornstar_signature_series)
      • Power (power)
      • Powerbullet (powerbullet)
      • Prestige (prestige)
      • Pretty Love (pretty_love)
      • Prostatic Play (prostatic_play)
      • Real (real)
      • Real Fantasy (real_fantasy)
      • Realov (realov)
      • Rebel (rebel)
      • Red Revolution (red_revolution)
      • Renegade (renegade)
      • Rianne s (rianne_s)
      • Rimba (rimba)
      • Rock Candy (rock_candy)
      • Rocks off (rocks_off)
      • ROMP (romp)
      • Rose (rose)
      • Rosy Gold (rosy_gold)
      • Safe (safe)
      • Screaming O (screaming_o)
      • Secrets Vibrating Panties (secrets_vibrating_panties)
      • SenseMax (sensemax)
      • Senzi (senzi)
      • Seven Creations (seven_creations)
      • Sexercise (sexercise)
      • Shibari (shibari)
      • Shots (shots)
      • Shots Media (shots_media)
      • Shots - Ouch! (shots_ouch_)
      • Shots toys (shots_toys)
      • Shunga (shunga)
      • Signature Cocks (signature_cocks)
      • Simplicity (simplicity)
      • Size Matters (size_matters)
      • Spark (spark)
      • Sportsheets (sportsheets)
      • Sqweel (sqweel)
      • Strap U (strap_u)
      • Strict (strict)
      • Supreme (supreme)
      • SURPRISE! Gift Boxes (surprise_gift_boxes)
      • Svakom (svakom)
      • Swan (swan)
      • Swan Vibes (swan_vibes)
      • Sway Vibes (sway_vibes)
      • Sweet Smile (sweet_smile)
      • System Jo (system_jo)
      • Tantus (tantus)
      • Teazers (teazers)
      • Tenga (tenga)
      • The Rabbit Company (the_rabbit_company)
      • The Screaming O (the_screaming_o)
      • Tickler (tickler)
      • Tokidoki (tokidoki)
      • Tom of Finland (tom_of_finland)
      • Topco (topco)
      • ToyJoy (toyjoy)
      • Trinity Vibes (trinity_vibes)
      • Under Control (under_control)
      • Unigro (unigro)
      • Vibe (vibe)
      • Vibe Couture (vibe_couture)
      • Vibe Therapy (vibe_therapy)
      • Vibease (vibease)
      • Vibes (vibes)
      • VIVE (vive)
      • Vogue (vogue)
      • Wanachi (wanachi)
      • Wand Essentials (wand_essentials)
      • We-vibe (we_vibe)
      • Willie (willie)
      • XR Brands (xr_brands)
      • Yesforlov (yesforlov)
      • Yiva (yiva)
      • You2Toys (you2toys)
      • Zalo (zalo)
      • Zero tolerance (zero_tolerance)
      • Zeus Electrosex (zeus_electrosex)
      • Zini (zini)
      • Zolo (zolo)
      • Zumio (zumio)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €26 (budget)
      • €26 - €30 (low)
      • €30 - €37 (medium)
      • > €37 (high)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl