x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er vibrators verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Dame Products vibrator

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in vibrator categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 10
    • Dame Products Pom Flexibele Vibrator Groen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149250144.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162809226.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148179149.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162809224.jpg
      Dame Products Dame Products Pom Flexibele Vibrator Groen Pom Flexibele Vibrator Groen Pom Flexibele Vibrator Groen Pom ligt comfortabel in je hand en buigt met je mee voor brede en gerichte stimulatie. De zachte en flexibele vibrator heeft een krachtige motor met vijf patronen en de optie om je intensiteit te kiezen of om een van de vijf vooraf ingestelde snelheden te gebruiken. En Pom is waterdicht zodat je overal plezier kunt hebben. - Waterproof - Medische siliconen - 5 Patronen - 5 Intensiteiten - Magnetische USB - Oplaadbaar Plezier dat de bocht om gaat Pom buigt voor je. Doordat het geen interne har... (1)
      Dame Products Pom Flexibele Vibrator Groen
      • 00813686020312
      3
      71.90 EUR
    • Dame Products Pom Flexibele Vibrator Rood
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149249440.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148178804.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162809226.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162809224.jpg
      Dame Products Dame Products Pom Flexibele Vibrator Rood Pom Flexibele Vibrator Rood Pom Flexibele Vibrator Rood Pom ligt comfortabel in je hand en buigt met je mee voor brede en gerichte stimulatie. De zachte en flexibele vibrator heeft een krachtige motor met vijf patronen en de optie om je intensiteit te kiezen of om een van de vijf vooraf ingestelde snelheden te gebruiken. En Pom is waterdicht zodat je overal plezier kunt hebben. - Waterproof - Medische siliconen - 5 Patronen - 5 Intensiteiten - Magnetische USB - Oplaadbaar Plezier dat de bocht om gaat Pom buigt voor je. Doordat het geen interne har... (1)
      Dame Products Pom Flexibele Vibrator Rood
      • 00813686020343
      3
      deal
      94.90 EUR
    • Dame Products Zee Bullet Vibrator Lapis
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165329464.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162781187.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162812271.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162782918.jpg
      Dame Products Dame Products Zee Bullet Vibrator Lapis Zee Bullet Vibrator Lapis Zee Bullet Vibrator Lapis Veilig voor het lichaam Verantwoording: In tegenstelling tot de meeste Bullet-vibrators is zee via USB oplaadbaar, zodat hij ontsappt wordt wanneer je het meest sappig bent. (1)
      Dame Products Zee Bullet Vibrator Lapis
      • 00813686020756
      3
      deal
      33.80 EUR
    • Dame Products Arc Ice G-Spot Vibrator
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168168138.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165336277.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163822277.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162781486.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163821904.jpg
      Dame Products Dame Products Arc Ice G-Spot Vibrator Arc Ice G-Spot Vibrator Arc Ice G-Spot Vibrator Dame Products Arc Ice G-Spot Vibrator heeft een sterke motor, een zachte bol met een Clit stimulerende nok en een gemakkelijk bereikbare gebogen handgreep, die je helpt de perfecte plek te verkennen en te ontdekken. - Magnetische USB oplaadbaar - Intern + extern gebruik - Waterbestendig - Siliconen van medische kwaliteit - 5 patronen + 5 intensiteiten **Reislust** Arc is gemaakt om te verkennen. De bol heeft een aangename vorm, met een spitse rand voor gerichte vibes op de vulva of clitoris. ... (1)
      Dame Products Arc Ice G-Spot Vibrator
      • 00813686020909
      3
      95.33 EUR
    • Dame Products Fin Vinger Vibrator Blauw
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165320470.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162771383.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162771385.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162770869.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162786415.jpg
      Dame Products Dame Products Fin Vinger Vibrator Blauw Fin Vinger Vibrator Blauw Fin Vinger Vibrator Blauw USB oplaadbaar. 3 snelheden. Siliconen van medische kwaliteit. (1)
      Dame Products Fin Vinger Vibrator Blauw
      • 00813686020305
      3
      63.67 EUR
    • Dame Products EVA II Hands-Free Vibrator Groen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149250141.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162783709.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148178823.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162802661.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162802825.jpg
      Dame Products Dame Products EVA II Hands-Free Vibrator Groen EVA II Hands-Free Vibrator Groen EVA II Hands-Free Vibrator Groen De eerste hands-free, strap-vrije, niet-intrusieve koppels vibrator. Eva II is een hands-free vibrator die vrouwen stimulatie van de clitoris geeft die ze willen tijdens de seks. Eva's unieke flexibele vleugels houden de vibrator in plaats, comfortabel onder de grote schaamlippen van de vrouw gestopt. - Hands-free - Strap-free & harness-free - Garment-free - Oplaadbaar - Waterproof - Eén grote knop - Medische kwaliteit siliconen - Krachtige motor vibraties - Lage batterij indicatie lampje - U... (1)
      Dame Products EVA II Hands-Free Vibrator Groen
      • 00813686020190
      3
      113.34 EUR
    • Dame Products Fin Vinger Vibrator Groen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165316967.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162771383.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147452651.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162771385.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162770869.jpg
      Dame Products Dame Products Fin Vinger Vibrator Groen Fin Vinger Vibrator Groen Fin Vinger Vibrator Groen Fin is een kleine, draagbare vibrator die gedragen wordt tussen de vingers om de intieme aanraking te versterken door stimulerende vibraties. Met Fin's optionele bevestigingsband, dubbele sensaties en drie snelheden is ontdekken heel simpel en leuk. Makkelijk te dragen en te verwijderen, Fin is zeer geschikt voor het voorspel, seks met een partner of voor solo gebruik. - Waterafstotend - USB oplaadbaar - 3-snelheden - Medische kwaliteit siliconen (1)
      Dame Products Fin Vinger Vibrator Groen
      • 00813686020374
      2
      deal
      74.90 EUR
    • Dame Products Arc Berry G-Spot Vibrator
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168168137.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165336277.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163822281.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162811223.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163832076.jpg
      Dame Products Dame Products Arc Berry G-Spot Vibrator Arc Berry G-Spot Vibrator Arc Berry G-Spot Vibrator Dame Products Arc Berry G-Spot Vibrator heeft een sterke motor, een zachte bol met een clit stimulerende nok en een gemakkelijk bereikbare gebogen handgreep, die je helpt de perfecte plek te verkennen en te ontdekken. - Magnetische USB oplaadbaar - Intern + extern gebruik - Waterbestendig - Siliconen van medische kwaliteit - 5 patronen + 5 intensiteiten **Reislust** Arc is gemaakt om te verkennen. De bol heeft een aangename vorm, met een spitse rand voor gerichte vibes op de vulva of clitoris... (1)
      Dame Products Arc Berry G-Spot Vibrator
      • 00813686020893
      2
      deal
      114.90 EUR
    • Dame Products Kip Clitoris Vibrator Paars
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148178792.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162809872.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162808349.jpg
      Dame Products Dame Products Kip Clitoris Vibrator Paars Kip Clitoris Vibrator Paars Kip Clitoris Vibrator Paars Lijn erotische producten. Merk Dame Products Ontdek je passie. (1)
      Dame Products Kip Clitoris Vibrator Paars
      • 00813686020459
      2
      83.15 EUR
    • Dame Products EVA II Hands-Free Vibrator Wit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149250609.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162802661.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162783706.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162802824.jpg
      Dame Products Dame Products EVA II Hands-Free Vibrator Wit EVA II Hands-Free Vibrator Wit EVA II Hands-Free Vibrator Wit De eerste hands-free, strap-vrije, niet-intrusieve koppels vibrator. Eva II is een hands-free vibrator die vrouwen stimulatie van de clitoris geeft die ze willen tijdens de seks. Eva's unieke flexibele vleugels houden de vibrator in plaats, comfortabel onder de grote schaamlippen van de vrouw gestopt. - Hands-free - Strap-free & harness-free - Garment-free - Oplaadbaar - Waterproof - Eén grote knop - Medische kwaliteit siliconen - Krachtige motor vibraties - Lage batterij indicatie lampje - U... (1)
      Dame Products EVA II Hands-Free Vibrator Wit
      • 00813686020206
      2
      deal
      144.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Durex DEFAULT
        • durex
      • Lelo DEFAULT
        • lelo
      • Lush DEFAULT
        • lush
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Durex (durex)
      • Lelo (lelo)
      • Lush (lush)
      • Womanizer (womanizer)
      • Satisfyer (satisfyer)
      • 210th (210th)
      • Adam & Eve (adam_eve)
      • Adrien Lastic (adrien_lastic)
      • Alpha One (alpha_one)
      • Anal Fantasy (anal_fantasy)
      • Aneros (aneros)
      • B Swish (b_swish)
      • B-Vibe (b_vibe)
      • Baile (baile)
      • Bathmate (bathmate)
      • BeauMents (beauments)
      • Belladot (belladot)
      • Big Teaze Toys (big_teaze_toys)
      • Bijoux indiscrets (bijoux_indiscrets)
      • Black Velvets (black_velvets)
      • Bloom (bloom)
      • Blush (blush)
      • Bodywand (bodywand)
      • Bonbons (bonbons)
      • Calex (calex)
      • Calexotics (calexotics)
      • California exotic novelties (california_exotic_novelties)
      • California Exotics (california_exotics)
      • Celebrator (celebrator)
      • Classix (classix)
      • Clone-a-Willy (clone_a_willy)
      • Cloneboy (cloneboy)
      • Close 2 You (close_2_you)
      • Close2You (close2you)
      • Closet Collection (closet_collection)
      • Cobeco pharma (cobeco_pharma)
      • Cosmopolitan (cosmopolitan)
      • Crave (crave)
      • Dame Products (dame_products)
      • Doc johnson (doc_johnson)
      • Dorcel (dorcel)
      • Doxy (doxy)
      • Dream Toys (dream_toys)
      • Dreamtoys (dreamtoys)
      • Dörr (do_rr)
      • EasyToys (easytoys)
      • Easytoys Anal Collection (easytoys_anal_collection)
      • EasyToys - Couples Collection (easytoys_couples_collection)
      • Easytoys Fetish Collection (easytoys_fetish_collection)
      • Easytoys Men Only (easytoys_men_only)
      • EasyToys - Mini Vibe Collection (easytoys_mini_vibe_collection)
      • EasyToys Online Only (easytoys_online_only)
      • Easytoys - Vibe Collection (easytoys_vibe_collection)
      • EasyToys - Wand Collection (easytoys_wand_collection)
      • Elegance (elegance)
      • Elvie (elvie)
      • Emojibator (emojibator)
      • Empire Labs (empire_labs)
      • Eros (eros)
      • Europe Magic Wand (europe_magic_wand)
      • Evolved (evolved)
      • Fantasy For Her (fantasy_for_her)
      • Feelztoys (feelztoys)
      • Fetish Fantasy (fetish_fantasy)
      • Fifty Shades Darker (fifty_shades_darker)
      • Fifty Shades Freed (fifty_shades_freed)
      • Fifty Shades of Grey (fifty_shades_of_grey)
      • Frisky (frisky)
      • Fun Factory (fun_factory)
      • Fun Toys (fun_toys)
      • G-Vibe (g_vibe)
      • Gaia (gaia)
      • Generic (generic)
      • Good Vibes Only (good_vibes_only)
      • GreyGasms (greygasms)
      • Gvibe (gvibe)
      • Happy Rabbit (happy_rabbit)
      • Heat (heat)
      • Hot Octopuss (hot_octopuss)
      • Huismerk (huismerk)
      • Hustler (hustler)
      • Icicles (icicles)
      • Inmi (inmi)
      • Innovation (innovation)
      • Inspire (inspire)
      • Inya (inya)
      • Iplay (iplay)
      • Iroha (iroha)
      • Javida (javida)
      • Je Joue (je_joue)
      • Jelly Rancher (jelly_rancher)
      • JIL (jil)
      • JimmyJane (jimmyjane)
      • JÜLIE (ju_lie)
      • Kama Sutra (kama_sutra)
      • Kawai (kawai)
      • Kawaii (kawaii)
      • Kiiroo (kiiroo)
      • King Cock (king_cock)
      • Kokos (kokos)
      • Laid (laid)
      • Layla (layla)
      • Le Wand (le_wand)
      • Leten (leten)
      • Lil'Vibe (lil_vibe)
      • Love to love (love_to_love)
      • Loveboxxx (loveboxxx)
      • Lovelife by OhMiBod (lovelife_by_ohmibod)
      • Loveline (loveline)
      • Lovense (lovense)
      • Lovers Premium (lovers_premium)
      • Loverspremium (loverspremium)
      • Lovetoy (lovetoy)
      • Lust (lust)
      • Luxe (luxe)
      • Magic Motion (magic_motion)
      • Main Squeeze (main_squeeze)
      • Mandy Mystery (mandy_mystery)
      • Marc Dorcel (marc_dorcel)
      • Master Series (master_series)
      • Menzstuff (menzstuff)
      • MiaMaxx (miamaxx)
      • Mini Marvels (mini_marvels)
      • Mixed (mixed)
      • Mjuze (mjuze)
      • Monkey (monkey)
      • MonkeySpanker (monkeyspanker)
      • MyMagicWand (mymagicwand)
      • MysteryVibe (mysteryvibe)
      • Mystim (mystim)
      • Nalone (nalone)
      • Nanma (nanma)
      • Nature (nature)
      • Nature Skin (nature_skin)
      • Nexus (nexus)
      • NJOY (njoy)
      • NMC (nmc)
      • Nobü (nobu_)
      • Nomi Tang (nomi_tang)
      • nsnovelties (nsnovelties)
      • Nu Sensuelle (nu_sensuelle)
      • O-Wand (o_wand)
      • Odeco (odeco)
      • Ohmibod (ohmibod)
      • OMG! (omg_)
      • Onbekend (onbekend)
      • One Touch (one_touch)
      • Ooh by Je Joue (ooh_by_je_joue)
      • OptiMALE (optimale)
      • Ouch! (ouch_)
      • Outlet (outlet)
      • Ovo (ovo)
      • Palm Power (palm_power)
      • Partner Toys (partner_toys)
      • Pharmquests (pharmquests)
      • Picobong (picobong)
      • Pillow Talk (pillow_talk)
      • Pipedream (pipedream)
      • Pixey Massager (pixey_massager)
      • Pjur (pjur)
      • PMV20 (pmv20)
      • Pornhub (pornhub)
      • Pornstar Signature Series (pornstar_signature_series)
      • Power (power)
      • Powerbullet (powerbullet)
      • Prestige (prestige)
      • Pretty Love (pretty_love)
      • Prostatic Play (prostatic_play)
      • Real (real)
      • Real Fantasy (real_fantasy)
      • Realov (realov)
      • Rebel (rebel)
      • Red Revolution (red_revolution)
      • Renegade (renegade)
      • Rianne s (rianne_s)
      • Rimba (rimba)
      • Rock Candy (rock_candy)
      • Rocks off (rocks_off)
      • ROMP (romp)
      • Rose (rose)
      • Rosy Gold (rosy_gold)
      • Safe (safe)
      • Screaming O (screaming_o)
      • Secrets Vibrating Panties (secrets_vibrating_panties)
      • SenseMax (sensemax)
      • Senzi (senzi)
      • Seven Creations (seven_creations)
      • Sexercise (sexercise)
      • Shibari (shibari)
      • Shots (shots)
      • Shots Media (shots_media)
      • Shots - Ouch! (shots_ouch_)
      • Shots toys (shots_toys)
      • Shunga (shunga)
      • Signature Cocks (signature_cocks)
      • Simplicity (simplicity)
      • Size Matters (size_matters)
      • Spark (spark)
      • Sportsheets (sportsheets)
      • Sqweel (sqweel)
      • Strap U (strap_u)
      • Strict (strict)
      • Supreme (supreme)
      • SURPRISE! Gift Boxes (surprise_gift_boxes)
      • Svakom (svakom)
      • Swan (swan)
      • Swan Vibes (swan_vibes)
      • Sway Vibes (sway_vibes)
      • Sweet Smile (sweet_smile)
      • System Jo (system_jo)
      • Tantus (tantus)
      • Teazers (teazers)
      • Tenga (tenga)
      • The Rabbit Company (the_rabbit_company)
      • The Screaming O (the_screaming_o)
      • Tickler (tickler)
      • Tokidoki (tokidoki)
      • Tom of Finland (tom_of_finland)
      • Topco (topco)
      • ToyJoy (toyjoy)
      • Trinity Vibes (trinity_vibes)
      • Under Control (under_control)
      • Unigro (unigro)
      • Vibe (vibe)
      • Vibe Couture (vibe_couture)
      • Vibe Therapy (vibe_therapy)
      • Vibease (vibease)
      • Vibes (vibes)
      • VIVE (vive)
      • Vogue (vogue)
      • Wanachi (wanachi)
      • Wand Essentials (wand_essentials)
      • We-vibe (we_vibe)
      • Willie (willie)
      • XR Brands (xr_brands)
      • Yesforlov (yesforlov)
      • Yiva (yiva)
      • You2Toys (you2toys)
      • Zalo (zalo)
      • Zero tolerance (zero_tolerance)
      • Zeus Electrosex (zeus_electrosex)
      • Zini (zini)
      • Zolo (zolo)
      • Zumio (zumio)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €26 (budget)
      • €26 - €30 (low)
      • €30 - €37 (medium)
      • > €37 (high)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl