x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er vibrators verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Cosmopolitan vibrator

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in vibrator categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 8
    • Cosmopolitan Magnificent Wand Massager Paars
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162787424.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162773523.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159457316.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162791838.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159457318.jpg
      Cosmopolitan Cosmopolitan Magnificent Wand Massager Paars Magnificent Wand Massager Paars Magnificent Wand Massager Paars IK HEB NU DE MEEST GEWELDIGE RELATIE Laat deze krachtige wand massager de intense vibraties opbouwen tot een zinderende climax. Ervaar wilde sensaties die je volledige aandacht opeisen terwijl Magnificent zich volledig inzet om je gevoelige plekken te stimuleren. De luxueus gedempte siliconenkop met zijn eenvoudige ronde vorm richt zich met gemak op uw plezierlocaties en de comfortabele greep die zich naar een boog afmatt, geeft uw greep verschillende opties om ontspannen te blijven terwijl u... (1)
      Cosmopolitan Magnificent Wand Massager Paars
      • 00796494810057
      2
      63.95 EUR
    • Cosmopolitan Romance G-Spot Vibrator - Paars
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144323275.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159473637.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159473635.jpg
      Cosmopolitan Cosmopolitan Romance G-Spot Vibrator - Paars Romance G-Spot Vibrator - Paars Romance G-Spot Vibrator - Paars HET BESTE MOET NOG KOMEN. Verwen je G-Spot met deze speciaal ontworpen vibrator. De gebogen vorm en afgeronde top nestelen zich tegen je G-spot, terwijl je ondertussen de zeven snelheden en vibratiepatronen kunt instellen naar je eigen ritme. Dankzij het ergonomische handvat kun je goed ontspannen, zelfs in bad of onder de douche met deze speciale vibrator. De Cosmopolitan G-spot Romance is waterdicht. - Krachtige G-Spot Vibrator - Geweldig voor intense G-spot orgasmes - Gebogen bolvormige ti... (1)
      Cosmopolitan Romance G-Spot Vibrator - Paars
      • 00796494810132
      1
      deal
      68.00 EUR
    • Cosmopolitan Buigzame Love Vibrator Paars
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141946612.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161731378.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162776769.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162780983.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162780984.jpg
      Cosmopolitan Cosmopolitan Buigzame Love Vibrator Paars Buigzame Love Vibrator Paars Buigzame Love Vibrator Paars LATEN WE SAMEN VIBREREN Deze waterdichte G-spot vibrator is buigzaam, flexibel en zorgt voor een buitengewone climax voor haar, maar vibreert ook voor de partner. De bolvormige punt glijdt naar binnen en blijft precies daar zitten, terwijl de schacht gebogen kan worden en intense trillingen geeft. Kenmerken: - Krachtige buigbare Dual Vibrator - Bolvormige tip stimuleert de G-spot - Buigbare Clitoral Schacht creëert inwendige vibraties - Geweldig voor intense gemengde orgasmen - 8 Vibratiefunc... (1)
      Cosmopolitan Buigzame Love Vibrator Paars
      • 00796494810347
      1
      deal
      63.00 EUR
    • Cosmopolitan Klassieke Vibrator Roos
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141946646.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162780110.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162786536.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162780103.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162780113.jpg
      Cosmopolitan Cosmopolitan Klassieke Vibrator Roos Klassieke Vibrator Roos Klassieke Vibrator Roos Deze traditionele vibrator wordt geleverd met een eigen antibacteriële hoes waardoor je speeltje gesteriliseerd wordt wanneer je je sekstoy opbergt. Wanneer het speeltje in de transparante box wordt opgeborgen, en de stekker in de box wordt gestoken, zal de box gaan oplichten en wordt de vibrator zowel opgeladen als gesteriliseerd. De stekker wordt dus niet in het speeltje zelf gedaan om op te laden. Met de bolvormige punt worden je zintuigen geprikkeld tot je buiten zinnen wordt gebracht van... (1)
      Cosmopolitan Klassieke Vibrator Roos
      • 00796494810187
      1
      deal
      132.00 EUR
    • Cosmopolitan Klassieke Vibrator Paars
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162785412.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162786536.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162780103.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162780113.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162780105.jpg
      Cosmopolitan Cosmopolitan Klassieke Vibrator Paars Klassieke Vibrator Paars Klassieke Vibrator Paars Deze traditionele vibrator wordt geleverd met een eigen antibacteriële hoes waardoor je speeltje gesteriliseerd wordt wanneer je je sekxtoy opbergt. Met de bolvormige punt worden je zintuigen geprikkeld tot je buiten zinnen wordt gebracht van extase door de extra 'climax-modus'. De vibrator is makkelijk vast te houden door de ergonomische greep waardoor de knoppen makkelijk te bedienen zijn zodat je al je aandacht kunt richten op je sensuele ervaring. Nadat je je speelgoed hebt schoongemaakt,... (1)
      Cosmopolitan Klassieke Vibrator Paars
      • 00796494810170
      1
      deal
      132.00 EUR
    • Cosmopolitan Magnificent Wand Massager Roos
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161731348.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162773523.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162773534.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141947171.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162791842.jpg
      Cosmopolitan Cosmopolitan Magnificent Wand Massager Roos Magnificent Wand Massager Roos Magnificent Wand Massager Roos IK HEB NU DE MEEST GEWELDIGE RELATIE Laat deze krachtige wand massager de intense vibraties opbouwen tot een zinderende climax. Ervaar wilde sensaties die je volledige aandacht opeisen terwijl Magnificent zich volledig inzet om je gevoelige plekken te stimuleren. De luxueus gedempte siliconenkop met zijn eenvoudige ronde vorm richt zich met gemak op uw plezierlocaties en de comfortabele greep die zich naar een boog afmatt, geeft uw greep verschillende opties om ontspannen te blijven terwijl u... (1)
      Cosmopolitan Magnificent Wand Massager Roos
      • 00796494810064
      1
      deal
      73.00 EUR
    • Cosmopolitan Luminous Rabbit Vibrator - Paars
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161730985.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144504899.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159457323.jpg
      Cosmopolitan Cosmopolitan Luminous Rabbit Vibrator - Paars Luminous Rabbit Vibrator - Paars Luminous Rabbit Vibrator - Paars Deze vibrator met krachtige dubbele motor heeft erotische draaiende kralen in de brede schacht die je een extra dosis plezier geven. Ontdek de perfecte bedpartner voor intense orgasmes en interne sensaties die tot de verbeelding spreken. Afzonderlijke knoppen voor de draaifunctie en de beide motoren met 10 snelheden zorgen ervoor dat je je kunt overgeven aan diepe. bevredigende orgasmes. - Krachtige Dual Vibrator met draaiende parels - Geweldig voor intense dubbele orgasmen - Krachtige multis... (1)
      Cosmopolitan Luminous Rabbit Vibrator - Paars
      • 00796494810194
      1
      deal
      95.00 EUR
    • Cosmopolitan Romance G-Spot Vibrator - Roze
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161731261.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141946916.jpg
      Cosmopolitan Cosmopolitan Romance G-Spot Vibrator - Roze Romance G-Spot Vibrator - Roze Romance G-Spot Vibrator - Roze Verwen je G-Spot met deze speciaal ontworpen vibrator. De gebogen vorm en afgeronde top nestelen zich tegen je G-spot, terwijl je ondertussen de zeven snelheden en vibratiepatronen kunt instellen naar je eigen ritme. Dankzij het ergonomische handvat kun je goed ontspannen, zelfs in bad of onder de douche met deze speciale vibrator. De Cosmopolitan G-spot Romance is waterdicht. - Krachtige G-Spot Vibrator - Geweldig voor intense G-spot orgasmes - Gebogen bolvormige tip voor targeting op G-spot... (1)
      Cosmopolitan Romance G-Spot Vibrator - Roze
      • 00796494810149
      1
      deal
      68.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Durex DEFAULT
        • durex
      • Lelo DEFAULT
        • lelo
      • Lush DEFAULT
        • lush
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Durex (durex)
      • Lelo (lelo)
      • Lush (lush)
      • Womanizer (womanizer)
      • Satisfyer (satisfyer)
      • 210th (210th)
      • Adam & Eve (adam_eve)
      • Adrien Lastic (adrien_lastic)
      • Alpha One (alpha_one)
      • Anal Fantasy (anal_fantasy)
      • Aneros (aneros)
      • B Swish (b_swish)
      • B-Vibe (b_vibe)
      • Baile (baile)
      • Bathmate (bathmate)
      • BeauMents (beauments)
      • Belladot (belladot)
      • Big Teaze Toys (big_teaze_toys)
      • Bijoux indiscrets (bijoux_indiscrets)
      • Black Velvets (black_velvets)
      • Bloom (bloom)
      • Blush (blush)
      • Bodywand (bodywand)
      • Bonbons (bonbons)
      • Calex (calex)
      • Calexotics (calexotics)
      • California exotic novelties (california_exotic_novelties)
      • California Exotics (california_exotics)
      • Celebrator (celebrator)
      • Classix (classix)
      • Clone-a-Willy (clone_a_willy)
      • Cloneboy (cloneboy)
      • Close 2 You (close_2_you)
      • Close2You (close2you)
      • Closet Collection (closet_collection)
      • Cobeco pharma (cobeco_pharma)
      • Cosmopolitan (cosmopolitan)
      • Crave (crave)
      • Dame Products (dame_products)
      • Doc johnson (doc_johnson)
      • Dorcel (dorcel)
      • Doxy (doxy)
      • Dream Toys (dream_toys)
      • Dreamtoys (dreamtoys)
      • Dörr (do_rr)
      • EasyToys (easytoys)
      • Easytoys Anal Collection (easytoys_anal_collection)
      • EasyToys - Couples Collection (easytoys_couples_collection)
      • Easytoys Fetish Collection (easytoys_fetish_collection)
      • Easytoys Men Only (easytoys_men_only)
      • EasyToys - Mini Vibe Collection (easytoys_mini_vibe_collection)
      • EasyToys Online Only (easytoys_online_only)
      • Easytoys - Vibe Collection (easytoys_vibe_collection)
      • EasyToys - Wand Collection (easytoys_wand_collection)
      • Elegance (elegance)
      • Elvie (elvie)
      • Emojibator (emojibator)
      • Empire Labs (empire_labs)
      • Eros (eros)
      • Europe Magic Wand (europe_magic_wand)
      • Evolved (evolved)
      • Fantasy For Her (fantasy_for_her)
      • Feelztoys (feelztoys)
      • Fetish Fantasy (fetish_fantasy)
      • Fifty Shades Darker (fifty_shades_darker)
      • Fifty Shades Freed (fifty_shades_freed)
      • Fifty Shades of Grey (fifty_shades_of_grey)
      • Frisky (frisky)
      • Fun Factory (fun_factory)
      • Fun Toys (fun_toys)
      • G-Vibe (g_vibe)
      • Gaia (gaia)
      • Generic (generic)
      • Good Vibes Only (good_vibes_only)
      • GreyGasms (greygasms)
      • Gvibe (gvibe)
      • Happy Rabbit (happy_rabbit)
      • Heat (heat)
      • Hot Octopuss (hot_octopuss)
      • Huismerk (huismerk)
      • Hustler (hustler)
      • Icicles (icicles)
      • Inmi (inmi)
      • Innovation (innovation)
      • Inspire (inspire)
      • Inya (inya)
      • Iplay (iplay)
      • Iroha (iroha)
      • Javida (javida)
      • Je Joue (je_joue)
      • Jelly Rancher (jelly_rancher)
      • JIL (jil)
      • JimmyJane (jimmyjane)
      • JÜLIE (ju_lie)
      • Kama Sutra (kama_sutra)
      • Kawai (kawai)
      • Kawaii (kawaii)
      • Kiiroo (kiiroo)
      • King Cock (king_cock)
      • Kokos (kokos)
      • Laid (laid)
      • Layla (layla)
      • Le Wand (le_wand)
      • Leten (leten)
      • Lil'Vibe (lil_vibe)
      • Love to love (love_to_love)
      • Loveboxxx (loveboxxx)
      • Lovelife by OhMiBod (lovelife_by_ohmibod)
      • Loveline (loveline)
      • Lovense (lovense)
      • Lovers Premium (lovers_premium)
      • Loverspremium (loverspremium)
      • Lovetoy (lovetoy)
      • Lust (lust)
      • Luxe (luxe)
      • Magic Motion (magic_motion)
      • Main Squeeze (main_squeeze)
      • Mandy Mystery (mandy_mystery)
      • Marc Dorcel (marc_dorcel)
      • Master Series (master_series)
      • Menzstuff (menzstuff)
      • MiaMaxx (miamaxx)
      • Mini Marvels (mini_marvels)
      • Mixed (mixed)
      • Mjuze (mjuze)
      • Monkey (monkey)
      • MonkeySpanker (monkeyspanker)
      • MyMagicWand (mymagicwand)
      • MysteryVibe (mysteryvibe)
      • Mystim (mystim)
      • Nalone (nalone)
      • Nanma (nanma)
      • Nature (nature)
      • Nature Skin (nature_skin)
      • Nexus (nexus)
      • NJOY (njoy)
      • NMC (nmc)
      • Nobü (nobu_)
      • Nomi Tang (nomi_tang)
      • nsnovelties (nsnovelties)
      • Nu Sensuelle (nu_sensuelle)
      • O-Wand (o_wand)
      • Odeco (odeco)
      • Ohmibod (ohmibod)
      • OMG! (omg_)
      • Onbekend (onbekend)
      • One Touch (one_touch)
      • Ooh by Je Joue (ooh_by_je_joue)
      • OptiMALE (optimale)
      • Ouch! (ouch_)
      • Outlet (outlet)
      • Ovo (ovo)
      • Palm Power (palm_power)
      • Partner Toys (partner_toys)
      • Pharmquests (pharmquests)
      • Picobong (picobong)
      • Pillow Talk (pillow_talk)
      • Pipedream (pipedream)
      • Pixey Massager (pixey_massager)
      • Pjur (pjur)
      • PMV20 (pmv20)
      • Pornhub (pornhub)
      • Pornstar Signature Series (pornstar_signature_series)
      • Power (power)
      • Powerbullet (powerbullet)
      • Prestige (prestige)
      • Pretty Love (pretty_love)
      • Prostatic Play (prostatic_play)
      • Real (real)
      • Real Fantasy (real_fantasy)
      • Realov (realov)
      • Rebel (rebel)
      • Red Revolution (red_revolution)
      • Renegade (renegade)
      • Rianne s (rianne_s)
      • Rimba (rimba)
      • Rock Candy (rock_candy)
      • Rocks off (rocks_off)
      • ROMP (romp)
      • Rose (rose)
      • Rosy Gold (rosy_gold)
      • Safe (safe)
      • Screaming O (screaming_o)
      • Secrets Vibrating Panties (secrets_vibrating_panties)
      • SenseMax (sensemax)
      • Senzi (senzi)
      • Seven Creations (seven_creations)
      • Sexercise (sexercise)
      • Shibari (shibari)
      • Shots (shots)
      • Shots Media (shots_media)
      • Shots - Ouch! (shots_ouch_)
      • Shots toys (shots_toys)
      • Shunga (shunga)
      • Signature Cocks (signature_cocks)
      • Simplicity (simplicity)
      • Size Matters (size_matters)
      • Spark (spark)
      • Sportsheets (sportsheets)
      • Sqweel (sqweel)
      • Strap U (strap_u)
      • Strict (strict)
      • Supreme (supreme)
      • SURPRISE! Gift Boxes (surprise_gift_boxes)
      • Svakom (svakom)
      • Swan (swan)
      • Swan Vibes (swan_vibes)
      • Sway Vibes (sway_vibes)
      • Sweet Smile (sweet_smile)
      • System Jo (system_jo)
      • Tantus (tantus)
      • Teazers (teazers)
      • Tenga (tenga)
      • The Rabbit Company (the_rabbit_company)
      • The Screaming O (the_screaming_o)
      • Tickler (tickler)
      • Tokidoki (tokidoki)
      • Tom of Finland (tom_of_finland)
      • Topco (topco)
      • ToyJoy (toyjoy)
      • Trinity Vibes (trinity_vibes)
      • Under Control (under_control)
      • Unigro (unigro)
      • Vibe (vibe)
      • Vibe Couture (vibe_couture)
      • Vibe Therapy (vibe_therapy)
      • Vibease (vibease)
      • Vibes (vibes)
      • VIVE (vive)
      • Vogue (vogue)
      • Wanachi (wanachi)
      • Wand Essentials (wand_essentials)
      • We-vibe (we_vibe)
      • Willie (willie)
      • XR Brands (xr_brands)
      • Yesforlov (yesforlov)
      • Yiva (yiva)
      • You2Toys (you2toys)
      • Zalo (zalo)
      • Zero tolerance (zero_tolerance)
      • Zeus Electrosex (zeus_electrosex)
      • Zini (zini)
      • Zolo (zolo)
      • Zumio (zumio)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €26 (budget)
      • €26 - €30 (low)
      • €30 - €37 (medium)
      • > €37 (high)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl