x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Walimex 14776 FT-8051 Lampstatief 260cm

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Walimex 14776 FT-8051 Lampstatief 260cm
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Walimex 14776 FT-8051 Lampstatief 260cm
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Walimex 14776 FT-8051 Lampstatief 260cm
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/100995094.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/225702798.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/199577370.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/61036888.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/61036889.jpg
Walimex Walimex 14776 FT-8051 Lampstatief 260cm 14776 FT-8051 Lampstatief 260cm 14776 FT-8051 Lampstatief 260cm Dit Walimex FT-8051 Lampstatief is een handig statief dat je zowel in de studio als op locatie kunt gebruiken. Dankzij het gewicht van 1,78 kg en lengte van 93 cm wanneer opgevouwen, kun je dit statief eenvoudig meenemen in de meegeleverde draagtas. (1)
  • 04250234547765
  • 14776
3
  • Algemene kenmerken
    • Type statief: Tripod
  • Prestatie
    • Maximum gewicht: 4 kg
  • Ergonomie
    • Aantal poten: 3
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht product: 1660 g
  • Technische details
    • Hoogte: 2600 mm
  • Design
    • Kleur: Zwart
  • 44.50 52.99 EUR 3
    3
    • Amazon Amazon
      5.062893081761007 (2)
      Stabiel, praktisch, voordelig: robuust en licht licht en lichtstatief van aluminium, ideaal voor video en fotografie met ringlicht, led-f...44.50, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Walimex FT-8051 tripod 3 poot/poten Zwart44.50, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • Kamera Express Kamera Express
      8.687079434584613 (635)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Dit Walimex FT-8051 Lampstatief is een handig statief dat je zowel in de studio als op locatie kunt gebruiken. Dankzij het gewicht van 1,...52.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Celly Flexible Mini Tripod BK
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/117591412.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/126990811.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/177467642.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/188609685.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156658620.jpg
      Celly Celly Flexible Mini Tripod BK Flexible Mini Tripod BK Flexible Mini Tripod BK Met deze Squiddy Flexible Holder van Celly kun je jouw telefoon overal neerzetten! De houder is gemaakt van flexibel siliconen materiaal, is geschikt voor alle smartphones en is bovendien om verschillende objecten te krullen. Een unieke aanrader dus! (1)
      Celly Flexible Mini Tripod BK
      • 08021735743354
      • SQUIDDYBK
      1
    • Kaiser Fototechnik Tiltall travel tripod kit TC-225 K
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158899576.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158899580.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158899579.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/120898663.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/120898659.jpg
      Kaiser Fototechnik Kaiser Fototechnik Tiltall travel tripod kit TC-225 K Tiltall travel tripod kit TC-225 K Tiltall travel tripod kit TC-225 K De Kaiser Tiltall travel Tripod kit TC-225 K is lichtgewicht carbon statief met een bijzonder compact formaat. (1)
      Kaiser Fototechnik Tiltall travel tripod kit TC-225 K
      • 04001072070676
      • 7067
      1
    • Sirui E-10
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158142017.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150802356.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158142016.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/97901295.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144648032.jpg
      Sirui Sirui E-10 E-10 E-10 Met de Sirui E-10 ballhead draai je makkelijk elke gewenste positie. De kop weegt slecht 300 gram maar kan wel 8 kilo dragen. (1)
      Sirui E-10
      • 06952060001807
      • SI-E10
      2
    • Benro QRC40 Snelwisselmontageklem
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/215170810.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/120527496.jpg
      Benro Benro QRC40 Snelwisselmontageklem QRC40 Snelwisselmontageklem QRC40 Snelwisselmontageklem De QRC40P klemt de wisselplaat met een schroef en is voorzien van uitsparingen om wegglijden van de platen te voorkomen (1)
      Benro QRC40 Snelwisselmontageklem
      • 06931747360772
      1
    • min
      • Tue Mar 01 01:00:00 CET 2022 30.90
      • Wed Mar 02 00:00:00 CET 2022 30.90
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 30.90
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 30.90
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 30.90
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 30.90
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 30.90
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 30.90
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 30.90
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 30.90
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 30.90
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 30.90
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 30.90
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 30.90
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 30.90
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 30.90
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 30.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 30.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 30.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 30.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 30.90
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 30.90
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 30.90
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 30.90
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 30.90
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 30.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 30.90
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 30.90
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 30.90
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 30.90
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 30.90
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 30.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 30.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 30.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 30.90
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 30.90
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 30.90
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 30.90
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 30.90
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 30.90
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 30.90
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 30.90
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 30.90
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 30.90
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 38.35
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 38.35
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 38.35
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 38.35
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 38.35
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 38.35
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 38.35
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 38.35
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 38.35
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 38.35
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 38.35
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 38.35
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 38.35
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 44.50
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 30.90
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 30.90
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 30.90
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 30.90
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 30.90
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 30.90
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 30.90
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 30.90
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 30.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 30.90
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 35.89
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 38.35
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 38.35
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 38.35
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 44.50
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 30.90
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 30.90
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 30.90
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 30.90
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 30.90
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 30.90
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 44.50
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 44.50
    • partner@vergelijk.nl