x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Manfrotto 475B 475 Digital Pro Black

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Manfrotto 475B 475 Digital Pro Black
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Manfrotto 475B 475 Digital Pro Black
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Manfrotto 475B 475 Digital Pro Black
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/154418431.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144865114.jpg
Manfrotto Manfrotto 475B 475 Digital Pro Black 475B 475 Digital Pro Black 475B 475 Digital Pro Black Dig.pro Trpd 475 B. Maximale belastbaarheid 12kg (1)
  • 08024221062144
  • 08024221308204
  • 475B
1
  • Algemene kenmerken
    • Type statief: Tripod
    • Geslacht: Unisex
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht product: 4300 g
  • Technische details
    • Hoogte: 1880 mm
  • Design
    • Kleur: Zwart
  • 523.00 523.00 EUR 1
    1
    • Kamera Express Kamera Express
      8.687079434584613 (635)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Dig.pro Trpd 475 B. Maximale belastbaarheid 12kg523.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Celly Flexible Mini Tripod BK
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/117591412.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/126990811.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/177467642.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/188609685.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156658620.jpg
      Celly Celly Flexible Mini Tripod BK Flexible Mini Tripod BK Flexible Mini Tripod BK Met deze Squiddy Flexible Holder van Celly kun je jouw telefoon overal neerzetten! De houder is gemaakt van flexibel siliconen materiaal, is geschikt voor alle smartphones en is bovendien om verschillende objecten te krullen. Een unieke aanrader dus! (1)
      Celly Flexible Mini Tripod BK
      • 08021735743354
      • SQUIDDYBK
      1
    • Manfrotto 204SPK3 Spiked Foot Set For Tube D20,4
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/225710059.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/97921468.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224328013.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106587153.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/208575248.jpg
      Manfrotto Manfrotto 204SPK3 Spiked Foot Set For Tube D20,4 204SPK3 Spiked Foot Set For Tube D20,4 204SPK3 Spiked Foot Set For Tube D20,4 Omkeerbare rubber en metalen spikes (set van 3) inclusief speciaal gereedschap (1)
      Manfrotto 204SPK3 Spiked Foot Set For Tube D20,4
      • 08024221558869
      • 204SPK3
      2
    • Manfrotto 454 Micropositioning Sliding Plate
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/100899980.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/101070869.jpg
      Manfrotto Manfrotto 454 Micropositioning Sliding Plate 454 Micropositioning Sliding Plate 454 Micropositioning Sliding Plate Micro Positioning Sliding Plate. Gewicht 0,45kg (1)
      Manfrotto 454 Micropositioning Sliding Plate
      • 08024221071740
      • 454
      • 683372
      1
    • Kaiser Fototechnik Tiltall travel tripod kit TC-225 K
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158899576.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158899580.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158899579.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/120898663.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/120898659.jpg
      Kaiser Fototechnik Kaiser Fototechnik Tiltall travel tripod kit TC-225 K Tiltall travel tripod kit TC-225 K Tiltall travel tripod kit TC-225 K De Kaiser Tiltall travel Tripod kit TC-225 K is lichtgewicht carbon statief met een bijzonder compact formaat. (1)
      Kaiser Fototechnik Tiltall travel tripod kit TC-225 K
      • 04001072070676
      • 7067
      1
    • min
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 498.17
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 498.17
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 498.17
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 498.17
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 384.90
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 384.90
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 384.90
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 384.90
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 384.90
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 384.90
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 384.90
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 384.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 384.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 384.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 384.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 384.90
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 384.90
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 384.90
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 384.90
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 384.90
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 384.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 384.90
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 384.90
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 384.90
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 384.90
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 384.90
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 384.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 384.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 384.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 384.90
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 384.90
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 384.90
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 384.90
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 384.90
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 384.90
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 384.90
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 384.90
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 384.90
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 384.90
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 384.90
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 384.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 384.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 384.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 384.90
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 384.90
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 384.90
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 384.90
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 384.90
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 384.90
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 384.90
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 384.90
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 384.90
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 384.90
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 384.90
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 384.90
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 384.90
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 384.90
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 384.90
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 384.90
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 384.90
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 384.90
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 384.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 384.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 384.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 384.90
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 384.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 384.90
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 384.90
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 523.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 523.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 523.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 523.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 523.00
    • partner@vergelijk.nl