x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Trotec Lokale airconditioner PAC 2100 X + AirLock 1000

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Trotec Lokale airconditioner PAC 2100 X + AirLock 1000
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Trotec Lokale airconditioner PAC 2100 X + AirLock 1000
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Trotec Lokale airconditioner PAC 2100 X + AirLock 1000
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/219493603.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/152267558.jpg?ts=1
Trotec Trotec Lokale airconditioner PAC 2100 X + AirLock 1000 Lokale airconditioner PAC 2100 X + AirLock 1000 Lokale airconditioner PAC 2100 X + AirLock 1000 TROTEC Mobiele airco PAC 2100 X & AirLock 1000 (1)
  • 04052138049655
2
  • Algemene kenmerken
    • Soort airco: Mobiele airco
  • Design
    • Kleur: Zwart/Wit, Wit
  • 249.95 249.95 EUR 2
    2
    • Amazon NL Marketplace Amazon NL Marketplace
      6.8 (1)
      Snelle ingebruikname: voor het gebruik van het apparaat is het niet nodig een gat door de muur te boren. De meegeleverde uitlaatslang kan...249.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      TROTEC Mobiele airco PAC 2100 X & AirLock 1000249.95, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Jocel JACP12-030696 Wit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159239834.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161442129.jpg?ts=1
      Jocel Jocel JACP12-030696 Wit JACP12-030696 Wit JACP12-030696 Wit De Jocel JACP12-030696 mobiele airco brengt jou heerlijke verkoeling tijdens warme zomerdagen. Het heeft een verkoelingscapaciteit van 12.000 BTU en is geschikt voor ruimtes tot 32 m². Daarmee kan het grote kamers acclimatiseren. Deze airco kan zowel koelen als ontvochtigen. Bovenop heeft het apparaat een gebruiksvriendelijk bedieningspaneel, waarop onder andere de 24 uurs timer is in te stellen. De airco kun je gemakkelijk tussen verschillende ruimtes verplaatsen, dankzij de wielen. Voordele... (1)
      Jocel JACP12-030696 Wit
      • 05601774030696
      1
    • Climadiff Clima9k1 - Mobiele Airconditioner - 18m2 - 9.000 Btu - Wit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223717804.jpg?ts=1
      Climadiff Climadiff Clima9k1 - Mobiele Airconditioner - 18m2 - 9.000 Btu - Wit Clima9k1 - Mobiele Airconditioner - 18m2 - 9.000 Btu - Wit Clima9k1 - Mobiele Airconditioner - 18m2 - 9.000 Btu - Wit Mobiele Airco, 9000 BTU, Climadiff, Wit (1)
      Climadiff Clima9k1 - Mobiele Airconditioner - 18m2 - 9.000 Btu - Wit
      • 03595320106121
      • CLIMAA9K1
      1
    • Technoline Technolife TL-7001 Mobiele Airco-Airconditioning - 7000 BTU - 790 Watt
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159424545.jpg?ts=1
      Technoline Technoline Technolife TL-7001 Mobiele Airco-Airconditioning - 7000 BTU - 790 Watt Technolife TL-7001 Mobiele Airco-Airconditioning - 7000 BTU - 790 Watt Technolife TL-7001 Mobiele Airco-Airconditioning - 7000 BTU - 790 Watt Technolife Tl-7001 Mobiele Airco-airconditioning - 7000 Btu - 790 Watt (1)
      Technoline Technolife TL-7001 Mobiele Airco-Airconditioning - 7000 BTU - 790 Watt
      • 08718868693952
      1
    • Boeijen Goodvibes Aircooler – Luchtkoeler – Ventilator – Luchtreiniger – Deluxe 4-in-1 – 4 Liter
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231315670.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186324151.jpg?ts=1
      Boeijen Boeijen Goodvibes Aircooler – Luchtkoeler – Ventilator – Luchtreiniger – Deluxe 4-in-1 – 4 Liter Goodvibes Aircooler – Luchtkoeler – Ventilator – Luchtreiniger – Deluxe 4-in-1 – 4 Liter Goodvibes Aircooler – Luchtkoeler – Ventilator – Luchtreiniger – Deluxe 4-in-1 – 4 Liter De GoodVibes Bladeless Aircooler 4 in 1 heeft de volgende functies: koelen, ventileren, bevochtigen en functioneert ook als luchtreiniger. Ideaal in de warme, vochtige dagen. (2)
      Boeijen Goodvibes Aircooler – Luchtkoeler – Ventilator – Luchtreiniger – Deluxe 4-in-1 – 4 Liter
      • 08700144458959
      1
    • min
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 289.95
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 289.95
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 289.95
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 289.95
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 289.95
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 289.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 289.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 289.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 289.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 289.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 289.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 289.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 289.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 289.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 289.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 289.95
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 289.95
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 289.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 289.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 289.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 289.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 289.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 289.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 289.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 289.95
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 289.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 289.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 289.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 289.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 289.95
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 289.95
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 289.95
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 289.95
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 289.95
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 289.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 289.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 289.95
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 249.95
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 249.95
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 249.95
    • partner@vergelijk.nl