x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Sogo Mobiele Airco

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Sogo Mobiele Airco
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Sogo Mobiele Airco
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Sogo Mobiele Airco
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223859945.jpg?ts=1
Sogo Sogo Mobiele Airco Mobiele Airco Mobiele Airco Sogo Mobiele Airco (1)
  • 08425490135667
2
  • Algemene kenmerken
    • Soort airco: Mobiele airco
  • Design
    • Kleur: Wit
  • 299.95 349.95 EUR 2
    2
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Sogo 1287 - Mobiele Airco299.95, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Blokker Marketplace Blokker Marketplace
      Sogo Mobiele Airco349.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Beko CL 6049CB mobiele airconditioner - 8000 Btu - 895W - wit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/226828010.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/233392695.jpg?ts=1
      Beko Beko CL 6049CB mobiele airconditioner - 8000 Btu - 895W - wit CL 6049CB mobiele airconditioner - 8000 Btu - 895W - wit CL 6049CB mobiele airconditioner - 8000 Btu - 895W - wit Beko Bomann CL 6049 CB mobiles Klimagerät, 8.000 BTU Kühlleistung, 65 dB(A) (2)
      Beko CL 6049CB mobiele airconditioner - 8000 Btu - 895W - wit
      • 04004470604917
      2
    • HOMCOM Mobiele airconditioner airconditioner 4 modi afstandsbediening 24u timer ABS wit 823-013V90
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/226961381.jpg?ts=1
      HOMCOM HOMCOM Mobiele airconditioner airconditioner 4 modi afstandsbediening 24u timer ABS wit 823-013V90 Mobiele airconditioner airconditioner 4 modi afstandsbediening 24u timer ABS wit 823-013V90 Mobiele airconditioner airconditioner 4 modi afstandsbediening 24u timer ABS wit 823-013V90 HOMCOM Mobiele airconditioner airconditioner 4 modi afstandsbediening 24u timer ABS wit 823-013V90 (1)
      HOMCOM Mobiele airconditioner airconditioner 4 modi afstandsbediening 24u timer ABS wit 823-013V90
      • 04251774981347
      1
    • Merax Mobiele Airconditioner 12000BTU met Afstandsbediening, APP bediening (WiFi) - 4 in 1 Mobiele Airco, Luchtontvochtiger, Ventilatiefunctie, Koeling, 24-uurs timer - Energieklasse A - Tot 100 m³
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/228157911.jpg?ts=1
      Merax Merax Mobiele Airconditioner 12000BTU met Afstandsbediening, APP bediening (WiFi) - 4 in 1 Mobiele Airco, Luchtontvochtiger, Ventilatiefunctie, Koeling, 24-uurs timer - Energieklasse A - Tot 100 m³ Mobiele Airconditioner 12000BTU met Afstandsbediening, APP bediening (WiFi) - 4 in 1 Mobiele Airco, Luchtontvochtiger, Ventilatiefunctie, Koeling, 24-uurs timer - Energieklasse A - Tot 100 m³ Mobiele Airconditioner 12000BTU met Afstandsbediening, APP bediening (WiFi) - 4 in 1 Mobiele Airco, Luchtontvochtiger, Ventilatiefunctie, Koeling, 24-uurs timer - Energieklasse A - Tot 100 m³ Merax Mobiele Airconditioner 12000BTU met Afstandsbediening, APP bediening (WiFi) - 4 in 1 Mobiele Airco, Luchtontvochtiger, Ventilatiefunctie, Koeling, 24-uurs timer - Energieklasse A - Tot 100 m³ (1)
      Merax Mobiele Airconditioner 12000BTU met Afstandsbediening, APP bediening (WiFi) - 4 in 1 Mobiele Airco, Luchtontvochtiger, Ventilatiefunctie, Koeling, 24-uurs timer - Energieklasse A - Tot 100 m³
      • 09243260151599
      1
    • Trotec Spotcool airconditioner PT 2700 SP
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231996174.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/233296583.jpg?ts=1
      Trotec Trotec Spotcool airconditioner PT 2700 SP Spotcool airconditioner PT 2700 SP Spotcool airconditioner PT 2700 SP Spotcool airconditioner PT 2700 SPMobiele koeling to the point, gewoon aanzetten en onmiddellijk genieten van de koele frisheid (1)
      Trotec Spotcool airconditioner PT 2700 SP
      • 04052138116661
      2
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 349.95
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 349.95
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 349.95
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 349.95
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 349.95
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 349.95
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 349.95
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 349.95
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 349.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 349.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 349.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 349.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 349.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 349.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 349.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 349.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 349.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 349.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 349.95
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 349.95
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 349.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 349.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 349.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 349.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 349.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 349.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 349.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 349.95
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 349.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 349.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 349.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 349.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 349.95
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 349.95
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 349.95
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 349.95
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 349.95
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 349.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 349.95
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 349.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 349.95
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 349.95
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 349.95
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 349.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 349.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 349.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 349.95
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 349.95
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 349.95
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 349.95
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 349.95
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 349.95
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 349.95
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 349.95
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 349.95
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 349.95
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 349.95
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 349.95
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 349.95
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 349.95
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 349.95
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 349.95
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 349.95
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 349.95
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 349.95
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 349.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 349.95
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 349.95
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 349.95
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 349.95
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 349.95
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 349.95
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 349.95
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 349.95
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 349.95
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 349.95
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 349.95
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 349.95
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 349.95
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 349.95
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 349.95
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 349.95
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 349.95
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 349.95
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 349.95
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 349.95
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 349.95
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 349.95
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 349.95
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 349.95
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 349.95
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 349.95
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 349.95
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 349.95
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 349.95
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 349.95
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 349.95
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 349.95
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 349.95
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 349.95
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 349.95
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 349.95
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 349.95
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 349.95
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 349.95
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 349.95
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 349.95
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 349.95
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 349.95
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 349.95
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 299.95
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 299.95
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 299.95
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 299.95
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 299.95
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 299.95
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 299.95
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 299.95
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 299.95
    • partner@vergelijk.nl