x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er vibrators verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Bloom vibrator

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in vibrator categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Bloom The Rose G-Spot Vibrator
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189986675.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189992136.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189992130.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189992132.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189992125.jpg
      Bloom Bloom The Rose G-Spot Vibrator The Rose G-Spot Vibrator The Rose G-Spot Vibrator The Rose is een stijlvolle G-spot vibator uit de elegante Bloom collectie. De prachtige vormgeving van zowel de vibrator als de verpakking maakt The Rose een onmisbare toy voor elke vrouw. Deze vibrator is voorzien van een unieke swipe technologie, wat het nog makkelijker maakt om het speeltje naar jouw eigen voorkeur in te stellen. Dit werkt als volgt: zet de vibraties aan en kies je favoriete patroon met het knopje op het handvat. Veeg daarna met je duim over de blaadjes naar links of recht... (1)
      Bloom The Rose G-Spot Vibrator
      • 08719934001244
      13
      deal
      69.95 EUR
    • Bloom The Orchid Wand vibrator
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189979700.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189986382.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189986390.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189986386.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189986394.jpg
      Bloom Bloom The Orchid Wand vibrator The Orchid Wand vibrator The Orchid Wand vibrator The Orchid is een stijlvolle wand vibator uit de elegante Bloom collectie. De prachtige vormgeving van zowel de vibrator als de verpakking maakt The Orchid een onmisbare toy voor elke vrouw. Deze vibrator is voorzien van een unieke swipe technologie, wat het nog makkelijker maakt om het speeltje naar jouw eigen voorkeur in te stellen. Dit werkt als volgt: zet de vibraties aan en kies je favoriete patroon met het knopje op het handvat. Veeg daarna met je duim over de blaadjes naar links of rec... (1)
      Bloom The Orchid Wand vibrator
      • 08719934001220
      12
      deal
      79.95 EUR
    • Bloom The Violet Rabbit Vibrator - Blauw
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189985303.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189991156.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189991167.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189991151.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189991171.jpg
      Bloom Bloom The Violet Rabbit Vibrator - Blauw The Violet Rabbit Vibrator - Blauw The Violet Rabbit Vibrator - Blauw The Violet is een stijlvolle rabbit vibator uit de elegante Bloom collectie. De prachtige vormgeving van zowel de vibrator als de verpakking maakt The Violet een onmisbare toy voor elke vrouw. Deze vibrator is voorzien van een unieke swipe technologie, wat het nog makkelijker maakt om het speeltje naar jouw eigen voorkeur in te stellen. Dit werkt als volgt: zet de vibraties aan en kies je favoriete patroon met het knopje op het handvat. Veeg daarna met je duim over de blaadjes naar links of r... (1)
      Bloom The Violet Rabbit Vibrator - Blauw
      • 08719934001237
      11
      deal
      79.95 EUR
    • Bloom Clitoris Vibrator The Tulip
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/181313283.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189993154.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189993156.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189993155.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189993159.jpg
      Bloom Bloom Clitoris Vibrator The Tulip Clitoris Vibrator The Tulip Clitoris Vibrator The Tulip The Tulip is een stijlvolle clitorisvibator uit de elegante Bloom collectie. De prachtige vormgeving van zowel de vibrator als de verpakking maakt The Tulip een onmisbare toy voor elke vrouw. The Tulip is een stijlvolle clitorisvibator uit de elegante Bloom collectie. (1)
      Bloom Clitoris Vibrator The Tulip
      • 08719934001251
      11
      deal
      79.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Durex DEFAULT
        • durex
      • Lelo DEFAULT
        • lelo
      • Lush DEFAULT
        • lush
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Durex (durex)
      • Lelo (lelo)
      • Lush (lush)
      • Satisfyer (satisfyer)
      • Womanizer (womanizer)
      • 210th (210th)
      • Adam & Eve (adam_eve)
      • Adrien Lastic (adrien_lastic)
      • Alpha-Pro (alpha_pro)
      • Anal Fantasy (anal_fantasy)
      • Aneros (aneros)
      • Aquatic (aquatic)
      • Aria (aria)
      • Attraction (attraction)
      • B Swish (b_swish)
      • B Yours (b_yours)
      • B-Vibe (b_vibe)
      • Basic (basic)
      • Basix (basix)
      • Bathmate (bathmate)
      • BeauMents (beauments)
      • Belladot (belladot)
      • Belou (belou)
      • Bendie Power Stud (bendie_power_stud)
      • Big Teaze Toys (big_teaze_toys)
      • BigStuff (bigstuff)
      • Bijoux indiscrets (bijoux_indiscrets)
      • Black Velvets (black_velvets)
      • Bloom (bloom)
      • Blush (blush)
      • BMS (bms)
      • Bodywand (bodywand)
      • BOOM (boom)
      • Calex (calex)
      • Calexotics (calexotics)
      • California exotic novelties (california_exotic_novelties)
      • California Exotics (california_exotics)
      • Christine le Duc (christine_le_duc)
      • Classix (classix)
      • Cleopatra (cleopatra)
      • Clone-a-Willy (clone_a_willy)
      • Cloneboy (cloneboy)
      • Close 2 You (close_2_you)
      • Close2You (close2you)
      • Closet Collection (closet_collection)
      • Cloud 9 (cloud_9)
      • Cobeco pharma (cobeco_pharma)
      • Cosmopolitan (cosmopolitan)
      • Crave (crave)
      • Cuties (cuties)
      • Dame (dame)
      • Dame Products (dame_products)
      • Dillio (dillio)
      • Dirty Little Secret (dirty_little_secret)
      • Doc johnson (doc_johnson)
      • Dona (dona)
      • Dorcel (dorcel)
      • Doxy (doxy)
      • Dr Skin (dr_skin)
      • Dream Toys (dream_toys)
      • Dream Toys by Tonga (dream_toys_by_tonga)
      • Dreamtoys (dreamtoys)
      • Dörr (do_rr)
      • EasyToys (easytoys)
      • Easytoys Anal Collection (easytoys_anal_collection)
      • Easytoys Fetish Collection (easytoys_fetish_collection)
      • Easytoys Men Only (easytoys_men_only)
      • EasyToys - Mini Vibe Collection (easytoys_mini_vibe_collection)
      • EasyToys Online Only (easytoys_online_only)
      • Easytoys - Vibe Collection (easytoys_vibe_collection)
      • EasyToys - Wand Collection (easytoys_wand_collection)
      • ElectroShock (electroshock)
      • Elegance (elegance)
      • Elite (elite)
      • Elvie (elvie)
      • Embrace (embrace)
      • Emojibator (emojibator)
      • Empire Labs (empire_labs)
      • Entice (entice)
      • Eros (eros)
      • Europe Magic Wand (europe_magic_wand)
      • Evolved (evolved)
      • Fairy (fairy)
      • Fantasy (fantasy)
      • Fantasy For Her (fantasy_for_her)
      • Feelz Toys (feelz_toys)
      • Feelztoys (feelztoys)
      • Femintimate (femintimate)
      • Fetish Fantasy (fetish_fantasy)
      • Fifty Shades of Grey (fifty_shades_of_grey)
      • Firefly (firefly)
      • FLARE (flare)
      • Frisky (frisky)
      • Fun Factory (fun_factory)
      • G-Vibe (g_vibe)
      • Gaia (gaia)
      • Gaya (gaya)
      • Gc (gc)
      • Gemüse (gemu_se)
      • Generic (generic)
      • Good Vibes Only (good_vibes_only)
      • GreyGasms (greygasms)
      • Gvibe (gvibe)
      • HANCA (hanca)
      • Happy Rabbit (happy_rabbit)
      • Heat (heat)
      • Hot Octopuss (hot_octopuss)
      • Hotlips (hotlips)
      • Huismerk (huismerk)
      • Hustler (hustler)
      • Icicles (icicles)
      • Inmi (inmi)
      • Innovation (innovation)
      • Inspire (inspire)
      • Intimina (intimina)
      • Inya (inya)
      • Iplay (iplay)
      • Iroha (iroha)
      • Javida (javida)
      • Je Joue (je_joue)
      • Jelly Joy (jelly_joy)
      • JIL (jil)
      • JimmyJane (jimmyjane)
      • Jopen (jopen)
      • JÜLIE (ju_lie)
      • Kama Sutra (kama_sutra)
      • Kawaii (kawaii)
      • Kheper Games (kheper_games)
      • Kiiroo (kiiroo)
      • King Cock (king_cock)
      • KINK (kink)
      • Kink by Doc Johnson (kink_by_doc_johnson)
      • Kokos (kokos)
      • Krypton Stix (krypton_stix)
      • Laid (laid)
      • Layla (layla)
      • Le Wand (le_wand)
      • Leten (leten)
      • Lil'Vibe (lil_vibe)
      • Love to love (love_to_love)
      • Lovebotz (lovebotz)
      • Loveboxxx (loveboxxx)
      • LoveHoney (lovehoney)
      • Lovelife by OhMiBod (lovelife_by_ohmibod)
      • Loveline (loveline)
      • Lovense (lovense)
      • Loverboy (loverboy)
      • Lovers Premium (lovers_premium)
      • Loverspremium (loverspremium)
      • Lovetoy (lovetoy)
      • Luna (luna)
      • Lust (lust)
      • Luxe (luxe)
      • LyBaile (lybaile)
      • M for men (m_for_men)
      • Magic Motion (magic_motion)
      • Mandy Mystery (mandy_mystery)
      • Marc Dorcel (marc_dorcel)
      • Master Series (master_series)
      • ME2 (me2)
      • Menzstuff (menzstuff)
      • MiaMaxx (miamaxx)
      • Mini (mini)
      • Mini Marvels (mini_marvels)
      • Mixed (mixed)
      • Mjuze (mjuze)
      • Motley crue (motley_crue)
      • MyMagicWand (mymagicwand)
      • MysteryVibe (mysteryvibe)
      • Mystim (mystim)
      • Naghi (naghi)
      • Nalone (nalone)
      • Nanma (nanma)
      • Nature (nature)
      • Nature Skin (nature_skin)
      • Nexus (nexus)
      • NJOY (njoy)
      • NMC (nmc)
      • Nobü (nobu_)
      • Nomi Tang (nomi_tang)
      • nsnovelties (nsnovelties)
      • Nu (nu)
      • Nu Sensuelle (nu_sensuelle)
      • O-Wand (o_wand)
      • Odeco (odeco)
      • Ohmibod (ohmibod)
      • OMG! (omg_)
      • Onbekend (onbekend)
      • Ooh by Je Joue (ooh_by_je_joue)
      • OptiMALE (optimale)
      • Orgie (orgie)
      • Ouch! (ouch_)
      • Outlet (outlet)
      • Overig (overig)
      • Ovo (ovo)
      • Palm Power (palm_power)
      • PalmPower (palmpower)
      • Panthra (panthra)
      • Partner Toys (partner_toys)
      • Performance (performance)
      • Picobong (picobong)
      • Pillow Talk (pillow_talk)
      • Pipedream (pipedream)
      • Pixey Massager (pixey_massager)
      • Pjur (pjur)
      • PleasureLab (pleasurelab)
      • PMV20 (pmv20)
      • Pornhub (pornhub)
      • Pornstar Signature Series (pornstar_signature_series)
      • Power (power)
      • Powerbullet (powerbullet)
      • Prestige (prestige)
      • Pretty Love (pretty_love)
      • Prostatic Play (prostatic_play)
      • Purrfect Silicone (purrfect_silicone)
      • Real Fantasy (real_fantasy)
      • Real Feel (real_feel)
      • Real Feel Deluxe (real_feel_deluxe)
      • Realov (realov)
      • Realrock (realrock)
      • Rebel (rebel)
      • Red Revolution (red_revolution)
      • Renegade (renegade)
      • Rianne s (rianne_s)
      • Rimba (rimba)
      • Rock Candy (rock_candy)
      • Rocks (rocks)
      • Rocks off (rocks_off)
      • ROMP (romp)
      • Rose (rose)
      • Rosy Gold (rosy_gold)
      • Ruf (ruf)
      • Screaming O (screaming_o)
      • Secrets Vibrating Panties (secrets_vibrating_panties)
      • SenseMax (sensemax)
      • Senzi (senzi)
      • Seven Creations (seven_creations)
      • Sexercise (sexercise)
      • Sexy Things (sexy_things)
      • Shibari (shibari)
      • Shots (shots)
      • Shots Media (shots_media)
      • Shots - Ouch! (shots_ouch_)
      • Shots toys (shots_toys)
      • Shunga (shunga)
      • Signature Cocks (signature_cocks)
      • Simplicity (simplicity)
      • Sinfive (sinfive)
      • Sir Richard's (sir_richard_s)
      • Size Matters (size_matters)
      • Slow Sex (slow_sex)
      • Smile Maker (smile_maker)
      • Sola (sola)
      • Spark (spark)
      • Splash (splash)
      • Sportsheets (sportsheets)
      • Sqweel (sqweel)
      • SToys (stoys)
      • Strap U (strap_u)
      • Strict (strict)
      • SURPRISE! Gift Boxes (surprise_gift_boxes)
      • Svakom (svakom)
      • Swan (swan)
      • Swan Vibes (swan_vibes)
      • Sway Vibes (sway_vibes)
      • Sweet Smile (sweet_smile)
      • System Jo (system_jo)
      • Tantus (tantus)
      • Teazers (teazers)
      • Temptasia (temptasia)
      • Tenga (tenga)
      • The D (the_d)
      • The Rabbit Company (the_rabbit_company)
      • The Screaming O (the_screaming_o)
      • Tickler (tickler)
      • Tokidoki (tokidoki)
      • Tom of Finland (tom_of_finland)
      • Tonga (tonga)
      • Topco (topco)
      • ToyJoy (toyjoy)
      • Toyz4Lovers (toyz4lovers)
      • Trinity Vibes (trinity_vibes)
      • Under Control (under_control)
      • Unigro (unigro)
      • Vibe (vibe)
      • Vibe Couture (vibe_couture)
      • Vibe Therapy (vibe_therapy)
      • Vibease (vibease)
      • Vibes (vibes)
      • VIVE (vive)
      • Vogue (vogue)
      • Voodoo (voodoo)
      • Wanachi (wanachi)
      • Wand Essentials (wand_essentials)
      • We-vibe (we_vibe)
      • White (white)
      • Willie (willie)
      • Wonderlust (wonderlust)
      • X5 Men (x5_men)
      • XR Brands (xr_brands)
      • Yesforlov (yesforlov)
      • Yiva (yiva)
      • You2Toys (you2toys)
      • Zalo (zalo)
      • Zero tolerance (zero_tolerance)
      • Zeus Electrosex (zeus_electrosex)
      • Zini (zini)
      • Zolo (zolo)
      • Zumio (zumio)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €26 (budget)
      • €26 - €30 (low)
      • €30 - €37 (medium)
      • > €37 (high)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl