x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Olympia Splendid Dolceclima Compact 9 P - Mobiele Airco 9.000 BTU/u

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Olympia Splendid Dolceclima Compact 9 P - Mobiele Airco 9.000 BTU/u
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Olympia Splendid Dolceclima Compact 9 P - Mobiele Airco 9.000 BTU/u
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Olympia Splendid Dolceclima Compact 9 P - Mobiele Airco 9.000 BTU/u
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/199107605.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/199108210.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189765238.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/199108213.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/199108205.jpg
Olympia Olympia Splendid Dolceclima Compact 9 P - Mobiele Airco 9.000 BTU/u Splendid Dolceclima Compact 9 P - Mobiele Airco 9.000 BTU/u Splendid Dolceclima Compact 9 P - Mobiele Airco 9.000 BTU/u Olympia Splendid Dolceclima Compact 9 P - Mobiele Airco 9.000 BTU/u (1)
  • 07439607037073
1
  • Algemene kenmerken
    • Soort airco: Airco met afvoerslang
  • Design
    • Kleur: Wit
  • 289.95 289.95 EUR 1
    1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Olympia Splendid Dolceclima Compact 9 P - Mobiele Airco 9.000 BTU/u289.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Electrolux - EXP35U538CW Portable Aircondition
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149214124.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/198848247.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/198848246.jpg
      Electrolux Electrolux - EXP35U538CW Portable Aircondition - EXP35U538CW Portable Aircondition - EXP35U538CW Portable Aircondition (2)
      Electrolux - EXP35U538CW Portable Aircondition
      • 07332543587643
      1
    • Olimpia SPLENDID | MOBIELE LUCHTKOELER | PELER 6E
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171217928.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144606198.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156172050.jpg
      Olimpia Olimpia SPLENDID | MOBIELE LUCHTKOELER | PELER 6E SPLENDID | MOBIELE LUCHTKOELER | PELER 6E SPLENDID | MOBIELE LUCHTKOELER | PELER 6E Olimpia Splendid PELÈR 6E is de ideale luchtkoeler tijdens warme dagen. De luchtkoeler heeft een laag energieverbruik en koelt erg efficiënt. De luchtkoeler zorgt met de nieuwste technieken voor natuurlijke koeling en frisheid in een ruimte. De Olimpia Splendid luchtkoelers PELÈR zijn bij voorkeur te gebruiken in goed geventileerde ruimtes zoals bijvoorbeeld een hobbyruimte, garage, werkplaats, of onder een overkapping, partytent etc. De kracht van de luchtkoeler zit hem in de combinatie van ... (3)
      Olimpia SPLENDID | MOBIELE LUCHTKOELER | PELER 6E
      • 08021183994285
      1
    • Rowenta airconditioner RWAC1900C
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155920677.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/154578158.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168522506.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155920678.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155920676.jpg
      Rowenta Rowenta airconditioner RWAC1900C airconditioner RWAC1900C airconditioner RWAC1900C Rowenta airconditioner RWAC1900CDe zomer komt eraan en jij kunt lekker koel binnen zitten en de warme lucht buiten houden, tenminste als je de Rowenta RWA1900C in huis haalt. Met deze mobiele airconditioner met een koelvermogen van 2700 Watt heb je altijd de perfecte temperatuur in ruimtes tot wel 35 m2. Bovendien werkt de airco ook als luchtontvochtiger, waardoor ook de gevoelenstemperatuur lager wordt. Zo kun je het tijdens warme dagen goed volhouden binnenshuis.TimerDe Rowenta RWAC1900C he... (2)
      Rowenta airconditioner RWAC1900C
      • 03615993660185
      1
    • Jocel JACP12-030696 Wit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159239834.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161442129.jpg
      Jocel Jocel JACP12-030696 Wit JACP12-030696 Wit JACP12-030696 Wit De Jocel JACP12-030696 mobiele airco brengt jou heerlijke verkoeling tijdens warme zomerdagen. Het heeft een verkoelingscapaciteit van 12.000 BTU en is geschikt voor ruimtes tot 32 m². Daarmee kan het grote kamers acclimatiseren. Deze airco kan zowel koelen als ontvochtigen. Bovenop heeft het apparaat een gebruiksvriendelijk bedieningspaneel, waarop onder andere de 24 uurs timer is in te stellen. De airco kun je gemakkelijk tussen verschillende ruimtes verplaatsen, dankzij de wielen. Voordele... (1)
      Jocel JACP12-030696 Wit
      • 05601774030696
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 329.00
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 329.00
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 329.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 329.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 329.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 329.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 329.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 329.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 329.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 329.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 329.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 329.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 329.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 329.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 329.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 329.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 329.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 329.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 329.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 329.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 329.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 329.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 329.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 329.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 329.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 329.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 329.00
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 319.95
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 289.95
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 289.95
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 289.95
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 289.95
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 289.95
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 289.95
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 289.95
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 289.95
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 289.95
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 289.95
    • partner@vergelijk.nl