x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Klarstein Amazonia 8 vaatwasser 1620 watt voor 8 couverts 49 dB Aquastop

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Klarstein Amazonia 8 vaatwasser 1620 watt voor 8 couverts 49 dB Aquastop
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Klarstein Amazonia 8 vaatwasser 1620 watt voor 8 couverts 49 dB Aquastop
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Klarstein Amazonia 8 vaatwasser 1620 watt voor 8 couverts 49 dB Aquastop
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/209374239.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/218597368.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/218597367.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/218597369.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/218597366.jpg?ts=1
Klarstein Klarstein Amazonia 8 vaatwasser 1620 watt voor 8 couverts 49 dB Aquastop Amazonia 8 vaatwasser 1620 watt voor 8 couverts 49 dB Aquastop Amazonia 8 vaatwasser 1620 watt voor 8 couverts 49 dB Aquastop 1620 watt: krachtige minivaatwasser, 8 couverts: veel ruimte voor de afwas, 6 programma's: intensief, normaal, eco, glas, 90 minuten en snel, Milieuvriendelijk: waterbesparende bouwconstructie, 49 dB: laag geluidsniveau, 3-knoppen-bedieningspaneel: eenvoudige bediening, Aquastop: hoge bescherming & meer veiligheid (2)
  • 04260509680097
2
deal
  • Design
    • Kleur: Zwart
  • 439.99 464.99 EUR 2
    2
    • Klarstein.nl Klarstein.nl
      Kristalheldere glazen en vaatwerk: de Klarstein Amazonia 8 vaatwasmachine wast betrouwbaar in een klein formaat. Hij heeft ideale afmetin...
      439.99, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • Electronic-star.nl Electronic-star.nl
      1620 watt: krachtige minivaatwasser, 8 couverts: veel ruimte voor de afwas, 6 programma's: intensief, normaal, eco, glas, 90 minuten en s...
      439.99, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Beko DIN2643M0 Volledig geïntegreerde - Nieuw (Outlet) - Witgoed Outlet
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/229011488.jpg?ts=1
      Beko Beko DIN2643M0 Volledig geïntegreerde - Nieuw (Outlet) - Witgoed Outlet DIN2643M0 Volledig geïntegreerde - Nieuw (Outlet) - Witgoed Outlet DIN2643M0 Volledig geïntegreerde - Nieuw (Outlet) - Witgoed Outlet Technische specificaties technische kenmerkenDroog procesTurbo drogenProduct typevaatwasmachineOntwerpIngebouwd apparaatontwerptype:volledig integreerbaar InrichtingAantal programma's6Programma'sAuto 40-65 ° C, Quick & Clean 70 ° C, Intensief 70 ° C, Mini 35 ° C, Eco 50 ° C, voorspoelenin hoogte verstelbare bovenkorfJaVariabel mandontwerpIn hoogte verstelbare bovenkorf ladenBijzonderhedenQuick & Clean - grondige reiniging in 90 minuten, SelfDry - automatische deuropeningAantal verschillende (1)
      Beko DIN2643M0 Volledig geïntegreerde - Nieuw (Outlet) - Witgoed Outlet
      • 08690842444883
      1
    • Beko DSN2643M0X Semi inbouw - Nieuw (Outlet) - Witgoed Outlet
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/214114884.jpg?ts=1
      Beko Beko DSN2643M0X Semi inbouw - Nieuw (Outlet) - Witgoed Outlet DSN2643M0X Semi inbouw - Nieuw (Outlet) - Witgoed Outlet DSN2643M0X Semi inbouw - Nieuw (Outlet) - Witgoed Outlet technische kenmerkenDroog procesTurbo drogenProduct typeafwasmachineOntwerpIngebouwd apparaatontwerptype:gedeeltelijk integreerbaar InrichtingAantal programma's6eProgramma'sAuto 40-65 ° C, Quick & Clean 70 ° C, Intensief 70 ° C, Mini 35 ° C, Eco 50 ° C, voorwas, zelfreinigendin hoogte verstelbare bovenkorfJaVariabel mandontwerpIn hoogte verstelbare bovenkorf ladenBijzonderhedenQuick & Clean - grondige reiniging in 90 minuten, SelfDry - automatische deuropeningAantal verschillende wastemperatu... (1)
      Beko DSN2643M0X Semi inbouw - Nieuw (Outlet) - Witgoed Outlet
      • 08690842444869
      1
    • Gorenje GI62040X Semi inbouw - Nieuw (Outlet) - Witgoed Outlet
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/200816203.jpg?ts=1
      Gorenje Gorenje GI62040X Semi inbouw - Nieuw (Outlet) - Witgoed Outlet GI62040X Semi inbouw - Nieuw (Outlet) - Witgoed Outlet GI62040X Semi inbouw - Nieuw (Outlet) - Witgoed Outlet * 3/6/9 uur * Energie-efficiëntieklasse: A ++ * SpaceComfort - 13 couverts * Aantal manden: 2 * Helemaal * Afmetingen apparaat (B x H x D): 59,6 x 81,5 x 55,8 cmTechnische specificaties: * Energie-efficiëntieklasse: A ++ * Maximale waterintredetemperatuur: 60 ° C * Motor: eenfasige asynchrone motor * Programmaweergave * Aan / uit display * Spoeltemperatuur ° C: 60, 44, 40 ° C * 5 programma's: snel programma; Intensief programma; ECO-spaarprogramma; Voorwas / weken; dagelijkse wasbeurt * Refer... (1)
      Gorenje GI62040X Semi inbouw - Nieuw (Outlet) - Witgoed Outlet
      • 03838782411342
      1
    • Sharp QW-HX12F47ES-DE Vrijstaande vaatwasser - Nieuw (Outlet) - Witgoed Outlet
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230956985.jpg?ts=1
      Sharp Sharp QW-HX12F47ES-DE Vrijstaande vaatwasser - Nieuw (Outlet) - Witgoed Outlet QW-HX12F47ES-DE Vrijstaande vaatwasser - Nieuw (Outlet) - Witgoed Outlet QW-HX12F47ES-DE Vrijstaande vaatwasser - Nieuw (Outlet) - Witgoed Outlet Technische specificaties technische kenmerkenDroog procesActiefProduct typeafwasmachineOntwerpVloerstaand apparaatontwerptype:vrijstaandSchoonmaak klasseA.Maximale waterinlaattemperatuur60 ° C InrichtingAantal programma's3Programma'sEco 50 °, Express 50 '65 °, Intensief 65 °Variabel mandontwerpIn hoogte verstelbare bovenkorf (zonder belading), aantal kopjesplateaus 4 (opklapbare kopjesplateaus), opklapbare plateaus in het bovenrek V2 PEGTYPE - vaste plateaus, opklapbare plaatsegmenten in het ... (1)
      Sharp QW-HX12F47ES-DE Vrijstaande vaatwasser - Nieuw (Outlet) - Witgoed Outlet
      • 04974019168463
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 439.99
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 439.99
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 439.99
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 439.99
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 439.99
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 439.99
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 439.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 439.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 439.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 439.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 439.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 439.99
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 439.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 439.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 439.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 439.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 439.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 439.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 439.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 439.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 439.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 439.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 439.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 439.99
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 439.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 439.99
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 399.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 399.99
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 399.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 399.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 399.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 399.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 399.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 399.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 399.99
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 399.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 399.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 399.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 399.99
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 399.99
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 399.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 399.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 399.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 399.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 399.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 399.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 399.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 399.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 399.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 399.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 399.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 399.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 399.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 399.99
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 439.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 439.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 439.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 439.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 439.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 439.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 439.99
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 439.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 439.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 439.99
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 439.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 439.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 439.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 439.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 439.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 439.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 439.99
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 439.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 439.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 439.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 439.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 439.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 439.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 439.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 439.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 439.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 439.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 439.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 439.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 439.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 439.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 439.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 439.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 439.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 439.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 439.99
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 439.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 439.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 439.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 439.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 439.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 439.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 439.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 439.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 439.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 439.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 439.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 439.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 439.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 439.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 439.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 439.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 439.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 439.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 439.99
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 439.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 439.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 439.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 439.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 439.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 439.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 439.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 439.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 439.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 439.99
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 439.99
    • partner@vergelijk.nl