x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er vibrators verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Durex vibrator

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in vibrator categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • Durex Orgasm'Intense Pure Fantasy - Vibrator 1 stuk
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140931008.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171667453.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159444397.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/127988483.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159444395.jpg
      Durex Durex Orgasm'Intense Pure Fantasy - Vibrator 1 stuk Orgasm'Intense Pure Fantasy - Vibrator 1 stuk Orgasm'Intense Pure Fantasy - Vibrator 1 stuk De Play Pure Fantasy vibrator van Durex is een compacte en krachtige mini vibrator. Door de zachte siliconen en ergonomische vorm is deze toy makkelijk in te brengen en bereikt hij moeiteloos al jouw gevoelige plekjes. Met de draaiknop aan de onderkant schakel je makkelijk tussen de verschillende vibraties. De vibrator is waterproof en werkt op 1 AA-batterij (niet inbegrepen). Gebruik een beetje glijmiddel op waterbasis voor een comfortabel gevoel. Specificaties:Gebruikersniveau - BeginnerSti... (1)
      Durex Orgasm'Intense Pure Fantasy - Vibrator 1 stuk
      • 03059948001744
      11
      20.40 EUR
    • Durex Intense Vibrations Vibrerende Cockring
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156272530.jpg
      Durex Durex Intense Vibrations Vibrerende Cockring Intense Vibrations Vibrerende Cockring Intense Vibrations Vibrerende Cockring Deze vibrerende cockring van Durex Intense is een mini-vibrator met de perfecte stimulaties voor hem en haar. De Durex Intense Vibrations is eenvoudig aan- en uit te zetten en hij schuift gemakkelijk om de penis. De penisring wordt geleverd inclusief een batterij en deze heeft een batterijeenheid die 20 minuten meegaat. De meegeleverde batterij kan niet worden vervangen. Je kunt dus maar eenmalig gebruik maken van dit speeltje. (1)
      Durex Intense Vibrations Vibrerende Cockring
      • 05038483432846
      • 05038483263037
      5
      12.88 EUR
    • Durex Play Little Devil Cockring
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148810491.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172556949.jpg
      Durex Durex Play Little Devil Cockring Play Little Devil Cockring Play Little Devil Cockring De Durex Play Little Devil is een leuke cockring voor beginners. De goedkope cockring is gemaakt van zacht, extra rekbaar materiaal en heeft een flexibele clitorisstimulator. De wegwerp vibrator binnenin de cockring vibreert 30 minuten lang. (1)
      Durex Play Little Devil Cockring
      • 08592326013663
      5
      15.95 EUR
    • Durex Play – Vibrator Intense Delight Bullet
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171668648.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/129231661.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/118209094.jpg
      Durex Durex Play – Vibrator Intense Delight Bullet Play – Vibrator Intense Delight Bullet Play – Vibrator Intense Delight Bullet DUREX INTENSE DELIGHT BULLET Durex Intense Delight Bullet is een discrete en krachtige, sensuele vibrator die ontworpen is om je te laten trillen van genot. De zachte textuur van de Durex Intense Delight Bullet maakt hem ideaal om de clitoris maar ook de rest van het lichaam te stimuleren. Jij en je partner kunnen nieuwe manieren ontdekken om elkaar te plagen en op te winden tijdens het voorspel. De Delight is waterdicht en de batterij gaat 5 uur lang mee, dus neem lekker de tijd om te verken... (1)
      Durex Play – Vibrator Intense Delight Bullet
      • 05997321771618
      3
      21.99 EUR
    • Durex Play Delight - Mini Vibrator - Intense pleasure
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169202468.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/81627850.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/173494696.jpg
      Durex Durex Play Delight - Mini Vibrator - Intense pleasure Play Delight - Mini Vibrator - Intense pleasure Play Delight - Mini Vibrator - Intense pleasure Durex Play Delight 1 x Mini Vibrator incl. 1 AAA batterij (1)
      Durex Play Delight - Mini Vibrator - Intense pleasure
      • 05038483996010
      • 3015220
      3
      15.81 EUR
    • Durex Play Delight Stimulator - Vibrator
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/173253536.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/88409129.jpg
      Durex Durex Play Delight Stimulator - Vibrator Play Delight Stimulator - Vibrator Play Delight Stimulator - Vibrator Durex Play Delight Vibrerende Stimulator is een discrete maar krachtige vibrator. Ontdek je seksleven opnieuw en gebruik de stimulator voor avontuurlijk voorspel. Durex Play Delight heeft een waterdichte behuizing die zacht aanvoelt. Een AAA-batterij geeft maar liefst 5 uur trillend genot. Bevat geen ftalaten. (1)
      Durex Play Delight Stimulator - Vibrator
      • 05038483994788
      2
      17.52 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Durex DEFAULT
        • durex
      • Lelo DEFAULT
        • lelo
      • Lush DEFAULT
        • lush
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Durex (durex)
      • Lelo (lelo)
      • Lush (lush)
      • Womanizer (womanizer)
      • Satisfyer (satisfyer)
      • 210th (210th)
      • A-Toys (a_toys)
      • ABS (abs)
      • Adam & Eve (adam_eve)
      • Adrien Lastic (adrien_lastic)
      • Anal Fantasy (anal_fantasy)
      • Aneros (aneros)
      • Aquatic (aquatic)
      • AVE Concept (ave_concept)
      • B Swish (b_swish)
      • B-Vibe (b_vibe)
      • Baile (baile)
      • Bathmate (bathmate)
      • BeauMents (beauments)
      • Belladot (belladot)
      • Big Teaze Toys (big_teaze_toys)
      • BigBuy (bigbuy)
      • Bijoux indiscrets (bijoux_indiscrets)
      • Black Level (black_level)
      • Black Velvets (black_velvets)
      • Bloom (bloom)
      • Blush (blush)
      • Bodywand (bodywand)
      • Calex (calex)
      • Calexotics (calexotics)
      • California exotic novelties (california_exotic_novelties)
      • California Exotics (california_exotics)
      • Celebrator (celebrator)
      • Classix (classix)
      • Clone-a-Willy (clone_a_willy)
      • Cloneboy (cloneboy)
      • Close2You (close2you)
      • Closet Collection (closet_collection)
      • Cobeco pharma (cobeco_pharma)
      • Cosmopolitan (cosmopolitan)
      • Crave (crave)
      • Crazy Bull (crazy_bull)
      • Dame Products (dame_products)
      • Discretion (discretion)
      • Doc johnson (doc_johnson)
      • Dorcel (dorcel)
      • Doxy (doxy)
      • Dream Toys (dream_toys)
      • Dreamtoys (dreamtoys)
      • Dörr (do_rr)
      • EasyToys (easytoys)
      • Easytoys Anal Collection (easytoys_anal_collection)
      • Easytoys Fetish Collection (easytoys_fetish_collection)
      • Easytoys Men Only (easytoys_men_only)
      • EasyToys - Mini Vibe Collection (easytoys_mini_vibe_collection)
      • EasyToys Online Only (easytoys_online_only)
      • Easytoys - Vibe Collection (easytoys_vibe_collection)
      • EasyToys - Wand Collection (easytoys_wand_collection)
      • EDC gecensureerd (edc_gecensureerd)
      • ElectroShock (electroshock)
      • Elegance (elegance)
      • Elvie (elvie)
      • Emojibator (emojibator)
      • Eros (eros)
      • Esprit (esprit)
      • Essentials (essentials)
      • Europe Magic Wand (europe_magic_wand)
      • Evolved (evolved)
      • Extase Sensuel (extase_sensuel)
      • Fantasy For Her (fantasy_for_her)
      • Feelztoys (feelztoys)
      • Fetish Fantasy (fetish_fantasy)
      • Fifty Shades of Grey (fifty_shades_of_grey)
      • Frisky (frisky)
      • Fun Factory (fun_factory)
      • G-Vibe (g_vibe)
      • Gaia (gaia)
      • Gc (gc)
      • Good Vibes Only (good_vibes_only)
      • GreyGasms (greygasms)
      • Guilty Pleasure (guilty_pleasure)
      • Gvibe (gvibe)
      • HANCA (hanca)
      • Happy Rabbit (happy_rabbit)
      • Heat (heat)
      • Hot Octopuss (hot_octopuss)
      • Huismerk (huismerk)
      • Hustler (hustler)
      • Icicles (icicles)
      • Inmi (inmi)
      • Inspire (inspire)
      • Inya (inya)
      • Iplay (iplay)
      • Iroha (iroha)
      • iWand (iwand)
      • Javida (javida)
      • Je Joue (je_joue)
      • JIL (jil)
      • JimmyJane (jimmyjane)
      • Jopen (jopen)
      • JÜLIE (ju_lie)
      • Kama Sutra (kama_sutra)
      • Kawai (kawai)
      • Kawaii (kawaii)
      • Kheper Games (kheper_games)
      • Kiiroo (kiiroo)
      • King Cock (king_cock)
      • KINK (kink)
      • Kokos (kokos)
      • Laid (laid)
      • Layla (layla)
      • Le Wand (le_wand)
      • Leten (leten)
      • Liberator (liberator)
      • Lil'Vibe (lil_vibe)
      • Love to love (love_to_love)
      • Loveboxxx (loveboxxx)
      • LoveHoney (lovehoney)
      • Lovelife by OhMiBod (lovelife_by_ohmibod)
      • Loveline (loveline)
      • Lovense (lovense)
      • Lovers Premium (lovers_premium)
      • Loverspremium (loverspremium)
      • Lovetoy (lovetoy)
      • Luna (luna)
      • Lust (lust)
      • Luxe (luxe)
      • Magic Motion (magic_motion)
      • Malesation (malesation)
      • Mandy Mystery (mandy_mystery)
      • Master Series (master_series)
      • ME2 (me2)
      • MiaMaxx (miamaxx)
      • Mini Marvels (mini_marvels)
      • Mixed (mixed)
      • Mjuze (mjuze)
      • Motley crue (motley_crue)
      • MyMagicWand (mymagicwand)
      • MysteryVibe (mysteryvibe)
      • Mystim (mystim)
      • Nalone (nalone)
      • Nanma (nanma)
      • Nature (nature)
      • Nature Skin (nature_skin)
      • Nexus (nexus)
      • NJOY (njoy)
      • NMC (nmc)
      • Nobü (nobu_)
      • Nomi Tang (nomi_tang)
      • nsnovelties (nsnovelties)
      • Nu (nu)
      • Nu Sensuelle (nu_sensuelle)
      • O-Wand (o_wand)
      • Obsessive (obsessive)
      • Odeco (odeco)
      • Ohmibod (ohmibod)
      • OMG! (omg_)
      • Onbekend (onbekend)
      • Only One (only_one)
      • Ooh by Je Joue (ooh_by_je_joue)
      • OptiMALE (optimale)
      • Ouch! (ouch_)
      • Outlet (outlet)
      • Ovo (ovo)
      • Palm Power (palm_power)
      • PalmPower (palmpower)
      • Partner (partner)
      • Partner Toys (partner_toys)
      • Pharmquests (pharmquests)
      • Picobong (picobong)
      • Pillow Talk (pillow_talk)
      • Pipedream (pipedream)
      • Pixey Massager (pixey_massager)
      • Pjur (pjur)
      • PMV20 (pmv20)
      • Pornhub (pornhub)
      • Pornstar Signature Series (pornstar_signature_series)
      • Power (power)
      • Powerbullet (powerbullet)
      • Prestige (prestige)
      • Pretty Love (pretty_love)
      • Prostatic Play (prostatic_play)
      • Real Fantasy (real_fantasy)
      • Real Feel Deluxe (real_feel_deluxe)
      • Realov (realov)
      • Realrock (realrock)
      • Rebel (rebel)
      • Red Revolution (red_revolution)
      • Renegade (renegade)
      • Rianne s (rianne_s)
      • Rimba (rimba)
      • Rock Candy (rock_candy)
      • Rocks (rocks)
      • Rocks off (rocks_off)
      • ROMP (romp)
      • Rosy Gold (rosy_gold)
      • Safe (safe)
      • Sans marque (sans_marque)
      • Secrets Vibrating Panties (secrets_vibrating_panties)
      • SenseMax (sensemax)
      • Senzi (senzi)
      • Seven Creations (seven_creations)
      • Sexercise (sexercise)
      • Shibari (shibari)
      • Shots (shots)
      • Shots Media (shots_media)
      • Shots - Ouch! (shots_ouch_)
      • Shots toys (shots_toys)
      • Shunga (shunga)
      • Signature Cocks (signature_cocks)
      • Simplicity (simplicity)
      • Sinfive (sinfive)
      • Size Matters (size_matters)
      • Sportsheets (sportsheets)
      • Sqweel (sqweel)
      • Strap U (strap_u)
      • Strict (strict)
      • SURPRISE! Gift Boxes (surprise_gift_boxes)
      • Svakom (svakom)
      • Swan (swan)
      • Swan Vibes (swan_vibes)
      • Sway Vibes (sway_vibes)
      • Sweet Smile (sweet_smile)
      • Tantus (tantus)
      • Teazers (teazers)
      • Tenga (tenga)
      • The Rabbit Company (the_rabbit_company)
      • The Screaming O (the_screaming_o)
      • Tickler (tickler)
      • Tokidoki (tokidoki)
      • Tom of Finland (tom_of_finland)
      • Topco (topco)
      • Total Climax (total_climax)
      • ToyJoy (toyjoy)
      • Toyz4Lovers (toyz4lovers)
      • Trinity (trinity)
      • Trinity Vibes (trinity_vibes)
      • Triton (triton)
      • Under Control (under_control)
      • Unigro (unigro)
      • Uprize (uprize)
      • Vibe (vibe)
      • Vibe Couture (vibe_couture)
      • Vibe Therapy (vibe_therapy)
      • Vibease (vibease)
      • Vibes (vibes)
      • VIVE (vive)
      • Vogue (vogue)
      • Wanachi (wanachi)
      • Wand Essentials (wand_essentials)
      • We vibe (we_vibe)
      • Willie (willie)
      • Wonderlust (wonderlust)
      • XR Brands (xr_brands)
      • Yesforlov (yesforlov)
      • Yiva (yiva)
      • You2Toys (you2toys)
      • Zado (zado)
      • Zalo (zalo)
      • Zero tolerance (zero_tolerance)
      • Zeus Electrosex (zeus_electrosex)
      • Zini (zini)
      • Zolo (zolo)
      • Zumio (zumio)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €26 (budget)
      • €26 - €30 (low)
      • €30 - €37 (medium)
      • > €37 (high)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl