x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Bosch SMU4HAS48E / Inbouw / Onderbouw / Nishoogte 81,5 - 87,5 cm

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Bosch SMU4HAS48E / Inbouw / Onderbouw / Nishoogte 81,5 - 87,5 cm
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Bosch SMU4HAS48E / Inbouw / Onderbouw / Nishoogte 81,5 - 87,5 cm
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Bosch SMU4HAS48E / Inbouw / Onderbouw / Nishoogte 81,5 - 87,5 cm
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/175084925.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/175084924.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/175084922.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/175084923.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237695368.jpg?ts=1
Bosch Bosch SMU4HAS48E / Inbouw / Onderbouw / Nishoogte 81,5 - 87,5 cm SMU4HAS48E / Inbouw / Onderbouw / Nishoogte 81,5 - 87,5 cm SMU4HAS48E / Inbouw / Onderbouw / Nishoogte 81,5 - 87,5 cm Met de Bosch SMU4HAS48E was je 13 couverts snel schoon. In de onderste korf plaats je al je pannen en borden. Je bestek verdeel je over de bestekbak onderin. Koffiekopjes en spatels verdeel je over de bovenste korf. Je wast al je wokpannen, schalen en mokken schoon met 1 van de 6 vaatwasprogramma's. Heb je een ovenschaal met aangekoekte resten? Kies dan voor het intensieve programma. Zo weet je zeker dat alles goed schoonspoelt. Wil je een extra hoge soeppan kwijt? Dankzij de bovenste Rackmat... (5)
  • 04242005192854
  • 4242005192854
  • SMU4HAS48E
3
  • Technische details
    • Plaatsing: Volledig integreerbaar
  • Design
    • Kleur: Grijs, Zilver
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
  • 799.00 864.00 EUR 3
    3
    • Coolblue.nl Coolblue.nl
      8.8332906960754 (1047)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.2-RC1/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Met de Bosch SMU4HAS48E was je 13 couverts snel schoon. In de onderste korf plaats je al je pannen en borden. Je bestek verdeel je over d...799.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Electroworld.nl Electroworld.nl
      SMU4HAS48E, Onderbouw vaatwasser Gemakkelijk in te ruimen en altijd up-to-date informatie over de vaatwasser dankzij de Home Connect App....799.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Electromania Electromania
      7.663466666666667 (2)
      Vaatwasser - Onderbouw - Warmtewisselaar, 44 dB, timer, Flex-korven, RackMatic - Inox - Energielabel D864.00, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • AEG Vol. Int. Vaatwasser FSE73707P
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230123686.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230123696.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/190585771.jpg?ts=1
      AEG AEG Vol. Int. Vaatwasser FSE73707P Vol. Int. Vaatwasser FSE73707P Vol. Int. Vaatwasser FSE73707P De AEG FSE73707P-inbouwvaatwasser heeft een watersensor, AirDry-technologie en ruimte voor 15 couverts. Daarmee is dit apparaat zeer ruim, maar wast hij ook efficiënt als hij niet helemaal gevuld is. Zo detecteert de watersensor de vuilgraad van de vaat, waarop het waterverbruik vervolgens wordt afgestemd. Dankzij de AirDry-technologie gaat de deur van de machine automatisch 10 centimeter open in de laatste fase van de cyclus. Hierdoor wordt jouw vaat op een natuurlijke en energie-efficiënte ... (1)
      AEG Vol. Int. Vaatwasser FSE73707P
      • 07332543780204
      • 7332543780204
      1
    • Hotpoint Hfc 3c26 W Vaatwasser 60cm | Nieuw (outlet)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/235305503.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/236731053.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/236731049.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/236731061.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/236731045.jpg?ts=1
      Hotpoint Hotpoint Hfc 3c26 W Vaatwasser 60cm | Nieuw (outlet) Hfc 3c26 W Vaatwasser 60cm | Nieuw (outlet) Hfc 3c26 W Vaatwasser 60cm | Nieuw (outlet) Hotpoint Hfc 3c26 W Vaatwasser 60cm Voortaan is afwassen geen enkele probleem met deze nieuw (b-keus) Hotpoint energieklasse A++ vrijstaande vaatwasser. Met plaats voor 14 couverts wast de vaatwasser veel vaat in één keer. Uitgestelde start Met de startuitstel functie heeft u de mogelijkheid om de machine op een later moment op de dag te laten draaien op de gewenste wasprogramma. Wanneer u dan thuiskomt, is deze klaar en kunt u direct aan de slag. Deze optie is ook handig als u de machine s n... (1)
      Hotpoint Hfc 3c26 W Vaatwasser 60cm | Nieuw (outlet)
      • 05054645599950
      • HFC 3C26 W C UK
      2
      deal
    • Beko BDIN38650C
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/235029194.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/235029195.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/235029197.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/235029196.jpg?ts=1
      Beko Beko BDIN38650C BDIN38650C BDIN38650C De Beko BDIN38650C is een volledig geïntegreerde vaatwasser met 16 couverts. De vaatwasser heeft een hoogte van 82 cm. Deze vaatwasser van het merk Beko heeft energieklasse B.Voordelen van de Beko BDIN38650CHet korte Fast+ programma doet de vaat tot wel 3x snellerAutomatische deuropening verbetert het droogresultaat en bespaart energieFast+Met het Fast+ programma doe je de vaat tot drie keer sneller. Met dit korte programma heb je in een mum van tijd schone vaat. Ideaal als je niet de tijd he... (1)
      Beko BDIN38650C
      • 08690842471001
      1
    • Siemens Vaatwasser SE53HS60CE
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/205979295.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/226379372.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/208832264.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/208832265.jpg?ts=1
      Siemens Siemens Vaatwasser SE53HS60CE Vaatwasser SE53HS60CE Vaatwasser SE53HS60CE Vaatwasser - Integreerbaar - 60 x 81,5 - 87,5 cm - Warmtewisselaar, 44 dB, timer, flex-korven, lade, rackMatic - Inox - Energielabel D (1)
      Siemens Vaatwasser SE53HS60CE
      • 04242003914267
      • 4242003914267
      1
    • min
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 821.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 821.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 821.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 821.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 821.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 821.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 821.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 821.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 821.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 821.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 821.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 821.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 821.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 821.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 821.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 821.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 821.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 821.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 821.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 821.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 821.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 821.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 821.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 821.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 821.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 821.00
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 616.71
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 821.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 821.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 821.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 821.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 821.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 821.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 821.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 821.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 821.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 821.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 821.00
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 616.71
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 864.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 864.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 864.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 864.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 864.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 864.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 864.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 864.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 864.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 864.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 864.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 864.00
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 699.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 688.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 688.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 688.00
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 659.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 659.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 659.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 659.00
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 864.00
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 659.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 659.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 659.00
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 864.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 864.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 864.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 864.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 864.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 864.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 864.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 864.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 864.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 864.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 864.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 864.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 864.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 864.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 864.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 864.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 864.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 864.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 864.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 864.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 864.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 864.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 864.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 864.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 864.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 864.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 864.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 864.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 864.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 864.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 864.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 864.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 864.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 864.00
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 705.00
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 705.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 705.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 705.00
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 864.00
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 864.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 864.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 864.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 864.00
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 729.00
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 616.71
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 616.71
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 616.71
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 616.71
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 616.71
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 616.71
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 616.71
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 616.71
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 616.71
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 616.71
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 616.71
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 616.71
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 616.71
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 616.71
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 616.71
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 616.71
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 616.71
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 616.71
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 616.71
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 616.71
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 616.71
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 616.71
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 616.71
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 616.71
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 616.71
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 616.71
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 616.71
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 616.71
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 616.71
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 616.71
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 616.71
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 729.00
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 729.00
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 799.00
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 789.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 789.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 789.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 789.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 789.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 789.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 789.00
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 799.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 799.00
    • partner@vergelijk.nl