x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er pannen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Garcima pannen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in pannen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 12
    • Garcima Paellapan emaille - 40cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/176023277.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/198503196.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/123524636.jpg
      Garcima Garcima Paellapan emaille - 40cm Paellapan emaille - 40cm Paellapan emaille - 40cm Garcima Paella Pan 40 cm Emaille - 3 personen (1)
      Garcima Paellapan emaille - 40cm
      • 08412595202400
      3
      23.11 EUR
    • Garcima Paella Pan Inductie 34 cm Staal - 2 personen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163415843.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159814491.jpg
      Garcima Garcima Paella Pan Inductie 34 cm Staal - 2 personen Paella Pan Inductie 34 cm Staal - 2 personen Paella Pan Inductie 34 cm Staal - 2 personen Garcima Paella Pan Inductie 34 cm Staal - 2 personen (1)
      Garcima Paella Pan Inductie 34 cm Staal - 2 personen
      • 08412595851349
      3
      26.56 EUR
    • Garcima paeallapan 38 cm staal zilver
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163410027.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161649302.jpg
      Garcima Garcima paeallapan 38 cm staal zilver paeallapan 38 cm staal zilver paeallapan 38 cm staal zilver Garcima paellapan Een echt lekkere paella maak je in een paellapan! Deze plaatstalen pan heeft twee grepen en een wijd uitlopende rand. Dankzij deze rand is het nog eenvoudiger om de ingrediënten te sauteren en door elkaar te spatelen. Mede hierdoor krijgt de pan zijn authentieke look. Kortom, een pan die zowel traditiegetrouw als functioneel een aanwinst is in jouw keuken. Na gebruik de pan met water of licht sopje schoonmaken. Droog de pan altijd na met een droge doek. Bewaar de pan altijd ... (1)
      Garcima paeallapan 38 cm staal zilver
      • 08412595851387
      2
      30.00 EUR
    • Garcima Paellapan Emaille - 46cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/176023277.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/123522227.jpg
      Garcima Garcima Paellapan Emaille - 46cm Paellapan Emaille - 46cm Paellapan Emaille - 46cm Gemaakt van geëmailleerd staal Diameter: 46 cm. Bevat 12 porties Compatibel met oven, gas en brandhout Wordt geleverd met twee handgrepen (1)
      Garcima Paellapan Emaille - 46cm
      • 08412595202462
      • A601
      2
      26.67 EUR
    • Garcima Paellapan emaille - 60cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/176023277.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/139219320.jpg
      Garcima Garcima Paellapan emaille - 60cm Paellapan emaille - 60cm Paellapan emaille - 60cm Gemaakt van geëmailleerd staal Afmetingen 60 cm in diameter Bevat 19 porties Compatibel met oven, gas en brandhout Wordt geleverd met twee handgrepen (1)
      Garcima Paellapan emaille - 60cm
      • 08412595202608
      2
      39.25 EUR
    • Garcima Paellapan 42 cm 6 - 7 personen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189719091.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/139220286.jpg
      Garcima Garcima Paellapan 42 cm 6 - 7 personen Paellapan 42 cm 6 - 7 personen Paellapan 42 cm 6 - 7 personen Garcima Paella Pan 42 cm Staal - 2 personen (1)
      Garcima Paellapan 42 cm 6 - 7 personen
      • 08412595100423
      1
      22.00 EUR
    • Garcima Paellapan 55 cm - 11 a 12 personen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/176308229.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/176450389.jpg
      Garcima Garcima Paellapan 55 cm - 11 a 12 personen Paellapan 55 cm - 11 a 12 personen Paellapan 55 cm - 11 a 12 personen Garcima - Paella Pan Staal - 8 Personen - 55 cm (1)
      Garcima Paellapan 55 cm - 11 a 12 personen
      • 08412595100553
      1
      24.00 EUR
    • Garcima Paellapan 34 cm - 4 a 5 personen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/176308194.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163416697.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/139215995.jpg
      Garcima Garcima Paellapan 34 cm - 4 a 5 personen Paellapan 34 cm - 4 a 5 personen Paellapan 34 cm - 4 a 5 personen Garcima Paella Pan 34 cm Staal - 2 personen (1)
      Garcima Paellapan 34 cm - 4 a 5 personen
      • 08720585025039
      • 08412595100348
      1
      18.98 EUR
    • Garcima SL stalen paellapan 50cm, 4,4(h) x 50(Ø)cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162099287.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/103546563.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/176308263.jpg
      Garcima Garcima SL stalen paellapan 50cm, 4,4(h) x 50(Ø)cm SL stalen paellapan 50cm, 4,4(h) x 50(Ø)cm SL stalen paellapan 50cm, 4,4(h) x 50(Ø)cm Garcima - Paella Pan Staal - 6 Personen - 50 cm (1)
      Garcima SL stalen paellapan 50cm, 4,4(h) x 50(Ø)cm
      • 08412595100508
      1
      24.00 EUR
    • Garcima Paella pan 65 cm - 15 a 18 personen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/177234194.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144484805.jpg
      Garcima Garcima Paella pan 65 cm - 15 a 18 personen Paella pan 65 cm - 15 a 18 personen Paella pan 65 cm - 15 a 18 personen Garcima Paella Pan 65 cm Staal - 15 personen (1)
      Garcima Paella pan 65 cm - 15 a 18 personen
      • 08412595100652
      • A604
      1
      66.99 EUR
    • Garcima aluminium deksel voor paella pan 36 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189909163.jpg
      Garcima Garcima aluminium deksel voor paella pan 36 cm aluminium deksel voor paella pan 36 cm aluminium deksel voor paella pan 36 cm Garcima Deksel voor paella pan 36 cm (1)
      Garcima aluminium deksel voor paella pan 36 cm
      • 08412595604365
      1
      24.00 EUR
    • Garcima Paella Pan Inductie 42 cm Staal - 3 personen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163416200.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159723559.jpg
      Garcima Garcima Paella Pan Inductie 42 cm Staal - 3 personen Paella Pan Inductie 42 cm Staal - 3 personen Paella Pan Inductie 42 cm Staal - 3 personen Garcima Paella Pan Inductie 42 cm Staal - 3 personen (1)
      Garcima Paella Pan Inductie 42 cm Staal - 3 personen
      • 08412595851424
      1
      43.00 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Product type (product_state):
      • Nieuw (new)
      • Refurbished (refurbished)
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
      • Koekenpan DEFAULT
        • koekenpan
      • Wokpan DEFAULT
        • wokpan
      • Tefal DEFAULT
        • tefal
      • RVS DEFAULT
        • roestvrijstaal
    • Prijs (price):
      • < € 40 (budget)
      • € 40 - € 60 (price_2)
      • € 60 - € 105 (price_3)
      • ≥ € 105 (price_4)
    • Product conditie (product_condition):
      • Zo goed als nieuw (as_good_as_new)
      • Zichtbare gebruikssporen (clear_signs_of_use)
    • Soort pan (soort_pan):
      • Braadpan (braadpan)
      • Crêpepan (cre_pepan)
      • Grillpan (grillpan)
      • Hapjespan (sauteerpan_hapjespan)
      • Koekenpan (koekenpan)
      • Wokpan (wokpan)
      • Pannenset (pannenset)
      • Soeppan (soeppan)
      • Steelpan (steelpan)
      • Stoompan (stoompan)
    • Diameter (doorsnede):
      • < 20 cm (doorsnede_1)
      • 20 cm - 24 cm (doorsnede_2)
      • 24 cm - 28 cm (doorsnede_3)
      • ≥ 28 cm (doorsnede_4)
    • Geschikt voor keukenapparatuur (geschikt_voor_keukenapparatuur):
      • Barbecue (barbecue)
      • Brander (brander)
      • Gas (gas)
      • Gietijzer fornuis (gietijzer_fornuis)
      • Inductie (inductie)
      • Keramisch (keramisch)
      • Magnetron (magnetron)
      • Open vuur (open_vuur)
      • Oven (oven)
    • Merk (brand):
      • 24hShop (24hshop)
      • AEG (aeg)
      • Aerts (aerts)
      • Alessi (alessi)
      • Alexander Herrmann (alexander_herrmann)
      • Alpina (alpina)
      • ALVA (alva)
      • AMT (amt)
      • Anolon (anolon)
      • Arcos (arcos)
      • ARO houseware (aro_houseware)
      • Arzum (arzum)
      • Avanti (avanti)
      • Ballarini (ballarini)
      • Bama (bama)
      • Barazzoni (barazzoni)
      • Barbecook (barbecook)
      • Bartscher (bartscher)
      • Basic (basic)
      • Baumalu (baumalu)
      • Bbq collection (bbq_collection)
      • Beka (beka)
      • Berghoff (berghoff)
      • Bergner (bergner)
      • Berlinger Haus (berlinger_haus)
      • Berndes (berndes)
      • Bestron (bestron)
      • Bialetti (bialetti)
      • Big Green Egg (big_green_egg)
      • Bigjigs Toys (bigjigs_toys)
      • BK (bk)
      • BLAUMANN (blaumann)
      • Blokker (blokker)
      • Bo Camp (bo_camp)
      • Boeijen (boeijen)
      • Boretti (boretti)
      • Bormioli Rocco (bormioli_rocco)
      • Bosch (bosch)
      • Bourgeat (bourgeat)
      • Bourgini (bourgini)
      • BRA (bra)
      • Brabantia (brabantia)
      • Bredemeijer (bredemeijer)
      • Brix (brix)
      • Brunner (brunner)
      • Buccan (buccan)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bunzlau Castle (bunzlau_castle)
      • Cadac (cadac)
      • Cambro (cambro)
      • Camerons (camerons)
      • Camp Chef (camp_chef)
      • Camp Gear (camp_gear)
      • Campingaz (campingaz)
      • Carl Schmidt Sohn (carl_schmidt_sohn)
      • Casselin (casselin)
      • Cast iron (cast_iron)
      • Castey (castey)
      • CHASSEUR (chasseur)
      • CHG (chg)
      • Chicago Metallic (chicago_metallic)
      • Circulon (circulon)
      • Clatronic (clatronic)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Cobb (cobb)
      • Colourworks (colourworks)
      • ComBekk (combekk)
      • CombiSteel (combisteel)
      • Coppens (coppens)
      • Cosy & Trendy (cosy_trendy)
      • Cristel (cristel)
      • Cs (cs)
      • Cs Koch-systeme (cs_koch_systeme)
      • Cuisinova (cuisinova)
      • Cuisinox (cuisinox)
      • De Buyer (de_buyer)
      • Demeyere (demeyere)
      • Diamond (diamond)
      • Doeco (doeco)
      • Domo (domo)
      • Dr. Oetker (dr_oetker)
      • Dualit (dualit)
      • Easyline (easyline)
      • Edenberg (edenberg)
      • Electrolux (electrolux)
      • Elo (elo)
      • Emile Henry (emile_henry)
      • EOE (eoe)
      • Esbit (esbit)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Eurotrail (eurotrail)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Eva Trio (eva_trio)
      • Excellent houseware (excellent_houseware)
      • Fire Maple (fire_maple)
      • Fiskars (fiskars)
      • Fissler (fissler)
      • Flonal (flonal)
      • Fontignac (fontignac)
      • Fundix (fundix)
      • Funktion (funktion)
      • GAGGENAU (gaggenau)
      • Garcima (garcima)
      • Gastrolux (gastrolux)
      • GEFU (gefu)
      • Gerimport (gerimport)
      • Gero (gero)
      • Glückskäfer (glu_ckska_fer)
      • Green Pan (green_pan)
      • GreenChef (greenchef)
      • Greenpan (greenpan)
      • GSI (gsi)
      • GSW (gsw)
      • Guison (guison)
      • Gusta (gusta)
      • Haba (haba)
      • Habonne (habonne)
      • Harry's Horse (harry_s_horse)
      • Haushalt (haushalt)
      • HEMA (hema)
      • Hendi (hendi)
      • Herenthal (herenthal)
      • Herman Den Blijker (herman_den_blijker)
      • Herzberg (herzberg)
      • Herzog (herzog)
      • Hit (hit)
      • Hobby Hall (hobby_hall)
      • HorecaTraders (horecatraders)
      • Horwood (horwood)
      • HSP Hanseshopping (hsp_hanseshopping)
      • Huismerk (huismerk)
      • Ibili (ibili)
      • Iittala (iittala)
      • Ilsa (ilsa)
      • Imf (imf)
      • Imperial Collection (imperial_collection)
      • Imperial kitchen (imperial_kitchen)
      • Inno cuisinno (inno_cuisinno)
      • InnovaGoods (innovagoods)
      • Inoxibar (inoxibar)
      • Invicta (invicta)
      • Jamie Oliver (jamie_oliver)
      • Jeroen Meus (jeroen_meus)
      • JML (jml)
      • Kela (kela)
      • Ken Hom (ken_hom)
      • Kilner (kilner)
      • King (king)
      • KINGHOFF (kinghoff)
      • Kitchen Basics (kitchen_basics)
      • Kitchen Craft (kitchen_craft)
      • KitchenAid (kitchenaid)
      • KitchenBasics (kitchenbasics)
      • Kitchencraft (kitchencraft)
      • Kook (kook)
      • Kookpunt (kookpunt)
      • Koopman (koopman)
      • Krups (krups)
      • Kuhn Rikon (kuhn_rikon)
      • König (ko_nig)
      • La Estrella (la_estrella)
      • Lacor (lacor)
      • Lagostina (lagostina)
      • Lava (lava)
      • Le Creuset (le_creuset)
      • Leifheit (leifheit)
      • Lodge (lodge)
      • Magefesa (magefesa)
      • Magimix (magimix)
      • Master Pro (master_pro)
      • MasterChef (masterchef)
      • Masterclass (masterclass)
      • Mepra (mepra)
      • Metaltex (metaltex)
      • Michelangelo (michelangelo)
      • Miele (miele)
      • Mischler Cook (mischler_cook)
      • Miyabi (miyabi)
      • Monzana (monzana)
      • MSR (msr)
      • Nampook (nampook)
      • NEFF (neff)
      • No Brand (no_brand)
      • Nordic Ware (nordic_ware)
      • Nordwik (nordwik)
      • OBH Nordica (obh_nordica)
      • Olympia (olympia)
      • Orange85 (orange85)
      • OTTO (otto)
      • Outwell (outwell)
      • Paderno (paderno)
      • Patisse (patisse)
      • PENSOFAL (pensofal)
      • Peterhof (peterhof)
      • Petromax (petromax)
      • Peugeot (peugeot)
      • Pillivuyt (pillivuyt)
      • Piral (piral)
      • Platinum (platinum)
      • Point-Virgule (point_virgule)
      • Primus (primus)
      • Princess (princess)
      • Privilege (privilege)
      • Pujadas (pujadas)
      • Pyrex (pyrex)
      • Quttin (quttin)
      • Redcliffs (redcliffs)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Renberg (renberg)
      • Riess (riess)
      • Risoli (risoli)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Robens (robens)
      • Ronneby Bruk (ronneby_bruk)
      • Royal Catering (royal_catering)
      • Royalty Line (royalty_line)
      • Ruffoni (ruffoni)
      • Römertopf (ro_mertopf)
      • Rösle (ro_sle)
      • Salewa (salewa)
      • SALT EN PEPPER S&P -AERTS (salt_en_pepper_s_p_aerts)
      • Salt & pepper (salt_pepper)
      • Sambonet (sambonet)
      • San Ignacio (san_ignacio)
      • Saro (saro)
      • Scanpan (scanpan)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • SEB (seb)
      • Serax (serax)
      • Siemens (siemens)
      • Silampos (silampos)
      • Silit (silit)
      • Sitram (sitram)
      • Skeppshult (skeppshult)
      • Smeg (smeg)
      • Smile (smile)
      • Sola (sola)
      • Solac (solac)
      • Sonex (sonex)
      • Spring (spring)
      • Staub (staub)
      • Stellar (stellar)
      • Stoneline (stoneline)
      • Suosikkituote (suosikkituote)
      • Surel (surel)
      • Swan (swan)
      • Swiss Diamond (swiss_diamond)
      • Tapas (tapas)
      • Tatonka (tatonka)
      • Taurus (taurus)
      • Techwood (techwood)
      • Tefal (tefal)
      • Tescoma (tescoma)
      • Thuisz (thuisz)
      • Tokyo Design Studio (tokyo_design_studio)
      • Trangia (trangia)
      • Turk (turk)
      • Unigro (unigro)
      • Unold (unold)
      • Urban Home (urban_home)
      • Valhal Outdoor (valhal_outdoor)
      • Valira (valira)
      • Vargo (vargo)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Vita Verde (vita_verde)
      • Vitility (vitility)
      • Voccelli (voccelli)
      • Vogue (vogue)
      • Weber (weber)
      • Weis (weis)
      • Wenko (wenko)
      • Westfalia (westfalia)
      • WESTINGHOUSE (westinghouse)
      • Westmark (westmark)
      • Windmill (windmill)
      • WMF (wmf)
      • Woll (woll)
      • Wpro (wpro)
      • XXLselect (xxlselect)
      • Yong (yong)
      • Zenker (zenker)
      • Zwilling (zwilling)
      • Zyliss (zyliss)
      • Ô cuisine (o_cuisine)
    • Vaatwasserbestendig (machine_wasbaar):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Inclusief deksel (deksel):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Soort anti-aanbaklaag (soort_anti_aanbaklaag):
      • Aluminium (aluminium)
      • CeraSOL (cerasol)
      • Circulon (circulon)
      • Durit (durit)
      • Durit Protect Plus (durit_protect_plus)
      • Emaille (emaille)
      • Green Tek PTFE (green_tek_ptfe)
      • Ilag (ilag)
      • Intensium (intensium)
      • Keramisch (keramisch)
      • PermaDur (permadur)
      • Protectal Plus (protectal_plus)
      • PTFE (ptfe)
      • Slip-Let (slip_let)
      • Teflon (teflon)
      • Teflon Platinum Plus (teflon_platinum_plus)
      • Titanium (titanium)
    • Anti-aanbaklaag (anti_aanbaklaag):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Materiaal (materiaal):
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Metaal (metaal)
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Aluminium (aluminium)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Koper (koper)
      • Staal (staal)
      • Bamboe (bamboe)
      • Carbon (carbon)
      • Carbon steel (carbon_steel)
      • Chroom (chroom)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Emaille (emaille)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Kunsthars (kunsthars)
      • Kunststof (kunststof)
      • Marmer (marmer)
      • Nylon (nylon)
      • Porselein (porselein)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Steen (steen)
      • Steengoed (steengoed)
      • Titanium (titanium)
      • Wicker (wicker)
      • Zilver (zilver)
    • Capaciteit (capaciteit_liter):
      • < 2 liter (small)
      • 2 liter - 3 liter (medium)
      • 3 liter - 5 liter (large)
      • > 5 liter (extra large)
    • Aantal pannen (aantal_pannen):
      • 1 (1)
      • 2 (2)
      • 3 (3)
      • 4 (4)
      • 5 (5)
      • 6 (6)
    • Vorm (vorm):
      • Rond (cirkel)
      • Vierkant (vierkant)
      • Ovaal (ovaal)
      • Rechthoek (rechthoek)
    • Cooltouch handgreep (koel_e_handvat_en_):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Deksel materiaal (deksel_materiaal):
      • Glas (glas)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Emaille (emaille)
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Aluminium (aluminium)
      • Hout (hout)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Rubber (rubber)
      • Staal (staal)
    • Kleur (kleur):
      • Crème (creme)
      • Antraciet (antraciet)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • partner@vergelijk.nl