x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Beko vaatwasser (inbouw) DIN28427 |

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Beko vaatwasser (inbouw) DIN28427 |
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Beko vaatwasser (inbouw) DIN28427 |
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Beko vaatwasser (inbouw) DIN28427 |
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/178461337.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140472820.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/175148574.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140472810.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146370352.jpg?ts=1
Beko Beko vaatwasser (inbouw) DIN28427 | vaatwasser (inbouw) DIN28427 | vaatwasser (inbouw) DIN28427 | Beko inbouw vaatwasser DIN28427, zuinig en ruim toestel Met ruimte voor maar liefst 14 couverts kan je de Beko inbouw vaatwasser DIN28427 zeker als een ruim toestel klasseren. Het is een machine die volledig ingebouwd wordt in je keuken. Hiervoor voorzie je een nis van 82 cm hoog, 60 cm breed en 55 cm diep. Dankzij de schuifdeurfunctie schuift het deurpaneel langs de vaatwasser deur zodat er geen kieren meer ontstaan tussen deur en plint. Dit zorgt voor een perfecte integratie van het toestel... (6)
  • 08690842192869
  • DIN28427
  • 000000000000255729
  • 5093871
3
deal
  • Technische details
    • Plaatsing: Volledig integreerbaar
    • Aantal couverts: 14 stuks
    • Energieklasse product: A++ Klasse
    • Half-load: Ja
    • Uitgestelde start timer: Ja
    • Aantal wasprogramma's: 6
    • Maximale wastemperatuur: 73 °C
    • Kinderslot: Nee
    • AquaSensor functie: Ja
    • AquaStop-functie: Ja
    • Droogklasse: A
    • Jaarlijks energie consumptie: 266 kWu
  • Gewicht en omvang
    • Breedte: 598 mm
    • Breedte (cm): 60 cm
    • Diepte: 55 cm
    • Diepte product: 550 mm
    • Hoogte: 82 cm
    • Hoogte: 818 mm
    • Gewicht: 37.4 kg
    • Gewicht product: 37500 g
  • Geluidsproductie
    • Geluidsniveau: 44 dB
  • Algemene kenmerken
    • Functies wasmachine/Drogers: AquaStop, Resttijdindicatie, Ingebouwde display, Halve belading, Zelf de starttijd kiezen
    • Geslacht: Unisex
  • Design
    • Bestek compartiment type: Bestekmand
    • Kleur: Zwart, Wit, Zilver
    • Ingebouwde water verzachter: Ja
  • Ergonomie
    • Automatisch doseersysteem: Nee
    • Zout indicator: Ja
  • Beeldscherm
    • Geìntegreerde display: Ja
  • Indicatie
    • Resterende tijd indicatie: Ja
  • Koelkast
    • Koelkast binnenverlichting: Nee
  • publishing
    • Introductiejaar: 2018
  • 449.00 659.00 EUR 3
    3
    • BCC BCC
      8.727883165257968 (4634)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Beko inbouw vaatwasser DIN28427, zuinig en ruim toestel Met ruimte voor maar liefst 14 couverts kan je de Beko inbouw vaatwasser DIN28427...
      449.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Wehkamp Wehkamp
      8.574051124180603 (700)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Deze DIN28427 inbouw vaatwasser is geschikt voor wie een hekel heeft aan afwassen, zijn aangekoekte schotels en pannen lang niet zo leuk ...
      449.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol.com Bol.com
      7.556892350323385 (692)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Beko DIN28427 - Inbouwvaatwasser - Wit449.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Whirlpool WBC 3C34 P X / Inbouw / Half geïntegreerd / Nishoogte 82 - 90 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/187530376.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185170666.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185170668.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185170670.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185170669.jpg?ts=1
      Whirlpool Whirlpool WBC 3C34 P X / Inbouw / Half geïntegreerd / Nishoogte 82 - 90 cm WBC 3C34 P X / Inbouw / Half geïntegreerd / Nishoogte 82 - 90 cm WBC 3C34 P X / Inbouw / Half geïntegreerd / Nishoogte 82 - 90 cm Superieure reinigingsprestaties Met de innovatieve technologie en speciale functies van WhirlpoolWBC 3C34 P Xkun jevia het gebruikersvriendelijke bedieningspaneel en de automatische instellingen optimale was- en droogresultatenmet minimale reinigingbehalen. Voorspoelen is niet meer nodig Met de 6th SENSEPowerCleantechnologie zorgt je voor uitstekendewasresultatenzonder handmatig voorspoelen, inweken of schrobben en verlaag je het waterverbruik. Natuurlijke droging Het automatisch openen van d... (1)
      Whirlpool WBC 3C34 P X / Inbouw / Half geïntegreerd / Nishoogte 82 - 90 cm
      • 08003437611841
      • 869991610770
      1
    • Beko DIN2643M0 Volledig geïntegreerde - Nieuw (Outlet) - Witgoed Outlet
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/229011488.jpg?ts=1
      Beko Beko DIN2643M0 Volledig geïntegreerde - Nieuw (Outlet) - Witgoed Outlet DIN2643M0 Volledig geïntegreerde - Nieuw (Outlet) - Witgoed Outlet DIN2643M0 Volledig geïntegreerde - Nieuw (Outlet) - Witgoed Outlet Technische specificaties technische kenmerkenDroog procesTurbo drogenProduct typevaatwasmachineOntwerpIngebouwd apparaatontwerptype:volledig integreerbaar InrichtingAantal programma's6Programma'sAuto 40-65 ° C, Quick & Clean 70 ° C, Intensief 70 ° C, Mini 35 ° C, Eco 50 ° C, voorspoelenin hoogte verstelbare bovenkorfJaVariabel mandontwerpIn hoogte verstelbare bovenkorf ladenBijzonderhedenQuick & Clean - grondige reiniging in 90 minuten, SelfDry - automatische deuropeningAantal verschillende (1)
      Beko DIN2643M0 Volledig geïntegreerde - Nieuw (Outlet) - Witgoed Outlet
      • 08690842444883
      1
    • Beko BDDN38530XD Onderbouw vaatwasser - Nieuw (Outlet) - Witgoed Outlet
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/216455387.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/233017327.jpg?ts=1
      Beko Beko BDDN38530XD Onderbouw vaatwasser - Nieuw (Outlet) - Witgoed Outlet BDDN38530XD Onderbouw vaatwasser - Nieuw (Outlet) - Witgoed Outlet BDDN38530XD Onderbouw vaatwasser - Nieuw (Outlet) - Witgoed Outlet Technische specificaties technische kenmerkendroog procesturbo drogenproduct typeafwasmachineontwerpingebouwd apparaatontwerptype:gebouwd onder Inrichtingaantal programma's8programma'sAuto 40-65 °C, fijne was 40 °C, AquaFlex, Quick&Clean 70 °C, intensief 70 °C, mini 35 °C, eco 50 °C, voorspoelenin hoogte verstelbare bovenkorfJaBijzonderhedenCornerIntense - innovatieve sproeiarm, HygieneIntense, DeepWash - reiniging van flessenAantal verschillende spoeltemperaturen5max. schaalgrootte bovenrek21,5 (1)
      Beko BDDN38530XD Onderbouw vaatwasser - Nieuw (Outlet) - Witgoed Outlet
      • 08690842409219
      1
    • Amica EGSPV597915 Volledig geïntegreerde - Nieuw (Outlet) - Witgoed Outlet
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/215428596.jpg?ts=1
      Amica Amica EGSPV597915 Volledig geïntegreerde - Nieuw (Outlet) - Witgoed Outlet EGSPV597915 Volledig geïntegreerde - Nieuw (Outlet) - Witgoed Outlet EGSPV597915 Volledig geïntegreerde - Nieuw (Outlet) - Witgoed Outlet Technische specificaties technische kenmerkendroog procestechnologie voor doorstroomverwarmerproduct typeafwasmachineontwerpingebouwd apparaatontwerptype:volledig integreerbaarMaximale waterinlaattemperatuur60 Inrichtingaantal programma's5programma'sHygiëne 70 °C 200 min Eco 50 °C 220 min 60 min 55 °C 60 min AutoClean 70 °C 145 min Automatisch programma 50-55 °C Turbo Drogenin hoogte verstelbare bovenkorfJaVariabel mandontwerpVerstelbaar kopjesplateau, onderrek met uitklapbare (2)
      Amica EGSPV597915 Volledig geïntegreerde - Nieuw (Outlet) - Witgoed Outlet
      • 05906006914622
      1
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 399.99
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 399.99
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 399.99
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 399.99
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 399.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 399.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 399.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 399.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 399.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 399.99
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 399.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 399.00
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 399.00
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 399.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 399.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 399.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 399.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 399.00
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 399.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 399.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 399.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 399.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 399.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 399.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 399.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 399.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 399.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 399.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 399.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 399.00
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 399.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 399.00
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 399.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 399.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 399.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 399.00
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 449.00
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 449.00
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 479.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 449.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 449.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 449.00
    • partner@vergelijk.nl