x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er camerastatieven verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Xiaomi camerastatief

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in camerastatief categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Xiaomi Mi Selfie Stick Tripod zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/152546499.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141190815.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/132042038.jpg
      Xiaomi Xiaomi Mi Selfie Stick Tripod zwart Mi Selfie Stick Tripod zwart Mi Selfie Stick Tripod zwart De Xiaomi Mi Selfie Stick Tripod Zwart is een handige tripod en selfiestick in één. Het anti-slipmateriaal zorgt ervoor dat je telefoon goed op zijn plek blijft. Je hebt geen gedoe met kabels dankzij de bluetooth verbinding. (1)
      Xiaomi Mi Selfie Stick Tripod zwart
      • 06934177700798
      3
      33.98 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Refurbished IMPORTANT
        • true
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Carbon DEFAULT
        • carbon
      • Aluminium DEFAULT
        • aluminium
      • Tripods DEFAULT
        • tripod
      • Monopod DEFAULT
        • monopod
      • Manfrotto DEFAULT
        • manfrotto
      • Vanguard DEFAULT
        • vanguard
      • Velbon DEFAULT
        • velbon
      • 3 Legged Thing DEFAULT
        • 3_legged_thing
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Manfrotto (manfrotto)
      • Vanguard (vanguard)
      • Velbon (velbon)
      • Hama (hama)
      • Benro (benro)
      • Rollei (rollei)
      • Cullmann (cullmann)
      • Joby (joby)
      • Gitzo (gitzo)
      • 3 Legged Thing (3_legged_thing)
      • 8Sinn (8sinn)
      • 9.Solutions (9_solutions)
      • 360 Fly (360_fly)
      • Alphatron (alphatron)
      • Berlebach (berlebach)
      • Black Eye (black_eye)
      • BlackRapid (blackrapid)
      • Bosch (bosch)
      • Brennenstuhl (brennenstuhl)
      • Brinno (brinno)
      • Camgear (camgear)
      • CamLink (camlink)
      • Canon (canon)
      • Carry Speed (carry_speed)
      • Caruba (caruba)
      • Celly (celly)
      • Cineroid (cineroid)
      • Cinetics (cinetics)
      • Colorama (colorama)
      • Coman (coman)
      • Davis & Sanford (davis_sanford)
      • DJI (dji)
      • Dörr (do_rr)
      • Einhell (einhell)
      • Elinchrom (elinchrom)
      • Falcon Eyes (falcon_eyes)
      • Fat Gecko (fat_gecko)
      • Garmin (garmin)
      • Gary Fong (gary_fong)
      • Genesis (genesis)
      • Godox (godox)
      • GoPro (gopro)
      • Helios (helios)
      • IK Multimedia (ik_multimedia)
      • Insta360 (insta360)
      • Interfit (interfit)
      • Jinbei (jinbei)
      • JJC (jjc)
      • Jobo (jobo)
      • Jobu (jobu)
      • Jobu Design (jobu_design)
      • Jupio (jupio)
      • Kingjoy (kingjoy)
      • Kodak (kodak)
      • König (ko_nig)
      • LanParte (lanparte)
      • Laserliner (laserliner)
      • Lastolite (lastolite)
      • Ledgo (ledgo)
      • Leica (leica)
      • Leofoto (leofoto)
      • Libec (libec)
      • Linkstar (linkstar)
      • Litra (litra)
      • Lume Cube (lume_cube)
      • Mantona (mantona)
      • MeFOTO (mefoto)
      • Miggo (miggo)
      • Moza (moza)
      • Nest (nest)
      • Novoflex (novoflex)
      • OLLOCLIP (olloclip)
      • Peak Design (peak_design)
      • PGYtech (pgytech)
      • Phottix (phottix)
      • PicPole (picpole)
      • Pixel (pixel)
      • Pixel Maker (pixel_maker)
      • Polar Pro (polar_pro)
      • PRIMAPHOTO (primaphoto)
      • ProMediaGear (promediagear)
      • RAM Mount (ram_mount)
      • Really Right Stuff (really_right_stuff)
      • Redged (redged)
      • Ricoh (ricoh)
      • Ringlight (ringlight)
      • Rode (rode)
      • Rotolight (rotolight)
      • Rycote (rycote)
      • Sachtler (sachtler)
      • SeaLife (sealife)
      • Sevenoak (sevenoak)
      • Shape (shape)
      • Shoulderpod (shoulderpod)
      • Sirui (sirui)
      • Slik (slik)
      • SmallRig (smallrig)
      • Sony (sony)
      • SP (sp)
      • Stanley (stanley)
      • Stealth Gear (stealth_gear)
      • Sunway (sunway)
      • Swarovski (swarovski)
      • Takeway (takeway)
      • Tether Tools (tether_tools)
      • Uniball (uniball)
      • Uniqball (uniqball)
      • Vizu (vizu)
      • Vortex (vortex)
      • Walimex (walimex)
      • Xiaomi (xiaomi)
      • XSORIES (xsories)
      • Yelangu (yelangu)
      • Zacuto (zacuto)
      • Zbam (zbam)
      • Zhiyun (zhiyun)
      • Zoom (zoom)
    • Wat is je budget? (price):
      • < € 50 (budget)
      • € 50 - € 120 (price_50_120)
      • € 120 - € 260 (price_120_260)
      • ≥ € 260 (price_260)
    • Type statief (type_statief):
      • Tripod (tripod)
      • Monopod (monopod)
      • Selfie stick (selfie_stick)
    • Geschikt voor soort camera (geschikt_voor_soort_camera):
      • Spiegelreflexcamera (spiegelreflexcamera)
      • Compactcamera (compactcamera)
      • Smartphone (smartphone)
      • Systeemcamera (systeemcamera)
      • Videocamera (videocamera)
    • Aantal poten (number_of_legs):
      • 1 (1)
      • 2 (2)
      • 3 (3)
      • 4 (4)
      • 5 (5)
      • 6 (6)
    • Inclusief statiefkop (statiefkop):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Statiefkop inbegrepen (statiefkop_inbegrepen):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Gewicht product (gewicht_product):
      • < 0 g (gewicht_product_0)
      • 0 g - 160 g (gewicht_product_0_160)
      • 160 g - 1350 g (gewicht_product_160_1400)
      • ≥ 1350 g (gewicht_product_1400)
    • Inclusief waterpas (inclusief_waterpas):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Arca Swiss compatibel (arca_swiss_compatibel):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aluminium (aluminium)
      • Carbon (carbon)
      • Metaal (metaal)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • ABS (abs)
      • glasfiber (glasfiber)
      • Kunststof (kunststof)
      • Polystyreen (polystyreen)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Thermoplastic elastomer (TPE) (thermoplastic_elastomer_tpe_)
      • TPU (tpu)
    • Minimale hoogte (minimale_hoogte):
      • 1 (1)
      • 5 (5)
      • 17 (17)
      • 19 (19)
      • 22 (22)
      • 24 (24)
      • 26 (26)
      • 27 (27)
      • 39 (39)
      • 46 (46)
      • 61 (61)
      • 131 (131)
      • 190 (190)
    • Maximale hoogte (maximale_hoogte):
      • 11 (11)
      • 13 (13)
      • 15 (15)
      • 16 (16)
      • 17 (17)
      • 18 (18)
      • 20 (20)
      • 21 (21)
      • 30 (30)
      • 34 (34)
      • 39 (39)
      • 61 (61)
      • 70 (70)
      • 103 (103)
      • 129 (129)
      • 130 (130)
      • 131 (131)
      • 136 (136)
      • 137 (137)
      • 139 (139)
      • 140 (140)
      • 144 (144)
      • 146 (146)
      • 147 (147)
      • 149 (149)
      • 150 (150)
      • 153 (153)
      • 154 (154)
      • 155 (155)
      • 156 (156)
      • 158 (158)
      • 160 (160)
      • 161 (161)
      • 162 (162)
      • 165 (165)
      • 167 (167)
      • 169 (169)
      • 170 (170)
      • 171 (171)
      • 172 (172)
      • 173 (173)
      • 175 (175)
      • 180 (180)
      • 182 (182)
      • 183 (183)
      • 184 (184)
      • 267 (267)
      • 730 (730)
    • Hoogte ingeklapt (hoogte_ingeklapt):
      • 6 (6)
      • 8 (8)
      • 9 (9)
      • 11 (11)
      • 12 (12)
      • 13 (13)
      • 15 (15)
      • 16 (16)
      • 17 (17)
      • 18 (18)
      • 19 (19)
      • 20 (20)
      • 21 (21)
      • 23 (23)
      • 24 (24)
      • 25 (25)
      • 26 (26)
      • 27 (27)
      • 29 (29)
      • 31 (31)
      • 32 (32)
      • 33 (33)
      • 36 (36)
      • 37 (37)
      • 38 (38)
      • 39 (39)
      • 40 (40)
      • 41 (41)
      • 42 (42)
      • 43 (43)
      • 44 (44)
      • 45 (45)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 49 (49)
      • 50 (50)
      • 51 (51)
      • 52 (52)
      • 54 (54)
      • 55 (55)
      • 57 (57)
      • 58 (58)
      • 59 (59)
      • 61 (61)
      • 62 (62)
      • 66 (66)
      • 67 (67)
      • 68 (68)
      • 69 (69)
      • 70 (70)
      • 71 (71)
      • 72 (72)
      • 73 (73)
      • 74 (74)
      • 75 (75)
      • 76 (76)
      • 85 (85)
      • 86 (86)
      • 90 (90)
      • 91 (91)
      • 94 (94)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 105 (105)
      • 107 (107)
      • 113 (113)
      • 119 (119)
      • 160 (160)
      • 173 (173)
      • 2900 (2900)
      • 3050 (3050)
      • 3850 (3850)
    • Statief varianten (group):
      • Benro Adventure (benro_adventure)
      • Benro Combi (benro_combi)
      • Benro HiHat (benro_hihat)
      • Benro Mach3 (benro_mach3)
      • Benro Macrostatief (benro_macrostatief)
      • Benro Slim (benro_slim)
      • Benro System GoPlus (benro_system_goplus)
      • Benro Travel Angel (benro_travel_angel)
      • Cullmann Alpha (cullmann_alpha)
      • Cullmann Cross (cullmann_cross)
      • Cullmann Mundo (cullmann_mundo)
      • Cullmann Nanomax (cullmann_nanomax)
      • Gitzo Traveler (gitzo_traveler)
      • Hama Delta Pro (hama_delta_pro)
      • Hama Star (hama_star)
      • Hama Traveller (hama_traveller)
      • Manfrotto 055 (manfrotto_055)
      • Manfrotto 190 (manfrotto_190)
      • Manfrotto Befree Advanced (manfrotto_befree_advanced)
      • Manfrotto Compact (manfrotto_compact)
      • Manfrotto Element (manfrotto_element)
      • Manfrotto Pixi (manfrotto_pixi)
      • Rollei C5i (rollei_c5i)
      • Rollei City Traveler (rollei_city_traveler)
      • Rollei Compact Traveler (rollei_compact_traveler)
      • Rollei Monkey Pod (rollei_monkey_pod)
      • Rollei Rock Solid (rollei_rock_solid)
      • Sirui N - Universal (sirui_n_universal)
      • Sirui P - Monopod (sirui_p_monopod)
      • Sirui P-S Monopod (sirui_p_s_monopod)
      • Sirui R - Reporter (sirui_r_reporter)
      • Sirui T0 - Ultralight (sirui_t0_ultralight)
      • Sirui Tx - Traveller (sirui_tx_traveller)
      • Sirui W - Waterproof (sirui_w_waterproof)
      • Velbon Ex (velbon_ex)
      • Velbon Sherpa (velbon_sherpa)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Refurbished (refurbished):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl