x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er vibrators verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Fantasy For Her vibrator

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in vibrator categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 14
    • Fantasy For Her Love Thrust-Her Stotende Vibrator
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149251746.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149250081.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149250989.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149250084.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149251366.jpg
      Fantasy For Her Fantasy For Her Love Thrust-Her Stotende Vibrator Love Thrust-Her Stotende Vibrator Love Thrust-Her Stotende Vibrator Train je bekkenbodemspieren en zorg voor strakke en sterke spieren in je vagina met de Kegel Train-Her Set. De set bestaat uit 3 kegeltjes met elk een ander gewicht, namelijk 50g, 80g en 110g. Begin bij de lichtste en werk in een aantal weken langzaam naar de zwaarste toe. Jij bepaalt zelf het tempo. Je bekkenbodemspieren zullen steeds strakker aanvoelen waardoor zowel jij als je partner meer stimulatie zult ervaren tijdens de seks. De kegeltjes zijn gemaakt van siliconen en kunnen eenvoudig ... (1)
      Fantasy For Her Love Thrust-Her Stotende Vibrator
      • 00603912752144
      • 08719497532889
      • 00848518029553
      • 04251460691260
      • 05711732102416
      • 00603912752106
      5
      24.90 EUR
    • Fantasy For Her HER Oplaadbare Bullet Vibrator
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149251473.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151409408.jpg
      Fantasy For Her Fantasy For Her HER Oplaadbare Bullet Vibrator HER Oplaadbare Bullet Vibrator HER Oplaadbare Bullet Vibrator Deze bulletvibrator heeft 10 vibratiestanden en geeft je krachtige stimulatie met een druk op de knop. De bullet is waterproof en oplaadbaar. Je plaatst de bullet eenvoudig in het meegeleverde oplaadstation dat magnetisch is en een USB-stekker heeft. Batterijennee Kleurpaars MateriaalABS Lengte9 cm Diameter1,9 cm WaterdichtJa PhthalatevrijJa (dus geen weekmakers) LatexvrijJa MultispeedJa (1)
      Fantasy For Her HER Oplaadbare Bullet Vibrator
      • 00603912757408
      4
      28.15 EUR
    • Fantasy For Her Tease n' Please-Her Zuigende Vibrator
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/131057663.jpg
      Fantasy For Her Fantasy For Her Tease n' Please-Her Zuigende Vibrator Tease n' Please-Her Zuigende Vibrator Tease n' Please-Her Zuigende Vibrator Tease n' Please-Her is een uniek speeltje die zorgt voor een volledige stimulatie van je gevoeligste plekjes. Hij geeft stimulatie door zowel vibraties als zuigkracht. Beide functies kunnen apart van elkaar ingesteld worden, zodat je de toy helemaal naar eigen voorkeur kunt gebruiken. Er zijn 12 zuigkrachtstanden en 12 vibratiestanden. De Tease n' Please-Her is eenvoudig op te laden met de bijgeleverde USB-kabel. Maak hem na gebruik schoon met een water en een toycleaner of een milde, antibac... (1)
      Fantasy For Her Tease n' Please-Her Zuigende Vibrator
      • 00603912752083
      4
      55.50 EUR
    • Fantasy For Her Roto Suck-Her Zuigende Vibrator
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149250382.jpg
      Fantasy For Her Fantasy For Her Roto Suck-Her Zuigende Vibrator Roto Suck-Her Zuigende Vibrator Roto Suck-Her Zuigende Vibrator De Fantasy For Her Roto clitoris pomp heeft een krachtige zuigkracht en zorgt ervoor dat clitoris nog gevoeliger wordt. Zet de clitoris pomp op de clitoris en geniet van de heerlijke stimulatie. Deze clitoris pomp warmt op naar lichaamstemperatuur. Wij adviseren de Fantasy For Her Roto clitoris pomp met een beetje glijmiddel op waterbasis te gebruiken. Batterijen2 x AAA (Niet meegeleverd) KleurPaars MateriaalSiliconen / ABS Lengte8 cm Diameter4,5 cm PhthalatevrijJa (dus geen weekmakers) Multi... (1)
      Fantasy For Her Roto Suck-Her Zuigende Vibrator
      • 00603912752090
      4
      44.53 EUR
    • Fantasy For Her HER Pocket Bullet Vibrator
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148419674.jpg
      Fantasy For Her Fantasy For Her HER Pocket Bullet Vibrator HER Pocket Bullet Vibrator HER Pocket Bullet Vibrator HER Pocket Bullet Prikkelende trillingen. Geniet ervan in de douche, in de wellnessruimte of in de badkuip. (1)
      Fantasy For Her HER Pocket Bullet Vibrator
      • 00603912757415
      4
      deal
      24.90 EUR
    • Fantasy For Her Her Finger Vibe - Purple
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149250461.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145195137.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151407827.jpg
      Fantasy For Her Fantasy For Her Her Finger Vibe - Purple Her Finger Vibe - Purple Her Finger Vibe - Purple Who doesn't want her own sexy secret? She blushed as she wore HER Finger Vibe on her fingers for a vibrating massage on her nipples before slipping it into her lacy panties. The silky, smooth silicone softly warmed to her body temperature. She secured the supple straps around the outside of her panty and adjusted the bump of the motor comfortably against her clit. Her heartbeat raced with anticipation! Secretly, she slid her finger inside her panties and pressed the button twice to turn on th... (1)
      Fantasy For Her Her Finger Vibe - Purple
      • 00603912757835
      4
      32.25 EUR
    • Fantasy For Her Petite Arouse-Her Oplegvibrator
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149248215.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/131147569.jpg
      Fantasy For Her Fantasy For Her Petite Arouse-Her Oplegvibrator Petite Arouse-Her Oplegvibrator Petite Arouse-Her Oplegvibrator De Fantasy For Her Petite Arouse Vibrator heeft een speciale vorm, waarmee de clitoris perfect gestimuleerd wordt. Ook ligt de vibrator door deze vorm fijn in de hand. Dankzij het waterdichte siliconen design kan je deze vibrator ook meenemen in bad of onder de douche. Het siliconen materiaal zorgt ervoor dat deze vibrator opwarmt naar jouw lichaamstemperatuur.Wij adviseren de Fantasy For Her Petite Arouse Vibrator met een beetje glijmiddel op waterbasis te gebruiken. BatterijenOplaadbaar Kle... (1)
      Fantasy For Her Petite Arouse-Her Oplegvibrator
      • 00603912752069
      4
      25.92 EUR
    • Fantasy For Her Her Power Mini Wand
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149331250.jpg
      Fantasy For Her Fantasy For Her Her Power Mini Wand Her Power Mini Wand Her Power Mini Wand De Her Power Mini Wand heeft een kleine, maar krachtige motor voor een perfecte stimulatie. In totaal beschikt deze wand over 15 intensiteiten: 5 snelheden en 10 vibratiestanden. Hij is USB-oplaadbaar en heeft een flexibele kop. De Power Mini Wand ligt stevig in de hand en voelt zijdezacht aan. Na gebruik is hij makkelijk schoon te maken met toycleaner en lauwwarm water. (1)
      Fantasy For Her Her Power Mini Wand
      • 00603912759570
      3
      deal
      82.95 EUR
    • Fantasy For Her G-Spot Stimulate-Her Verwarmende Vibrator
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156016537.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163733163.jpg
      Fantasy For Her Fantasy For Her G-Spot Stimulate-Her Verwarmende Vibrator G-Spot Stimulate-Her Verwarmende Vibrator G-Spot Stimulate-Her Verwarmende Vibrator De Fantasy For Her g-spot vibrator is oplaadbaar en bedien je met de meegeleverde afstandsbediening. Met deze speciaal gevormde vibrator kan je perfect de g-spot stimuleren. Schakel tussen de meerdere vibratiestanden en geniet van deze heerlijke vibrator. Het handvat onderaan zorgt ervoor dat deze vibrator comfortabel in gebruik is. Wij adviseren de Fantasy For Her g-spot vibrator met een beetje glijmiddel op waterbasis te gebruiken. BatterijenOplaadbaar (oplader meegeleverd) KleurPaars Mater... (1)
      Fantasy For Her G-Spot Stimulate-Her Verwarmende Vibrator
      • 00603912752137
      3
      52.45 EUR
    • Fantasy For Her Her Ultimate Tongue-Gasm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149248224.jpg
      Fantasy For Her Fantasy For Her Her Ultimate Tongue-Gasm Her Ultimate Tongue-Gasm Her Ultimate Tongue-Gasm De Her Ultimate Tongue-Gasm is een kleine oplegvibrator met een uniek tong design. De Tongue-Gasm is voorzien van 7 vibratiestanden en hij is USB-oplaadbaar. Daarnaast kun je de vibrator ook meenemen onder de douche of in bad, en is hij eenvoudig schoon te maken, want het speeltje is waterproof. Dankzij het ergonomische design ligt het fijn in de hand en door het materiaal voelt het zijdezacht aan. (1)
      Fantasy For Her Her Ultimate Tongue-Gasm
      • 00603912758757
      3
      deal
      99.95 EUR
    • Fantasy For Her Body Massage-Her Wand Vibrator
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163732603.jpg
      Fantasy For Her Fantasy For Her Body Massage-Her Wand Vibrator Body Massage-Her Wand Vibrator Body Massage-Her Wand Vibrator Verwen jezelf of je partner met de Body Massage-Her. Deze paarse wand vibrator heeft een handzaam formaat en is voorzien van een krachtige motor. Er zijn 10 verschillende vibratiestanden beschikbaar, zodat er altijd wel een perfect standje voor je tussen zit. De vibrator is gemaakt van zacht siliconen en heeft een flexibele kop. Gebruik hem voor de stimulatie van je gevoelige plekjes of geef je partner een heerlijke lichaamsmassage. De Body Massage-Her is waterproof en kan worden opgeladen me... (1)
      Fantasy For Her Body Massage-Her Wand Vibrator
      • 00603912752076
      3
      39.35 EUR
    • Fantasy For Her Stotende draaiende rabbit vibrator met warmtefunctie
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149331249.jpg
      Fantasy For Her Fantasy For Her Stotende draaiende rabbit vibrator met warmtefunctie Stotende draaiende rabbit vibrator met warmtefunctie Stotende draaiende rabbit vibrator met warmtefunctie Deze rabbit van het Fantasy for Her label van Pipedream kan stotende bewegingen maken terwijl de eikelvormige top ook draaibewegingen maakt. Alsof dat niet genoeg is heeft de vibrator 5 verschillende vibratiepatronen en 2 intensiteitsstanden, plus een clitorisstimulator in de vorm van een rabbit met zachte oortjes, en een warmtefunctie, die maakt dat de top en schacht opwarmen tot lichaamstemperatuur. Veelzijdig, compleet en opwindend, en voorzien van een USB-kabel voor het opladen, zodat je ... (1)
      Fantasy For Her Stotende draaiende rabbit vibrator met warmtefunctie
      • 00603912759679
      2
      70.20 EUR
    • Fantasy For Her Cheeky Panty Thrill-Her - Vibrerende Slip
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149250745.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168409907.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143879594.jpg
      Fantasy For Her Fantasy For Her Cheeky Panty Thrill-Her - Vibrerende Slip Cheeky Panty Thrill-Her - Vibrerende Slip Cheeky Panty Thrill-Her - Vibrerende Slip Gemakkelijk te bedienen. (1)
      Fantasy For Her Cheeky Panty Thrill-Her - Vibrerende Slip
      • 00603912752168
      2
      32.54 EUR
    • Fantasy For Her Her Siliconen Fun Tongue
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149250550.jpg
      Fantasy For Her Fantasy For Her Her Siliconen Fun Tongue Her Siliconen Fun Tongue Her Siliconen Fun Tongue De Her Siliconen Fun Tongue is speciaal ontworpen om de clitoris te stimuleren. Het stimuleert het gevoel van een tong op de clitoris. Je clitoris wordt omringd door warmte en vibraties. Het soepele siliconen voelt realistisch aan en heeft een stimulerend opzetstukje. Daarnaast is de Fun Tongue USB oplaadbaar. (1)
      Fantasy For Her Her Siliconen Fun Tongue
      • 00603912759631
      2
      deal
      99.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Durex DEFAULT
        • durex
      • Lelo DEFAULT
        • lelo
      • Lush DEFAULT
        • lush
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Durex (durex)
      • Lelo (lelo)
      • Lush (lush)
      • Womanizer (womanizer)
      • Satisfyer (satisfyer)
      • 210th (210th)
      • Adam & Eve (adam_eve)
      • Adrien Lastic (adrien_lastic)
      • Anal Fantasy (anal_fantasy)
      • Aneros (aneros)
      • AVE Concept (ave_concept)
      • B Swish (b_swish)
      • B-Vibe (b_vibe)
      • Baile (baile)
      • Bathmate (bathmate)
      • BeauMents (beauments)
      • Belladot (belladot)
      • Big Teaze Toys (big_teaze_toys)
      • Bijoux indiscrets (bijoux_indiscrets)
      • Black Velvets (black_velvets)
      • Bloom (bloom)
      • Blush (blush)
      • Bodywand (bodywand)
      • Bonbons (bonbons)
      • Calex (calex)
      • Calexotics (calexotics)
      • California exotic novelties (california_exotic_novelties)
      • California Exotics (california_exotics)
      • Clone-a-Willy (clone_a_willy)
      • Cloneboy (cloneboy)
      • Close 2 You (close_2_you)
      • Close2You (close2you)
      • Cobeco pharma (cobeco_pharma)
      • Cosmopolitan (cosmopolitan)
      • Dame Products (dame_products)
      • Doc johnson (doc_johnson)
      • Dorcel (dorcel)
      • Doxy (doxy)
      • Dream Toys (dream_toys)
      • Dreamtoys (dreamtoys)
      • Dörr (do_rr)
      • EasyToys (easytoys)
      • Easytoys Anal Collection (easytoys_anal_collection)
      • EasyToys - Couples Collection (easytoys_couples_collection)
      • Easytoys Fetish Collection (easytoys_fetish_collection)
      • Easytoys Men Only (easytoys_men_only)
      • EasyToys - Mini Vibe Collection (easytoys_mini_vibe_collection)
      • EasyToys Online Only (easytoys_online_only)
      • Easytoys - Vibe Collection (easytoys_vibe_collection)
      • EasyToys - Wand Collection (easytoys_wand_collection)
      • ElectroShock (electroshock)
      • Elegance (elegance)
      • Elvie (elvie)
      • Emojibator (emojibator)
      • Empire Labs (empire_labs)
      • Eros (eros)
      • Europe Magic Wand (europe_magic_wand)
      • Evolved (evolved)
      • Fantasy For Her (fantasy_for_her)
      • Feelz Toys (feelz_toys)
      • Feelztoys (feelztoys)
      • Fetish Fantasy (fetish_fantasy)
      • Fifty Shades Darker (fifty_shades_darker)
      • Fifty Shades Freed (fifty_shades_freed)
      • Fifty Shades of Grey (fifty_shades_of_grey)
      • Frisky (frisky)
      • Fun Factory (fun_factory)
      • Fun Toys (fun_toys)
      • G-Vibe (g_vibe)
      • Gaia (gaia)
      • Generic (generic)
      • Good Vibes Only (good_vibes_only)
      • Gvibe (gvibe)
      • Happy Rabbit (happy_rabbit)
      • Heat (heat)
      • Hot Octopuss (hot_octopuss)
      • Huismerk (huismerk)
      • Hustler (hustler)
      • Icicles (icicles)
      • Inmi (inmi)
      • Innovation (innovation)
      • Inspire (inspire)
      • Inya (inya)
      • Iplay (iplay)
      • Javida (javida)
      • Je Joue (je_joue)
      • Jelly Rancher (jelly_rancher)
      • JIL (jil)
      • JimmyJane (jimmyjane)
      • JÜLIE (ju_lie)
      • Kama Sutra (kama_sutra)
      • Kawai (kawai)
      • Kawaii (kawaii)
      • Kiiroo (kiiroo)
      • King Cock (king_cock)
      • Kokos (kokos)
      • Laid (laid)
      • Layla (layla)
      • Le Wand (le_wand)
      • Leten (leten)
      • Lil'Vibe (lil_vibe)
      • Love to love (love_to_love)
      • Loveboxxx (loveboxxx)
      • Lovelife by OhMiBod (lovelife_by_ohmibod)
      • Loveline (loveline)
      • Lovense (lovense)
      • Lovers Premium (lovers_premium)
      • Loverspremium (loverspremium)
      • Lovetoy (lovetoy)
      • Lust (lust)
      • Luxe (luxe)
      • LyBaile (lybaile)
      • Magic Motion (magic_motion)
      • Main Squeeze (main_squeeze)
      • Mandy Mystery (mandy_mystery)
      • Master Series (master_series)
      • Menzstuff (menzstuff)
      • MiaMaxx (miamaxx)
      • Mini Marvels (mini_marvels)
      • Mixed (mixed)
      • Mjuze (mjuze)
      • Monkey (monkey)
      • My (my)
      • MyMagicWand (mymagicwand)
      • MysteryVibe (mysteryvibe)
      • Mystim (mystim)
      • Nalone (nalone)
      • Nanma (nanma)
      • Nature (nature)
      • Nature Skin (nature_skin)
      • Nexus (nexus)
      • NJOY (njoy)
      • NMC (nmc)
      • Nobü (nobu_)
      • Nomi Tang (nomi_tang)
      • nsnovelties (nsnovelties)
      • Nu Sensuelle (nu_sensuelle)
      • O-Wand (o_wand)
      • Odeco (odeco)
      • Ohmibod (ohmibod)
      • OMG! (omg_)
      • Onbekend (onbekend)
      • One Touch (one_touch)
      • Ooh by Je Joue (ooh_by_je_joue)
      • OptiMALE (optimale)
      • Ouch! (ouch_)
      • Ovo (ovo)
      • Palm Power (palm_power)
      • Partner Toys (partner_toys)
      • Pharmquests (pharmquests)
      • Picobong (picobong)
      • Pillow Talk (pillow_talk)
      • Pipedream (pipedream)
      • Pixey Massager (pixey_massager)
      • Pjur (pjur)
      • PMV20 (pmv20)
      • Pornhub (pornhub)
      • Pornstar Signature Series (pornstar_signature_series)
      • Power (power)
      • Powerbullet (powerbullet)
      • Prestige (prestige)
      • Pretty Love (pretty_love)
      • Prostatic Play (prostatic_play)
      • Real (real)
      • Real Fantasy (real_fantasy)
      • Rebel (rebel)
      • Red Revolution (red_revolution)
      • Renegade (renegade)
      • Rianne s (rianne_s)
      • Rimba (rimba)
      • Rock Candy (rock_candy)
      • Rocks off (rocks_off)
      • ROMP (romp)
      • Rose (rose)
      • Rosy Gold (rosy_gold)
      • Screaming O (screaming_o)
      • Secrets Vibrating Panties (secrets_vibrating_panties)
      • SenseMax (sensemax)
      • Senzi (senzi)
      • Seven Creations (seven_creations)
      • Sexercise (sexercise)
      • Shibari (shibari)
      • Shots (shots)
      • Shots Media (shots_media)
      • Shots - Ouch! (shots_ouch_)
      • Shots toys (shots_toys)
      • Shunga (shunga)
      • Signature Cocks (signature_cocks)
      • Simplicity (simplicity)
      • Size Matters (size_matters)
      • Spark (spark)
      • Sportsheets (sportsheets)
      • Sqweel (sqweel)
      • Strap U (strap_u)
      • Strict (strict)
      • Supreme (supreme)
      • SURPRISE! Gift Boxes (surprise_gift_boxes)
      • Svakom (svakom)
      • Swan (swan)
      • Swan Vibes (swan_vibes)
      • Sway Vibes (sway_vibes)
      • Sweet Smile (sweet_smile)
      • System Jo (system_jo)
      • Tantus (tantus)
      • Teazers (teazers)
      • Tenga (tenga)
      • The Rabbit Company (the_rabbit_company)
      • The Screaming O (the_screaming_o)
      • Tickler (tickler)
      • Tokidoki (tokidoki)
      • Tom of Finland (tom_of_finland)
      • Topco (topco)
      • ToyJoy (toyjoy)
      • Trinity Vibes (trinity_vibes)
      • Under Control (under_control)
      • Unigro (unigro)
      • Vibe (vibe)
      • Vibe Couture (vibe_couture)
      • Vibe Therapy (vibe_therapy)
      • Vibes (vibes)
      • VIVE (vive)
      • Vogue (vogue)
      • Wanachi (wanachi)
      • Wand Essentials (wand_essentials)
      • We-vibe (we_vibe)
      • Willie (willie)
      • XR Brands (xr_brands)
      • Yesforlov (yesforlov)
      • Yiva (yiva)
      • You2Toys (you2toys)
      • Zalo (zalo)
      • Zero tolerance (zero_tolerance)
      • Zeus Electrosex (zeus_electrosex)
      • Zolo (zolo)
      • Zumio (zumio)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €26 (budget)
      • €26 - €30 (low)
      • €30 - €37 (medium)
      • > €37 (high)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl