x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Klarstein Amazonia 6 Vaatwasser 1380W 6 couverts Druktoetskraan

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Klarstein Amazonia 6 Vaatwasser 1380W 6 couverts Druktoetskraan
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Klarstein Amazonia 6 Vaatwasser 1380W 6 couverts Druktoetskraan
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Klarstein Amazonia 6 Vaatwasser 1380W 6 couverts Druktoetskraan
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/209374260.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/218594562.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/218594566.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/218594558.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/218592670.jpg?ts=1
Klarstein Klarstein Amazonia 6 Vaatwasser 1380W 6 couverts Druktoetskraan Amazonia 6 Vaatwasser 1380W 6 couverts Druktoetskraan Amazonia 6 Vaatwasser 1380W 6 couverts Druktoetskraan Veel ruimte: voor maximaal 6 couverts, Zuinig in gebruik: met slechts 174 kWh/jaar, Erg veilig: meer bescherming met Aquastop, 6 programma's: intensief, noormal, eco, glas, 90 min. en snel, Stille werking: Laag geluidsniveau van slechts 49 dB (3)
  • 04260414891953
2
deal
  • Technische details
    • Plaatsing: Vrijstaand
  • Design
    • Kleur: Zilver
  • 269.99 359.99 EUR 2
    2
    • Klarstein.nl Klarstein.nl
      De Klarstein Amazonia 6 vaatwasser is je nieuwe reinigingshulpje bij jou thuis! Er is plaats voor maximaal 6 couverts binnenin. Met 1380 ...
      269.99, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • Electronic-star.nl Electronic-star.nl
      Veel ruimte: voor maximaal 6 couverts, Zuinig in gebruik: met slechts 174 kWh/jaar, Erg veilig: meer bescherming met Aquastop, 6 programm...
      269.99, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Inventum IVW6006A
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/215839236.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/233735860.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/207258668.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/207258667.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/210372193.jpg?ts=1
      Inventum Inventum IVW6006A IVW6006A IVW6006A IVW6006A De Inventum inbouw vaatwasser IVW6006A is geschikt voor 12 couverts en heeft een verstelbare bovenkorf. Deze zuinige vaatwasser met energie-efficiëntieklasse E verbruikt per wasbeurt 11 liter water. Je hebt de keuze uit vier programmas, waaronder standaard, ECO en een intensief stand voor zeer vuile vaat. Met de uitgestelde start kun je de start van het programma 3, 6, of 9 uur uitstellen. Het geluidsniveau is slechts 47 dB.Deze vaatwasser heeft een Aquastop. Wateroverlast is daarmee... (1)
      Inventum IVW6006A
      • 08712876150421
      2
    • Siemens SX65ZX00BN iQ500 extraKlasse volledig geintegreerde vaatwasser
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/209979892.jpg?ts=1
      Siemens Siemens SX65ZX00BN iQ500 extraKlasse volledig geintegreerde vaatwasser SX65ZX00BN iQ500 extraKlasse volledig geintegreerde vaatwasser SX65ZX00BN iQ500 extraKlasse volledig geintegreerde vaatwasser SX65ZX00BN, Volledig geïntegreerde vaatwasser varioSpeed (plus) op afstand Tot drie keer sneller en net zo droog en schoon: met varioSpeed op afstand verkort u de programmaduur. En u kunt altijd het extra snelle programma aanzetten, waar u ook bent. Het enige wat u nodig heeft, is de Home Connect-app. flexComfort Pro manden Maximaal comfort, maximale veiligheid: de nieuwe flexComfort Pro manden voldoen aan de hoogste standaarden. Elegantie en precisie, en tegelijkertijd stabiel met een maxima... (3)
      Siemens SX65ZX00BN iQ500 extraKlasse volledig geintegreerde vaatwasser
      • 04242003892602
      2
    • Whirlpool WBC 3C34 P X / Inbouw / Half geïntegreerd / Nishoogte 82 - 90 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/187530376.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185170666.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185170668.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185170670.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185170669.jpg?ts=1
      Whirlpool Whirlpool WBC 3C34 P X / Inbouw / Half geïntegreerd / Nishoogte 82 - 90 cm WBC 3C34 P X / Inbouw / Half geïntegreerd / Nishoogte 82 - 90 cm WBC 3C34 P X / Inbouw / Half geïntegreerd / Nishoogte 82 - 90 cm Superieure reinigingsprestaties Met de innovatieve technologie en speciale functies van WhirlpoolWBC 3C34 P Xkun jevia het gebruikersvriendelijke bedieningspaneel en de automatische instellingen optimale was- en droogresultatenmet minimale reinigingbehalen. Voorspoelen is niet meer nodig Met de 6th SENSEPowerCleantechnologie zorgt je voor uitstekendewasresultatenzonder handmatig voorspoelen, inweken of schrobben en verlaag je het waterverbruik. Natuurlijke droging Het automatisch openen van d... (1)
      Whirlpool WBC 3C34 P X / Inbouw / Half geïntegreerd / Nishoogte 82 - 90 cm
      • 08003437611841
      • 869991610770
      1
    • Bosch Vaatwasser SMU4HAS48E
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/175084925.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/175084924.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/175084922.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/175084923.jpg?ts=1
      Bosch Bosch Vaatwasser SMU4HAS48E Vaatwasser SMU4HAS48E Vaatwasser SMU4HAS48E Bosch Vaatwasser SMU4HAS48E (1)
      Bosch Vaatwasser SMU4HAS48E
      • 04242005192854
      • 4242005192854
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 329.99
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 329.99
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 329.99
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 329.99
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 329.99
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 329.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 329.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 329.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 329.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 329.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 329.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 329.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 329.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 329.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 329.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 329.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 329.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 329.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 329.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 329.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 329.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 329.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 329.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 329.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 329.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 329.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 329.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 329.99
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 329.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 329.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 329.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 329.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 329.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 329.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 329.99
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 329.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 329.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 329.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 329.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 329.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 329.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 329.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 329.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 329.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 329.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 329.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 329.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 329.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 329.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 329.99
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 299.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 299.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 299.99
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 299.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 299.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 299.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 299.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 299.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 299.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 299.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 299.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 299.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 299.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 299.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 299.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 299.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 299.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 299.99
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 269.99
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 269.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 269.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 269.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 269.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 269.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 269.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 269.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 269.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 269.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 269.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 269.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 269.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 269.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 269.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 269.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 269.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 269.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 269.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 269.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 269.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 269.99
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 269.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 269.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 269.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 269.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 269.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 269.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 269.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 269.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 269.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 269.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 269.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 269.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 269.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 269.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 269.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 269.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 269.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 269.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 269.99
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 269.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 269.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 269.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 269.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 269.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 269.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 269.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 269.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 269.99
    • partner@vergelijk.nl